• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@snuflinka Tak to já měla před těhu tak tři kg, který mi nedělaly dobře, takže doufám že aspoň ty tři pak ještě půjdou, ale budu ráda, když se dostanu aspoň na původní váhu :slight_smile:
24. dub 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Asi tak, původní váha je prví modla :grinning: Kámoška má teď tříměsíčního prcka, tak říkala, že zatím jdou kila dolu (předtím hodně sportovala, měla super postavu), ale břicho jí pořád drží :frowning2: No necháme se překvapit, já taky ujíždím na čokoládách...
24. dub 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, tak ja po prvnim taky sla s vahou pod, ale casem se to srovnalo:slight_smile:
Za to ted se desim, kdyz vidim ten pupek. Zatim jsem +9 kg:(, nastesti jen v brichu.
25. dub 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa_1 Tak já taky jen v břiše, ale přijde mi, že je každý ráno větší a větší...a to mi do 20tt všichni říkali, že si na těhotnou jen hraju, že na mně není nic vidět :grinning:
25. dub 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno všm :slight_smile: Tak to já chci mít přítele určitě porordu aon che taky, u dvou už byl, tak ví c ho čeká :grinning:
jinak já nejsem žádnej drobeček, jsem pěknej kus ženský, ale doufám, že po poroddu bych mohla jít váhou dolů :zipper_mouth:

@snuflinka Tak u mě všichni diví, že jsem těhotná, ale nechápu proč, bříško už mám pěkný... Spíš to bude stylem oblékání, maskuju to asi dobře... :dizzy_face:
25. dub 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Tak to já teď už jsem evidentní těhule, ale do toho 20tt jsem na to fakt vůbec nevypadala, to jsem ani maskovat nemusela. Dneska naopak mám šaty, ve kterých je to bříško snad ještě větší než normálně :grinning: No jsem zvědavá, jak budou vypadat v pondělí ty fotky :slight_smile:
25. dub 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak už mám objednané nebesa ty zelené a co mi ještě chybí je matrace do postýlky :grinning: :slight_smile: a pro malého nějaký mastičky jinak vše už máme :grinning: a lehátko nám příjde buď zítra nebo pozítří :grinning:
25. dub 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, dnes jsem byla v poradně :slight_smile: termín porodu mám 12.7. a prcek už má 1980g...prý je to obřík :grinning: , ale už je hlavu dolů...
25. dub 2012 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciemeli Jééé tak to se máš, já už mám taky pár věcí,ale rozhodně ne všechnorobl. Kočárek bude asi největší problém, na internetu mě žádný nezaujal, tak se pojedeme podívat do Dvora Králové a pak ještě do Hradce, tak snad tam nějaký krásný vybereme,ale je blbý, že ještě nevíme, co se nám v tom bříšku skrývá za pohlavíčko :wink: Ale snad už brzy půjdeme na ten poslední utz, tak snad už nám to řeknou a vybereme nějakou krásnou barvičku a hlavně nějakej tereňák :grinning: Ale postýlku máme, křesílko s hrazdičkou taky, fusak, dudlíky, 8 krtá balení vlhčených ubrousků, byly v akci v DM :grinning: nebesa a taky plno oblečků,ale ne jen nový, zase tolik penízků nemáme. Ale tyhle věci ještě nejsou doma, pokojíček budu zařizovat až dýl,ale už se na to moc moc těším :slight_smile:
25. dub 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cchvalova to je teda obřík, já mám termín 7.7. a malej měl v pondělí 1428g a to doktorka říkala, že je úplně tabulkovej :slight_smile:
My dneska jeli pro autosedačku maxi cosi, kterou sem našla na netu, je v super stavu a stála jen 900kč, tak mám radost a kromě plínek a vložek do porodnice mám už asi taky všechno!
25. dub 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu my máme autosedačku cabrioFix už snad také na poště :dizzy_face: ....nám chybí ještě kosmetika, přebalovák.....a hlavně všechno prádlo vyprat a vyžehlit...jenže si myslím, že je ještě spousta času :grinning:
25. dub 2012 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cchvalova Tak já už mám i vypráno a vyžehleno, hrozí nám předčasnej porod, tak kdyby náhodou :slight_smile:
25. dub 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu týý jo...tak to jsi čipera :slight_smile:!!!!!!!
až vybereme přebalovák, tak to pak rovnou budu do něj skládat :grinning:
25. dub 2012 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cchvalova Koukam,ze máme stejný termín,na kontrolu jdu až příští čtvrtek,tak jsem zvedava,jestli se už taky otočil:wink: Drzim palce,ať je vše i nadále v pohode:wink:
25. dub 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:! Vy co víte kolik mimi váží,vám dělají asi každou návštěvu UTZ né? Já jsem nešlyšela kolik malá váží už přez měsíc,když jsem byla naposledy na velkém UTZ ve 21 týdnu:frowning2:! A na další UTZ si musím ještě 3 týdny počkat. Já o té malé prďolce vůbec nic nevím,jen to že mě občas kopne a to je dnes také nějaké slabé ach jo.
25. dub 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já se snad zítra dozvím kolik váží. Zatím mi to taky ještě neřekli :frowning2:
25. dub 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cchvalova Já budu prát zítra asi stovku plín :grinning:
25. dub 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule to je hustýýýý :grinning: :grinning: :grinning: copak..pračka to vypere, sušička usuší....ale potom to žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2012 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cchvalova
@bajule Jo, tak tohle mě čeká cca za 3 týdny, až už budu na mateřské :grinning: Těším se už teď :slight_smile:)) Ale dneska na to máš tak krásně, že i venku to skvěle uschne...i když to věšení...
26. dub 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky u vás je krásně???? Tady na západě je pořád nějak zataženo :frowning2:! Přítel má dnes volno,chtěli jsme jít ven udělat konečně nějaké hezké těhu fotečky,ale bez sluníčka to není ono.
26. dub 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Odkud ze západu jsi? Já jsem v Plzni a tady je jasno, sem tam obláček a 15 stupňů :slight_smile:
26. dub 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zlatuzka Neboj se ono se ti to ukáže to pohlaví :slight_smile: a fakt už jenom pár mastiček a blbostí a už to mám....postýlky ani kočárek doma ještě nemám je čas!!! :grinning: Jsem pověrčivá no jo no
26. dub 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jsem v 29.týdnu a mám pocit, že mám menší prsa než na začátku těhu :pensive: ...máte to někdo také tak?
Nebo jste všechny krev a mlíko :slight_smile: :grinning:
Iva
26. dub 2012 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cchvalova Tak to mně začala prsa růst hned na začátku, teď se asi od 20tt uklidnila, ale i tak jsem šla z košíčků B na D :grinning:
26. dub 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli No to doufám, kupovat neutrál se mi moc nechce,ale nějaký šatičky už mám, nějakej vnitřní hlas mi pořád našeptává, že to bude holčička :grinning: Jo tak to my máme taky plno věcí někde mimo, taky to ještě nechci mít doma, aspoň to pak bude větší radost, když to připravím najednou a ne postupně. Už aby byl červenec že holky?? :grinning:
26. dub 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cchvalova Jo tak to mě vůbec, já je mám větší a větší až už mi popraskaly sakriš :unamused:
26. dub 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja vas obdivuju, co jdete do tech latkovek!
Tady v Praze u z je taky krasne, jenze ja odvedla malyho do skolky a honem k pocitaci dodelat resty do prace. Radsi bych se sla natahnou a cist si nekam na slunicko :sunglasses:
Taky bych se mela pustit do nejakcyh priprav, ale rikam si, ze je jeste brzo, aby se mi to jeste nezaprasilo :grinning: Vcera mi dovezla kamoska kosik na mimi do obyvaku a spoustu letnich vecicek, ja uz uplne zapomnela, jak je to vsechno malinky :sweat_smile:
26. dub 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cchvalova Pračka jich tolik nepobere, musim na dvakrát, možná i víc :zipper_mouth: Ale má teď být krásně, tak musim prát jak vzteklá...
26. dub 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, mě příjde peřinka do postýlky nějaká veliká na tu postýlku? Jak to máte vy?
26. dub 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zlatuzka Já tomu nevěřím, že budu rodit v červenci, ale spíše v červnu...mám to na rozhraní 42 týdnů v červenci ale když budu rodit o 2-3 týdny dřív vůbec mi to nevadí :grinning: já jsem si taky říkala v duchu to bude chlapeček...a přitom jsem si tolik přála holčičku...ale stejně mi to v té hlavě bušilo že je to kluk! no a samozřejmě to kluk byl!!! :grinning: ale i tak jsem za něho moc ráda!!
26. dub 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek