• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@gable jasně, a jak říká můj drahý, Bečatˇaž doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu jak to teda uděláme? kdy jedeme? :grinning: :grinning:
4. srp 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable
To jsi měla náročný den :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Já jsem celý den s malou,kulíšek ,jak se hnu křičí :grinning: ,takže jsme,jak 2 klíštátka :wink: a moc toho neuděláme.Byly jsme na procházce,tak Eliška spinkala,ale doma se nám taky spinkat nechce,až večer,takhle v náručí :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ted drží tatka,já jsem si dala spršku a odsávám :grinning: .Bud ráda,že malý nepláče :wink: když hajá a je v klidu,tak to je supr.Malá vydrží,tak 5 min. :confused: .Uzanřená diskuse mi nevadí,asi to bude lepší :confused: .
4. srp 2012 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No já nevím,uvidíme ještě dnes v noci :grinning: :grinning: :grinning: ? Jinak já frčím v pondělí v 6.30h na 100%!!! Ještě se někde cestou zastavím na snídani :wink: . Oni už mi pak nic nedaj né :confounded: ????
4. srp 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Vážně nebo srandičky :grinning: ?
4. srp 2012 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari kurňa,že by ráno bylo do rána na světě o jednoho človíčka víc? Já snad bouchnu šáňo,až s @teddylu porodíte :grinning: už chci číst,jak chcete spát,holky vám pláčou,nic nestíháte,kozenky vám ztěžknou pod vahou mléčného baru :grinning: a @natykata někde psala,že šáňo je dobré na mléko :slight_smile: tak jdu do toho... a třeba aj to moje děcko bude po bublinkách lépe spinkat :slight_smile:
4. srp 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@eliskarenca já a srandičky? si děláš srandu, ne? :sweat_smile: Fakt
4. srp 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu
Tak,když se malý nebude chtít o víkendu,tak se dočkáš v pondělí :wink:.Dej si snídani,ale néééé moc velkou,at jim tam při tlačení neblinkáš :grinning:.Papat budeš po porodu,to vydržíš :grinning:.
4. srp 2012 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gable jestli je to děcko aspon trochu jako já, tak spát po bublinkách bude :grinning: Nedělňátko jsem vždycky chtěla :wink:třeba budu mít štěstí i na Dyka
4. srp 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu no tak pokud to vydržím do pondělí budeme v cíli spolu, jako dvě olimpionyčky :grinning:
4. srp 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eliskarenca
@teddylu néé že neblinkáš, at je nepo....š :sweat_smile: :sweat_smile:
4. srp 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca tak ten můj šušínek už spinká, dneska se mnou dělal jednohubky dala jsem si ho na stůl do kuchyně, do vajíčka a zasvětila jsem ho do tajů výroby česnekové pomazánky :slight_smile: už budu muset vybalit lehátko,ať se mnou může dělat víc věcí, krásně už mě pozoroval :slight_smile:
To že teď neplakal, je výjimka, jinak taky brečí a chce být se mnou,asi má nějakou imaginární pupeční šňůru, kterou nepřestříhli (jsem to nemohla v té narkoze zkontrolovat).
Ty ještě pořád odstříkáváš? Jakto? Do zásoby nebo malá nevytáhne co potřebuje?
4. srp 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca To nevydržím,neblázni :grinning: :grinning: :grinning: ! Já už v posteli,když se ráno vzbudím mám takovej hlad,že je mi z toho taky až na to blinkání,musím si pořádně naprat pupíček ještě naposledy za nás obě :wink: !
4. srp 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Mi snad udělaj klystýr né :grinning: :grinning: :grinning: ??? To fakt nemám jíst :cry: ,to nedám,umřu hlady!
4. srp 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu ježkovy zraky, najez se, normálně, at si to pak uklidí, od čeho jsou placení!! Já se taky nabouchám co to půjde, pak už si koláč, kolu, ani čerstvý chleba nedám, tak na co čekat! :grinning:
4. srp 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari To nevydržíš,ale to nevadí,já jsem zvyklá být ve všem poslední :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: !
4. srp 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu jsem si vzpomněla,jak jsme byli s drahým na předporodním kurzu,tak tam byla nějaká osvícená matka a ptala se primáře,jestli jí vyhoví,když klyzma odmítne :grinning: a on jí řekl,že když jí nebude vadit, že po porodu dostane na břicho miminko oválené v hovínkách,tak jí samozřejmě vyhoví :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari No právě,poslední koláčová snídaně :slight_smile:! Tý jo,ale co pak budu jíst??????????? Co se jí,když se kojí :frowning2: ?????
Já musím mít sladkou snídani,jinak se opravdu poblinkám!
4. srp 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari já jsem dneska sežrala půlku čerstvého skalického trdelníku a kynuté buchty už jsem taky měla a Tomášek na to nic neříkal :grinning: on je velmi tolerantní dítko,co se stravy týká :slight_smile: ale je fakt, že piju fenyklový čaj a užívám espumisan,ať nemá jemně perlivé mléčko :slight_smile:
4. srp 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable Tak to já se na něj těším,konečně budu mít jednou prázdné střeva :grinning: :grinning: :grinning: ! A jen ten pocit,že by to ze mě při porodu šlo je pro mě hroznej,ale tak někdy se to opravdu nestihne a nedá se nic dělat :unamused:
4. srp 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já jsem se na něj taky těšila a nic z toho :slight_smile: příště to bude se vším všudy :slight_smile:
4. srp 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soukromá diskuze vytvořena, můžete se přesouvat :slight_smile:
4. srp 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to dneska balím, táta se přesunul z gauče do postele a tváří se jaksi důležitě :grinning:
4. srp 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Huráá dítě usnulo hned jak sem ho položila, udělala sem vaječný chleby, dám sprchu a snad by dneska mohla vyjít konečně i "slabá chvilka"!!! :grinning:
@gable Jak často se ti malej směje?Kubík zatím moc ne :frowning2: v noci snad jednou a pak ráno a přes den už nic a taky většinou na chlapa a na mě skoro ne!
4. srp 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu naše děťátko se nesměje, od porodu jen párkrát a též většinou na tatínka :grinning: jinak samovolné úsměvy,když pustí prso,ale že by se vyloženě cíleně usmál,to ne, on si ty úsměvy asi šetří...
4. srp 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable uff to sem si oddychla! už sem se bála, že je něco špatně!
4. srp 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Opět jsem klikla 2krát,platí samo 1. :grinning: .
4. srp 2012 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
To taky :grinning: .
4. srp 2012 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu
@eliskarenca
@gable holky, máme disko, děti těhu vstup zdarma, tata vyplázne kylo jinak ho do obýváku nepustíme, leda by mi voda praskla :grinning:
4. srp 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari Já mám disko v břiše :grinning: a voda ať mi klidně taky praskne :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!
4. srp 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek