• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@eliskarenca no vysavačové extempore mě pěkně naštvalo, tatínek s malým na mě byli nahlížet, jak to uklízím a museli zařadit zpátečku,aby se malý nenaučil nějaké peprné slovo. A v noci se mi podařilo shodit ze stolku sklenku s vodou, tak jsem zase vytírala :grinning: já to tu mám tak vyblejskané v ložnici... a zbytek bytu je zabordelený a vůbec mě to netankuje. A už jsem se naučila říkat místo do prde*e do prkýnka :grinning: U nás byli všichni z taťkovy strany sprostí jak dlaždiči a já jsem to od nich odkoukala a odposlouchala a teď jsem z toho nešťastná :angry: :astonished:
2. srp 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable já taky...jsem doma, Dyk selhal:grinning: v pondělí:-P
2. srp 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Počkej,až se pár dní nevyspis,tak budes s nostalgii vzpomínat na bříško. Včera prcek zlobil celej den,spal max 20 minut v kusé a mužu ti říct,ze jsem v noci pak měla všelijaké myšlenky,počínaje Herodesem a babyboxem konče. Ale pak zabral,dnes ráno hodné a usměvavé miminko,tak jsem si to rozmyslela:wink:
2. srp 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari Tyjo tak vy se teda s teddylu na ty vaše frajerky načekáte :wink:,to už jsem na ně zvědavá na ty kočky :wink:
Je to zajímavé,žádnou z vás vlastně neznám a přesto se tady ta červencová partička stala mým každodenním společníkem :slight_smile: a jsem ráda,že můžeme společně sdílet naše radosti a strasti :grinning:
Nám dneska dorazila aktovka + nějaké další školní potřeby,tak s igelitkou do školy nebude muset :grinning: Jen když jsem tam nastrkala nějaké potřeby,penál,desky na číslice atd.tak se mi to zdá hrozně těžky,vždyť se mi to moje párátko blonďatý zlomí :grinning:
Ten tvůj dr.to je snad vážně Dyk,když se nechá tak přemlouvat :grinning: :grinning:
2. srp 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari COOOOOO???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak to je konec,já myslela,že už to bude dnes,mě picne :slight_smile: !!!
To já zítra budu naléhat na doktora,ať mi to vyvolají,já už toho mám dost,to dnešní vedro mi zase dává zabrat ufff :frowning2:!
2. srp 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino Já vím,bude to náročný,já s tím počítám,každá si tím projde a je to o nervy,ale pak už to bude jen lepší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !
Pro mě je teď nejhorší to čekání na porod,hlavou se mi honí čím dál hororovější myšlenky a hlavně si říkám když mě není v tom vedru moc dobře,jak musí být tý prďolce v bříšku :cry: :cry: :cry: ! Tohle už opravdu není o užívání si bříška,to je spíš o strachu,jestli je malá v pořádku!!!
2. srp 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule
@gable
Holky já tu budu pořád,tu půlhodinku si vždycky najdu :wink: ! Jen teď jsem tu zůstala nějak sama :grinning: !
A hlavně budu taky potřebovat do začátku nějaké rady od vás zkušených matek,vy už to máte všechno zmáklý :wink: :wink: :wink: !
Už to ale opravdu není o užívání si bříška a jak jsem psala domce06,spíš mám strach v tomhle vedru,jestli je malá v bříšku OK,mě dnes není moc dobře,tak co potom ona :cry: !
2. srp 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No a vyšetření jako co??? Pořád stejné??? Proč si tě tam nenechal a co tvůj dr,ten tam už nebyl??? Vždyť měl čekat né :wink: :wink: :wink: ? Jsem z toho volaká zmetená :grinning: :grinning: :grinning: !
2. srp 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari tys musela přijít zkontrolovat kluky, jestli uklidili,co? :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@teddylu neboj, tyhle teploty jí budou po narození vyhovovat, pěkně přejde z vyhřátého bříška na vyhřátý svět. Ten náš inkubátorový mazánek byl jediný, kdo si ty tepla užíval, teď už je chvilkama i nevrlý, když je horko :dizzy_face:
2. srp 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky malej včera plakal celej den, skoro v kuse a spal jen hodinu, dost blinkal, tak sem večer jela na pohotovost. Nic mu nezjistili, jen že je hodně zaplynovanej. Celou noc sem neměla kojit a dávala mu rýžovej odvar,teď sme byli ještě u naší doktorky a ta mu taky nic nezjistila, prý JEN kolika!!Máme dávat heřmánkovej čajík s kmínem, dneska už je teda lepší jen hrozně smutnej a unavenej, tak snad už bude jen líp!! :frowning2:
2. srp 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu neboj,mimíšci to mají dobře zařízené v bříšku,mají tam svoji stálou teplotu,takže by se ti tam uvařit neměla :wink:
2. srp 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Ahoj,hlavně že to nebylo nic vážnýho.To je hrůza co si člověk zažije strachu s těma mimískama,který nedokážou říct co je trápí. :frowning2: Tak toho broučka za mě a za Laurinku pohlaď po bříšku :slight_smile:
Laurinka už je 3.den celkem v pohodě,včera prospala den,až mi bylo zas divný jestli ji něco nejni když tak spí.Dnes je taky celkem v klidu,tak doufám že to tak vyrží i nadále.
2. srp 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino @teddylu i když mám malýho uplakánka,tak pro mě byl porod vysvobození,takže tě chápu @teddylu
2. srp 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu chudák maličký :frowning2: dali ti aspoň rourku?Natálka měla taky strašný koliky :frowning2: držím palce a přeju pevný nervy..
2. srp 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari @teddylu ahoj holky, tak hlasim, ze jsem porodila 29.7. ve 13:00, nas cvalik mel 52cm a 3900g. dnes nas akorat pustili, tak koukam, ze vas se ti prcci jeste porad drzi. Drzim pesti, at uz to mate co nejdriv za sebou a pokud mozno rychle!
2. srp 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@yesu To je hrozné, chudák malý :frowning2:. Asi bych taky jela, nám řval dneska s malýma přestávkama (na kojení a chování u maminky) od 4 od rána skoro do čtvrt na čtyři odpoledne. Pořád chtěl viset na prsu, chňapal po mně jako piraňa, tak jsem ho přikládala o sto šest. Jenomže skoro po každém krmení ublinknul... připadá mi, že jak chtivě hltal, tak nasál spoustu vzduchu a pak si neříhnul, takže neštěstí bylo na světě. V poledne už jsem byla zoufalá, tak jsem mu do zadečku strčila rektální rourku - trochu se vyprděl, ale žádná velká kanonáda to nebyla. Navíc od dopoledne nekadil a to měl předtím navaleno v každé plínce. Teď konečně venku na procházce usnul, tak snad to bude dobré.
2. srp 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikkaja Gratuluji, máte úctyhodné míry :slight_smile:.
2. srp 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak...a vypadá to,že vám budu moct holky zas psát a pročítat to tu :slight_smile: konečně jsem přišla na to,jak malou uklidnit a co kdy potřebuje...ale to víte,zkušená matka :grinning: mám to už za sebou a tak jen procvičuju co znám od Natálky,akorát ta mrška se uklidnit nedala,na Káču aspoň určitý věci zabíraj :slight_smile: kvuli prdíkům a lekání hajá na bříšku a musím jí pomáhat s kakáním,taky nesmím kojit míň jak po 2-3 hodinách,jinak jí bolí bříško a ublinkává,takže když chce sosat v těhle vedrech,tak dostává čajík...............
do toho dál válčím s tou starší kozou:-/strašně žárlí a musím jí věnovat každou chvilku kdy Kačka spí.chodíme na logopeii,jelikož jí jsou 4roky a neumí L,V,R,Ř a krapet jí habruje S a Z,Ž....do toho dál bojujem s kakáním.pro ty,co používají rourku,vážně si dávejte bacha,ať si mimčo nezvykne,špatně kakáme dodnes,protože mě poradili nechat rorku zavedenou...
a teď něco veselejšího :slight_smile: od porodu jsme s chlapem jak dva zamilovaný puberťáci,zase je to pohádkový,úžasný,jsem hrozně šťastná a dobíjí mě to energií...k tomu jsme se pustili do tý svatby.1.6.2013 ze mě bude pani Barťůňková :slight_smile:
a teď šup šup holky,co vy?jak je s mimčama?a co zbylé těhulky?ať to tu nemusím pročítat?
2. srp 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu
To víš,že jo,když Ti není dobře,tak jdi do toho,není to tak hrozný,mně to ani neřekl a bylo to :grinning: .Nepříjemný to je,ale to vydržíš,ani nemrkneš :wink: :confused: .Je ti asi dost mizerně hlavně po psychický stránce,vid :confounded: ?
2. srp 2012 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable
Tomu se tedy říká smůla,je to ke vzteku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Já to taky mám ted doma tak nějak napůl,ale stresovat se nebudu,stejně mi je to prd platný :grinning: a hlavně se ted snažím věnovat malý a obojí zatím moc skloubi nejde.Až bude malá víc koukat kolem sebe,tak nám to uklízení půjde líp :wink: .Přes den toho moc nenaspinká :astonished: .To se nedá nic dělat,taky mi to občas ulítne :grinning: .
2. srp 2012 v 17:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata to je super, že se cítíš tak dobře :slight_smile: já jsem grogy :grinning: dneska Tomášek pláče, včera taky plakal,je to sice jen od jednoho kojení po druhé,ale stojí to za to. Dala jsem mu už raději lefax, ať se vyprďánkuje,ale nevím, nevím,jestli jsou to prdy :frowning2: S tou rourkou, švagrová to malému zaváděla neustále a on má doteď ve čtyřech letech problém s kakáním. Vždycky má hysterický záchvat, když má jít na velkou a křičí a ječí,že hovínko nééé. Ona mi byla odstrašujícím příkladem toho,jak to dělat nebudu, vždycky mu to tam narvala dost hluboko, nedalo se na to dívat. Rourku doma ani nemáme.
2. srp 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable mě jí nacpali ve špitále a poradili,ať jí nechám zavedenou...Natálce 4roky jsou a je schopná se pokakat a nechce tlačit:-/nevim co s ní :frowning2:
2. srp 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari to s tim informatorem bylo na mne? :frowning2: ja bych to tu nenapsala ale takto mi to tam bylo sdeleno - viz str.270 Miminko v cervenci 2012 ... hm tak ja si dam na ne pozor :wink:
2. srp 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable Jo to věřím,aspoň pro ní nebude ten přechod tak drastický :slight_smile:! Ale mě už to nějak nevyhovuje,přitom teplo miluju,ale když se můžu plácnout k vodě a každou chvilku si jít zaplavat :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ! Přítel mi teď řekl,že dnes v noci jedeme,že to cítí v kostech,to už je ale asi po stopadesátý :grinning: :grinning: :grinning: !
2. srp 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chezzule Ty asi nevíš,že já už jsem jí skoro uvařila,ležela jsem 3 dny v nemocnici,malá měla vysoký tep,já jsem dle doktora málo pila, i když podle mě to bylo dost :confounded: ! Proto se bojím a nevím jak to s ní je,když jsou tyhle vedra a proto bych jí už radši měla venku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ! Nelejvám se jak žok,musím vypít 4 litry.
2. srp 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Konečně první kdo mě pochopil a nepíše mi pořád ať si ještě užívám klidu s bříškem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !
Určitě si pak zanadávám a vzpomenu si,jaký to byl klid,ale teď už ho prostě nechci a chci mít malou venku. MOJE ŘEČ :wink:
2. srp 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca No hlavně po tý psychický :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ! Každý den čekat kdy už to přijde,v noci se budit jestli mi nepraskla voda,mít sny o porodu a vše se mi pořád honí v hlavě. Je to na Bohnice :grinning: :grinning: :grinning: !
Jediný co mám jistý,že pokud to nepřijde samo,tak středa je jasná :slight_smile: .
2. srp 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu ty brďo tak to jo.Já vypila málo v těhu,zato ted piju furt....můžu akorát čaje a vodu z vodovodu,jelikož malá zatím nesnese žádné vody ani neperlivé.Má pak prdíky :(
2. srp 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Já Ti to věřím,ten konec je hrozně dlouhý,já jsem se taky nemohla dočkat,obavy z porodu atd....a ještě ty noci nekonečný,jak jsem nemohla spát :confounded: .Doufám,že Ti to vyjde a porodíš,co nejdřív.Tím obdobím,kdy jsou mimísci malinkatí si projdeme všechny a ta únava a nevyspání patří holt k tomu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale jinak uvidíš,že budeš štastná maminka :slight_smile: .
2. srp 2012 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek