• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@luciemeli To máš úplnou pravdu, hlavně ať jsou ty naše berušky v pořádku :slight_smile:
24. dub 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule Přesně, to si přeju z celého srdce nejvíc...ať je semnou všechno možný...Hlavně ať on je zdravounký a krásný. A hlavně ať se narodí tak jak má. :slight_smile: :wink:
24. dub 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Jj, nesmíme na špatný věci myslet, ať to nepřivoláme....
24. dub 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule Ale víš čeho se poslední dobou bojím ze všeho nejvíc?...Kontrakcí...Né porodu ale kontrakcí....Prý je to bolest...Dá se sice přežít...Ale bolí :frowning2:
24. dub 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Tak to jsem ráda :slight_smile:
24. dub 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Tak mě naštěstí tyhle obavy ještě nepřipadají až se tomu divím, taky na ty bolesti nemysli, mysli na to svoje zlatíčko , co nosíš :slight_smile:
24. dub 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Každá se něčeho bojíme... :frowning2: Taky z toho mám strašáka, ale říkám si, že to nemůže být přeci tak hrozný, protože to by pak ty maminy už neměly další děti...Zvládly to ostatní, určitě musíme i my...
Já se zase bojim nastřihávání, co jsem slyšela, tak mě to pořádně děsí :zipper_mouth:
24. dub 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska se mi po ránu udála zvláštní věc :slight_smile: zmizelo mi břicho, normálně ho mám nafouknuté jak balon a dneska jsem vstala, přede mnou žádná boule, vypadám jak panáček Michellin a nechápu, kam se podělo :slight_smile: Stalo se vám to taky? Včera jsem šla špát a nemohla jsem se ani napolohovat, jak mi zavazelo... Doufám, že synáček nevzal roha :grinning: a taky, že se zase přifouknu :dizzy_face:
24. dub 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli ahoj, mě říkala vždycky moje mamka, že až půjdu rodit, tak si musím představit tu největší blbku, kterou znám a říct si, že když to dokázala ona, tak já to dám levou zadní :slight_smile: blbku už mám v hlavě, tak snad to bude fungovat :slight_smile:
24. dub 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gable Tak to je zvláštní... :slight_smile:
24. dub 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zlatuzka Děkuji..Snažím se :slight_smile:
24. dub 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule No kamarádka rodila před 3 měsíci...a mě říkala, že kontrakce bolí, ale že se dají zvládnout. Ale co jí prej bolelo tak nástřih..a šití...Ale já si zase myslím, že už nebudeš toto moc vnímat, jak budeš vyčerpaná s těch kontrakcí. A až se miminko na tebe usměje...zapomeneš na vše a řekneš si...PŘECE MI TO ZA TO STÁLO! :grinning:
24. dub 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gable Tak doufejme...já budu myslet jen a jen na malého :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neblázněte, ještě nerodíme, tak na ty hrůzy nemyslete, pak na to budu myslet taky a to ještě nechci :confused: :slight_smile:
24. dub 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli Přesně tak až uvidíme ty naše koblížky tak snad vše zlé půjde stranou :slight_smile:
24. dub 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Já si stejně myslím, že každá bude mít jinný porod..a bude probíhat jinak...Tak co se tady strašit :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli Mno, uvidíme, snad budeme mít krásnej porod a hlavně rychlej :grinning:
24. dub 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule :grinning: Přesně tak... :grinning:
24. dub 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám že po porodu budeme v diskusi pokračovat :slight_smile:
24. dub 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když nebudeme mít doma malé křiklouny, kteří pojedou nonstop :grinning:
@bajule
24. dub 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu taky mi šla pěkně pánev,ale po holce vím,že se to zase ztáhne...
@cchvalova ahojky a jak si těhu užíváš?
24. dub 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jednoduchý holky :grinning: když já koza to zmákla v 16ti a do teď tvrdím,že zácpa mě bolela víc,tak to zvládne každá :wink: ale je zvláštní se chystat na porod podruhé,když člověk ví,co ho čeká :grinning:
24. dub 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata No to doufám že se to vrátí zpět,to by mě kleplo vyhodit všechny kalhoty :grinning:!!!
24. dub 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no...já už se nevrátila uplně do původního tvaru,ale kalhoty jsem oblíkla,tak doufej:grinning:
24. dub 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já měla zase noc, nemohla sem najít žádnou vhodnou polohu a co dvě hodiny chodila na záchod :angry: Jinak se mi zdálo o tom jak hraju turnaj v badmintonu :grinning:
Když řešíte ty porody, budete tam mít chlapa? Můj tam chce být, teda jestli to stihne, jezdí denně mimo Brno, tak to bude bojovka :slight_smile: Budu ráda, když tam bude, nehci tam být sama!!
A s těma kalhotama taky doufám, nechtělo by se mi kupovat všechny nový, zatím sem asi naivka, ale mám v plánu jít po porodu POD svojí původní váhu, uvidíme jak to bude reálné!
24. dub 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu Ahojky tak to já tam chci přítele určitě mít, jen doufám, že nebude pracovat v tu dobu někde daleko. Říkal sám, že mě v tom samotnou nenechá, tak snad nám to vyjde :wink: Jinak si určitě myslím, když tam s námi ti chlapi nebo někdo z rodiny bude :slight_smile: Jinak když se mnou mamča byla těhotná, tak po porodu zhubla míň než vážila před těhu, to by se i taky líbilo, já nabrala hlavně v prváku, myslím, že po antikoncepci, tak uvidíme, jak to půjde dolů :wink:
24. dub 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka Jestli vydržím nejíst ty kila čokolády, tak by to jít mohlo :slight_smile:
24. dub 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Jů tak ty máš takovýhle chutě, to mě se každý ptá, jestli mám chutě a já fakt nic až se divím, proč už je 10 kg nahoře sakriš :grinning:
24. dub 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka já sladký miluju, ale teď mám bohužel víc času mlsat a tak nějak si to i omlouvám :sunglasses:
24. dub 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@yesu Joo, to bych chtěla taky s váhou ještě níž, protože mě těhotenství zastihlo zrovna v hubnutí - což je pozitivní, protože jsem před otěhotněním zhubla 5kg a teď mám nahoře 7, takže zatím jen 2kg oproti váze, kterou jsem měla vloni v červnu :slight_smile: Ale kdo ví, jak to po porodu půjde dolu...
No a manžel k porodu chce, já ho tam taky chci, ale u nás zase záleží, jak dlouho to bude trvat, v jakou denní dobu to bude a tak, kvůli manželovo zdravotnímu stavu...přeci jen to ve finále radši nějak přežiju sama, než abych se ještě strachovala, aby to s ním někde neseklo :-/
24. dub 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek