• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
autor
@snuflinka to jo no :grinning:.... :slight_smile: jsem teď akorát douklidila kuchyň...vytřela a vysála..ještě, že máme tu mičku nedám na ni dopustit:grinning: udělá veškerou práci za mě a ještě mi vysuší nádobí takže nemusím utírat :grinning:...uff bych si dala...nemám ráda když mám mejt nádobý....jinak u nás totéž taky se budeme muset střídat...akorát až se malý narodí si bere můj manžel a tchýně s mojí máti volno aby mi mohli oxidovat v baráku :grinning: to si fakt užiju :grinning:
2. kvě 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: já se nemohu ohýbat malej je vzhůru a kope mě pořád do žeber...já ho s láskou spapinkám :grinning:
2. kvě 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se taky hlásím do klubu :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli A já zrovna dneska kňourala, jak bych chtěla myčku.... :dizzy_face:
2. kvě 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Jo, já jsem za myčku taky ráda, zůstala nám v bytě po původních majitelích, jinak jsem předtím v podnájmu taky pořád myla růčo :-/ No a manžel si po porodu taky bude brát dovču...no a mamina je učitelka, takže u tý je to jasný, ta bude mít prázdniny. No a říkali jsme si, že první dny budeme doma - to stejně musíme, dokud malou neprohlídne doktorka, a potom bychom po cca týdnu jeli k našim, protože co v paneláku, když bude léto a naši mají barák na samotě u rybníka :slight_smile: Tam bude moct malá spinkat na zahradě v kočárku a tak...prostě tam je líp než v paneláku, co si budeme povídat...
2. kvě 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule no já jí dostala grátis ke kuchyňské lince ...dobrej kup...jinak jsou drahý jako kráva....ta co máme doma kolem 10 tisíc a víc...ale jsou i levnější a menší a na netu seženeš taky a levné.... :grinning: :grinning: :grinning: ale je to fakt paráda jí mít doma!!!
2. kvě 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snuflinka jojo to jo no....jinak není na ruční nádobí každá mička nevypere všechno...ale skleničky lžičky a talíře joooůůů to mlčím jsou jak nové a nablízkané akorát co mě štve tak je ten saponát do toho je drahý .... :unamused:
2. kvě 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Občanku mám, matrika taky vyřízená a kočárek už je u tchánovců, je úžasnej, mám z něho radost :slight_smile:
2. kvě 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciemeli No je fakt, že my máme asi 15 nebo 20 let starou myčku, ale musím zaťukat na dřevo, že drží a meje :grinning: Ale třeba hrnce jsem dostala svatebním darem takový, že v myčce se mýt nesmí - ale zase z nich jde všechno tak dobře, že to stejně ani není třeba :slight_smile:
2. kvě 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@snuflinka jojo...není na poctivé myčky :grinning: haha hele u nás se zatahuje a začíná bouřlit! :grinning: óoo
2. kvě 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
normálně jsem po tom dni nějak utahaná a vyčerpaná....manžela už mám doma a jdu si k němu zalehnout koukat na ulici a na zprávy :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
2. kvě 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Jo, já už se taky těším na První krok :slight_smile: Musela jsem si po návratu domů dát pořádnou porci zmrzliny, byla jsem úplně mrtvá...no a všude okolo tady prý byly průtrže a krupobití a v Plzni spadlo dohromady tak 20 kapek :grinning: Ale ochladilo se, takže aspoň něco...
2. kvě 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Paráda :slight_smile: my ho dneska objednaváli :slight_smile:
2. kvě 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak dneska jsem byla na utz, a byl to zatím ten nejhoší až jsem šla s brekem domů :pensive: Takže primář měřil a měřil a pak se mě zeptal jestli mi náhodou na minulým utz neříkali, že je menší a já říkám, že o týden ano. No a on mi řekl, že má miminko nějakou hypotrofii, jak kdybych věděla co to je :angry: Tak se ho prám a co to znamená a on, že hlavička a nožičky odpovídají tomuto týdnu,ale obvod bříška ne a už jsem měla na krajíčku, takže za 14 dní tam jdeme na kontrolu a když se to nezlepší,tak půjdeme do nemocnice, takže jsem vyšla s přítelem z nemocnice a už mi tekly slzičky, i teďka skoro, když vám to píšu a to jsme měli jet hned pro kočárek, tak jsme jeli až jsem se vybrečela,abych si udělala radost :pensive: a hlavně aby se mi zlepšila nálada i kvůli příteli, taky byl z toho moc špatnej,ale držel se kvůli mě, tohle fakt nikomu nepřeju, ještě to ani neí narozený a už se o něj tak strašně bojím :frowning2: Tak mi držte palečky a kdyžtak, mi odpovězte, kdo se s tím setkal nebo někdo ze známých, abych se trochu uklidnila prosím, on mi ten blb skoro nic neřekl :unamused:
2. kvě 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka Ty blááho, to budu držet hrozně moc palečky!!! To já bych bulela taky, jdu na UTZ zítra a bez manžela, ten musí do práce, tak snad to dopadne dobře, malá je taky o 5 dní menší, ale podle mě její velikost odpovída ovu...takový zprávy bych sama nedala :frowning2: Bohužel jsem o tom od nikoho neslyšela, ale dá se to najít celkem dobře na Google.

http://www.porodnice.cz/hypotroficky-plod
3. kvě 2012 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Děkuju. Já na to taky koukala,ale chtěla jsem spíš nějaký komentáře, kdo s tím měl zkušenosti víš :unamused:
3. kvě 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snuflinka no tak dnes ani nemá snahu svítit sluníčko, ale za to je dusno... :frowning2: a mě je dneska nějak blbě...malej od rána kope a mě je na zvracení celou noc jsem se nevyspala! :astonished:
3. kvě 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka Tak to zkus ještě vyhledat, já jsem koukala, že tam byl odkaz i na nějakou diskuzi, když se to zadá normálně do google...

@luciemeli Luci, jak jsem to četla u tebe na blogu, já bych taky radši jela do nemocnice. Lepší tam jet pětkrát zbytečně, než pozdě....
3. kvě 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem koukala snad na všechno a chytřejší z toho nejsem, dnes jdu ke svýmu gynekologovi,aby mi to objasnil trochu víc a snad i uklidnil, pořád brečet nemůžu, chudák malinký pak :frowning2:
3. kvě 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli U nás v Litomyšli svítí sluníčko už od rána a je úplně bez mráčku :slight_smile:
3. kvě 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@snuflinka jojo raději tam pojedu...mám docela strach...doufám, že to nebude nic závažného... :confounded:
3. kvě 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Můžou to být poslíčci nebo jen něco nepodstatného, ale pro jistotu ;) Potom dejvědět, jak jsi dopadla :slight_smile:
3. kvě 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka Držím palce a myslím na tebe ať je vše v pořádku! Já už se taky začínám bát další kontroly jak na tom bude, mám hrůzu, aby mě neposlala do špitálu!Miminko vydrž ještě!!!!!
@luciemeli Taky sem četla na blogu, já být tebou tak radši jedu nebo aspoň doktorce zavolám....
3. kvě 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ať vám vše dobře dopadne, držím palce!
3. kvě 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju jste hodné :slight_smile: Já jsem dneska byla za svým gynekologem a uklidnil mě, že se zatím nic neděje,ale doporučil mi jíst sladké, tak se budu snažit :wink: uvidíme za 14 dní, snad se srovná i to bříško zlobivý
3. kvě 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak jsem měla jen zaražené prdy..proto ty tlaky a dostala jsem kapičky na větry :grinning: :grinning: :grinning: pak jsem se stavila u své kadeřnice aby mi udělala vlasy a mám je hnědé a zestříhané...vypadám jako opravdová máma!:grinning:
3. kvě 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@zlatuzka Taky moc moc držím palečky,aby bylo vše s miminkem vpořádku :slight_smile:!!!!!!!!
3. kvě 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli No tak hlavně že to nebylo nic horšího! A co ty vlásky,psala jsem ti že jsem dnes taky byla u kadeřnice a šmikla mi to tak o dvacet ceňťáků,jsem skoro na mikádo,až jsem se lekla. Já si nechávám odrůst barvu a pak si dám karamelový proužky do své světle hnědé barvy :slight_smile:!
3. kvě 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já jdu zítra taky na kontrolu zase po měsící. Mě ale nic nevyšetřuje,jen moč a pak si sáhne jestli se neotvírám. Mrzí mě že nevím jak je mimi velké,kolik tak přibližně váží atd....To tedy uvidím až na tom posledním UTZ v 31 týdnu.
3. kvě 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu To bude určitě vypadat skvěle :grinning: no mě to vzala asi o 10 cm a dala tam přeliv a vyfoukala...ale teď zase brečím, že nemám své dlouhé vlasy....mám je krátké chjo :frowning2: ale začali mi vypadávat tím žehlením muselo to jít pryč to...doroste...jinak si nechám hnědou :grinning:
4. kvě 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek