• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
autor
@bajule Aha tak to já vbec nevím...No mě taky teče taková vodička, ale né pořád. Chudáčku tak to ti nezávidím ty čuča....Tě musí asi hodně bolet záda co?
:grinning:
23. dub 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čuča :grinning: :grinning: Tak to jsem ještě neslyšela :grinning: No, právě že bolí, tudle jsem je zkoušela vážet a maj dohromady skoro 4Kg!!! :grinning:
Mě to taky neteče pořád, občas už se tam ukáže teda mlezivo - žlutý, ale málo.
23. dub 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Tak já šla zatím během těhu z dvojek na čtyřky a jako stačí mi to...pětky ti vůůůbec nezávidím :frowning2:

Ale jinak se musím pochlubit, byla jsem na preventivce u zubaře a vyvázla jsem bez jakéhokoli vrtání a ještě s pochvalou - nejdřív jsem dostala totiž vynadáno, že když mi v těhotenství krvácí dásně, měla jsem přijít dávno, že se to musí hlídat :grinning:
23. dub 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět z kontroly-malej je hlavou dolů, má 1428 g, čípek má pořád 2,7, je teda polotuhý a jsem otevřená na půl prstu, říkala, že to vidí, že porodím tak v půli června, do té doby prostě musím vydržet. Mám dál brát 6krát denně magnezium a dodržovat klidovej režim!
23. dub 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli krásný videjko...malá je taky takový divoch,ale jen když se naložím do vany :grinning:
jinak já jsem chodící mlékárna :slight_smile: z prsou mi teče od 16tt a akorád včera mě chytil chlap za bradavky a schytal to přímo do úsměvu :grinning: měla jsem to i u první holky a kojila do dvou let :wink:
@yesu tak držím palečky,ať vydržíte co nejdýl!mě v noci budilo tvrdnutí :frowning2:
23. dub 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata tak mě v noci netvrdne, jen přes den...
23. dub 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám že řešíte prsa. Já jsem měla jedničky a mám trojky a nosím už jen ty sportovní podprsenky,páč mě v těch z kosticema ty prsa hrozně bolí :frowning2:! Ty kojící si koupím tak týden před porodem,nebo myslíte že až po?? Do porodnice už jí ale taky potřebuju né,jen se bojím aby se mi ty prsa po porodu ještě víc nenalily. Jinak jsem teď koukala na podprsenku a mě zatím nic neteče :grinning:! No ale co není může bejt.
23. dub 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu no my před spaním s chlapem trošku blbly,tak to bylo asi tím :slight_smile:
23. dub 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@natykata Děkuji :grinning:. Holky a já to mám až od 30. týdne...ó Tak to jo u mě to dostává pořád do úsměvu je uchylnej na mé ňadrá...Příjde z práce a musí si šáhnout na prsa...jestli mu je někdo nesebral.. :grinning: Když zjistí že tam jsou tak jde každý den na pc... :grinning: A dá pokoj...ale včera mi je tak dlouho mastil až mi to vyteklo na tričko...Tak jí dostal :grinning: :grinning: jojo tak aspoň nejsem sama :dizzy_face:
23. dub 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata tak to u nás nehrozí, máme přísnej zákaz :confounded:
23. dub 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu mě se to stalo zatím jen jednou, přítel mi říká ráno co prý mám na pyžamu a tam fleky :grinning: ale od té doby nic....a kojo popdrpdy mám dvě, tak zhruba o číslo větší než mám teď...
23. dub 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já mám po holce dvě ty obyčejný kojící...a po porodu kouknu na nějaké hezké,aby se to líbilo i mužskýmu :grinning:
23. dub 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli jsem ráda,že nejsem jediná,kdo má uchylnýho chlapa na prsa :grinning: ten muj usíná s rukama na kozách :grinning:
@yesu já zákáz měla taky,ale naposledy v poradně už bylo vše dobrý,stále zavřená,malá nenaléhá,tak mám povolení,ale samozřejmně opatrně...
23. dub 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
@yesu
Tak já koupím jednu kojící do porodky a pak ještě jednu po porodu :slight_smile:! Já jediný co mám na prsou,teda spíš na bradavkách jsou takový malý hnědý stroupky a ani nevím kde se mi tam vzaly,ale pak jsem četla že se to taky v těhu občas stane.
23. dub 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Tý brďo malej už je pěkně velkej :slight_smile:,tak snad ještě vydržíte,držím palce!!! Tady jsem asi s těhotenstvím nejmladší a s věkem zase naopak:grinning:! Všichni už jsou skoro ve 30 týdnu a já teprve dnes vstoupila do 27 :frowning2: a termín na hraně červenec srpen. Vy už to všechny budete mít zasebou a já budu ještě koule :grinning: :grinning: :grinning:!
23. dub 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@natykata :grinning: :grinning: :grinning: Tak to je dost :grinning: :grinning: :grinning: No jo no chlapy ty to nemají...a strašně je to fascinuje...Mého chlapa ...tedy teď si našel koníčka tak fascinuje moje břicho jak roste...čumí kamkoliv jdu a k tomu mi řekne
,,Chodíš, jak naprcaná kachna"...A já mu říkám...,,A víš, kdo mi to udělal?"....On samozřejmě řekne ,,No já určitě né, jsem v tom nevinně"... :grinning: :grinning:
23. dub 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddlu ty stroupky k tomu taky patří :slight_smile: jinak já mám termín 1.7 a 5.7 takže bych tu měla rodit první :grinning:
23. dub 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli do mě rýpe,ať vyndám ten polštář...nebo že bych se sebou měla něco dělat,že je mě pěkný kus :grinning: komik :slight_smile:
23. dub 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@natykata :grinning: Ale neboj vše půjde určo podle plánu a až se ti malá narodí tak půjdou zase kilíčka dolů a budeš zase vypadat tak jako před tím :grinning:
23. dub 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Já mám termín 7.7., ale první budu asi já!
23. dub 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata tak to závidím, my už si do termínu asi nevrznem :grinning:
23. dub 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli kdyby mě znal v prvním těhu,tak pochopí,že jsem krásná a štíhlá holka :grinning: u Natálky jsem šla 20kg nahoru a všude,byl mě kus...teď mám zatím 12kg nahoru a krásně jen bříško :slight_smile:
@yesu oni ti naši prcci se nás stejně nebudou ptát a pujdou ven,jak se jim bude chtít,tak uvidíme...Natálku jsem rodila 36+6tt ale byla veliká,Kačka je zas malá,tak snad vydrží do termínu...
23. dub 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu to my taky už ne,po tom tvrdnutí se bojim...chudák chlap :grinning:
23. dub 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata tak chudák sem spíš já, já bych chuť měla, ale můj chlap od té doby, co sem těhu o to nějak nejeví zájem....
23. dub 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu tak to občas je...u Natálky nebylo nic od 4měsíce a bylo to vzájemný...ale těch pár týdnů už vydržíš :slight_smile:
23. dub 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata U nás taky od 4. měsíce nic a když sem pak na víkend chystala "romatiku" tak nám to doktorka zakázala, tak si prostě počkáme....to bude pak jak poprvé po takové době :grinning:
23. dub 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu ono to po porodu je jak poprvé :grinning:
23. dub 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tý jo holky, tady se to rozjelo se zajímavým tématem :grinning: Ten můj mi na prsa šahá pořád, ale na to nemusim bejt těhu :grinning: No a jelikož chodí domů z práce až večer, nají se a padne do postele, tak já ať mám chuť jakou mám, mám smůlu :grinning:
@yesu Jinak ta moje prdelka má přez 1.6Kg a bříško pořád ,,malý´´ Mám teď novou matraci a je měkká, takže se mi do ní vždycky to bříško zaboří a já si teď spim vesele na bříšku dál :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Ty jo to je kus baby! Ty pořád spíš na břiše??Tak to už u mě dlouho nehrozí, ale už se na to děsně těším!
23. dub 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@natykata No já zatím nabrala 13 kg a už to jde na mě znát...To je asi tím, že se cpu hodně v noci :grinning:
23. dub 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek