• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@snuflinka No uvidíme,já už tomu nechávám volný průběh. Ven jít musí a abych se každej den nervovala kdy už to bude,na to se můžu z vysoka ......... :grinning: :grinning: :grinning: !
Ten datum je super,ale při mé smůle to bude až po půlnoci 9.8 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale to nevadí,hlavně že bude zdravá a moje :slight_smile: !
1. srp 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Tak co,pořád v bazénu??? Nebo už jste doma :slight_smile: !
Já se pustila do velkého gruntu,vydrhla jsem balkóny,po dešti je to vždy samej flek :frowning2: ,vysála celej byt a vytřela a teď jsem ještě pověsila dvě várky prádla :slight_smile:! Tak mám hotovo a třeba Barča popoleze :grinning: ,dala jsem jí pěkně zabrat,až mě břicho tvrdlo,hlavně při tom vytírání,to je takovej pěknej pohyb! Teď jsem dojedla špagety a ona spí,jsem jí asi ukolíbala :pensive: :pensive: :pensive:
1. srp 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak po čtyřech hodinách řevu malej usl, to byl očistec! Šla sem si udělt kafe a vylila ho po půlce kuchyně!!No každej den asi nemůže být posvícení! :frowning2:
1. srp 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable on mě plakal i v náručí, když usl u prsa a dala sem ho do postýlky spal tak tři minuty a zase řev!
Teď už je zase vzhůru, spal tak hodinu a to sem si myslela, že po tom výkonu bude spát aspoň tři! Dneska teda nemá svůj den!!
1. srp 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu tak jsem včera řádila i já:grinning: i ty malinkaté věci mám znovu oprané!!! Už jsme v restauračce, papání, kafíčko, kluci zmrzlinku, pohoda, zítra touto dobou to bude nejspíš už jinak:grinning:
1. srp 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu no ty jo, malý se taky vzbudil po hodině, pocvičili jsme, dostal napapat a teď chrní,tak doufám,že to bude na delší dobu než před tím.... před chvilkou jsem sundala pyžamo :grinning: mám dneska nějaký zabržděný den :unamused:
1. srp 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka28 gratuluju k Martínkovi,ať je zdravoučký a dělá mamince jen radost!!
1. srp 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No to si piš,že to bude zítra jinak,to už budeš ležet na porodním křesle a tlačit o sto šest :grinning: :grinning: :grinning: !
Mě je po tom úklidu nějak dobře a to jsem čekala,že mě to zmůže a po obědě to zalomím a vůbec se mi nechce spát,jen ta malá v bříšku se jen občas protáhne a jinak je klid,asi odpočívá a večer bude chtít ven :wink: !
1. srp 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari @lejlax už nastupovala dnes??? Že se tu od rána neukázala,nevíš :slight_smile: ???
1. srp 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable no tak on se najedl, dala sem ho do postýlky a zase řev, teď mi spí v náručí :confounded:
1. srp 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Přesně to máme dneska taky,je to mala protivka. U prsa usne,ale dám ho do postýlky a blbne. Od 5 od rána do půl jedny vyvadel,ale prdiky to nebyly,najedeny byl..jen se zkrátka chtěl chovat. Teď se na chvíli probral a cuci,snad usne. Hlavně že nerve.

Už jsem tu fotku dávala vedle ná diskuzi,ale snad nezaškodí,když ji dám i sem....Co takhle dat si Prodigi?
1. srp 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@teddylu asi deska nastoupila, myslím že to psala...
1. srp 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca tak snad si nepořizujeme dětičky, aby spaly,nebo ležely v postýlkách jak pěny:grinning: trochu řevu a pozornosti jim dopřejme:slight_smile: uklízet můžeš v důchodu:grinning: už se taky těším až vemu psa, kluky a vyrazíme na polňačku:slight_smile: tak bych s tím kočárkem už vyjela!!! Jujujuj:grinning:
1. srp 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky mám takovej blbej dotaz, musím zavolat účetní, že se malá narodila?Nebo jim to k ničemu není?
1. srp 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable :grinning: to mě uklidnilo, jen aby ten kočár nevyvrátili:grinning: takže ty půjdeš taky do třech? Moje kamarádky co měly taky preekl.při prvním další děti odnosily v pohodě, odrodily bez problémů:slight_smile:
1. srp 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06
Zkusím dneska ještě kapat a ráno uvidím,přítel jede do práce odevzdat věci,tak pojedeme s ním,vezmeme kočárek a než to vyřídí zajedu s malou do města pro plinečky.Dostali jsme od vzp kuponky a máme tam slevy na plenky,tak toho využiju než na to zapomenu jako vždy,Je tam 1 n a Huggies 1,ta dokud nám stačí :wink: .Štvou mě ale,že tam je ještě asi 5 kuponků a všechny se musí využít tento měsíc,to jsem nepochopila a o jsou tam až vel.6 :cry: .Tak snad se to spraví a trhání vás mine,já byla na trhání mandlí je to 5let zpátky a že by to pomohlo :angry: .Ty už půjdeš s mimískem na koupák?
1. srp 2012 v 16:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko jestli chceš aby ti něco pro mimi donesla tak jí určitě brnkni:grinning: ted vážně, ted jsi už na mateřské? Já mám třeba nemocenskou až do konce šestinedělí:slight_smile:
1. srp 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari No je z Prahy, to bych po ní nemohla chtít... :grinning: na mateřské, jsem ani nevěděla, že to jde, být tak dlouho na neschopence.. :astonished:
1. srp 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Hele,Ty důchode :grinning: ,to bych se tady odsud pak musela prokopat :grinning: :grinning: :grinning: .My 100% :grinning: nehajáme,na to nemáme s Eliškou čas :grinning: a ani moc neuklízíme to je to samý :grinning: .ŠKODA,ŽE NEBYDLÍŠ KOUSEK OD NÁS MOHLY BY JSME JEZDIT PO POLÍCH SPOLU :wink: .
1. srp 2012 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca to jo, tady jsou ty matky tlustoprdky líné, a to jsou všechno holky mladší než já!!! :astonished: Ony se jedou projet s kočárkem po obchodech... Chápeš to? To se to miminko krásně ve spánku nadýchá čerstvého vzduchu... :sweat_smile: fuj:-P a úklid? No něco málo zvládnou i klici, myčku, vysát, nakoupit v pekárně a tak, to je velká pomoc:slight_smile:
1. srp 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko jj, jde,když se to propočítáš kolik dostaneš, co je výhodnější a tak.. V Praze mají velké výprodeje, at něco pošle:grinning:
1. srp 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari jdu do dvou a další těhotenství bude kráááásnééé a bude trvat devět měsíců!!!! Samozřejmě zakončené přirozeným porodem po kterém si nechám zašít ďůrku,abych už nikdy nemusela rodit :grinning:
1. srp 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
jednou večer jsme zkoušeli s tatínkem,jak to bude vypadat a rozhodli jsme se,že až bude bubínek ještě větší,tak uděláme hezčí fotku za denního světla... no žel bohu už jsme to nestihli :frowning2: tohle je 12 dní před akcí :slight_smile:
1. srp 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@gable to ti přeju, a fakt je každé těhu jiné, já byla na udržšní u těch dvou, nezvracela jsem ale břicho jsem měla tvrdé od začátku, ted jsem byla prvního pul roku nepoužitelná, už jsem mylsela že je to i něco jiného než těhu a ted ne a ne porodit , břicho v pohodě, ani nepoprasklalo, prostě se to nedá srovnávat :wink:
Bříško krásné, taky ještě dnes snad stihnem poslední fotečku, ale ty v albumu by mohly stačit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No tyhle akce mají zajímavě dělaný...jako odteď si máš skladovat plínky vel.6?
Tomu trhání mandlí bych se teda ráda vyhla,Domča má jít do 1.třídy a hned by meškal a jak píšeš,hlavně aby to k něčemu bylo.
No s koupálkem ještě uvidíme.Šli bychom až odpoledne po tý třetí hod. a s malou bych byla ve stínu.Mohla by se tam na vzduchu prospat.No uvidíme...s Domčou jsem kolem toho 2.měsíce už na koupalko chodila,ale on byl hodně spavej a skoro nebrečel.
Jinak teda dnes malou nepoznávám,od 9.ráno spala až do šesti do večera,jen se teda mezitím vzbudila 3x na kojení,ale hned zase usnula,žádný brečení nic takového.Jen jsem zvědavá jaká bude noc :wink:
1. srp 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko
@alemari
to s tou nemocenskou to taky slysim prvne :astonished: ale proc hlavne pisu ... alemari ftipna jako vzdy :wink: ... a simonisko - ja byt tebou tak to nahlasim! pokud mas exekuce na mzdu tak na tom ted budes lip :grinning: mas vyzivovane dite a tak vyssi nezabav.minimum ... ale neber to prosim nijak osobne :wink: :grinning: ... pokud jsi OSVC tak to netusim co a jak s ditetem ... odepsat z dani to nejde bych tipla :wink: ... noo tak jsem tu byla na skok a doctu vas pozdeji :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
1. srp 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Jo jo pak jsem to dočetla,ráno jí měli zavádět tu tabletu :slight_smile:! Tak třeba už má porod za sebou :wink: .
1. srp 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu to utčitě, leda by jí napoprvé nezabrala. To se dá půlka, za 2 hodiny další a když nic tak druhý den znovu:wink: co ty? Mě tlačí všecko! A z toho nic necítím, co tam to dítě dělá....
1. srp 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ženy, mám za sebou docela akční podvečer :slight_smile: a nemůže za to Tomášek :slight_smile:
Čistila jsem filtr vysavače,protože jsem chtěla malého odsát (chrochtal jak prasátko) vše jsem měla umyto,usušeno a poskládala jsem to dohromady, zapnula jsem vysavač,abych zkusila,jestli saje líp a z něj se vyvalil obrovský prachový mrak!!! To by ani nevadilo,ale já kravka jsem měla ten vysavač zapnutý asi metr od postýlky... Malý byl naštěstí s tátou v obýváku :slight_smile: Nuže dopadlo to tak,že jsem gruntovala celou ložnici a postýlku teda důkladně. Teď je celá holá a je v ní jen matrace a na ní zavinka s Tomáškem a celá výbavička už visí opraná na balkoně.
Je to docela drsný pohled, je tam jak ve vězení.... snad vám sem dám fotku :grinning:
1. srp 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari já doufám,že druhé bude jiné. Do čtvrtého měsíce jsem měla hlavu zapichnutou ve wc, pátý měsíc jsem si krásně užívala a opravdu to bylo nádherné období ,bez nevolností,první pohyby mimča a od šestého měsíce jsem začala otékat a bylo mi všelijak.... no a v sedmém jsem rodila... tak jakýpak těhotenství??? Ten měsíc :grinning: :grinning:
1. srp 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek