• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@bajule my mame tu z ikey, ale zacala jsem ji pouzivat mnohem pozdeji, ze zacatku spal prcek v rychlozavinovacce a v zime jsem pres ni davala takovou tu tenkou fleesovou deku, asi 2x prelozenou a jako povleceni pouzivala nas polstar :grinning: Ale to v cervenci asi nebude potreba - pevne doufam!
26. dub 2012 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@misa_1 A co jsi dávala do toho polštáře? Nějakou deku?
26. dub 2012 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@bajule Jojo, takovou tu klasickou obycejnou reklamni fleecovku, asi 2 x jsem ji prehnula, aby tam rozmerove pasovala
26. dub 2012 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jdu ven je krásně...Proč sedět doma..když se můžu na zahradě slunit jako ještěrka a měnit barvu jako chameleon..Už je na čase...Jsem bílá jako stěna a do solárka nemůžu jít neboť to není zdravé v těhotenství a navíc mě kope Tomi paci :grinning: viť lásko :grinning:
26. dub 2012 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak hlásím, že ta naše holka má dvě kila. Tolik jsem ani nečekala. :slight_smile:
26. dub 2012 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@majinka1981 Fíha, tak to je pořádnej macek:slight_smile: Ale to je dobře :slight_smile:
26. dub 2012 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@bajule no čekala jsem, že bude menší :grinning: mám spousty krásných malých oblečků, tak snad jí budou :slight_smile: Ale na to že mi chutná hlavně coca-cola a pendreky, tak jí to asi prospívá :grinning:
26. dub 2012 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@majinka1981 ty jo dvě kila?my měli ve 30tt 1428g a to čekáme kluka :slight_smile:
26. dub 2012 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska sem se dala trošku do kupy-pedikůra a depilace, večer ještě pohoním obočí a zase budu pěkná těhulka :slight_smile: dneska trošku poklidím a zítra valíme na celej víkend na chalupu, hrozně se těším, budu jen odpočívat a opalovat se :slight_smile:
26. dub 2012 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@yesu no nevím, jako snad to nebudu muset porodit :grinning:
26. dub 2012 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu Taky jsem se dala po návratu z práce do zkrášlování :slight_smile: Vlasy, nehty, depilace, obočí jsem stihla už ráno :slight_smile: Máme v pondělí rokční výročí svatby, tak abych taky nějak vypadala :slight_smile:
26. dub 2012 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka Já si dneska dojela ke kadeřnici, hned si připadám líp. Zítra se mi vrací manžel ze školení, tak musím ještě shodit chroští :grinning:
26. dub 2012 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@luciemeli Tak mě by to taky vůbec nevadilo rodit dřív, v tom červnu, už se na toho mrňouska tak těším achjo :grinning: . A ve středu jdeme na poslední utz, tak jsem zvědavá, jestli už nám tu holčičku potvrdí, hlavně i proto, že jsem dneska byla v úúúžasným bazaru, věci jsou jako nový a bomba ceny a ještě k tomu zná ta paní prodavačka mamču, takže ty věci schová aby jsme měli z čeho vybírat, to mám :slight_smile: radost :slight_smile:
26. dub 2012 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky buďte rády, že se Vám tam mimísci drží, já počítám každej týden k dobru, aby tam ještě zůstal!!!!Ale když bude chtít ven v červnu už by to mělo být v pohodě :slight_smile:
26. dub 2012 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zlatuzka No tak aspoň, že tak...doufám, že Vám už konečně ukáže pipinku nebo pimpulu...taky fakt záleží jak je miminko natočené...To moje bylo na 4D Utz jako nějakej prostytud....ukazoval nám koule jak se dalo...:grinning:. No aspoň mám jistotu, že malej je kluk a né holka na milion procent :grinning: :grinning:
27. dub 2012 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak paráda holky, ve středu jdeme na poslední utz, tak doufám, že už budu nakupovat jen růžový nebo modrý věci teda aspoň většinou :grinning: Ale já myslím, že kdyby tam byl pimpásek, tak už hjo dávno vidíme, říkal i tatínek, že nemá po kom ho mít malýho, že ani není vidět :grinning: :grinning: :grinning: Ale je teda fakt, že minulý utz mělo mimčo úplně natáhlý nožky, tak uvidíme. Ale včera na mě paní v bazaru, že to vidí na kluka i podle bříška a podle pleti sakriš :wink:
27. dub 2012 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nu a už máme doma lehátko od chicco, ale co mi tam schází je hrazdička...nevíte jestli neprodávají k tomuto lehátku i hrazdičku...asi né co?.... :confounded: ....
27. dub 2012 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj...tak jak zvládáte vedro?mě dneska strašně bolí hlava,jak je tu dusno:frowning2: a hrozně se těch veder bojím,protože s první holkou jsem rodila 3týdny předčasně jelikož právě takový vedra nevydržela...jinak já mám věci po holce,takže to tenhle víkend u našich sundáme z půdy,umejem...a prát hadříky budu tak 6neděl před :slight_smile: a po výplatě nakoupím drogerii a zabalím si do porodky...
27. dub 2012 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak holky dneska jsem si jela udělat radost, a jeli jsme se podívat na kočárky, zamilovala jsem se na 1. pohled, tak mrkněte a prosím vás o komentáře :grinning:
27. dub 2012 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@zlatuzka Tak už máš vybráno?...Je krásný...Určitě pěkně drahý...Dneska se nám to počasí velice povedlo :wink: bylo nádherně, jako vlétě...Tak jsem si dneska udělala zahrádku, vyprala prádlo, uklidila...Jsem opravdu spokojená...Jestli bude i takhle zítra tak se chci opalovat...ale nevím jestli to spějě bříšku...si opalovat i Tomáška... :astonished: :grinning: ...aby se mi pak nenarodil černoušek....Jinak jsem si připadala dneska jako kdyby už byl červenec a já se chystala rodit..ou...Tak na to mám dost času...A jak pak to vypadá s tebou..Jak si jinak užívala počasí...a už se nám blíží čarodky...slavíte to?.... :grinning: Tak jsem měla v plánu udělat jen tak s prdelky čarotku tomáškovi i když je v bříšku a upálit..já to moc neslavím...ale pro něho všechno...No nic jsem nějaká utahaná...Jdu chrápat...to bude zase noc...Se nevyspím...šíleně mě bolí záda a žebra... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2012 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zlatuzka Kočárek je krásnej,co je to za značku:slight_smile:? Je to takovej klasickej houpák,super!!!
@luciemeli No já bych to s tím opalováním nepřeháněla,nebo se ti miminko v bříšku upeče :frowning2:! To mi říkala i dr,pozor na opalování. Já se taky ráda opaluju,ale teď mi to na tom sluníčku docela vadí a je mi hned mdlo. My dnes jedeme na celý den do Františkových lázní na výlet :slight_smile:! Musím si přeci šáhnout na Frantíkovo pindíka,aby se mi do roka narodilo miminko :grinning:! Jinak ty čarodky nevím,možná se pojedeme někam podívat,ale všude je mraky lidí a budou ožralý,tak mám vždycky strach,aby mě někdo nepraštil do bříška :frowning2:!
@natykata To vedro je příšerný,nikdy mi to nevadilo,ale teď se mi i špatně dýchá :frowning2:! Ve čtvrtek mi venku přítel fotil těhu fotky a to jsme byli na sluníčku od 12h do 15h a pěkně jsme se připekli. Včera jsme byli na procházce v lese a to už bylo lepší,byl tam příjemný chládeček. Škoda že je ještě tak ledová voda,jinak bychom jeli na chatu a trávila bych den na lehátku v přehradě :slight_smile:!
28. dub 2012 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@teddylu jojo to chápu u nás je to na čarodky stejné...všudé samé ožralé...
proto moc nechodím z tohoto důvodu....jinak děkuji za radu nebudu ho opíkat jako buřta:grinning:...
Jééé františkovy lázně...tam jsem byla je to tam opravdu super!!! Tak to ti přeji ten výlet...Tak ať se Vám vydaří...je jenom dneska krásně...Za to malej už se mi v bříšku hodně vlní už nemá asi dost místa celou noc mě kopal do žeber...to mám za trest... :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2012 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme byli před měsícem a půl v alpách a tam mi vadila dost jak nadmořská výška, tak sluníčko. Teď musím říct, že zatím dobrý :slight_smile: Jinak protože mamina mně rodila taky v červenci, tak mi říkala, že jestli je mi dobře, tak na chvíli na sluníčko vždycky můžu, ale nesmí se opalovat bříško. Takže mám plavky a přes bříško mám topík bez ramínek...
No a na čarodky jsem chodila často a ráda, když jsem bydlela na vesnici, ale naše parta se už tak různě odstěhovala - včetně mě - takže ve městě už to neřeším...ale máme na čarodky 1. výročí svatby, takže jdeme fotit těhu fotky a potom jdeme v sedm na večeři :slight_smile:
Holky a jinak letošní léto máme s koupáním asi útrum, co? Než porodíme, tak se do rybníků a tak asi nesmí...a v šestinedělí je to jasný :frowning2: A já to léto tááák miluju...
28. dub 2012 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@luciemeli No je fakt nádhernej a naživo vypadá o moc líp :grinning: Jinak je za 9.900 kč takže to jde a v ceně je i sporťáček , taška, rukavice na zimu, batoh, kšíry, pláštěnka a nevím, co vše už,ale za tu cenu super,ale draze vypadá to jo. Akorát k němu teda není sedačka,ale to neva :slight_smile: Já jsem byla na procházce s anšima čivavkama asi 2 hoďky a pak jsem dělala mamče melírky a kámošku barvila,ale pak ty záda auuuuuu, já jsem chodila jak nějaká stará babička to byl děs, mě to takhle občas chytne a ráno se probudím a úplně jako kdyby mě včera nic nebolelo :wink: Jinak na čarodky asi nepůjdeme, bude tam taťka s mojí macechou a my se v lásce nemáme, takže budeme asi opejkat doma. Ale moc neblbni s tím opalováním bříška, moc to nedoporučujou, aby tam nebyl jak v sauně Tomášek váš malinkej :slight_smile:
28. dub 2012 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Děkuji :grinning: Je to Tako nějaká nová řada, na to, že jsem Tako nechtěla, tak tenhle mě zaujal na 1. pohled a to už jsem myslela, že budu z obchodu odcházet bez úspěchu :grinning:
28. dub 2012 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka tak to mě taky mrzí, my jsme minulej rok byli pořád na písákách, no jo no, tak si napustíme vodu do lavoru a bude :frowning2: :grinning:
28. dub 2012 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@zlatuzka Jé ty máš čivavinky to jsou krásné psíčkové.... :slight_smile: jojo taky bych ráda chctěla grilovat když je tak pěkně...Tak uvidíme dle počasí...Prý hlásí i bouřky to ještě do toho....Prej v sauně...to jo no! néé dneska na to nemám jsem utahaná a sluníčko mi nedělá ted dopoledne moc dobře protože je pychlavý a tak až k večeru kdy je opravdu krásně...jen tak dál s počasím...hned mám lepší náladu :-d
28. dub 2012 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatuzka Jo, vzhledem k tomu, že jsem sledovaná na hematologii se na ten lavor s vodou fakt chystám, začínají mi v tom teple pěkně natíkat nohy :-/

Jinak ve čtvrtek jsem byla s kámošem na lososovi a dneska na něj dostal chuť manžel, tak jsem ho měla zas :grinning: Tak podporujeme mozeček Natálky :slight_smile:
28. dub 2012 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciemeli To jo jen a´t je krásně, ať už můlžeme být na zahradě,aspoň nám to pěkně do porodu uteče, než přes tu dlouhou zimu :grinning: A čivavky jsou ségry,ale když je v práci, tak jsou u nás mazlíci, máme 2 bráchy :slight_smile:
28. dub 2012 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@snuflinka Tak mě zatím nožky v pohodě, třeba to bude až dýl taky :unamused:
28. dub 2012 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek