• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu malý pronesl větu" mamka zapaří a do rána máme ségru--- nebo dvě" :grinning: :grinning: :sweat_smile:
4. srp 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@segra_bruni Laurinka se narodila v 16:43hod.
4. srp 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 promin ale uz musis pozadat nekoho jineho ... stal se tu trapas nebyvalych rozmeru ... proste meganedorozumeni :frowning2: a tak uz sem na prani maminek nechodim
4. srp 2012 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teprv teď jsem dočetla dnešní diskuzi.
4. srp 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable ať to mimčo neopiješ :grinning:
5. srp 2012 v 01:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Neboj,vydržíš,nic jiného Ti bohužel ani nezbyde :grinning: :wink: .Potom se najíš o to víc :wink: .Já teda nevím,ale já nejím akorát kořeněná jídla,jinak jím vše a v poho :wink: .
5. srp 2012 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable
Ahojky,to jste s malým šikulky,jen at se učí od malinka,to se mu neztratí :wink:.Já to budu mít s tou pupeční šnůrou podobné :grinning: ,ale je to mazec.Dnes jsem ji zkusila taky dát do vajíčka,vnukla jsi mi nápad a usnula a ještě spinká,už mi je to až podezřelé,chodím ji pořád kontrolovat :grinning: .Přes už několik dní skoro nespinkala,musela jsem u ní ležet a když už usnula,tak na 20min.Večer spinkala moc hezky,až na malou nehodu,ještě popíšu :grinning: :grinning: .Právě,abych alespon něco udělala,tak už asi týden přemýšlím o viibračním lehátku.Říkala jsem o to přítelovi a ten si myslí,že je to zbytečný,ale myslím si,že po dnešku změní názor :wink: .Jak malou pořád nosím,tak jsem z toho dost unavená,ale hlavně záda šílený :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Na Dandu jsem měla to obyč a to jsme moc nevyužili,ale tohle je o něčem jiným.V tom vajíčku se malý evidentně íbí,tak si myslím, :stuck_out_tongue_closed_eyes: ´že to zbytečnost nebude.Už jsem koukala na internet a ptala jsem se v Kolíně v obchodě,ale tam to měli jen n objednání a docela to mají předražený.Zítra ještě cinknu do obchodu v K.Hoře,tam se mi to zdá na výběr lepší a i ceny mají přijatelnější :sweat_smile: .Jaký lehátko máš?Mohla bych s malou putovat,povídat si,bylo by to fajn :wink: .Mlíčka mám dost,malá je spokojená,tak jsem ráda.Odsávám do zásoby a na to jedno noční kojení,to dávám malé z lahvičky,asi bych u toho usnula a ztratila kontrolu :confused: .Malá i přes den,když už je napapaná a jen dudlá,tak klimbeme občas spolu :confused: :grinning: .Tak jsem Ti napsala skoro román :wink: .
5. srp 2012 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable @yesu @majinka1981 @domca06 @luciemeli @bajule @natykata @lucienavratilova @eliskarenca @ajuse21 @zlatuzka @chezzule @helen3 @snuflinka @zlatelevizeedna @simonisko @lejlax @alemari @teddylu
Zatím mi admini ( @ikarkulka ) ještě stále neodepsali a už je to asi i jedno co mi řeknou … mam v sobě pocit hořkosti (který už stejně nevymizí), že tu alemari veřejně na mne zautočila aniž by mi dopředu napsala SZ ze ji něco vadi, přitom zpočátku jsme spolu komunikovaly zcela OK a i jsem jeji nazory na vychovu deti a podporu kojeni velmi schvalovala … nemam fotoblog, nepíšu KZ, nemám přátele … vše je záměr a fakt, který nemusí být na překážku e-komunikaci … já sama pokud mám pocit že něco není OK stačí se začíst do diskuzí i zpětně nebo zadat jméno do vyhledávače … a buď si cestu k té osobě najdu či ne ale i tak se budu snažit být tolerantní taktní a dodržovat pravidla zde … všeho co je tu VEŘEJNÉ (i na beremese a střecha) je toho tolik že jsem neměla potřebu si označovat přátele abych toho viděla a četla ještě víc … a když mne někdo o přátelství žádal tak jsem ho i s vysvětlením slušně odmítla a on to respektoval, vážně jsem neměla zájem nahlížet do vašich skrytých foto a info a být zahlcena ještě víc … a to mne teď bohužel potopilo … no což, nedá se nic dělat … proč jsem tu byla jsem psala mj zde:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/cervencovky-2012-sem/?page=237
Loučím se s Vámi a s @kamino se budeme mít příležitost slyšet i jinde …
5. srp 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni Mně osobně nijak nevadíš, na tom, co jsi tady psala, nevidím vůbec nic, co by mělo být podezřelé a mělo vadit. Na webu si taky soukromí hlídám - ne možná tak úzkostlivě, ale hranice mám nastaveny jasně. I proto se přesunu s ostatními na soukromou diskuzi. Ne že by se ze soukromé diskuze informace dostat nemohly, stává se i to :wink:. Je mi líto, že máš pocit hořkosti a doufám, že na sebe ještě někdy někde narazíme.
5. srp 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
5. srp 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni o co vlastně šlo?já ani netuším o co jde!!
6. srp 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nějak nechápu, co je za problém...
6. srp 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka
@chezzule
@segra_bruni nejde o žádný problém,jen jsme si některé myslely,že by bylo vhodné skupinu uzavřít a jelikož to nejde,tak se musela vytvořit nová, soukromá diskuze. Myslím,že je to tak lepší,přeci jen se bavíme o soukromí a o dětech. Je fakt,že jsme na veřejném webu,ale diskutovat můžeme soukromě :slight_smile:
6. srp 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule @zlatuzka holky, netrapte se tím ... napsat jsem to musela všem ale pokud nevíte o co šlo tak to pusťte z hlavy :wink: netrapte se tím, za to to nestojí, ahoj!
7. srp 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable ahoj, tak o tom přesunu do soukr.d. nikdy nešlo a nejde!!!

Problém je zde ve veřejné diskuzi …

Zde to nějak začalo, já tomu ale nepřikládala vážného významu:
29.7.12
alemari: segra_bruni tam jsi se nudila nebo nudil, co?

Další naťuknutí jsem brala jako joke:
2.8.12
alemari: Máme tu velmi špatného informátora holky, v klidu, vedle se rodilo jen co já vím už 15.6. Tak špatný pozorovací reflex může mít jedině chlap....
like: eliskarenca

Zlehka k nám zalétla adminka:
4.8.12
teddylu: segra_bruni No pravdu má alemari !!! Když jsi nám tak pěkně udělala tabulku,tak kde si v ní ty,když si u nás v červnovkách,červencovkách a srpnovkách ?
like: ikarkulka natykata alemari

A zde to končí:
alemari: segra_bruni čekám že sám odejdeš! Kdo souhlasí klikněte...
like: teddylu snuflinka eliskarenca gable

yesu: alemari hele a nechápu co se tu děje, co ta zpráva IP, nějak nevím o co jde

alemari: yesu vlastně o nic, jen osoba,co tu píše nepatří do červencovek a je podezřelá i admin.

Napsala jsem alemari aby mi objasnila co má se mnou za problém, její odpověď mne naprosto rozsekala … citovat obsah zde ale nemohu.

A moje žádost o vysvětlení u @ikarkulka je stále bez odezvy, ale po přečtení toho co víme že má v profilu: „To, že mlčím, neznamená, že nemám co říct, ale to, že nemá cenu to řešit.“ ji nemá smysl urgovat ... a @jennyska tím zahlcovat nebudu, já to mám už vyřešeno … co jiného mi taky zbylo, že :sunglasses:

Takže tak. Měj se!
7. srp 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni přestaň mě prosím zmiňovat, já do vaší diskuse nepatřím a nehodlám to tady řešit. můj názor na tebe je čistě soukromý, nikoli adminský. a vcelku na něm nezáleží, prostě na tebe nereaguji (na tvé komentáře a zprávy v interní poště) a tak to také asi zůstane.
7. srp 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikarkulka dobře, díky Ti za vysvětlení, to je v pořádku, to samozřejmě beru ... Tvé jméno a like a toto: "je podezřelá i admin." jsem spojovala dohromady .... není tomu tedy tak? děkuji za odpov.
7. srp 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni je to tak, jsi mi podezřelá, ale soukromě, jako ikarkulce, nikoli jako admince.
7. srp 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ikarkulka jupí, to jsem ráda že to už vím :grinning: a někdo z toho hned udělal že adminovi :grinning: :grinning: ale ani se Ti nedivím :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: OK, válečná sekyra zakopána ... pro pořádek se ještě zapíšu do "Jsem tady nová" ... i když už je to dávno ... :wink:
7. srp 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
AHOJ HOLKY!!!!! Po týdnu jsem tu a musím vám oznámit, že se nám 1.8.2012 v 15:45 narodila TEREZKA :slight_smile: Výška 49 váha 3050g, porod dobře, jsme zdravé a Terezka se má čile k světu :slight_smile:
Jakmile budu mít čas popíšu svůj porod :slight_smile:
9. srp 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lejlax Ahoj,velká gratulace,malá je krásná :slight_smile: Přesunuli jsme se na soukromou diskusi,takže jsi očekávaná tam.
9. srp 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@domca06 Prosím tě co se tady děje a kam se mám přiřadit, kde všechny jste? :fearful:
9. srp 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Taky moc gratuluju, ať hezky roste a dělá jen samou radost :slight_smile:
9. srp 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax Jsme na uzamčené diskuzi Mamky z červencovek 2012.Shodli jsme se s holkama,že se tu bavíme o dost intimních věcech a že by si to nemusel číst a komentovat každý,tato diskuze už uzamknout nejde a tak byla založena diskuze nová.
9. srp 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile: dlouho jsem tu nebyla,byli jsme s malým v nemocnici :frowning2: od nedele měl horečky a nevěděli z čeho,tak nás tam nechali...měl kapačky,lumbální punkci..no strašný..nakonec přišli na močovou infekci,už jsme doma a máme ATB.Moc ho po nich bolí bříško.Jinak jsme už plně na UM..nemám už žádný mlíko :unamused: na to přišli také v nemocnici,když ho pokaždé vážili po kojení....co nového :slight_smile:
11. srp 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona je soukromá diskuse ... :confused:
11. srp 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojda holky tomík už mi pomalinku začíná blábolat písmenka...je to krásný, ale ted mi pořád brečí vsteká se a já už se jen nervuju zkouší co vydržím...se vyřve pak je klid :slight_smile: a bojí se hrazdičky :slight_smile:
13. srp 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
@luciemeli holky, šup na Mamky z červencovek 2012! Přesunuli jsme se do soukromí,ať můžeme vesele plkat :slight_smile:
13. srp 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@gable Tady už všichni porodili a teď je tu úplný prd....Já taky nestíhám....pořád mi dneska Tomášek brečel pak se smal chvilinku a tak to bylo dokolečka,,,,takže nervy na dranc...ale dneska se poprve usmál jako půl roční miminko...jsem už fakt utahaná teď akorát usnul u manžela v naruči v obýváku tak skoukneme farmu a jdeme všichni chrápat :slight_smile: :grinning:
13. srp 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady chcípnul pes...holky dělejte s tím něco...koukám asi že už užíváte miminka :grinning: jojo taky nestíhám, ale občas se zajdu jsem juknout co se tu děje :grinning:
14. srp 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek