• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@eliskarenca Tak u nás zas probíhá uspávací procedůra,nohama vozím a rukama na netu :grinning: Já jsem jí ráno očička jen otřela tím Septonexem,přes den na nich neměla nic.
No už jsem přemýšlela,že si na ní pořídím nějakou klokanku,ale to bych si asi opravdu upletla bič,snad se to srovná a vydrží se aspoň chvíli zabavit sama.
Dnes musím jít dřív spát :grinning: ,ráno potřebuju brzo vstát a jít s Domčou na kontrolu s ouškama.Malou bude hlídat mamka tak to tam zas budu na nervy,jestli jí malá nebrečí :wink: ale radši ji dám k mamce než ji tahat sebou po doktorech.
31. črc 2012 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu kdybys byla blíž, zařídila bych ti to u Dyka:grinning: řekl by ti jako mě" já jen jedním prstem" a ty by jsi mu odpověděla jako já" klidně dvouma pane doktore":grinning:
31. črc 2012 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna my dávali espumisan hned po příchodu z porodnice a v porodnici dávali infacol, takže se neboj a klidně dej něco už teď :wink: sama doktorka mi to řekla! Jinak včera úspěch, Kuba usl asi v devět, ale samozřejmě u nás v posteli, ale přenesla sem ho a dobrý! Mě zajímá, kdy jako fungovat ta má představa koupání, kojení, v půl osmé uložím a do osmi spí :confounded:
1. srp 2012 v 07:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca Za to kojení sem ráda a že sem tam dokrmím, tak z toho si hlavu nelámu, Kubík je spokojenej a já taky :slight_smile: ta moučnivka už mě fakt štve!!!Ten čaj nepiju, od tý doby, co 'Kuba tak hrozně plakal, někdo říkal, že to mohlo být i z toho, tak mám strach to zkusit :confounded:
1. srp 2012 v 07:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Včera večer se zas Kubík přetočil!!Dala sem ho pod hrazdičku, jdu do kuchyně, najednou řev a on rozpláclej na břiše, doufám že se mu to na tom břiše začne brzo líbit, protože jestli se teď bude otáčet často, tak u nás bude furt řev!
Včera sme byli zas s kámoškou a klukama na chatě, sice bylo zataženo, ale aspoň sme byli venku a mohli pokecat!
Dneska pojedem za tchýní a odpo přijede kámoška s holčičkou, tak půjdem ven.
Jo sem pěkně na nervy, něco mě strašně klechtá v konstrukci kočáru a v jednom kolečku, dělá to hrozný zvuky a budí mi to Kubu, vůbec nevím co s tím dělat, asi reklamovat!!!A budu si muset někde půjčit kočár!!
Nevím čím to je, ale po brzkým ranním kojení Kubík vždycky plače a krotí se, třeba i hodinu a půl než znova zabere! A pak, že koliky jsou večer!
Holky mám takovej intim dotaz...jakej byl první sex po porodu? My spolu naposled spali snad v únoru, protože pak sme měli zákaz a teď se k tomu nějak nemůžem dopracovat, buď sem unavená já nebo on, nebo Kuba řádí...přijde mi, že i on má tak nějak strach a já snad taky :confounded:
1. srp 2012 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska mi udělal Kubík radost, dala sem si ho na sebe na bříško a poprvé hezky a bez řevu pásl koníky :slight_smile: a nejvíc se směje v noci :slight_smile:
1. srp 2012 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lejlax já epidural taky absolutně odmítala, ale po 12 hodinách kontrakcí po dvou minutě už sem to nevydržela a nechala si ho píchnout! A zachránil mě, díky němu sem se za půl hodiny úplně otevřela! Kdybych si ho nedala, hekala bych tam možná ještě teď!!
1. srp 2012 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Dobré ráno :slight_smile:
Tak dnes už zase bude pařáček,tak už se těším na den doma u větráku :frowning2:! Kurňa ať už jde ven :grinning:! Přítel chce jet odpoledne za rodiči na chatu,ale pro mě to bude utrpení když se nemůžu koupat :cry: :cry: :cry: !
Já to ale stejně asi nevydržím a do té vody vlezu,ale zase pořádně si zaplavat by třeba k porodu taky dopomohlo. Hlavně si v tý vodě nepřipadám tak tlustá a neohrabaná :grinning: :grinning: :grinning: .
1. srp 2012 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu No to s tím kočárem máš teda dobrý a ještě když ti budí to vrzání malýho,mě pořád každej tvrdí,že děti spí tak,že je ani rána z děla nevzbudí. Jak jsem tu jeden čas řešila ty sousedů psy,tak po tom co jsem tam šla,tak je asi 14 dní okřikovali a teď už na to zase serou a psi řvou celej den jak magoři :frowning2: :frowning2: :frowning2: !
Tak mi neříkej,že když ti vzbudí malýho vrzající kočár,tak mě,když dám malou na balkón a oni začnou štěkat bude spát,to bude vzbuzená pořád né??? No to tam pak na ně zase vlítnu a bude čóro :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: .
1. srp 2012 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Třeba vysavač ho nevzbudí, ale tenhle zvuk mu asi nedělá dobře!!
Ach jo kdy ty prdíky skončí???!!!od půl osmé tu zase bojujem :frowning2:
1. srp 2012 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari No já naštěstí místo sklepa hodím malou babičce do kočárku a spím jak dudek :grinning: Ale dneska jdeme k doktorce, tak bude po spánku :slight_smile:

@teddylu No jako 8.8. je super datum, já bych to vydržela. Zájezd vyhraješ a k tomu ještě super datum ;) A Lvici budeš mít - no pohoda :slight_smile: No svou fotku nahodím, ale ještě jsem ji nestihla vyměnit :grinning: No a malou jsem sem hodila jen na chvíli, abyste ji viděly, ale nechci ji moc vystavovat po internetu, tak když jste na fotky mrkly, tak jsem je zase smázla :slight_smile:

No Naty se dožaduje přebalení :slight_smile: Tak já jdu na to :slight_smile:
1. srp 2012 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@yesu Ohledně tvého intimního dotazu :slight_smile: my na to vlítli tři týdny po... ale já jsem po císaři,takže to bylo jiné. Tak jsem se toho bála,že jsem si to ani neužila, oči jsem měla jak baterky a nějak to drhlo :grinning: tak jsem na příště koupila gelík a bylo to jako poprvé :grinning: teď už je to super i bez gelu,ale občas ho ještě použiju. Při kojení ta sliznice může být víc suchá a já to tak zrovna mám :frowning2: akorát mě naštvalo, že se mi vrátil sexuální apetit a dostala jsem menstruaci,tak bylo po ptákách....
1. srp 2012 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@gable no já jsem zvědavá kdy to prubnem my!!!
Holky pomoc Kubík už čtyři hodiny řve!!!!nepomáhá nic!!!!!
1. srp 2012 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu taky dneska bééékááá,mám ho na ruce a je klid,takže u nás zřejmě jen touha po mamince :wink:
1. srp 2012 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu zkus ho ucpat prsem,jestli nebrečí i u něj,mě se tak Tomášek uklidní
1. srp 2012 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.. Já už jsem taky nějaká hotová... Malá sice v noci spinkala, ale padla šestá hodina a KONEC, od tý doby ještě nepřestala plakat a když už zabere v postýlce, tak stejně pobrekává i ze spaní. Ráno se třikrát vykadila, tak si myslim, že bříško to snad nebude...
Mám dotaz, včera jsem měla trochu pálivější maso, je možný, že kvůli tomu nechce mlíko? že to je nějak cítit? Protože jestli to není tim, tak už jí asi moc zachutnal Nutroš a s kojením mám konec:frowning2:
1. srp 2012 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu Jinak já se prvního sexu docela bojim, pořád to mám dole ne moc OK :confounded: A vpátek mi končí šestinedělí, ale v rámci toho, že jsem to stejně dostala, tak ještě čas... Chudák chlap :grinning:
1. srp 2012 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@bajule ahoj,může to být tím masem, já jsem byla s malým u dr, že se mi osypal z hroznu a ona mi říkala,ať dodržuju při kojení dietu,jakože kyselé ovoce ne, pálivé ne, marmelády ne... prostě ty dráždivé věci nepapat, prý se to odrazí i v chuti mléka a mimi z toho může mít alergickou reakci. Dávám si teda bacha,protože byl jak muchomůrka a už bych ho tak nechtěla. Jenomže nikdy nevíš,co jí udělá dobře a co špatně. Já jsem jedla i kvašáky a malý byl v pohodě a pár zrnek hrozna ho tak rozhodilo. No zřejmě nebude moc na bílé víno a to má pech tady u nás na jihu :grinning:
1. srp 2012 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka my babičku nemáme,ale kočárek snad někdo povozí:slight_smile: napiď kolik jste se vypapali! :grinning:
1. srp 2012 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Halelujah!!! Děcko spinká, sice s dudlíkem v puse,ale konečně spí. Chtěla jsem si dnes dopolko uklidit a ještě nemám ani vyčištěné zuby :unamused: a sedím na koňovi :grinning: ale jdu na to, věšet prádlo, nachystat kolíbku na balkon a uskutečnit přesun Tomáška z postýlky do kolébky. Snad to proběhne za jeho tvrdého spánku a nebude paviánovat i na balkoně :slight_smile:
1. srp 2012 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@alemari my máme jednu babičku pět minut od baráku,ale malého bych jí nesvěřila ani na sekundu,to radši budu s pytlíkama pod očima a s děckem v náručí 24 hodin denně :rolling_eyes:
a druhá babička toho taky moc nenavozí, sotva chodí a čeká ji v září operace... Nemám žádné voziče :frowning2:
1. srp 2012 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@gable mě maminka umřela 1.10.loni na rakovinu, ten poklad co nosím pod srdíčkem budu mít místo ní:slight_smile: a tchýni moje děti nějak neberou, nevozila nikdy a ted už to nepotřebuju, mám neteře a sestry, tak snad!!!! A nebo koupím malinkatou přilbičku, dám jí malé na hlavičku v kočárku a pověřím bráchy, to bude jízda!!!!:grinning:
1. srp 2012 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@alemari maminka místo sebe poslala malou holčičku? to je hezké :slight_smile:
Mám dva starší bráchy o šest a o pět let a vlivem jejich hlídaní a vození a "výchovy" jsem zocelená žena :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2012 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@alemari
Přesně,jak píšeš,my už teď s Eliškou jezdíme do polí,tady se nikam jinam ani moc jet nedá :grinning: ,na druhou stranu jezdí samá auta :frowning2: ,alespoň bereme sebou Leslu :wink: ,tak jsme 3holky :grinning: a nikdo si na nás netroufne.Malá akorát nevydrží chvilku sama,tak než ji to přejde asi nebudu skoro nic dělat :grinning: .Na Danu je 100%spoleh a myslím si?že tak to má být a né jak někdo říká,to je tou dobou,určitě prdlajs,je to výchovou atd...Od malinka dělall vše se mnou,tak je tak naučený,chopí se všeho i sám od sebe :wink: .
1. srp 2012 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@alemari To určitě napíšu, sama jsem zvědavá :slight_smile: Už má tváře jako slabikáře :slight_smile: Řešíme teď ještě opruzenou prdelku, ale to už pomalu taky zvládáme. Co ti pomáhalo u kluků?
Jo, o kočárek je vždycky bitka :slight_smile:
1. srp 2012 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@domca06
Jo,jo,naše malá je taky expertka,taky nic moc neudělám,třeba se to obrátí.Klokanku já bych mít nemohla,úplně bych si dodělala záda a taky to není řešení :grinning: .Nás to očičko dnes opět zlobí,tak nevím,jestli nezajdeme k doktorce,zítra ji cinknu :confounded: .Nám nemá kdo hlídat :frowning2: ,někdy je to určitě výhoda,hlavně,když jsou děti o něco větší :wink: .Jak jste dopadli s ouškama?
1. srp 2012 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka na opruzený zadeček? Ta smradlavá rybí mast, zkoušeli jsme co šlo,ale nechat chvilku na vzduchu a natřít rybelkou-dělá se ještě?!?!? :grinning:
1. srp 2012 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravým vás všechny, hlásím příchod z porodnice. Martinek se narodil 26.7. míry 3kg a 48cm. Teď jsme doma 3 den a máme se čile k světu, akorát teda bradavky auau :slight_smile:
Porod byl nakonec spontánní, na vyvolání jsme to nestihli :grinning: . Bylo to dlouhé, ale krásné, samozřejmě to bolelo, ale za ten zázrak to stojí :slight_smile:
Bolesti mi začli asi ve 4 odpoledne a v 10 večer jsme jeli do porodky. Byla jsem otevřená na 4cm, tak jsem dostala klistýrek a šup do sprchy. Po sprše žádná změna, tak jsem taťku poslala domů, ať si jde eště chvilku schrupnout, že já budu taky chvilkama spát. Za dvě hoďky, že teda pokrok na 6 cm, tak že pichneme vodu. Zavolala jsem taťku a mezitím mi píchli vodu, že se to jako urychlí. Nakonec maličký měl špatné ozvy srdíčka, kvůli omotané šňůře, takže hrozil císařský řez, ale dostala jsem kyslík a zvládli jsme to 7.51 ráno se malý narodil :slight_smile: . Taťka střihnul šnůru a mě dali ten uzlíček na břicho :slight_smile: . Nádhera krásnější pocit jsem nezažila :slight_smile:
1. srp 2012 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
@eliskarenca No právě s tou klokankou by byl asi člověk už úplnej otrok :grinning: Nakonec jsme se vypravili až v devět a vrátili jsme se ve čtvrt na 12 a malá celou dobu spinkala,akorát se začla budit když jsme přišli,no a teď už zase spí.Ale během těch dvou hodin jsem mamce 2x volala co Laurinka :wink: Na očičku zase ráno maličko měla,ale opravdu jen trochu.Pokud se ti vaše očka nějak nezdaj tak je vždy lepší se poradit s dr.Domča měl tenkrát zánět v očku když mu bylo 7 dní,ráno měl jen trošku hnisu a vpo odpoledním spinkání měl oko opuchlý jak když ho štípne včela,takže jsme mazali na pohotovsot,dostal framikoin a do 2 dnů bylo vše OK.
Jinak dnes s ouškama jsme pochodili tak,že jedno už je lepší,ale druhé pořád dost zalehlé a má zvětšenou nosní mandli,takže nás možná bude čekat trhání.Dostali jsme zas nějaký sprej do nosu a sirup a za 3 týdny na kontrolu.Koupání má ale povolené tak možná některý den vyrazím na koupalko.
1. srp 2012 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@evinka28 Veliká gratulace k Martínkovi a hlavně zdravíčko :slight_smile:! 3 kilča,to je krásná váha a porod jsi měla taky docela :wink: v pohodě a když píšeš,že to bylo krásné,tak už se zase i trošičku těším :grinning: :grinning: :grinning: !
Tak si užívej malého a já si budu ještě chvilku užívat s bříškem :slight_smile: ! Sice už přenášíme,ale pokud budu muset jít na vyvolání,tak ale až příští týden ve středu.
1. srp 2012 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek