• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
3. srp 2012 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu ahoj, já nic, došla jsem ted z lesa, pár hříbků máme, pes se mi vyrachtal v něčem horším než bahno,tak mám o zábavu postaráno.. :rolling_eyes: včera večer oppěpt ty dsné stavy, jestli to příjde i dnes v noci tak prostě beru tašku a jedeme, si nenechám prasknout páteř :angry:
3. srp 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna No bouřky tu sice být měly,ale nebylo tu ani ťuk :frowning2: :frowning2: :frowning2: ! Já se modlila,ať se přižene pořádnej marast a nic,spadlo pár kapek a teď je tu polojasno a to slibovali,že bude celej den pršet. Teplota je ale okolo 20 stupňů,tak se dá aspoň dýchat :wink: !
3. srp 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Ale je hezký,že už plánuješ třetí těhotenství :wink: :wink: :wink: ! To já uvidím až jaká bude Barča. Určitě bych chtěla stihnout ještě jedno :slight_smile:! Času už moc nemám,do těch 37 bych to chtěla stihnout,ale spíš po dvou letech od Barči,abych rovnou navázala a nevracela se na pár měsíců do práce.
3. srp 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Tý jo a tady u nás nic pořádnýho neroste a já bych si tak dala řízečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ! Takže jdeš koupat psa,nebo ho vezmeš na zahradě hadicí :grinning: ?
Já zase celej večer to tvrdnutí,to se taky nedá,dnes to doktorovi opět řeknu,ale tvrdě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,že se to nedá vydržet,kroutím se jak had a pořád střídám polohy na boku,jinak ležet ani sedět nemůžu :angry: !
3. srp 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu a kde bych ho měla jinde koupat než pod studnou?!?!? Že by v koupelně? Jaké! :grinning: Takové tele velké bych ani do vany nenacpala :sweat_smile: I kdybych jí měla.. :dizzy_face:
Řekni si hlavně o toho Hemiltona!!! To ti rozjede, třeba i do hoďky. Nemysli na bolest dopředu, třeba to máš už tak volné že to ani moc bolet nebude,mě to ted třeba ani moc nebolelo:wink:
3. srp 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari No někdo chodí koupat psy do rybníka :slight_smile: ! Právě jsem si myslela,že ho vezmeš do vany,do té co ještě nemáte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: !
Jo jo možná si o něj řeknu :sweat_smile: možnáááááá já se fakt bojím :cry: !
3. srp 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :slight_smile: Koukám jestli jste všechny zbylé 2 v 1 :wink: Ale mají být bouřky,tak třeba tou změnou tlaku se to rozjede :slight_smile: Jinak my trpíme na prdy....a mám pocit že to bude z toho nutrilonu,už to dávat nebudu a uvidím.Malinkej se chuděrka kroutí,tlačí a je rudej jak rak a nic :frowning2: a pak pláče.Je mi ho tak líto broučka malinkýho.Chtěla jsem mu koupit Baby calm,ale neměli,tak máme infacol,tak uvidíme jestli zabere.Měli jsme už espumisan,ale ten byl na dvě věci...nefungoval
3. srp 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu ty já tě praštím, čeho se bojíš!!! :grinning:.
Do Rybníka? Že bych si vyjela někam do Čech? My tu rybníky nemáme, leda do potoka leze, to je ale pak taky na osprchování:frowning2:
3. srp 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 to je trápeni!!!! Zatáhni ho do staré zavinovačky, třeba se uklidní. Naši byli pak jak pěny:slight_smile:
3. srp 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari to jsem zkoušela předevčírem...hodinu řval a pak usnul,chuděrka :frowning2: .Ty starý zavinovačky jsou dobrý,rychlozavinka je k ničemu,nestáhne to a je mu velká
3. srp 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 ja taky koukam zda ty rodicky jsou stale jeste pohromade :sunglasses: vzala jsem si na to i 2 dny dovol abych se to nedozvedela az vecer :grinning: no a asi z toho nic nebude :wink: .... jdu si vas docist ... :sunglasses:
3. srp 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 to máš pravdu, nejdou stáhnout, vyvařit, nic, ale je to moderní... Sestřičky v nemocnici řvoucí děti tak nějak zchulily do klubíčka, i ty nožky k tělíčku přitáhly a byl klid, taky jsem to tak dělala... No já jsem zvědavá jaký řev bude u nás....a hlavně KDY!!! :sweat_smile:
3. srp 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari v porodnici ho stáhli plínou a to se mu teda nelíbilo,řval jako tygr :grinning: já doufám že nám ty kapky zaberou a že to bude lepší,fakt jsem z toho zralá na bohnice
3. srp 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari a to nepiju perlivý vody,nejím nic co by ho nadýmalo...fakt se bojím jíst už cokoliv..jim jen starý pečivo a nic kořeněnýho a pálivýho si nedávám :confounded:
3. srp 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 taky jsem byla na starém chlebu...asi se to musí proště vydržet:wink:
3. srp 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari jojo..radši se vzdám všeho co mám ráda,hlavně aby malýho nic nebolelo a byl klid :sweat_smile:
3. srp 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 řešila jsem to s dr,kardioložkou když byli malí kolik % má dítě prospat, prořvat s probdět, nakonec jsem zjistila že jsme v normě;/) ukliknilo mě to:grinning:
3. srp 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu mame dve zensky,takze pokus o kluka je jasnej :grinning: ale casu dost,my jsme jeste mlady kurata.jinak ja mam holky taky tak,aby mi navazoval rodicak a ja nemusela do prace,chtela bych tak i to treti,ale mam prikazem dodelat skolu,tak budu muset po Kacce na chvilku do prace :grinning:
3. srp 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ajuse21 ja treba jidlo tak extremne nehlidam,Natalka plakala at jsem delala cokoliv,tak to neprehanim ani ted a Kacka v klidku prdi,jen ma problemy s kakanim,tak ji pomaham...tak ti muzu akorad poradit,at sledujes kdy place a podle toho zjistit co to vyvolava...pak taky spatne spi na zadickach a budila se i po zavinovani,dala jsem ji na brisko a je klid,bohuzel to potrebuje i v kocarku...vsechno ma reseni,pokud to tedy neni kolika jako u Yesu,ale tu poznas,dite place nekolik hodin v kuse a neda se uklidnit ani jizdou v aute,v takovym pripade nezbyva nez pockat,jelikoz ani v dnesni moderni dobe lekari netusi co to vyvolava...omlouvam se,pokud nekomu pripada,ze ,,delam chytrou" snazim se jen pomoct :wink:
3. srp 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@teddylu ahoj :wink: snuflinka uz ma jine starosti - povinnosti :wink: .... tak muzu te poprosit a udelala by si upgrade tabulky? je tu tolik novych miminek a dlouho tu tabulka nebyla a pak az porodis tak uz to neudela asi nikdo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ja to na tabletu nezkopiruju :frowning2: tak vam bohuzel nemuzu pomoct :frowning2: dekuju! :wink:
3. srp 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 mě v porodnici naučili ze mám tu rychlezavinku ještě prevazat smotanou plenou. Nevypadá to esteticky,ale prcek je stažený. A v téhle vedrech ho balim do pleny,jako do zavinky,pořádně utahnu pod tělem,druhý konec zajistim snapkou a drží to. Hlavně se v tom nepari a má pocit stažení.
3. srp 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
@alemari já jsem Tomovi prala rychlozavinku a byl v té staré klasické a chodí v ní spát i na balkona a líbí se mi teda mnohem víc :slight_smile: on když chytne rapla, tak se z té rychlozavinky vykope :grinning: jak je malý,tak je akční, děcko jedno!!! Kdoví, co mu s tím kyslíkem do toho inkubátoru ještě vháněli. Včera se mě můj drahý ptal,jestli si na něčem nefrčím,že máme tak akční dítě. Ale on si myslel,že bude jen papat, spinkat a kakat :slight_smile:
3. srp 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@atomix ahoj, vítej tady :slight_smile: malá měla asi po cestě velkou žízeň,ale hlavně,že je v pořádku a je hodná :grinning: ono to nebude trvat věčně :grinning: záleží na tom, jak to budeš vnímat :slight_smile: Já třeba všem říkám,že je malý hodný a náš táta všem říká, jak pořád béééká :grinning:
3. srp 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna taky mi dal zabrat, ale co bysme pro ty prcky nevydrzely, ze :wink:
3. srp 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak po třech prospaných dnech to dnes Laurinka pořádně rozjela.Od čtvrt na 9 byla vzhůru do čtvrt na 15 a pořádně si pobrečela,tak u nás asi taky zas zaúřadovali prdíky. :frowning2: a do toho si tady Domča rozrazil ret svým vlastním kolenem :fearful: tak že mu tekla krev.Teď to vypadá,že malá konečně zabrala tak jsme si s Domčou dali melouna a já se jdu vrhhnout do nějaké práce,jen nevím čím začít.... :frowning2:
3. srp 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 máš to taky veselé :slight_smile: já chci konečně pořádně uklidit a ne jen to pořád dokola šudlit,ale tááák se mi nechce. Dopolko jsme byli trajdat venku, pak vaření, pečení a teď čekám,že bude Tomášek vstávat a půjde cvičit,tak se nechci pouštět do žádné velké akce :slight_smile: (to je jen výmluva,abych mohla sedět na koníkovi) :grinning:
3. srp 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable blejsknu ti tu moji, obě teda, to si učurneš!!! Podařilo se mi koupit ve stejné krajce i plimo do kočárku!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: mimčo má byt mimčo, na adidas a nike má času dost:grinning:.
Muž je šprýmař, hned by mě napadla nějaká trefná poznámka:grinning: můj chodí a ptá se jak mě je,....no krásně!!!! :dizzy_face:
3. srp 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari můj muž je velký šprýmař,někdy až brečím :slight_smile: občas i smíchy :grinning: zavinku blejskni a dodej foto, já se ráda pokochám... Já mám i tu nakulmovanou načančanou a nemám ani jedno foto,tak to napravím a pak se též pochlubím :slight_smile:
3. srp 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. srp 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek