• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@luciemeli já mám taky 13kilo nahoru :slight_smile: ale necpu se skoro vůbec,žaludek je od začátku krapet divoký :grinning:
@bajule mě na prsa dřív nesahal,protože jsem žádný neměla :grinning:
jinak,taky spím na břiše,mám měkkou matraci a malá měla minulý týden nějakých 1400g a já mám docela malé bříško...takže usnu na boku a budím se na pupku...
23. dub 2012 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@natykata
@yesu Holky uklidním vás, my máme útrum už od prosince...tak jsme se aspoň mazlili a tak...no a teď v posledním trimestru se už bojí i to málo, takže asi budem čekat až po šestinedělí :-/
23. dub 2012 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
řešíme na FB váhu...jak jste na tom holky? a kynete jen do pupíků nebo celý?
23. dub 2012 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@natykata koukam mame stejný termín,taky 1.7. :slight_smile: jinak s tou vahou..zatím mam nahore 7 kg,tak jsem zvědavá jak to ještě poletí nahoru.Kamaradka říkala,že nejvic přibrala v tom 8.měsíci a v 9.mes. už ne
23. dub 2012 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak mi ty kila jdou do pupíku a pak dost do stehen a stehna a prsa mam paradne popraskany i kdyz 3x denne mažu :frowning2:
23. dub 2012 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@natykata Tak já mám nahoře 7 kg a zatím mi všichni říkají, že na 7. měsíc mám bříško malý...ale je pravda, že mamina se mnou přibrala do rozměru hrocha taky až v posledním trimestru, tak uvidíme :grinning:
23. dub 2012 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajuse21 já už mám 13kilo nahoru,ale jdu jen do bříška...jinak s první holkou jsem kynula všude a dohromady 20kilo a strye mám všude:-/
@snuflinka já počítala s tím,že mě bude kus,se řiká,že u druhého je to vidět hned a ono prd :grinning: každý závidí,že jdu vážně jen do toho bříška,ale ono se to do konce ještě určitě nějak vybarví :grinning:
23. dub 2012 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@natykata Jo, je taky fakt, že zatím mám ty kila v bříšku a v prsou, nohy a zadek mi naopak přijdou, že mi zhubly :slight_smile: Každopádně jsem si dle rad zkušených pořídila těhu kalhoty o číslo větší, než moje velikost a musím na všech nosit pásek, protože v zadku a nohách jsou mi všechny velký :grinning:
23. dub 2012 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale zas to není tak strašný.Před těhu jsem měla 59 kg a ted mám 66 kg.Ale je fakt že mi dost vyrostly i prsa.Měla jsem dvojky a ted mám čtyřky :grinning: Jen ty strie...
23. dub 2012 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@natykata Tak jsme na tom stejně :grinning:...UJž to chci mít dole.... :frowning2: Ale ještě musím nabrat, aby malej měl dost kilíček až se narodí :grinning:
23. dub 2012 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciemeli jj,ono to pak dolu pujde neboj...ale chce to se snažit :slight_smile:
23. dub 2012 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@natykata Já to budu mít o.ki můj sport bude kojení :grinning: a ležení...Já už vidím jak se s toho zblázním.....Se ani nevyspím až bude malý na světě...Ale těším se hodně moc :grinning:
23. dub 2012 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já mám nahoře zatím 9kg a na to kolik sežeru sladkýho je to docela dobrý! Prsa se mi zvětšily tak o číslo, jinak to mám teda v břichu a bohužel ve stehnech, to mi teda vadí, jak se třou o sebe :angry:
23. dub 2012 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak já sem zvyklá cvičit a pořád někde lítat a tak, takže teď ten klidovej režim je pro mě utrpení, takže už se fakt těším jak budu kolem mimouše lítat a chodit na hodinový vychajdy!
23. dub 2012 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciemeli kojila jsem dva roky a 10kilo nabrala-nechci ti brát iluze...ale vše šlo dolu až po kojení...
@yesu já jsem taky sportovec a doslova se těším,až se zas zapotím ve fitku :grinning:
23. dub 2012 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@natykata Ani mi nemluv!
23. dub 2012 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@natykata
@yesu O tom mi holky taky ani nemluvte, měla jsem problémy hned ve 2. měsíci, takže jsem se vším sportem musela přestat a protože nejradši jsem chodila na zumbu, tak slyším nějakou písničku a hned bych tancovala :-/
23. dub 2012 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka já tancuju závodně a od prvních týdnů jsem zvracela,byla dehydratovaná a neměla sílu,takže tě chápu
23. dub 2012 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka já když chodila na těhu cvičení, tak sem se vždycky chodila koukat do vedlejšího sálu jak tam holky valí dance aerobik :slight_smile:
23. dub 2012 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@yesu Jooo, tiše závidět :slight_smile: Já takhle jela jednou v pondělí pro manžela do ordinace v době, kdy moje holky válely zumbu a jako vždy byla hudba slyšet až na ulici - manžel má ordinaci na druhý straně ulice :slight_smile:
Já těhu cvičení poslední dobou taky flákám, protože kupodivu se mi po tom cvičení ty bolesti zad zhoršily, takže radši cvičím doma podle toho, co mi vyhovuje :slight_smile: Ale je to takový šolichání oproti tomu, na co jsem byla zvyklá :slight_smile:
23. dub 2012 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka já už nemůžu ani na to těhu cvičení, takže jedinej pohyb jsou krátký vycházky a to můžu tak max půl hoďky, takže fakt trpím, ale co bych pro prcka neudělala že? :slight_smile:
23. dub 2012 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
No já jsem ráda, že se mi ten čípek umoudřil a můžu teď skoro všechno...ale ono i to skoro je už pěkný výčet :grinning: Ale je pravda, že člověk pro to mimčo udělá všechno, co může :slight_smile:
23. dub 2012 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka no já už se smiřuju s tím, že porodu už si prostě vyskakovat nemůžu :unamused:
23. dub 2012 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jo tak to koukám, mě ještě z prsou nic neteče,ale většinou jste skoro všechny co jste psaly s těhu trochu napřed :slight_smile: Ale už mi pravý prso pěkně popraskalo, no jo no, co se dá dělat :unamused: A nahoře mám už 10kg, tak uvfidíme jak daleko s kilama půjdeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2012 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já se taky připojím. Nahoře mám už 11 kilo a není to jen v bříšku,ale prsa,zadek,boky a stehna,tak už je mě zaky kus :grinning:! Holky a roztahuje se vám pánev???? Já obleču všechny rifle jen do půl stehen,některý ale měly široký nohavice,tak i když my stehna přibraly,tak bych se nahoru pod těhu bříško dostat měla né:frowning2: :frowning2: :frowning2:??????
23. dub 2012 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatuzka Máme termín stejně a mně taky nic neteče ;)

@teddylu Já jsem nebyla už před těhu žádný drobeček a prý mám pánev širokou normálně, takže já zatím staré džíny obleču až nahoru, ale nezapnu ani ťuk :slight_smile:

@yesu Nebuj, do porodu už to přežiješ, pak bude sport kolem malýho...no a po šestinedělí budeme mít hlavní úkol - sehnat hlídání, abychom mohly vyrazit na cvíčo :slight_smile: Na to se děsně těším :slight_smile:
24. dub 2012 v 05:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahojky holky....jsem zde mezi Vámi nová...a termín mám 10.7.2012 :grinning: Iva
24. dub 2012 v 06:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
24. dub 2012 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@natykata No tak uvidíme, nebudeme plašit...Třeba to půjde dolů, třeba také né. Hlavně, že malej bude zdravej. To si přeji ze všeho nejvíc :slight_smile:
24. dub 2012 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jó holky, tak to já od začátku těhu i stím, co jsem zhubla a zase nabrala, tak jen 7Kg - zatím a doufám, že nebudu kynout víc... Celkově netloustnu, roste mi bříško a trochu horní část stehen, ale ne nijak výrazně, jo a kozy :grinning:
24. dub 2012 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek