• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@mikkaja ahoj, no to je teda váha!!! :grinning: :grinning: :grinning: Maminko, gratuluju, zdraví a sladké mlíčko vám přeju :dizzy_face:
2. srp 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. Od 16.7. máme Emmu :slight_smile: Málem jsme o ni u porodu přišli, nalokala se zkalené plodové vody, nedýchala, oživovali ji, pak šest dní inkubátor, no na palici. Je to ale zlaté miminko, je hrozně hodná. Co děláte s mimčama když nespí? Děsí mě, jak tu některé píšete, že vám děti spí třeba jen 20 minut v kuse. Co s nimi děláte pak? :sweat_smile:
2. srp 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@natykata ahoj, to je s těma miminama, každé jiné :grinning: ještě kdyby je tak člověk mohl stáhnout do zavinovačky, tak by se zklidnily ale v takové horko to asnad ani nejde...já stále z břichem, jsme tu 2 jako inventář :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. srp 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable no jasně, dojela jsem domů, tos měla vidět jak viděli blykat bránu¨matka jede¨hnem do pokojíčku, nakopali hadry pod postel, mysleli si že se s tím břichem tentokrát zhýbat nebudu abych to tam zkontrolovala :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@teddylu to vedlo je hnus fialový, dneska jsem nespala, byla jsem napuchlá, bolavá, ten úplněk na mě svítil jak komunistický lampion :rolling_eyes: v půl páté jsem si napustila vanu, vlažnou, protože do teplé bych s tou opuchlou figurou jen těžko lezla,hodinu jsem se chladila, pak to trochu polevilo, lehla jsme si , usínala a do toho na mě zase začal mlaskat chlap že chrápu, šáhla jsem pod postel pro ten nejtlustší časák a mlázgla jsem ho přes hlavu,ten se nestačil divit, jenže to tak prásklo, že to vzbudilo toho staršího vedle v pokojíčku, doletěl do ložnice a začal hásit že oni mají taky v pokojíčku komáry že potřebuje ten časopis...
2. srp 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mikkaja Jé ty jsi porodila na náš termín s @alemari,měly jsme ho stejnej,to je náhodička :wink: ! Já ti tak závidím,já už závidím každýmu,kdo porodí dřív než já :grinning: !
Tak přeji hodně zdravíčka a samou radost s miminkem a málo pláče :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. srp 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@domca06 mě ty tašky taky příjdou těžké, ale máme školu 4 minuty od baráku takže to není hrůza, ale když vidím ty drobky co s taškou jedou busem, pak pěšky ještě třeba 15 min.no to je děs. :unamused:
Ty naše mimina jsou opravdu neuvěřitelné, už jsem to tu psala, my než porodíme, tak ty první maminy budou znovu těhotné :sweat_smile:
2. srp 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@atomix to je ale miminek! Ted už budete spokojené obě, to špatné už je pryč, já jsem měla taky malého přidušeného. Ted se dusím já, tím pupkem obřím :grinning:
2. srp 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Jsem se pěkně zasmála :grinning: :grinning: :grinning: ! Já to mám obráceně,můj chlap chrápe celou noc a já jen mlaskám a mlaskám a on mi vždycky řekně"jak můžu chrápat,když nespím",to bych vraždila :angry: . No a ráno když mu zazvoní budík a já ho vyháním z postele,tak mi řekne,já ti tak závidím,že můžeš ještě spát :confounded: :confounded: :confounded: no ještě aby né,když jsem celou noc nespala :frowning2: !
No ale nenapsala jsi mi,co vyšetření,proč si tě tam Dyk nenechal a co tvůj doktor? Ten na tebe nepočkal???
2. srp 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak přemýšlím co asi dělá naše @lejlax :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ? Ta už je určitě taky hrdá maminka :sweat_smile: !
2. srp 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu no můj měl změněnou službu či co a byla tam doktorka, což já ženskou moc nemusím. A taky jsem přý došla pozdě, měla jsem tam být v 7, chytrá jak rádio, přitom jí může být tak max.25... Jinak nález stejný, jen po vyšetření chytala do zbězné nádobky tolik hlenovky, nechápu kolik toho v sobě ještě mám... :unamused:
2. srp 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já myslím že je, jen aby to nebyl císař, ona je taková drobek :wink:
2. srp 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Hm tak to je zajímavý s tou hlenovkou :confounded: ! Mě zase doktor když vyšetřuje,tak je po mě na tom papíře pak hodně vody,to bude asi moč :grinning: :grinning: :grinning: !
Jó ty mladý doktorky jsou chytrý,já takovou měla v tom Ostrově,tak mě i pak propouštěla domů. U porodu bych jí mít nechtěla :frowning2:,ale zase si říkám,že když tam bude i chlap,tak si na mě tolik netroufne :wink: !
2. srp 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No právě,pupíček měla taky malinkej a pořád byla hubeňoučká. No uvidíme jak dopadla,snad dobře :slight_smile: !
2. srp 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Ale tentokrát ta hlenovka už byla fakt hnědá, tak jak jsem to měla u kluků, lejlax držím pěsti, snad to měla hned po první tabletce ok:slight_smile:
2. srp 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata rourku máme a včera nepomáhalo fakt absolutně nic!!
Nikomu to nepřeju! Dokonce mu z pláče popraskaly žilky v očičkách....už tak neplače, ale pořád je takovej špatnej a furt kaká...teď sem mu dala ten čajík, tak snad se mu uleví a zítra bude líp!
2. srp 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Mamino,jak to,že jsi doma?
2. srp 2012 ve 22:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no psala jsem, prý jsem došla pozdě, vzali ženské s oddělení co měly po termínu, pravda že já měla tp včera, žádná hrůza.. :slight_smile: ale pokud by KTG a průtok nebyl ok tak by mě určitě nepustili,jen po tom vyšetření odešlo hodně hlenu, tak čekám co bude:wink:
2. srp 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
@teddylu
Taky jsem si asi před hodkou na lejlax vzpomněla,snad to vše proběhlo bez nějakých vážných komplikací .Už se určitě těší z mimíska :wink: .Holky,dobrou noc!
2. srp 2012 ve 22:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
Dočetla jsem to,ale později,než jsem Ti napsala :grinning: .To je mazec,ty mladí doktoři to je síla,kolikrát si hrajou na kdoví co a jednání žádný :confounded: .Doufám,že už se Ti ti rozjede samo o sobě,držím Ti moc palečky :wink: !!!!!
2. srp 2012 ve 22:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.
Tak se hlásím opět po noci a stav pořád stejný :cry: ! Barča se pěkně protahuje v bříšku a maminka si zase myslí že jí snad roztrhá zevnitř :frowning2: . No jo sladké koláčky k snídani,to je něco pro ní :grinning: :grinning: :grinning: !
Dnes odpoledne opět kontrola a KTG,ale nevidím to na změnu :frowning2: .
Zkusím Hemiltna a nebo rovnou překacám dr na vyvolání porodu :wink: :wink: :wink: ! Jestli se jim do toho ovšem dobrovolně na víkend bude chtít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari Co ty,jak to vypadá:slight_smile:????
3. srp 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu A neměly být u vás včera/dnes bouřky? K nám to má přijít dneska asi někdy odpoledne a je fakt, že se trochu ochladilo (aspoň trochu, už to bylo na zdechnutí)... to by se mohlo něco rozjet samo, ne? Soucítím s Tebou, ale už to máš fakt za pár...
3. srp 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno, tak Kubík je na tom o dost líp. Spal hezky celou noc jen s přestávkama na kojení. Ráno ho chvíli zas bolelo bříško, ale přešlo to, díky bohu. Už na mě zase hezky pásl, tak mám radost :slight_smile: A směje se na mě snad jen v noci :confounded: Dneska sem chtěla jet k tátovi se koupat, ale zatím je tu zataženo tak uvidíme...
3. srp 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jinak já mám za sebou úžasnou noc - do deseti hodin byl kravál, ale pak jsem nakrmila, po jedenácté jsem předala miminko v kočárku manželovi (dělá teď často vědu v noci a přes den spí, protože mu to na rozdíl ode mě nedělá problémy) a šla spát. O půl třetí mi byl malý přivezen na přebalení (protože tam prý něco podezřele bublalo :grinning: a taky že jo) a na nakrmení, což jsem udělala, před půl čtvrtou zase hezky vzorově usnul, takže jsem předala opět kočárek manželovi v pracovně a spala jsem do sedmi hodin!!! Díky tomu, že měl malého u sebe, tak mě nebudilo takové to jeho mrnění a vrtění se, nemusela jsem paranoidně hlídat, jestli neublinknul, apod. Prostě jsem se konečně trochu vyspala. Teď nám mrně zase po krmení usnulo, takže jsem zvědavá, kdy se to bude kompenzovat... nejspíš další noc bude veselá :grinning:.
3. srp 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu mě se ani po bříšku nestýská...radši tyhle proplakaný dny a tahání Káči na ruce,než to co bylo s bříškem :slight_smile: po porodu jsem z křesla slezla s úsměvem a úlevou :slight_smile: mám hrůzu z toho,jaký bude 3tí těhu,protože první jsem měla krásný,druhý příšerný...od 37tt jsem se modlila,ať porodím,mrška se držela do termínu...
3. srp 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@atomix ahoj...krásný datum :grinning: na moje narozeniny :grinning: přeju jen štěstíčko a klid po tom,čím jste si prošli...já teda když malá pláče hodně a nespí,tak to beru úprkem ke tchýni,ať mi s ní pomůžou :grinning:
3. srp 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu :frowning2: je mi tě líto,kdyby jsi bydlela blíž,tak ti budu chodit pomáhat,protože já si tím prošla a jelikož mě nikdo nepomáhal a ten debil na mě ještě řval,když jsem si dovolila po něm chtít pomoc,tak jsem na tom byla dost špatně psychicky a poporodní deprese jsem měla pěkný...pokud nepomáhá ani rourka,zkoušela jsi zavinování?nebo spaní na bříšku?sleduješ kdy nejvíc pláče,jestli po jídle atd?
3. srp 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu teda,máte to moc krušné,to ti nezávidím. Musíš být fakt odolná osoba, já už bych se houpala na trámě... mám dost, když Tomášek brečí hodinu v kuse,natož celý den. Snad už bude dobře, držím palce!!!
3. srp 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Ahojky,uvidíš,udělej smutný očička a tvř se strašně nešťastně :grinning: :confused: .
3. srp 2012 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek