• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari pravda že když mu UM dám na noc,tak vydrží déle spát... :slight_smile: jinak přes den spí max.2 hodky a já z toho šílím
31. črc 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 čím to je že některé mimina nespí! Mě ten mladší spal taky docela v noci ale přes den i když měl ty oči přivřené tak stejně brečel. Já jsem kojila do pul roku jenom, a pak jsem začala s příkrmem, zelenina atd. Sunar jsem dávala asi od 7 měsíce, to ale vypili najednou i 600ml :astonished:
A ted? To když usne třeba po obědě, tak spí až do 7 do večera, nají se, umyje a jde spát znova, pak má takový zmatek že neví jetli snídá nebo večeří :grinning: :grinning:
31. črc 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari
To jsi dobrá,je fajn,že Ti je relativně dobřě a hlavně,že jsi v pohodě :wink: .Jo,jo,jen at Tě dětičky pohlídají :wink: .
31. črc 2012 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no to jim měl co říct, hlídejte maminku!!! Byl tu pošták, zvonil dole, tak já jdu z těch schodů, otevřu , podepisuju dopis a oni před tím poštákem na mě¨ mami , ukaž , nemáš teplotu? Nešlas dole moc rychle? Atˇ se nezadýcháš, jsi těhotná!!!¨
31. črc 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@yesu Já jsem to naše hodné miminko taky asi přechválila, už druhý den je to tak, že přes den relativně klid - i když nespí, tak neřve, jenom chrochtá :grinning: a dělá podobné exotické zvuky, pěkně jí, není rozmrzelý. Ale jakmile se večer přesuneme okolo osmé do ložnice a nakrmíme, tak začíná peklo. Řve (pokud zrovna nemá v puse moje prso) a nedá se uklidnit, cvičím mu s nožičkama o sto šest, protože má možná bolení bříška... včera jsem manžela poslala do lékarny pro Espumisan, ale řekli mu, že je až od měsíce. Vlastně všechny věci, co tam měli na bolení břicha, byly až od měsíce. Takže to ještě 14 dnů zkusíme vydržet, pokud mě z toho neodvezou, protože v noci nespím a přes den, když bych třeba mohla, nemůžu taky usnout - mám to odjakživa tak nastavené, že přes den prostě nespím.
31. črc 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Kde tě máme,vůbec už mezi nás nechodíš a to jsi tak krásně vedla ty tabulky :slight_smile:! Jak se daří???
31. črc 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Jo, že jsem neschopná, že ani nezvládám nakrmit a uklidnit vlastní dítě, to už jsem taky několikrát brečela. I když jsem nevyspaná, tak přes den to nějak jakž takž zvládám, ale jak přijde večer a noc, tak jsem naprosto vyřízená.
31. črc 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu ty chceš vidět @snuflinka jen proto abys byla na prvních třech příčkách , co? :grinning: :grinning: :grinning: Ted už to nebude tabulka , to bude tabula jak výkladní skřínˇ :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Já už chci bejt hlavně v porodnici a tlačit to dítě ven :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ! Dneska jsem spala do 9h a jsem i tak šíleně unavená a zavírají se mi oči a pak tu čtu jak skoro všem holkám tady miminka brečí a jak jsou nevyspalý a unavený,mám z toho trauma už teď :frowning2:! Kdy budu spát :cry: ??? Když teď mi nestačí 10 hodin!!!!
31. črc 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
Tak to je krásný,máš šikovné kluky,to je fajn,že mají starost o mamku :wink: .Danda je taky takový poklad,říkala jsem si,aby ho to v pubertě nepřešlo a je to pořád v poho :wink: .
31. črc 2012 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Jo a asi mi za chvilku popraská břicho,mám na něk už takový fialový fleky,všimla jsem si toho dnes,když jsem vylezla z vany :cry: ! Já jdu do toho vyvolání,já už to břicho nechcu :angry: :angry: :angry: ! Tašku beru do nemocnice sebou a uvidíme co řekne doktor.
31. črc 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu ty fialové fleky, to je ono!:frowning2: kup ten krém s Evitamínem, hoodně zabírá:slight_smile:
31. črc 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Počkej, až budeš v porodnici a budeš to dítě tlačit ven, to si ho tam ještě budeš chtít půl roku nechat :grinning:. Ba ne, soucítím s Tebou, taky jsem se nemohla dočkat a byla to hrozná úleva. I když jsem trochu šitá a permanentně nevyspaná, je mi teď zlatě proti tomu poslednímu měsíci těhotenství. V břiše mě nic netlačí, nikdo mě nekope pod žebro, můžu normálně sedět a stříhat si nehty na vlastních nohou :slight_smile:.
31. črc 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eliskarenca no, así to bude tím jak jste na sebe napojení od malička, věnovala jsi se mu, a ono to přetrvá, moje sestra má 18tiletého syna, a on jí když příjde domů nadzvedne jak malou holku, a pomačká, kafíčko jí uvaří, no prostě co si naskládala to ted užívá :wink: když byl malinkatý a kojil se tak byli na světě jen oni dva, úplně to na nich bylo vidět, já jsem byla s klukama taky tak napojená, ted jsou to taky moji mazlové, ani tatku do postele nechtějí pustit,, joo mateřská láska je něco nepopsatelného! ta se nedělí ale násobí :wink:
31. črc 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu Tak jsem na tebe zvědavá,co řekne doktor.Asi nemá smysl přemýšlet že při vyvolávání je ta bolest horší.Důležitý je co bude pro tebe a pro malou neljelpší aby jste byli obě v pořádku.Mně pak při kontrakcích hodně pomáhalo,když mi přítel masíroval záda a pak mi maximálně pomohla horká sprcha,sestra řekla dejte si teplou jak snesete tak jsem to tak udělala a divím se že jsem malou neuvařila protože jsem ze sprchy vylezla rudá jak rak :grinning: ale pomohlo to :wink: a kdyby bylo nejhůř tak je tu ještě epidural :wink: Držím pěsti.
31. črc 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No na těch očkách to mívá jen po ránu,dnes měla jen malinko,spíš takový ospaláčky tak snad to bude dobrý.Ale je to taky pěkná treperenda,když je vzhůru tak nevydrží v klidu.Jak se jí nevěnuju tak vříská :wink: Když jí vozím v košíku tak má zavřený oči a dělá že spí :grinning: ,ale jak odejdu tak je ani ne do 5 minut řev.Hodil by se mi nějakej motorek pod košík aby se to vozilo samo :grinning:
31. črc 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Zravím všechny..četla jsem, že tu řešíte problém s hemoroidama, já jsem si bohužel taky jeden vytlačila a používám už týden mast Procto-glyvenol a už se mi zmenšil na půlku, takže nejspíš funguje..
K tomu vyvolávání porodu, taky jsem ho měla..Po tabletě jsem byla otevřená na 4, bolesti dvě hodiny, ale po epiduralu jsem se otevřela během půl hodiny na 8 a do hodiny porodila..takže to nebylo tak strašný.. :grinning:
31. črc 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@simonisko a docela obříka, co ? Kolik jsi byla otevřená při příjmu?
31. črc 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu
@domca06
@eliskarenca
Holky já jsem si tu postýlku musela odtáhnout zpátky do ložnice v noci mě to prostě trhalo nervy...musím ho mít u sebe jsem z toho pak hotová...byl to blbej nápad. :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@alemari No já nevím, jestli jim ta váha fungovala dobře, ale Gabča je fakt malá..čekala jsem faldíky, ale je hubeňoučká..moc tomu nerozumím..asi má těžký kosti.. :grinning: To si moc nepamatuju, ale den před tím jsem byla zavřená úplně..
31. črc 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simonisko úplně, huraáááá, tak já jsem na 1 prst, čeká mě to asi ve čtvrtek, tak snad to nebude trvat jak ti dva předešlím, nebo ještě dýl :astonished:. Nečetla jsem že malá měla 3800? nebo tak nějak? :wink:
31. črc 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli já je odstěhovala až tedˇ.... :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu @alemari Dnes jsem se moc nevyspala, nějak se mi bříško kroutilo, ale nic a nic, škoda. Postýlku už máme přímo u postele kde měl náš pejsek pelech(byl z toho pěkně smutnej a tak spinkal v posteli :slight_smile: ) Ráno jsme si dali sexík, ale opět nic, ach jo, malá se prostě ven nepohrne a to ji tak prosím :grinning:
Když si tady čtu jak ty miminka nechtějí spinkat a brečí, taky se obávám jakto zvládnu a ten první nápor, než si udělám systém no to bude mazec :confounded:
31. črc 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Fakt ta vyvolávačka není tak hrozná, je to sice nepříjemný, když dávají tu tabletu, ale dá se to přežít..a ten epidural byl fakt zázrak, nevím nevím, jak dlouho by to trvalo, kdyby mi ho nepíchli...
Jo, měla 3900, ale fakt nebyla velká...musím sem hodit nějakou fotku, nikdo mi to nevěří.. :grinning: :grinning:
31. črc 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli Já jsem teda líná zvednout se z postele k postýlce, co je dva metry...a ještě chodit do jinýho pokoje :grinning:
31. črc 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@simonisko Mě budou zítra taky dávat tabletku, tak jsem zvědavá kdy mě zabere :frowning2: ale z epiduralu mám strach, do toho nejdu, jak se řekne píchnout do páteře, ježí se mi chlupy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lejlax Jo, to chápu...mě už ho jednou píchali při operaci a nebylo to tak hrozný, tak jsem do toho šla, ale kdybych neměla tuhle zkušenost, tak o tom hodně přemýšlím...ale pro mě to bylo vysvobození..
31. črc 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax
@simonisko já do toho epidurálu asi taky nejdu, snad to vydržím, musím, ale ještě mám 2 dny! už podruhé jsem vytřela celý barák, rajčatům hlínu dosypala, pověsím další várku těch malinkých věcí, no co mám ještě dělat! :grinning: :grinning:
31. črc 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak jsem si dala do alba dvě fotky..tak schválně, vypadá na svá kila? :grinning:
31. črc 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari @simonisko když jsem byla včera na KTG tak se mě ta sestra ptala jak mě to bolelo, nechápala jsem, říkám ji co myslíte? a ona no tady máte pěkný hrby(na tom grafu) tak jsem jí řekla, že jsem nic zvláštního necítila, na to mi řekla to máte dobrý, to tu bolest budete dobře snášet. Tak holky nevím, kdyby ta sestřička měla pravdu byla bych šťastná :slight_smile:
31. črc 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek