• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
No tak takhle se musí nocovat, když má někdo místo maminky trubku :grinning:
1. srp 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gable :grinning: Když jsme byly malé,ve škole nám měřili čuně na plynové masky kdyby náhodou byla válka, doba pokročila a děti rovnou v batolecím věku zvykáme na totnáda, tajfuny a jiné přírodní či rodinné katastrofy:grinning:
1. srp 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Jj, rybilka je pořád, ale naše Naty je evidentně fajnovka :grinning: Rybilka nám vůbec nepomáhá :frowning2: Nakonec zaháníme na stříačku koncentrátem aloe vera a bepanthenem a vypadá to, že to je na ústupu...uvidíme zítra, jestli můžeme jásat. Dáváme odben vakcínu na alegrii a Natálka má po ní agresivnější kakání, takže se jí to vždycky zhorší :frowning2:
A jinak zprávy z kontroly - minulý týden váha 2850g, dneska 3040g :slight_smile: A to paní doktorka hned na začátku pronesla, že Naty musí mít příští úterý (ve 3 týdnech) porodní váhu - a ona jí má už teď :slight_smile:
1. srp 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Takže myslíš že to tak rychlý nebude :frowning2: ???? Já jsem KO,byli jsme na té chatě,přítel se pěkně koupal a já stála naštvaná po kolena ve vodě :angry: :angry: :angry: ! Jinak mám opět břicho jako šutr,ale to mám teď od víkendu každý den. Takže ty poslední noc doma :cry: ? Držím ti všechny palce co mám,ať se ti to v noci ještě rozjede samo :slight_smile: .
Na chatě jsem se bavila s přítelovo sestřenicema,obě čekaly holčičky a obě měly porod vyvolanej(holky prostě ven nechtěj :grinning:) a říkaly mi,že to není tak strašný jak všichni tvrdí a všude píšou a to ta jedna je laktační poradkyně(to se bude hodit,už mi pár rad řekla) a zdravotní sestra na porodnim :wink: .
1. srp 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable Já jsem asi natvrdlá,ale co je na té fotce špatně?????????? :pensive: :pensive: :pensive:
1. srp 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu 9.8. je taky dobrý, to je moje sestřenka :slight_smile: Ta si zamlouvala, že mám rodit buď 13.7. na její svátek, nebo až toho 9.8. :grinning: Ale toho hamiltona ses neměla bát. Musím říct, že já byla na bolest připravená a první nebolel vůbec a ten druhý bolelo jen to, jak mi tlačil primář na stydkou kost...no a ve finále mi podle mě ten druhý hamilton porod rozjel ;)
1. srp 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Nám ty čuně taky měřily a já jsem měla vždycky z holek největší,měla jsem velikost jak kluci a byla jsem z toho převelice nešťastná. Domlouvali jsme se s tátou,že z Tomáška nebude žádná cimprlína,ale takhle to nebylo myšleno. Chudáček můj malilinkatý,já ho tak piplám, tak opečovávám a pak mu do pelecha nahrnu kýbl prachu :grinning:
Zítra jdeš na vyvolání? To se beztak dneska v noci rozjede :slight_smile: od mého drahého sestřenice tak rodila obě děti, měla domluvené vyvolání a noc před tím to začalo. Obě dětičky má narozené nad ránem :slight_smile:
1. srp 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka No tak uvidím v ten pátek,třeba se odhodlám a řeknu si o něj :slight_smile:!!! No a třeba se to rozjede dřív a už ho nebudu potřebovat,to by bylo nejlepší :sweat_smile: .
1. srp 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu ono to má vypadat takhle, ale vše se suší na balkoně :slight_smile: viz výše :grinning:
1. srp 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@alemari
To je děs,to jsou ty moderní maminky :frowning2: ,nechápu,ale je to tak.Já si teda nemyslím,že bych byla sto let za opicema,ale vidím to jinak,jsme na tom zřejmě podobně.Já TADY O NĚJAKÝ NORMÁLNÍ MAMINĚ TAKY NEVÍM :frowning2: :grinning: .To je fajn,že Ti kluci pomůžou,jsou to šikulky,tak to má být :slight_smile: .Ty už jdeš zítra na vyvolávačku?
1. srp 2012 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable Tak už jsem to dočetla o vysavači :grinning: :grinning: :grinning: ! No ale já mám tu postýlku skoro stejně vybavenou pro miminko :pensive: ! Jen tam mám navíc mantinel a spací pytel. Já tedy nemám peřinku ani polštářek ani nebesa a už vůbec plyšáky za hlavičkou,jak tu hodně vidím v albíčkách. Já se bojím tam mít tolik věcí :frowning2: :frowning2:
1. srp 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable Aha :slight_smile: tak to jo,já jsem taky chtěla takhle nastrojit postýlku,ale spousta lidí mi to rozmluvilo :cry: :cry: :cry: ! Vypadá to krásně. My holt preferujeme heslo " v jednoduchosti je krása" :grinning: !
1. srp 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu já jsem to kupovala jako sadu,tak tam bylo všechno,dokonce i kanýrky pod matraci :grinning: a buď ráda, čím míň vychytávek, tím míň praní a žehlení... a nebude ti v tom ležet prach.... nemyslím teda ten vysavačový,ale ten obyčejný, co si tak poletuje v domácnostech :slight_smile:
1. srp 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@domca06
To jo,to abych kupovala plíny na ted a jestě dopředu,jsou střelený.Já jsem si někdy nějaká kuponky schovala a vždycky jsem je prošvihla,tentokrát jsem si řekla,že na ty plínky je využiju a mají to zase takhle blbě,co se dá dělat :confounded:. Snad se vám to trhání vyhne,mně to tedy nepomohlo,nakonec mi řekli,že je to chronický,co jinýho :confounded: .To je malá dnes hodná,naše malá se v 6hod.tak napapala,až se pokakala a měla to až na zádičkách :grinning: ,že jsme dali rovnou vanu.Ted jsme dojedli,tak to vypadá,že už budeme spokojeni spinkat :wink: .
1. srp 2012 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u sousedu vse porozeno :wink: 1.7 zacaly a 1.8. skoncily :slight_smile: to zde je vetsi rozptyl :grinning:
i vam vsem tem co jeste mate "ceka miminko, termin ma v cervenci 2012 (41.tt)" preju at si zmenu na 1 dite ci 3 deti vychutnate brzy :wink:
2. srp 2012 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu
Ahojky!Když se Ti to do pátku nerozjede,tak si o něj řekni,nesmíš se bát :wink: ,chce to odvahu :wink: :confused: .Maminko,nechci Tě strašit,ale budeš muset toho vydržet víc :wink: ,ale Barunka za to stojí :wink: :slight_smile: :slight_smile: !!!
2. srp 2012 v 06:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable
To jsi si tedy včera s vysavačem užila,asi by mě kleplo :grinning: .Ještě,že je venku tak hezky a schne to :wink: ,já už mám dnes vypráno :slight_smile: .
2. srp 2012 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,ráno jsem nakojila a ještě jsem odsála 220ml,supr :slight_smile: .
2. srp 2012 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@teddylu
Jak se dnes cítíš,je Ti líp?
2. srp 2012 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,noc hrůza,je mi děsně,bolí všecko,jedu za Dykem...
2. srp 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Máme tu velmi špatného informátora holky, v klidu, vedle se rodilo jen co já vím už 15.6. Tak špatný pozorovací reflex může mít jedině chlap....
2. srp 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
Jak to???????????
2. srp 2012 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Že by už :wink: :confused: ?Držíme Ti s Eliškou palečky :wink: !!!!!!!!!!!!!!!!!
2. srp 2012 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca děkuju, stačila jsem se ještě pořádně rozčílit, děcka tu mají takový bordel že jsem řvala až na cestu :grinning: najím se a frčím.... :dizzy_face:
2. srp 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca Dobré ráno. Mě je vždy dopoledne po noci krásně :slight_smile: ,horší je to odpoledne a večer mám každý den břicho jako kámen :cry: .
Zítra si o něj řeknu,ale už je mi to jedno,jestli to přijde samo,nebo mi ho vyvolají!!! Jinak bych se z toho musela zbláznit :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. srp 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Dyka pozdravuj a drž se,dneska už určitě budeš mít porozeno :wink:! Držím palečky a písni jak to jde :wink:. Věřím že to u tebe bude šup šup a malá bude venku!!! HODNĚ SIL :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
U mě nic nového,já si počkám na toho 8.8 :grinning:
2. srp 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tý jo,tady už si člověk opravdu vůbec nepokecá :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: !
Všichni lítají kolem dětiček a na koníka prdí :grinning: . Já už chci taky!!!
2. srp 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu taky sem se těšila jak budu lítat kolem malé a ted sem ráda,když usne a můžu omrknout maily a vlítnout sem na koníka na chvíli.....ještě si užívej :wink:
2. srp 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu neboj,za chviličku budeš lítat kolem Barušky, nebudeš nic stíhat a budeš šťastná jak blecha :grinning: a my tě tu budeme vyhlížet, kdy už konečně přijdeš :grinning:
2. srp 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari i ode mě pozdravuj Dyka a řekni mu,že patříš do červencovek,ať s tím rychle něco udělá :slight_smile: už dva dny meškáte, holky :grinning: už se těším na zprávu o malé, zdravé, krásné holčičce :slight_smile:
2. srp 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek