• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@bajule
@teddylu teda holky to jsou neduhy, mě chytne křeč jen občas, ale já zase nespím kvůli poloze, kterou si nemůžu najít a pořád mám žízeň a chodím na záchod!
1. kvě 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu No jo holt je to daň za miminko a tak si to člověk musí vytrpět. Já jen doufám,že po porodu mě ty křeče opustí,ale stejně se další operaci křečáků nevyhnu,už je mám zase pěkně venku a to jsem byla na opce před 8 měsíci :frowning2:! Já teda v noci spím pořád docela dobře,na záchod jdu jen jednou,někdy to dokonce vydržím do rána a když tedy jdu,tak se rovnou napiju,ale že bych měla nějakou velkou žízeň,tak to né,je to jen tak pro dobrej pocit :slight_smile:!
1. kvě 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tak to se máš, to já vypiju v noci tak půl litru určitě a díky tomu i chodím na záchod co dvě hodiny a pak až třeba od 4 spím jakž takž :confounded:
1. kvě 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu s těmi křeči chápu....taky chodím hodně na záchod a stou spící polohou musím říct, že pro mě je dobrý spát na levém a pravém boku a pak i na zádech 2-3X se probouzím na záchod vnoci jinak spím klidně...už díky bohu :grinning:...Jinak i jak v noci spím tak cítím jak mě malej kope...a i celý den on snad ani nespí...aspoň je vše v pořádku :grinning:
1. kvě 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já když jsem se dvě noci kvůli bříšku nevyspala, tak jsem si začala nohu a bříško podkládat druhým polštářem a je zase klid...Křeče mě zlobily zatím jen párkrát, ale zato mi začínají nohy a dneska i ruce natékat - ale hodně to přisuzuju tomu teplu...no a na záchod zatím cca jednou za noc, tak uvidíme, podle mě to bude gradovat :grinning:
1. kvě 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snuflinka no mě do toho začali natýkat i nohy a dělají se mi tam malé modré žilečky asi (vlásečničky)...ó a ruce mi k ránu natýkají...jsem neštastná a bolí mě pořád pravé žebro....je tam asi moc naprsovaný ... :grinning:
1. kvě 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Jooo, to mi povídej, pravý žebro mě bolí taky, ale já mám pravý žebro trochu níž než to levý - po tatínkovi, takže je to i logický, že ho malá občas nakopává...Takže těch posledních 10 dní v práci už bude hlavně o přežití :grinning: Tak v té kancelářské židli vyloženě trpím...No a ruce mi natékají taky, včera jsem horko těžko nasadila snubák :-/ A o nohou nemluvím, tam chvíli ještě přežiju v lodičkách a po nástupu na MD už jen a pouze žabky :grinning:
2. kvě 2012 v 05:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím po prodlouženém víkendu na baráčku...tak jsem si tak vyčistila kočár a utosedačku po první holce(nový totiž budem kupovat až po porodu),roztřídila jsem hadříky a mám tu pytel na vyprání :slight_smile: a tak už jsem taková klidnější a hned z mateřské dokoupím zbytek do porodky,ať si můžu zabalit...on ten čas tak neuvěřitelně letí...jinak teda,stěhování do baráčku mě čeká až tak v září,pokud se zadaří,protože se chcem stěhovat už do hotového,takže holt léto ještě v paneláku:frowning2: jak se máte vy?
2. kvě 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snuflinka jojo já už si chci teď koupit žabky...už mě nebaví nosit pantofle....Ale nezávidím ti to v tom vedru sedět s utrpením na židli.... :slight_smile:
2. kvě 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Nj, navíc jsem to asi zakřikla, za noc jsem byla na záchodě snad 4krát a teď v práci taky lítám :grinning: A zapomněla jsem si sváču, takže už odpočítávám hodinu do oběda :grinning: Vzala jsem si dneska místo lodiček sandály a mám je pod stolem pěkně zuté a nožičky na bobíkovi - toho tady mám už 2 roky od zánětu žil :slight_smile: Takže ve finále to není až tak zlý. Jen mě štve, že mám zase pěkně od pátku od příští středy volno a počasí tentokrát nic moc :-/
2. kvě 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snuflinka to jo no...jsem si založila místnost na Porod/Jak bolí a projevují se kontrakce?....To máš vidět jak se tam holky rozjeli a podělili se o zážitky ale docela dost se bojím až to příjde...A stejně to přijít musí,, POROD" :astonished:
2. kvě 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný ráno holky!! Tak jsem si myslela, že včerejší křeče lýtek byly jednorázová záležitost a ono nic, dneska v noci zase :rolling_eyes: Takže dneska slupnu pár magnéska a uvidíme, jestli to bude lepší...
Jinak to natýkání... Mě ani tak nenatýkaj nohy, ale ruce a prsty, to mě vždycky tak otečou, že je ani neohnu :grinning:
@luciemeli Na tom pravým žebru něco bude, prďa mě tam kope jak vzteklej :grinning:
2. kvě 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Ježiš tak tam já radši ani nepolezu :grinning: Stačí mi moje fantazie, i takhle jsem z toho nervozní...

@bajule Jo, kámošce natíkaly prsty tak, že je taky neohnula a nemohla dát prsty k sobě...no já jdu v pátek na hematologii, takže jsem zvědavá, jestli už nebudu muset začít píchat heparin :-/
2. kvě 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule No a já myslela, že mám preklampsii ale to je blbost..---bolí vás to taky tak v tom nejsem sama :grinning:, ale co můžu říct, že to moje dítě krásně roste a ty nohy nemá kam dát ,,chudák" tak je vždy dá večer mamince pod žebra a maminka pak trpí...ale jaký umí dělat vlny...no jo no už tam má málo místa...už tam nemůže plout jako pepek námořník...málo místa :grinning:
2. kvě 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snuflinka no docela dost zajímavé téma....né opravdu se potřebuju podělit o zkušenosti a pocity a co mě čeká...ale každá to má jinak...ale opravdu good téma :grinning:
2. kvě 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Možná seberu odvahu :slight_smile:
Jo, je super sledovat, jak roste. V pátek jdeme na velký UTZ, takže jsem napnutá, jestli se z Natálky nestal Ondrášek :grinning: A taky kolik bude malá vážit a měřit, protože já jsem od začátku těhu přibrala zatím 7kg a za poslední 3 týdni nic...ale břicho mi roste a je cítit, že už tam malá nemá tolik místa, včera večer ležela přitisknutá na levé straně, dole kolala nožičkama, zádičkama se tlačila po celé levé straně břicha, no bylo to rozkošný :slight_smile:
2. kvě 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@snuflinka jéé tak nějak to mám i já :grinning: jinak já zase přibrala kolem 13 kg a jsem už na mrtvici už to jde vidět jsem měla 72 kg a teď mám 85 to je šílený..funím jako prase :grinning:...já se chystám na velký utz až 10 května...a chci aby mi taky pan doktor řekl kolik měří a váží chci to vědět :grinning:..... :grinning:
2. kvě 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Tak já právě nebyla žádná křehulka, před otěhotněním jsem měla 80kg, takže teď mám 87kg. Před 3 týdny jsem najednou během týdne přibrala 2 kg a byla jsem z toho celá špatná, jestli to teď jako půjde takhle rychle...no a ono zase stop a žádný přibírání...no jsem zvědavá, kolik přiberu celkem, protože kvůli těm křečákům a tak mám "povoleno" cca 12kg celkem...
Ale byla jsem včera na procházce s kámoškou a jak jsme různě prolejzaly lesem a tak, tak jsem taky funěla jak tří :grinning: Ty jo, 10.5. už bude Tomášek kus chlapa, co? :slight_smile:
2. kvě 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snuflinka :grinning: No to jo no a pak mě trefí šlak že mi doktor pak řekne, ale paní Váchová ten váš malej klučina má málo kilo a málo měří...mě omejou...už to vidím a když mi řekne že je tlustoch a hodně měří tak budu spokojená :grinning:...No uvidíme.....ale já být tebou tak tu váhu teď moc neřeším ať má malá hodně jídla a žádný přehled o tom jak přibíráš...to né! jen ať si malá dopřává...a k tomu až se ti malá narodí tak uvidíš, že to dáš pak dolů :grinning:
2. kvě 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Tak to já jsem už na 90Kg :unamused:
Jak jsem si užívala malýho bříška, tak mám smůlu, rostu teď prase :zipper_mouth:

@luciemeli Jen abys měla pravdu s tím, že to půjde po porodu dolů...
2. kvě 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule jojo já mám vždy pravdu....a když budu kecat tak mi holky za trest pošlete vira nebo spam do pc :grinning:...Si dělám srandu...né ale co znám takhle holky tak zhubli...Chce to odvahu...každému přeci ta váha nemůže zůstat..se přihlásíme do pořadu jste to co jíte :grinning: tam určitě zhubneme :grinning:
2. kvě 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Tak tam by mě nikdo nedostal, ta paní je mě silně nesympatická a proto na to koukám málo :zipper_mouth:
2. kvě 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule já jsem začala teď koukat na ten americký pořad ale já už nevím kde...kde jsou třeba 130 kg -160 kg mladí lidé kteří jsou obezní až moc a trenéra jim dělá takový mladý chlap..pěkný a za 3 měsíce musí zhubnout třeba 40 kg a za odměnu dostanou výlet do zahraničí...PAk další 3 měsíce musí zhubnout 25-30 kg...doma jim uděla trenér posilovnu....a další měsíc už jen pár kilo a to máš vydět jak je promění s tlustých lidí na opravdu krásné... :grinning: :grinning: až někdy u toho brečím dojetím jak tohle mže dokázat...:grinning:...To je jak má tlustá Valentýna když dávala na nově...ta telenovela..určo víš...odjela a za rok se vrátila z5 hubená v plné kráse :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. kvě 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
@luciemeli No holky já tomu věřím, že to dolu půjde :slight_smile: Ale jinak Luci neboj, já sice byla v šoku, že jsem nabrala tak rychle, ale na druhou stranu se v ničem neomezuju, na co mám chuť, to si dám :slight_smile: Teď jsem přišla z oběda a ještě si dávám lískový oříšky, pro který jsem si skočila do krámu :grinning: Říkám si, že omezovat v jídle se budu stejně celý život, takže jak jsem zjistila, že jsem těhotná, šlo omezování stranou a prostě jím, co chci :slight_smile: Tam jde o tom, že bych neměla moc přibrat právě kvůli těm žílám a husté krvi...ale na druhou stranu moje mamina měla a má s nohama mnohem větší problémy a když mě čekala, přibrala přes 20 kg :grinning:

Ale v tom počasí se mi dneska táááák nechce nic dělat :grinning:
2. kvě 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já si říkám, že na to jak žeru furt sladký a zmrzliny jsem na tom ještě dobře, zítra jdu na masáž, tak se tam zvážím, tak doufám, že nebudu valit oči!!!!
Dneska si jdu pro novou občanku, pak na matriku a pak pro kočárek :slight_smile:
2. kvě 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@snuflinka no jasný přeně tak, neomezovat se a dopřát miminkům něco dobrého né?....taky tomu věřím, že zhubnu...a když né tak budu zuřit :grinning: jééé já se tak teším na své první kojení...toho já se nemůžu nabažit....ó to bude krásný pocit :grinning:...No mi povídej to vedro...před měsícem jsem chodila ven se oteplit jako ještěrka a teď už ven nejdu radši jsem zalezlá doma kde je chladněji a je mi fajn....jenže tohoooo uklízení....taky se mi nechce nic dělat tebe se nechce nic dělat v tom horku a mě zase se nechce dělat doma :grinning: no jo no to je tím počasím počkej až budeme rodit ó v tom vedru umřeme teplem :slight_smile:....To bude paráda
2. kvě 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu tak to se máš....já do teď ještě občanku nemám hotovou a měla bych si jí co nejdřív udělat :grinning: jsem lína :grinning: jako veš...já si taky dopřávám zmrzlinku..ó ale teď jí doma zrovna nemám tak počkám na mladého a koupí mi nanukový dort..včera jsem si zase dopřávala zeleninový salát...večer při ordinaci....no a v tom seriálu jsou taky všichni těhotný .... jééé já už chci taky kočárek...ale já ho nemůžu mít doma až se malý narodí to samí postýlku...rodina je pověrčivá.... :grinning: :grinning:
2. kvě 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu Ty jo, novou občanku 2 měsíce před porodem mimča, to je pech :slight_smile: Kdyby to chvíli počkalo, mohla sis tam malýho rovnou nechat napsat :slight_smile: No a já jsem na sladký taky jak praštěná. Než jsem otěhotněla, nejedla jsem ho skoro vůbec a teď když vím, kolik toho sním, jsem vlastně v šoku, že mám nahoře jen 7 kilo :grinning:

@luciemeli Tak já se znám, takže nevěřím, že zhubnu jen tak - samo krom toho, co nechám na porodním sále. Ale tak jsem zvyklá makat a pohyb mi chybí, takže už se těším na domácí pilates a na zumbičku :slight_smile: Taťka bude hezky hlídat a já se půjdu vyblbnout jako za mlada :grinning:
Jo, já jak jsme jeli v pondělí k tomu fotografovi, tak jsem si žehlila vlasy a jak byla teplá ta žehlička a teplo venku, tak jsem normálně začala omdlívat (moje specialita), takže jsem na porod hooodně zvědavá, jestli bude teplo. Budu to muset zkonzultovat s doktorem, až bude mít po dovče...No a my budeme o víkendu malovat chodbu a dětský pokojík a skládat skříňky, takže bude zase o zábavu postaráno :grinning: Ale na druhou stranu, už se těším, až to tam začne vypadat jako v pokojíčku a ne jako skladiště :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@snuflinka :grinning: :grinning: :grinning: No když o tom tak píšeme tak já jsem včera dělala ráno buchtu něco jako dort....tak jsem dala péci těsto do trouby a jak jsem jí šla po chvilce zkontrolovat...o my God! takovej žár mi vyfoukl z trouby až mi to ožahlo řasy :grinning: no mě bylo blbě venku teplo, doma teplo, v troubě vedro! No chcípala jsem se mi tak zamotala hlava...dlouho jsem to rozdejchávala.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jo to máš pravdu Zumba ta je o.k a dobrá...to zhubneš hnedka...a cože?...Tady píšeš, že jak za mlada....vždyť jsi ještě mladá!!!!!!!!Stará budeš až v sáti....což je padesát, šedesát, sedmDESÁT...atd....jak je ti cet....jako je dvacet, třicet, čtiřiCET...je vše o.k a jsi mladá :dizzy_face: :wink: :grinning:
2. kvě 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli No já to taky psala ve srandě, naposledy jsem byla zumbit ve 2. měsíci, než jsem zjistila, že jsem těhu, takže jsem nebyla o moc mladší než teď :grinning: Ale tak bude to už potom vždycky jiný, než to bylo do teď, až se malá narodí :slight_smile: Už se o ní budeme muset střídat a ne, že máme oba nějakýho koníčka a vyletíme z domova jak z holubníku :grinning:
2. kvě 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek