• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
Ahoj holky zdravím Vás z chaloupky :slight_smile: moc si to tu užíváme, včera sme grilovali mořský plody, dneska dělali grilovaný kuřata a já sem se jen válela na sluníčku, pěkně sem se přismahla, ale jen zepředu, protože na břicho si nelehnu a to sem si pěkně přikryla ručníkem :slight_smile: Jinak já léto taky miluju a s tím koupáním to bude letos fakt asi blbý....já sem zvyklá jezdit i každej rok k moři, ale co bych pro miminko neoželela, že? Ale příští rok už bych chtěla jet aspoň na pár dní do chorvatska!
28. dub 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidím že se griluje v plným proudu.My dnes taky sedeli u krbu a ladovali se masičkem,mnam. A ted se dodelávám oříškovou čokoládou nějak sem měla chut no :grinning: Venku bylo teda krásně ale vydržet tam to je nadlidský výkon.Sme si udělali s přítelem malou vycházku a tak zadejchaná sem ještě nebyla :frowning2: Ale je to lepší jak kdyby pršelo a my museli sedět doma že ? :wink:
28. dub 2012 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám po procházkách, protože manžel si v pátek vzal auto a samozřejměto přehnal s klimatizací...takže tady umírá a s výletama máme útrum :-/

Ale tak aspoň že je venku krásně a já můžu aspoň prát, uklízet a sedět na terásce :slight_smile: Zrovna jsem venku posnídala, teď mám horkou čokoládu...vstávaly jsme dneska ve 4:20, to jsem zvědavá, jestli bude mít mrně takovýhle super budíčky i po porodu :grinning:
29. dub 2012 v 05:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsme byli na tom výletě ve Františkových lázní. Bylo tedy příšerné vedro,ale s nanukama jsme si to užili :grinning:! Jo a šáhla jsem si na Frantíka a víte co to znamená,že do roka se nám podaří počít miminko,tak doufám že to je jen pověra :grinning:,asi bych nezvládla mít ty dětičky takhle brzy po sobě :slight_smile:! Druhé chceme,ale až tak po dvou letech od toho prvního! Zde je důkaz s Frantíkem :slight_smile:
A co vy,jak jste trávili ten včerejší pařák????????
29. dub 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kde jste všichníííííííííííííííííí??????????????? To jsem tu od neděle sama :frowning2:!
30. dub 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera bylo tak krásně, že jsem si pověsila houpací síť a užívala :slight_smile: Dnes jsem sice v práci, ale už se těším domů, venku je opět nádherně tak se půjdu projít s naším krysaříkem :slight_smile: (přítel je až do 18h v práci :frowning2: )
30. dub 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu tak se výlet podařil jo....Vypadáš na fotečce velice pěkně i s bříškem...nemám komentář...Tak si si šáhla na pytlíčka ...a já zase nic...To mohu teda jenom šahat manželovi ale to mi asi nesplní tolik to přání jako v mariánkách...Ale má to své klady i protiklady né.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jsem si zrekonstruovala fotku našeho syna, manžela a mě....A došla jsem k tomu názoru, že je malý podobný více otci...než mě...(Chápu, malý má odkaždého něco), ale po mě bude vyčůranější a po tatínkovi chytřejší. Né..ale fakt...že mám pravdu, že jde více do podoby tomu mému...Poraďte...Se říká co kluk to maminka, co holka to tatínek...Já tomu, ale nevěřím....
30. dub 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luciemeli Né v mariánkách ale FR.lázních jsem se zase přepsala si to pořád pletu :grinning: :grinning:
30. dub 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Ahojky, vidím, že máme stejný týden :slight_smile: konec července
30. dub 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu To víš, je krásně, tak všichni užívají sluníčko :slight_smile: A my se snad konečně dostaneme na to vymalování chodby a dětského pokojíku...Pořád to odsouváme a odsouváme :grinning: Plánovala jsem to na víkend, jenže v Plzni budou slavnosti svobody a jestli to tu bude vypadat jako loni, tak se ani pro ten Primalex nedostanem :frowning2:
30. dub 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Si z toho nic nedělej,já si Mariánky a Frantovky pletu taky pořád a to tam jezdíme už 30 let :grinning:!!! No šáhla jsem si a do roka bude další miminko :slight_smile:! S tou podobou na tom něco bude,já na fotkách z 3D UTZ vidím hlavně přítele,přesně jeho obličej,tak to bude Barča celá tatínek :slight_smile:! U tebe nevím podle fotky,řekla bych že se podobá na oba! Tak co ty čarodky,vyrazíte někam? Já to pořád zvažuju,nakonec se asi pojedeme podívat ke známým na vesnici,tam to bude takové klidnější.
30. dub 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax No jo koukám stejný týden a já myslela že tu nikdo takový už snad ani nebude :slight_smile:! Všichni jsou daleko přede mnou a termíny mají začátkem července.
30. dub 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka No to je pravda i když mě je v tom vedru teda lépe ve stínu :slight_smile:! Malování pokeje to nezávidím,já už to mám zasebou i s obrázkama a jsem ráda,ke konci už mi při tom malování překáželo docela bříško .-(! ty slavnosti u vás to bude něco,taky bych se tam jela podívat,.ze Sokolova to nemáme daleko,ale vycházky jsou krátký,to je tak tam dojet,chvilku pokoukat a jen zase domů a to se nevyplatí.
30. dub 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu no taky uvažujeme, ale ten můj příjde z práce utahanej a spocenej jako pes...Tak asi to vypadá, že budeme doma....Ale já se za 45 minut chytám ject do Lovosic to je kousek od naší vesnice...za mamkou se chce vytahovat v práci s tou 3D fotkou jak tam je ten náš divoch z profilu...a jdu se hádat do Gemaneybank,....zase mi přišla nějaká upomínka,...nevím z čeho...a měsíční splátku tam vždy pravidelně posílám...mě normálně okrádaj... :grinning: no pak to vydím že si u maminky vysomruju pár korunek na cigára a zmrzku...neboť kasu nám drží můj manžel... :grinning: a v tom teplu nevím nevím....ale k večeru by byl dobrej nápad grilovat s přáteli nebo s rodinou...Tak jsem zvědavá :grinning: :grinning:
30. dub 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já za 20 minut končím v práci, vezmu pesánka a vyrazíme do města na zmrzku :slight_smile:
30. dub 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Večer si opečeme masíčko :slight_smile: už se těším
30. dub 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak celej víkend sem se válela na sluníčku a pohoda, ale dneska mě to nějak zmáhá a do toho mě šíleně od rána pálí žáha :frowning2:
30. dub 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to pálení žáhy je u mě taky, když jsem nebyla těhotná, tak mě to vždy chytalo jen večer před spaním a teďka je to celý den :unamused: A dneska mě šíleně bolí hlava, až mě to vzbudilo kolem 8 a pak už jsem vstávala,a pořád to ještě nepřestalo, pořád si říkám, že si prášek brát kvůli tomu nechci,ale asi už budu muset, chjo chjo je sice nádherně,ale až moc :grinning:
30. dub 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To počasí je holky mazec, že? Odpo za mnou přijela kámoška, tak sme byly chvilku u nás a pak vyrazili do kavárny, kde mají velký hřiště, aby se její malá vyblbla a přišla sem teprv před chvílí....doktorka by mě asi dala!!Ale já odpočívala celej víkend a navíc v tom krásným počasí ležet doma?to nejde! Myslela sem, že večer někam s přítelem půjdem na chvilku na čarodky, ale bolí mě záda a sem už unavená, tak půjde asi někam za klukama...
30. dub 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme po víkendu stráveném s přítelovýma dětma... Lumpové, dávaj mě zabrat :zipper_mouth:
A teď mám před sebou hromady a hromady a hromady prádla, plín a oblečků.... :confounded: Chtěla bych to dneska večer zvládnout, ale je toho moc :zipper_mouth:
Někdo pálí čarodějnice, někdo prádlo :grinning:
30. dub 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem nakonec taky doma :frowning2:! Nejdřív jsme měli plány že pojedeme na pálení za známýma na vesnici,ale jak jsme se rozseděli u televize s brambůrkama,tak se nám už nikam nechce :slight_smile:. Pálení jsem měla ještě před týdnem a dost často a teď mám kupodivu klid :slight_smile:! U mě je ale horší to,že mě v noci chytají často křeče do lýtek a to je tedy mazec,trpím na křečové žíly a beru dvakrát denně Detralex a ještě jednu tabletu magnézka,ale vůbec mi to nepomáhá a to je ten Detralex tak drahej i na předpis doplácim za balení na měsíc skoro 300kč :frowning2: :frowning2: :frowning2:!
30. dub 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Ale ty to prádlo nepálíš né :grinning:! Taky jsem doma a čučím na telku :slight_smile:.
30. dub 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my uz se taky vratili z foceni a vecere,akorat je tu desna bourla, tak je mi tech, co jsou u ohne docela lito :slight_smile:
30. dub 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka tak k nám to má dorazita až zítra nebo ve středu...ale už se na to docela těším, je potřeba ten vzduch pročistit, miluju teplo, ale ty noci jsou děsný!!a focení dobrý?já nad tím pořád přemýšlím...
30. dub 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No to zas ne no :grinning: Kdyby v tý telce alespoň něco dávali!!! Teď jsem dodělala ani ne polovinu :confounded: Fuj....
30. dub 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Já se toho taky děsím, ale tak malovat bude manžel, já po něm "jen" uklízet ten bordýlek :slight_smile: Na malování obrázků jsem totiž úplně levá, takže na to si netroufám :grinning: Mrně bude mít stejně postýlku nejdřív v ložnici, takže co se obrázků (máme vybraného nalepovacího krtečka) týče, to nechám, až ji přestěhujeme s postýlkou do pokojíku...i když pořád přemýšlím, kdy to uskutečníme, aby potom nebyl problém ji tam zvyknout...

@yesu Tady to jen během cca 15 - 20 minut šílenýho slejváku pročistilo vzduch a teď pohoda, ráno zase jako malovaný :slight_smile: Včerejší focení byl skvělý, na rozdíl od svatby nám letos vyšlo počasí, takže jsme nefotili jen v ateliéru, ale i venku (svatbu jsme fotili mezi kapkami deště, protože ateliér ještě nebyl, to byla taky docela švanda :grinning:) No a po deváté se chystám ven fotit ještě s kámoškou, která má profi-výbavu a fotí jen tak jako koníček. Tyhle fotky budou asi dřív a ty ze včera počítám tak koncem příštího týdne :slight_smile: Důležitý je, že to přežil i manžel, úplně jsem se divila, že se chtěl jet fotit taky. Jeho to totiž děsne nebaví :grinning:

@bajule Já se k tomu praní ještě pořád nedostala. Ale tak za chvíli už mi začne mateřská, tak to to potom bude lítat :grinning: Zatím to nechci prát a žehlit, protože jak nemáme vymalovaný pokojíček, tak i skříňky na věcičky máme v krabicích tak, jak jsme to přivezli :slight_smile: Ale o víkendu snad už to malování klapne a ten příští týden, jak je svátek, bych se do toho nábytku ráda pustila, tak jsem na toho svýho kutila zvědavá :grinning:
1. kvě 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak čarodky nic moc...dala jsem si jednu klobásu...a bylo mi fajn...a domů jsme včera přijeli ve 22:30 tak jsem nikdy utahaná nebyla...a dneska jsem moc lína něco dělat ....další pařák.... :grinning: :grinning:
1. kvě 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tak ty křeče do lýtek, to je věc... Dneska v noci jsme myslela že pojdu :frowning2: Nikdy jsem s tim co jsem těhu problém neměla a dneska v noci hlavně k ránu to byla jedna křeč za druhou :frowning2: Ale křečáky nemám...
1. kvě 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule To mi povídej,já jsem z toho taky vyřízená. Já i když na křečáky trpím,tak křeče mám v noci jen zřídka,což se tedy v těhotenství říct nedá:frowning2:! Budu muset brát asi víc hořčíku :slight_smile:.
1. kvě 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek