• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@luciemeli super, to znám, kolikrát mám úplný vlnobití!!
21. dub 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu Tak u mě to bylo o štěstí malej se nechce kamerovat :grinning: a jakou mi to dalo práci v 6:30 to natočit ospalá :grinning: haha ....
21. dub 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Tak to já mám pěknýho lenocha - takovýhle vlnobití ještě nepředvedl, tu a tam se udělá boule, ale hned zmizí a chrní.. jsem zvědavá na monitorech, to tam budu asi dělat stojky, aby se probral...Snad mu to vydrží i po porodu :slight_smile:
21. dub 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamino Stojky :grinning: haha No dost :grinning:. Malý se asi jenom protahoval to je u nás normální :grinning:
21. dub 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Protahuje se tedy důkladně.. Bobo když má náhodou náladu a chci příteli ukázat bouličkování, tak to je zázrak.. jak dá na něj přítel ruku, tak se zklidní a nic.. uvidíme, jestli mu to vydrží. Ale z těch monitorů mám celkem strach, kamarádky malou budili v Podolí zvonečky, aby se probrala :slight_smile: Prý to bylo vtivné, když si cinkala u břicha :slight_smile:
21. dub 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Jůůůůůůůů :slight_smile:
21. dub 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Takový vlnobití znám a je to nádherný, to budou pořádný aktivisti :grinning:
21. dub 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, dneska jsem si koupila v Lidlu, těhu tepláky a trička a veliká spokojenost, tepláky jsou supééér. A pak ještě ponožtičky a punčochy s medvídkem Pú a tygříkem :slight_smile: :slight_smile:
21. dub 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule Jů taky jsem se chystala do Lidlu a pak jsem na to úplně zapoměla :frowning2:! Zítra už to ale asi nemá cenu tam jít,už to bude přebraný! Já se dnes chystala do kina a po 14 dnech,co jsem měla na sobě poslední rifle které mi ještě byly(tedy už na gumičky,knoflíky jsem už nezapla) jsem je na sebe nedostala,takže se mi už o dost roztáhla pánev,protože stehna mám pořád stejný,ale nenarvala jsem je nahoru :frowning2:! Myslela jsem si že to bez těhotenských riflí zvládnu,ale bohužel,tak musím v pondělí objednat.
21. dub 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule já si tam koupila kojo podrdu :slight_smile:
@teddylu To tě obdivuju, že jsi doteď nosila normální kalhoty, ikdyž s gumkou, mě docela brzo začaly vadit, takže já nosím těhu rifle už tak tři měsíce!
21. dub 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu No já jsem měla jen jedny a ty jsou právě široké už od shora,jen v dirkách jsem měla gumičku a tou obmotala knoflík a docela to šlo :slight_smile:! Dnes jsem si je ale právě chtěla vzít do toho kina a úplně jsem se zhrozila,že je natáhnu jen do půli stehen,jak je to možný že se mi za 14 dní ta pánev tak hodně roztáhla??? No co je ale horší,že jak měřím 180cm,tak potřebuju prodlouženou dýlku a ty mají na netu jediné a stojí 1200kč,což je pálka :frowning2:!
21. dub 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Ty těhu rifle tak většinou stojí, ale v CA mají myslím i prodloužený délky...
21. dub 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu No já v Ca byla a mě jsou ty jejich délky krátké,já mám docela krátký tělo,ale nohy na vnitřní straně 92cm,což je extrém :grinning:!
21. dub 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Aha, tak jedině oželet kalhoty, zatím nosit třeba legíny a tepláky a za chvíli už bude snad teplo :slight_smile:
21. dub 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Tepláky mám dvoje,ale mě je trapný jít třeba příští týden na konrolu k dr v teplákách :frowning2:! Já ale stejně sukně nenosím,tak je budu muset objednat,oni se z nich dají udělat i tříčtvrťáky a jsou z té slabší rifloviny. Jdu do nich :slight_smile:!
21. dub 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tak to do nich jdi! Já mám jedny těhu tepláky a klidně v nich k doktorce jdu, když jdu jenom tam, tak se mi nechce moc módit :slight_smile:
21. dub 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, já mám mimčo taky stydlivý, jakmile vezmu do roky mobil s kamerou, tak je najednou klídek :grinning:
22. dub 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak nám v pátek dorazil kočárek k našim, tak jsme ho včera složili - samozřejmě na všechny tři varianty :grinning: No a jsem z něj nadšená, tak snad se s ním bude dobře jezdit :slight_smile:
22. dub 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. dub 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes to je tedy venku hnus :frowning2: a já od rána jen zívám a to jsem spala dost. Dáme si řízečky a vyrazíme někam na procházku s pláštěnkama v batohu :grinning:! Pak do kauflandu pro nějakou zeleninu a ovoce,zásoby došly a když už budeme v tom nakupování,tak se ještě mrkneme do Tesca na slevy mimi hadříků :slight_smile:,to bude pro mě ta nejhezčí část dne! Jaký máte plán vy na dnešní den? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. dub 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Já jsem teď začala vařit a přítel něco kutí venku, včera se tak opil, že ten rum bude trávit ještě večer :grinning:
Dnešní počasí vážně stojí za prd, takže vůbec netušim, co budem dělat :zipper_mouth:
22. dub 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Hm tak rum to je jasný :grinning:! Teď tu zase svítí sluníčko,ale to je tak na 5 minut. Já už čekám na oběd,jsem dneska obskakovaná,to by mohlo být každý den :slight_smile:.
22. dub 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Já uvařila rajskou a ve dvě se jdu dívat ke kámošce na mimi :slight_smile:
22. dub 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Pěkný pohyby, jak kdyby se klubal ven :grinning:
22. dub 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, koukněte na to, takhle jsem se od srdce dlouho nezasmála :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=euylm6Fx6Y8
22. dub 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zlatuzka Že ano, taky si říkám, že pjde malej ven asi dřív :grinning:
23. dub 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: Holky nesmějte se mi, ale mě už začínají pomalu fungovat prsa...Teče mi z nich mlezivo :grinning: Se nestačím divit. :grinning: To bude kojeníííííčko :grinning:
23. dub 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Tak to mě z nich teče už od 4 měsíce... :grinning: Ale moc nevěřim tomu, že budu mít hodně mlíka, říká se, že velký prsa, málo mlíka :confused:
23. dub 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule Jo? Já je mám taky velký z 1 jsem měla 3 a to se mi ještě nenalévají...A jak to, že mě tak pozdě?...A tebe už od 4 měsíce těhu?...
23. dub 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Fakt, neni to teda vyloženě mlezivo, ale taková voda a dělá to hnusný fleky na podprdě... Já mám teda pětky :grinning: Někomu začne něco týct až třeba týden před porodem, nebo po porodu - prý :fearful:
23. dub 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek