• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@lejlax Jé, tak to by si měla super!!Hlavně na tu bolest dopředu nemysli..
31. črc 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zlatelevizeedna Tak já nevím,ale právě v lékárně mi Espimisan dali ná prdiky i když jsem řekla,ze prckovi je 10 dní. A fakt si ho nemůžu vynachválit. Nedávám ho ani těch 5 kapek a ne při každém kojeni,jen večer a pohoda.
31. črc 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax já tam mám taky kopečky, nic extra nebolí, po10 minutách posledně:wink:
31. črc 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Taky mě napadlo, dávej fenyklový čaj - ne z pytlíku, ten stojí za prd a trochu ho oslaď a pokud ti nebude spát, tak mu dávej pít čaj, ale tak půl až hodinu po krmení, nebo se poblindí... On ten čajík taky zasytí :slight_smile:
31. črc 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Nám v lékárně řekli, že píšou že je od měsíce, ale můžeš dát pět kapiček a je to v poho, taky jsem dávala od týdne pět kapiček a postupně dávku zvedala... Oni to prý píšou preventivně, že je vše od měsíce...
31. črc 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu S tím spaním, nestačilo mi 10hodin a teď když spím víc jak osm během těch 24 dohromady :grinning: tak mě bolí hlava :unamused: To zvládneš, já se toho taky bála, ale hormony se postarají o to, aby si to zvládla :wink: S bříškem tě lituju, já už jsem ke konci byla fakt hotová a tobě to taky docela trvá...
31. črc 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
To máš pravdu,od 2 let jsem s ním byla sama,bydleli jsme tedy u mamky,která mi hodně pomohla,ale je to znát.Já když vidím ty nevychovaný puiberťáky,tak čumím,hned bych tomu jednu vrazila :grinning: a ci si k rodičům dovolí,děs.Já to neznám a to jsem Dandovi dala na zadek jen 1 a to byl menší a to když se pro nic vztekal.vše jsme dělali spolu a je to znát.Když něco udělá,tak skoro tak,jak kdybych si to dělala sama :wink: a to se mi líbí :wink: .je na něj spoleh.
31. črc 2012 v 16:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari tak si na tu bolest taky odolná :slight_smile: čož je paráda :slight_smile:
31. črc 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky tak u mě taky nic nového :frowning2: :frowning2: :frowning2: !
Otevřená opět jen na špičku prstu,hlsvička už je prý ale hodně dole,jinak čípek normál CS2 :angry: ! Řekla jsem doktorovi vše co mě trápí(kyčle,křeče do třísel i to tvrdnutí),ale on mi řekl,ještě počkejte s tím vyvoláním,přirozeně je to opravdu lepší :cry: ! Na to máme ještě dost času :confounded: . Monitor jsem měla taky ukázkovej,byly tam tedy i nějaký kontrakce,to cítím já jako tvrdnutí,ale jinak dobrý.
Takže další monitor a kontrola v pátek(to už vy dvě @alemari @lejlax budete mít po porodu :grinning: ) a pokud přes víkend nic,tak v úterý nástup a středa vyvolání :frowning2: !
Tak už mi plánujte ten zájezd,kam se všude podívám a hlavně kde mám toho sponzora :grinning: :grinning: :grinning: ????????????????????
31. črc 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lejlax Tak když tě ty kopce na KTG nebolely,tak to máš asi opravdu nízkej práh bolesti :slight_smile: ! Mě to tedy když vyjede kopec bolí šíleně,je to dost velkej tlak a myslím si,že mi praskne břicho,no prostě to je to tvrdnutí. Dnes jsem se ptala,jestli to je ta kontrakce a doktor se zasmál a říká,to né,to se pozvolna připravuje děloha,kontrakce poznáte nebojte :grinning: :grinning: :grinning:!
31. črc 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Tak to snad zvládnu,budu spát jak to půjde a člověk si nakonec zvykne na všechno :wink: . Někdy to nespaní stejně musí skončit,miminko potřebuje taky spánek,však ona se to taky časem naučí spát a když tu pak čtu ty maminky půlročních dětiček,jak krásně spí třeba 8 hodin v kuse,tak to už je pak pohodička :dizzy_face: .
31. črc 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Já už nebudu kupovat žádnou mast,mám ještě půlku toho oleje a ten má taky nějaký vitamíny :slight_smile:! Stejně si ale myslím,že když už se ta kůže nemá kam napínat,tak mi ani žádná mast proti prasknutí nepomůže :angry: :angry: :angry: ! No a já už myslím,že to dál jít nemůže a když se mi malá ještě zapře zadečkem do břišní stěny a vyboulí se ven,tak to si opravdu myslím,že mi to břicho bouchne a ona vyletí :grinning: !
31. črc 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06
To je přesně u nás,nevydrží chvilku sama,je to mazec :frowning2: ,nic moc neudělám,snad se princezny umoudří :wink: .Dnes už jsem očičko nekapala,tak uvidím ráno :wink: :wink: .
31. črc 2012 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli
Určitě,je to ro Tvůj klid :slight_smile: .
31. črc 2012 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruška je napapaná a uspala jsem ji v postýlce,tak jsem zvědavá,jak v ní dlouho vydrží :grinning: ?
31. črc 2012 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Ty si ten konec těhu tedy užíváš,tak snad už to brzy přijde a budeš to mít za sebou,stále držím palečky.Je to mazec,taky jsem se těšila,až to budu mít za sebou a malinkou u sebe :wink: .Až budou miminka větší,tak to bude i se spinkáním lepší,ale ze začátku s těmi 10hod.určitě nepočítej :grinning: .My jsme 1.noc doma v noci stávali ani né po 2hodkách,ráno jsme byli hotový :grinning: :grinning: .Malá moc nespí ted přes den a nevydrží sama,ale to se taky srovná,ale v noci je to dobrý,max.3krát za noc,tak snad nám to vydrží :grinning: .Přes den je to náročný :wink: .
31. črc 2012 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:frowning2: :grinning: Tak už nespinkáme.
31. črc 2012 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vás holky dočetla... ufff, to byla fuška,ale plkáte :grinning: Já jsem dnes byla na KO po šestinedělí, utvrdila jsem se v tom,že bude dobré rozhodnutí odejít od mého gynekologa a nedozvěděla jsem se nic,co jsem chtěla :frowning2:
Tomášek měl dneska výlet a byl celý nesvůj, nespinkal, plakal, byl prostě nespokojený. To už se nám stalo podruhé. Je fakt,že kvůli tomu cvíču s ním moc netrajdáme a když se octne někdě,kde je dýl,tak se mu to nelíbí. Je zvyklý na ten svůj režimek a klídek. Na jednu stranu jsem ráda,ale doufám,že nebudeme uvázaní u baráku :slight_smile: i když to bude o něčem jiném, až bude větší :slight_smile: Teď chrní, je okupkaný, napapaný a hlavně po celém odpoledni spokojený,je doma ve svém pelechu :grinning:. No a na RHB mu ubrali jedno cvičení, po dobu jednoho týdne, protože byl hotový, když makal čtyřikrát denně a jaksi blbě papal. A to není účel, účel je,aby mu to prospívalo :slight_smile:
Uvidíme,jak to půjde sokolíkovi našemu, možná je to i těma horkama....
31. črc 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,nevím,jestli je to tím ochlazenim,teď vás nechci naštvať,ale Bobo chrupkal od 8 do 12,pak od 13 do 17 a teď chrni znovu. To bude noc,jestli se mu to otočilo...asi začnu shánět odvar z makovic. Ale poprvé za ty 3 týdny chápu pojem mateřská dovolená. Je mi jasný,ze je to výjimka,ale příjemná:wink:
31. črc 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamino tak to máš krásné :grinning: u nás už byla druhá noc se vstáváním každé dvě hodiny, tak jsem zvědavá,co Tomek vymyslí dneska... teď chrní jak zabitý,ale to on po koupání vždycky, zmákne i čtyři hodiny, když je správně napapkaný :grinning:
31. črc 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
@teddylu Holky já vůůůbec nestíhám :grinning: Jsme od čtvrtka u našich, takže se na počítač nedostanu skoro vůbec. Malá je zlatá, samozřejmě až na výjimky. Zítra jdeme k doktorce, tak jsem zvědavá, kolik za poslední týden přibrala :slight_smile: No a já když už mám volnou chvíli, tak spím...nějak se mi toho spánku pořád nedostává a jsem děsně unavená :frowning2: Koukám, že Lucka se hodlá ucházet o zájezd do Horní dolní :grinning: To jsem teda zvědavá, která z vás to nakonec vyhraje :slight_smile:)))
31. črc 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu já za toto těhu praskliny nemám, a to vážím už o 4 kg víc, ten krém stojí 39kč, jen jsem ti chtěla pomoct, kdybych to tenkrát u kluků věděla nemusela jsem chodit na lejzry za tisíce :unamused:.
Asi si zítra dojdu ještě do ordinace ke svému dr. at si mě prohlédne a udělá ještě jednoho Hemiltona, třeba to pomůže at to vyleze samo :wink: Jinak taky mi tvrdne občas, nic extra, no nevím...věci oprané, vyžehlené,vonavé, už aby bylo na co je oblékat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka ahoj, to děláš dobře, spinkej, taky to mám po porodu v plánu, zavřu děti do sklepa, to bude klid :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@eliskarenca jo, máš pravdu, ono to začíná už tím když je dítě v kočárku a maminka popíjí kafí s kámoškama, dítě musí poslouchat a sedět místo toho aby se maminka sebrala, šla do lesa nebo někam kde může dítěti něco zajimavého ukazovat a povídat si. Pak to pokračuje nečtením pohádek před spaním , sezením u netu atd. najednou je dítko velké a nějak už o ty věci nemá zájem...to si si to pěkně připravila, on bude stát vždycky při tobě at se děje co se děje :wink: U nás je to tak že jsou dva, zahrají si spolu, ale to pomiláčkování , povídání a pomáhaní při všem je samozřejmost. Taky chci aby uměli i věci co jsou ženská záležitost, učí se uvařit si aspon něco, uklidit si musí taky sami, stlát když se probudí, to jsi asi taky učila, co? :wink:
31. črc 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Já vím,myslela jsi to dobře :slight_smile: a jak se tedy ten krém jmenuje a kde ho koupím? Ještě to tedy prubnu :dizzy_face: !
Já jsem na toho Hemiltona dnes myslela,ale netroufla jsem si na něj :cry: . Kdybych nevěděla,že mi ho udělá,tak prosím,ale říct mu to a pak čekat tu bolest na to jsem srab :frowning2: .
Mě dnes trvrdne opět šíleně,normálně mi tečou slzy a malá zase hodinu cvičí,ale to jsou boule auuuuu :cry: !
31. črc 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable je to krutý,ale jdu ho vzbudit,dneska se měl koupat...budu macecha a ještě ho osplouchnu,jen mám hrůzu z noci,to bude plnej energie a já budu zralá se oběsit. Ještě ze máme v bytě dvojité trámy,aby mě unesly:wink:
31. črc 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu normální krém s vitamínem E, každá lékárna ho má, stojí fakt kolem 40kč, poradili mi to na klinice, není to můj výmysl...taková růžovobílá krabička, nebo to klidně můžeš pokud máš potřít bepantenem, je to hooodně podobné, a taky mi to zklidnilo :wink:
No, to je škoda, možná kdybys řekla, tak by ti to trochu popohnalo, já uvidím zítra, jdu si k němu stejně na lístek na peníze tak to vyzkouším. :slight_smile:
31. črc 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax jo, já jsem odolná, ale už vím co bude při porodu, takže moc nejásám :grinning: Kdy to budeš ty vyvolávat? A co ten Hemilton?
31. črc 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka Hm tak se naplno věnuješ malé,ale občas bys mohla zaskočit na kus řeči :grinning:!
Jak to,že sis vymazala svou fotku a albíčka s fotkama,něco se stalo :frowning2: ???
Zájezd už mám skoro v kapse :slight_smile:,holky to budou mít do pátku jasné a já jen pokud to přijde samo,což podle dr nehrozí a jinak až příští týden,ale zase ten datum 8.8 :stuck_out_tongue_closed_eyes:!!!
Tak se měj krásně a až budete doma a ty nebudeš zrovna dohánět spánkový deficit,tak nám písni jak se vám daří :slight_smile:! No já jsem zvědavá na sebe,jestli se sem taky aspoň občas dostanu :wink: :wink: :wink:
31. črc 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Tak bepanten mám,tak večer namažu,ale co jsem teď koukala,tak fleky už tam zase nemám,všimla jsem si jich dopoledne po horké vaně,tak jestli to nakonec nebylo z té vody :unamused: !
Já na toho Hemiltona nemám :cry: :cry: :cry: leda bys tam doktorovi zavolala ty,ať mi ho udělá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ! Já si o něj sama neřeknu.
31. črc 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek