• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@leyla13 no, naši nám do toho taky nekecali, jen jsem jim to řekli - jim se to líbilo...........jen u manželových rodičů bylo vidět, že se tchán zkrátka divně zatvářil............ale nijak to nekomentovali......do toho bych si ani kecat nenechala :slight_smile: To manžel chtěl taky pokračovatele, i jeho tatík je Jaroslav..........ale jak říkám -na to jim kašlu :slight_smile:
Mě se totiž odjakživa nelíbilo Jardo - já to fakt nesnáším.............nikdy jsem mu takhle neříkala, my si teda stejně jmény moc neříkáme - prakticky vůbec...........já mu jen na veřejnosti říkám Járo nebo Jaroušku :slight_smile: Ale jinak máme mraky přezdívek :slight_smile:
8. únor 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 my máme taky "zasviněný " (tak tomu říká děda) barák - jako že máme v rodině hodně holek :slight_smile: mamka je ze dvou holek, samá má dvě holky, taťkova ségra má taky dvě holky, takže babinec :slight_smile: ono stačí, když se sejdu s mamčou a ségrou a něco řešíme - tak jsme fakt slepičárna hadr :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Kluk by nám to asi rozštípl, ale holčičku bych brala všema deseti :slight_smile:
8. únor 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 to já manželovi řekla, že než aby to byl Jaroušek, tak to bude raději Aleš - to je můj taťka - to řekl, že v žádném případě - tak jsem mu řekla, že v žádném případě to nebude ani Jaroušek.....a je pak zase na chvíli klid :slight_smile:
8. únor 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@roxycat Ahojda tak to jsi pro mě hrdina :slight_smile: já nwm co bych dělala na tvém místě...radši to nechci zažít :confused: já jse z litoměřic ale do prahy jezdím do práce
:slight_smile:
8. únor 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak rozhodně nepůjdu na potrat jen pro to, že to chtěl.. :confounded:
Tak to jo :slight_smile:
8. únor 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@roxycat tak už taky začínáš pomalu cítit pohyby? :slight_smile: toho si ještě určo užiješ:slight_smile: :slight_smile:
8. únor 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo je to děsně roztomilý.. :grinning:
8. únor 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@roxycat a už víš co by jsi si přála? Zda holčičku nebo chlapečka? :slight_smile:
8. únor 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dřív jsem chtěla strašně kluka, nedávno holčičku, ale vím že to bude kluk :slight_smile:
Teda jako nemám to ještě potvrzené, ale vím to .. :grinning:
V podstatě mi to je jedno, hlavně když bude v pořádku. :slight_smile:
Co ty?
8. únor 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@roxycat jak už jsem tu psala vyděla jsem na ultrazvuku pindíka...a doktor mi to nevyvrátil....já nepočítám s tím že bych měla šanci na holčičku :frowning2: kterou jsem si tolik přála...Takže já mám tušení, že to bude kluk jako BUK:slight_smile: kolik ti je? :slight_smile:
8. únor 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak, tak uvidis no :slight_smile:
V říjnu 21 a Tobě? :slight_smile:
8. únor 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@roxycat to jsi taky mladá mě je 19...táhne mi na 20 :slight_smile:
8. únor 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo no, tak nebylo to úplně plánované že..máma mě měla v 19.. :grinning:
8. únor 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@roxycat :grinning: přeně bylo to neplánováné...já když jsem to zjistila tak jsem byla i s mým přítelem uplně v šoku...ale na jednu stránku jsem ráda...toho mého jsem podezírala, že je neplodnej a já taktéž....dělali jsme si z toho prču...ale když jsem viděla na testu dvě čárky tak už to prdel nebyla....
Sestřenka měla mimčo (kluka) v 16 letech...a první tři měsíce nemohlo mimčo domů mělo v mozku vodu...a sestřenka ani nekojila..odsávala mléko....nebylo to určo nic příjemného...já se na kojení hodně těšíím... :grinning:
8. únor 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to já to nedostala asi 2 měsíce, na testech nic, doktorka nic neviděla..
Tak si ze mě furt všichni dělali srandu, že jsem kinder vajíčko(těhotná) a já furt že ne..No a asi ve 3. měsíci na testu že jsem a u doktorky se to potvrdilo.. xD
Taky se na kojení těším.. :grinning:
No nic jdu kuchtit, tak se tu zatím měj :slight_smile:
8. únor 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@roxycat tak kuchti já uklízím... :slight_smile:
8. únor 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda holky koukam ze jsem oproti vam duchodce :frowning2: no co naplat, me se ve vasem veku o diteti zdalo jen v hororu..... :slight_smile:
ja chci kluka, ani ne proto ze uz mam doma holku, ja chtela kluka i kdyz jsem cekala amalku ale nevyslo to :slight_smile: u nas je to taky sama baba, amalka je v te nove generaci uz 4 zenska tak ted by to chtelo nejakou zmenu :wink:
8. únor 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se k vám přidávám :slight_smile: Termín 4.7.2012
8. únor 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo
Tak já dítě chtěla vždycky nějak dřív jen sem nepočítala nějak s tím, že fakt bude ve 20.. :grinning:
8. únor 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule ahojky, tak to budes myslim rodit prvni :slight_smile:
ja mela prvni ditko v lednu tak jsem zvedava na tu zmenu kdyz rodim v lete :slight_smile:

@roxycat je to hezky takhle mladi, budes mit trpelivosti, me nekdy s amalkou douchazeji sily :slight_smile: si nekdy rikam (kdyz mam krizi) jestli jsem s tim druhym neudelala chybu, jestli vsechno zvladnu :pensive:
8. únor 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo Urcite vsechno zvladnes! :slight_smile:
Nevite nekdo, co by mohlo znamenat, kdyz me obcas poboliva jakoby napravo v podbrisku?
Nekde jsem cetla, ze to je roztahovanim del. ale jak jsem tehotna poprve, tak mam strach a k dr
jdu az 16... :unamused:
8. únor 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxycat me boli bricho prakticky cele tehu, roztahovani delohy je jakoby bolest kdyz ma prijit MS, jinak jestli te to picha tak to jsou ty upony na kterych visi deloha... ja osobne mam ted desny pichani vic nez u provniho tehu a dr. na kazde kontrole rika ze je vse OK ze jsou to ty upony
8. únor 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jako kdyz ma prijit MS mam obcas, dnes to pichani to je des.. :confounded:
8. únor 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě dva dny bolelo břicho jak děs, křeče. Nejen píchání v podbřišku. Dostala jsem na to hořčík. Beru 6 tablet denně, jsou velký jak paralen. Blbě se polykají, ale křeče pomalu ustupují.
9. únor 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak uz mam stanovenej termin na 19. cervence, mimco je krasne a zdrave dle pana doktora a je mu videt pindik, takze mi devcata drzte palce, abych manzela premluvila k tomu, dat mu normalni jmeno a ne po nem!!!! :o))))
9. únor 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak mi byli dneska na prohlídce a s největší pravděpodobností čekáme holčičku - tak mám strašnou radost :slight_smile:
9. únor 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jinak mě taky dost často píchá v podbřišku a na stranách jako by u třísel - dnes jsem se na to ptala dr. a řekl mi, že je to v pořádku, že se povoluje děloha. Takže jsem klidnější :slight_smile:
9. únor 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@klaire22 to se máš....já si jí také přála...hlavně ať jste obě zdravé.... :slight_smile:
9. únor 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli moc děkuji :slight_smile: co ty víš, když jsi viděla pindíčka, tak jste byli ještě hodně malinký, ne??? třeba jsi se spletla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. únor 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@klaire22 To souhlasím i to je možné...třeba jsem tam viděla uplnou blbost...nu každopadně uvidíme na velkém ultrazvuku 28. zda to je ta holčička nebo chlapeček... :astonished: :grinning: hlavně že bude zdravé a že se narodí tak jak má...a bude mámu zlobit...a bude mě to mít ráda i tatínka.... :grinning:
10. únor 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek