• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu Děkuju moc :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, budete si kupovat monitor dechu?? Já jo, ale nevím zatím jaký, zatím se mi nejvíc zamlouvá Angelcare i chůvičkama co myslíte?? :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla na UTZ ve 30. týdnu, všechno je OK a malá váží 1300g :slight_smile:
Už jsem dostala papíry na mateřskou, takže za 14 dní v pátek jdu naposledy do práce...No a rovnou jsem dostala i papíry na matriku, až se malé narodí :slight_smile:
Potom jsem si koupila super tříčtvrťáky - netěhu a na gumu, takže jsou mi teď a budou mi i po porodu :slight_smile: No a když už jsem tam byla, koupila jsem si dvě noční košilky na ramínka, které se dají použít jako kojící - ono stejně to nebude jinam, než do porodky, poslední týden chodím doma v plavkách a spím nahá, jak je mi pořád teplo :grinning:
4. kvě 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Já mám svoje zase kudrnatý a taky občas žehlím,chtěla bych rovný :slight_smile:! Měla jsem je hodně zničený,tak to šlo dolů :frowning2:. No jak píšeš zase dorostou :slight_smile:! Jinak na kontrole vše OK,ale UTZ zase nic :frowning2:,až prý v tom 32 týdnu mám nárok,tak mi zase jen poslechla srdíčko a šáhla jestli se neotvírám,už aby byl ten 32 týden,na ten ultrazvuk už se moc těším. Tady posílám foto oškubaných vlasů :grinning:
4. kvě 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zlatuzka Trak my už monitor máme nanny od Jablotronu(snad jsem to napsala dobře :slight_smile: )! Co mám známé,tak mají jen tenhle a jsou spokojený. Chůvičky zatím neřeším,máme byt,sice velkej,ale mimčo když bude brečet,tak ho snad uslyším.
4. kvě 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Jé 1300g,to mi přijde málo,já myslela že už to v tom 30 týdnu bude tak přez 1,5 kila :slight_smile:! Tak to já teď mám odhadem tak kilovou prďolku v bříšku. A co na té matrice??? Papíry na otcovství,nebo jméno,vůbec nevím jak to chodí :grinning:!
4. kvě 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za odpověď, a jinak vlásky moc sluší, prej skoro mikádo :grinning:
4. kvě 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Tak to je dobře, že je vše v pořádku, mě ten blb neřekl ani váhu ani kolik měří, tak snad za těch 14 dní :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu vypadáš velice skvěle! no tak jsem to měla i já...a teď už jdu na utz s maličkým a řekne mi kolik vážíme a měříme přibližně :grinning:....Za to já jsem si hrála trochu retuš tak mě neposuzuj, ale vlasy mám neupravené.... tak se jukni :grinning:
4. kvě 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatuzka No pro mě je to už skoro mikádo :grinning: :grinning: :grinning: až to totiž umeju a vytvoří se mi mé oblíbené :frowning2: kudrdlinky,tak to bude sotva pod uši :grinning:! Proč nemůžu mít rovný vlasy,tak bych si je přála :slight_smile:!
4. kvě 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Vlasy fakt super a ty tam máš i melír??????? Vidím tam nějaký proužky!!!! Já chci taky takovou barvu :slight_smile:!
4. kvě 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu néné to je ta barvička...je kapučínová....jinak bych chtěla mít mělíry asi ty blond :grinning:
4. kvě 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Jo tak to jsme na tom stejně, já bych taky chtěla rovný, nejhorší je, když to vyžehlím a pak trochu zmoknu a hnedka jsem jako ovečka :grinning:
4. kvě 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Týýý jo, vlasy úžasný :slight_smile: A taky mám na hlavě kapučínovou :slight_smile:))

@teddylu Super sestřih, koukám, že jste se s tím holičem rozjely, holky :slight_smile: Taky mám v plánu před porodem ještě jednou, ale až tak na konci června - byla jsem před měsícem, tak to vydrží :slight_smile: No a jinak by mimčo mělo prý teď mít 1300 - 1500g, takže sice je malá na spodní hranici, ale prý pořád tabulková :slight_smile: Jen je pořád hlavičkou nahoru, ale prý má na otočku ještě čas a kdyby se neotočila, tak budu rodit císařem, že prdelkou se teď už moc nerodí...
No a jinak já dostala jen papír, který vyplním a odevzdám s rodným listem v porodnici, ale svobodný mamči musí na matriku s tatínkem a oběma rodnýma listama...a víc si nepamatuju, protože jsem si to moc do hlavy nebrala :frowning2: :grinning:
4. kvě 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snuflinka no pro mě né když jsem je měla dlouhé je to nezvyk nemít tak dlouhé vlasy...ale krátké...to doroste :grinning: :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Já měla taky dlouhé, ale mám je hrozně husté a když se umyjou, je to hrozná tíha :slight_smile: Ale je fakt, že já je nechala fiknout pod ramena a už zase pěkně dorůstají :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snuflinka no tak mě to bude trvat tak 100 let než se mi vrátí do podoby :grinning:...no jo no co naděláme...Hele holky chci se zeptat kdy mám balit věci do porodky..a co sebou??? :pensive:
4. kvě 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka Hm tak to jsem stejný případ :grinning:! Vyžehlím,zmoknu,nebo jen když je vlhko a je konec rovným vláskům:frowning2:! A ještě jsou ty kudrnaté vlasy pořád vysušené a vypadají nezdravě a to si tam můžu patlat co chci,výsledek pořád stejnej a taky se mi pořád třepí :frowning2:. Je to věčnej boj :grinning:
4. kvě 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka Hm tak já budu muset na matriku s tatínkem,nějak jsme tu svatbu už nestihli,měla být letos,ale těhotná jsem se vdávat nechtěla :frowning2:! Když už,tak si to chci pořádně užít s tancem a vínečkem,takhle bych se musela pořád hlídat. Tak snad mi to pořádně vysvětlí doktorka až bude ten pravý čas :slight_smile:!
4. kvě 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Jo, mně ty papíry dali dneska spolu s papírem na mateřskou - ten jsem dostala už teď kvůli tomu, že chodím pořád do práce a na příští kontrolu už jdu, až budu doma, takže aby to v práci v pohodě měli. Z tý svatby si nelam hlavu, takhle to měly dvě kamarádky taky :slight_smile: Jedna svatbu nestihla a druhá jí měla už v přípravách, když otěhotněla, tak ji jen posunuli z 6. měsíce na 3. měsíc a bylo :slight_smile: My zas chtěli mimčo dělat až někdy teď, rok po svatbě...no a ono se tam uhnízdilo o půl roku dřív :slight_smile:

@luciemeli No já jsem našla, co zhruba do porodky na baby online, prý by se měla taška připravit 4 týdny před porodem, ale to mi přijde pozdě, co kdyby chtělo mimi ven dřív...takže já osobně si jí připravím asi za těch 14 dní, až nastoupím na mateřskou - chybí mi ještě dokoupit dost věcí, takže se na to jeden den vrhnu :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já si říkám kolem toho 32-33 týdne si to všechno zabalit asi...ale já nevím co všehno.... :frowning2: a na net píšou pokaždé něco jiného :frowning2: Tak já nevím
@snuflinka
4. kvě 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli No zkus mrknout na stránky porodnice, kde budeš rodit. Ta porodnice, kde chci rodit já, to sice na stránkách nemá, ale manžel tam pracuje a chceme si jít prohlídnout porodní sál, až budu na mateřské, takže se jich zeptám. Ale mám seznam z druhé plzeňské porodnice, takže se asi zabalím podle něj...V té naší porodce budou totiž od 24.6. do 4.7. malovat a bude zavřená, takže možná stejně budu rodit v té druhé :grinning:
4. kvě 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snuflinka To snad ne já to hledala ale nemohu to najít :grinning:
4. kvě 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde budeš rodit?
4. kvě 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Ještě když se vrátím k těm UTZ - tak kolik mrně váží mi řekli jen ve 20tt a teď ve 30tt, jinak ne, protože na vážení se měří hlavička, bříško, nožičky a tak...No ale mám doktora, který má UTZ v ordinaci, takže vidím malou každou návštěvu. MUDr. ji vždycky zkoukne, ale neměří ji. Jinak dneska se mi Natálka konečně ukázala taky ksichtíčkem, jinak ho pořád schovávala, tak jsem i ráda, že jsem si nezaplatila 3D, protože by z toho nic nebylo :grinning:
4. kvě 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli v porodnici by ti měli říct co si máš vzít sebou nebo to můžou mít napsané třeba na netu jako to má Motol. Holky máte už vyprané oblečky? Tašku taky ještě nemám připravenou. Dneska jsem byla v Motole na velkým ultrazvuku a zjistila jsem, že psychicky nejsem na porod připravená vubec :grinning: Jsem si říkala, co mě vzalo to mimino :grinning: že jsem se snad zbláznila, že tam lezu dobrovolně :grinning:
4. kvě 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka No tak to mám stejné,váhu v 21 týdnu vím a teď budu čekat do toho 30 týdne na ten velký UTZ,myslela jsem si že jdu až ve 32 týdnu,ale 16 květen je už 30 týden. Moje dr má taky UTZ v ordinaci,ale na malou mi koukala naposledy ve 12 týdnu,pak už jsem byla v genet centru na velkém 3D UTZ a tam půjdu i teď.
S tou svatbou to neřeším,necháme to buď za rok v létě,nebo až za dva,ale to jsme chtěli dalšího prcka po dvou letech,tak uvidíme jak to vyjde:slight_smile:! Každopádně se malá bude jmenovat po tatínkovi,ať to pak nemusíme předělávat.
4. kvě 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka Já už mám monitor doma, ale značku, která se už nedělá, mamka je prodávala, tak mi jeden ještě sehnala :slight_smile:
@snuflinka Taky sem si dneska koupila takový volný kalhoty na gumy, jedny jen po kolena a druhý dlouhý! A teplo mi je taky furt, bych nejradši spala v lednici :wink:
@teddylu Krásný, moc ti to sluší! Co já bych dala za vlnitý vlasy!!! Já mám rovný a hrozně jemný, takže je musím mýt obden a v jakýmkoli tvaru mi vydrží tak hodinu :confounded: Jinak my už na matrice byli, doktorka Ti k tomu asi nic neřekne, to je v tvojí relaci....Jen vezmeš přítele, občanky a rodný listy a sepíše tam takovej papír, kde on se podepíše pod to, že je otec a pak se podepíšete pod to, jaký bude mimi mít příjmení....
@luciemeli Já si asi tašku sbalím tenhle víkend, spíš si tam dám jen něco, stejně to tam pak dohážu až bude potřeba-měla bys mít hlavně plínky, vlhčený ubrousky a jednorázový podložky pro mimi, kosmetiku některá porodnice má, některá ne....a pro sebe hlavně ty síťový gaťky, vložky do porodnice, ručníky,....
@majinka1981 Já už mám vypráno i vyžehleno, ale dělala sem to s předstihem hlavně kvůli tomu hrozícímu předčasnýmu porodu....
4. kvě 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Můj malej měl ve 30tt 1428g a doktorka říkala, že je tabulkovej :slight_smile:
4. kvě 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli Já taky nevím,ale tak co si tak pamatuju tak ti napíšu :slight_smile:! Tak tedy: dvě kojící podprsenky,dvě kojící noční košile,sací tampónky do podprsenky,jednorázové síťové kalhotky min 4ks,porodnické vložky (já Tena flower,jsou prý nejlepší) 2 balíky,intimní mýdlo,dubová kůra na hemeroidy(ty si můžeš vytlačit porodem),bepanten na bradavky,(pro mě ještě antiperspirant,tělové mléko,vlhčené ubrousky,kapesníčky,sprcháč,skřipec na vlasy,jelení lůj,nivea)3 ručníky tmavé,1 velkou osušku tmavou,koupací pantofle,teplé ponožky,župan,pití,veškeré papíry,těhu průkazku,rodné listy a pro miminko zavinovačku,pleny(někde je dávají,ale radši si vezmu svoje)mimi na pobyt v porodnici oblečení dostane,tak na cestu domů já budu mít dupačky,body,čepičku a rukavičky(ty slabé),kabátek a přítel pak přiveze autosedačku s dekou. No jasná je pak ta klasika,já musím mít sebou nějaký sušenky,ovoce,peníze do kantýny :grinning:,mobil,foťák,knížku(nevím jestli zbyde čas na čtení :slight_smile: ). No a určitě jsem toho spoustu zapoměla :grinning: když si vzpomenu,tak to připíšu :slight_smile:! Snad se v tom vyznáš,je to pěknej gulášššššššššš :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek