• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@yesu Děkuju,ale ten kdo má vlnitý chce rovný a naopak :grinning:! Teď to ještě jde,ale až si tu hlavu poprvé umeju a to bude zítra tak zešílím,ta úprava je hrozná,kroutí se to na všechny strany a je to rozlítaný a nejde to zkrotit. Musela bych je pořád žehlit a to je zničím do měsíce :frowning2:! Je to boj :grinning:
Aha tak čapnu přítele a příští týden tam zajdeme,já myslela že mi dá nějakej papír na gyndě a pak tam s ním půjdeme,tak to tam skočíme sami.
No tak jsem zvědavá kolik bude mít beruška v tom 30 týdnu za 14 dní,už se těším až mi něco řeknou,takhle člověk pořád nic neví :frowning2:!
A co ty,pořád musíš hodně odpočívat viď? Jak to vidí dr? Vydržíte ještě nějaký ten týden?
4. kvě 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu myslím že máš skoro všechno. Někde jsem četla ještě dohodu o jménu, kartičku pojištěnce. Kartáček a pastu na zuby :grinning: do detailu :wink: já si vemu ještě zvlášt žabky do sprchy. Brýle místo čoček. Nafukovací kruh radši taky. Kamarádka měla ještě svojí odsávačku na mlíko a sběrače mlíka. Že prej byla jinak hrozně zlitá :grinning:
4. kvě 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 No vidíš díky kartáček a pastu,taková hlavní věc :grinning:! Taky si vezmu zvlášť pantofle a žabky :slight_smile:. Ten nafukovák nevím,budu cvičit s Epi-nem(jestli si o tom už slyšela) a pokud půjde porod hladce,tak bych nemusela mít nástřih a tudíž ani kruh :slight_smile:. Odsávačku jsem zatím nepořídila,uvidím jak to půjde v porodnici,kdyžtak dokoupím.
4. kvě 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no nástřihu se asi nijak nebojím. Spíš těch bolestí předtím :grinning: Jinak sbírám info od kamarádek ohledně porodu. Ale skoro všechny rodily císařem. A ohledně věcí pro miminko, tak má každá jiný názor :grinning: pak nevím co všechno kupovat... Ale vypadá to, že mi chybí jen líh na pupík. Přemýšlím kdy začít prát. Protože předěláváme byt a hrozně se práší, tak abych to nemusela prát znovu. Jo a ještě pro postýlku jedem příští týden do Ikeii :grinning: na tu bych zapomněla. :angry:
4. kvě 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 No na miminko taky nevím,moc věciček nemám,ale každej mě právě straší že toho nemám kupovat moc a že dokoupit můžu vždy :slight_smile:! My ještě potřebujeme přebalovací pult(bude nám ho dělat náš truhlář za rozumnou cenu),manducu na nošení mimča na tůry(jsme pořád v přírodě a na lesních cestách by to kočárek nezvládl a kočár ještě taky nemáme,tak to je ještě 25 tisíc :grinning:! Jinak už snad máme vše. Já budu prát tak ve 35 týdnu,budu mít tak tři pračky věciček a pak vyperu deky,pleny a nevím jestli mám prát i zavinovačky???
4. kvě 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já tedy zavinovačky vyperu radši taky. Právě jak vidím že je pěkný počasí, doma nemám co dělat. Tak si říkám mohla bych prát a pak si to zase rozmyslím. Protože manžel přijde domů...maluje obývák. Teprve se budou pokládat a brousit parkety, kupovat nábytek. Kuchyň máme objednanou, ještě spotřebiče. A čekáme ještě na podlahu do kuchyně až jí naskladněj v Siku. Takže mi přijde zbytečný tu cokoliv co dělat :grinning: Ale bydlíme v baráku tak se povaluji po bytě rodičů. A měla bych se začít modlit, aby všechno stihnul :grinning: Už mi usíná u večeřě. Ale za práci nikomu platit nechce, když umí všechno sám. Tak mu možná nedochází jak to letí.... :grinning: Jen se každý večer děsí jak mi roste břicho. Asi to má místo stříhání metru, jak rostu :grinning:
4. kvě 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 No tak to máte krušný :grinning:! My jsme zařizovali byt v novostavbě loni a taky to byl masakr! Bez linky jsme byli skoro půl roku a mýt nádobí ve vaně bylo fakt super :slight_smile:. Jenom malováním jsme strávili měsíc,páč nám nikdo neřekl že zdi musí být aspoň 2 roky bílé,jinak nám to vyžere barvy a vyžralo,tak to šlo vše znovu na bílo. No jsem ráda že to máme hotový,už tedy zbývá jen do chodby vestavka a botníky a máme to komplet. Tak být tebou s tím praním bych ještě počkala :slight_smile:!
4. kvě 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Jj musím, jsou dny kdy to dodržuju fakt poctivě a dny, kdy si za celej den skoro nelehnu :unamused: Minulej týden doktorka řekla, že to vidí tak na půlku června....příští týden jdu znova, tak doufám, že sem se zase víc neotevřela!
4. kvě 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu máš pravdu, vydržím :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..můžu se přidat? termín mám 20.července,..
4. kvě 2012 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@luciasek07 Ahoj no jasně vítej :slight_smile:! Jak to že tu ještě nejsi :grinning:???
4. kvě 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek07 Jasnačka, ahoj :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
@yesu holky děkuju..tak něco o mě...s manželem jsme se snažili o mimi od března 2010..o jedno mimi jsem přišla..a tohle máme z 2.IUI... čekáme kluka :grinning: aspoň dlě utz v 20 tt :grinning:

jinka pomalu se chystám prát.. :grinning:
4. kvě 2012 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My dneska vymalujeme dětský pokojík a chodbu, no a potom už pomalu budu moct začít prát taky :slight_smile:
Ale jak manžel maká a já nemám co dělat, asi pomalu začnu skládat do tašky do porodky to, co už mám nakoupeno :slight_smile: Jinak my bydlíme rok, sice ve starém bytě, ale co nestihli zrekontruovat původní majitelé, jsme dělali my, takže to tu máme pěkné, už nám chybí jen nová kuchyně (ale to vidím tak nejdřív za 5 let, tahle celkem ujde) no a stejně jako @teddylu nám chybí k dokonalosti vlastně jen předsíňová stěna a botík :slight_smile: To snad ještě do narození mimča bude...

@luciasek07 Vítej mezi námi červencovými maminami :slight_smile:
5. kvě 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snuflinka Tak hlavně se šetři s tím malováním....a už víte jakou barvičku?.... :astonished: :grinning:
5. kvě 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luciasek07 Taky tě vítám v naší místnosti...tak snad se ti tu bude líbit a podělíš se s námi o tvé zážitky v těhotenství :grinning:
5. kvě 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka jj zrovna dneska taky malujeme. Tedy přijeli příbuzní a pomáhají. Já prej nic dělat nesmím, aby mi nepraskla voda :grinning: ty jsou ohleduplní :grinning: se bojí co by se mnou dělali. Tak budu vařit. :slight_smile:
5. kvě 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 Jo, moje jediná povolená aktivita je taky vaření :slight_smile: A potom jedu na sraz, takže to tady bude mít manžel úplně volné pole :grinning:

@luciemeli Neboooj, nic vlastně nedělám :slight_smile: Jj, budeme mít žlutou - ona tam už byla, ale teď trochu víc sluníčkovou, tak uvidíme :slight_smile:
5. kvě 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snuflinka jako jsem říkala manželovi kup v obi takovou zelenkavožlutou barvičku do pokojíčku...On: Jo jo jasný... :sunglasses: , po hodině přijede a ukáže mi hrdě barvu...která byla citrónová...Já myslela, že ho zabiju v tu chvíli...Tak mě nasral! :rolling_eyes: ale když jsme to vymalovali tak to nebylo tak hrozné :grinning: ba naopak vypadalo to užasně...Hoch měl štěstí! :grinning: :grinning: :grinning: Tak určo jsem pak hoď foto do místnosti...se ráda juknu jak Vám to dopadlo :grinning: mamino:slight_smile:
5. kvě 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka jo ono nevadí si od sebe trošku odpočinout. Já si jedu třeba se segrou po obchůdkách a manžel mi říká. Ty můžeš být doma do tří a malá do dvou :grinning: Ty jeho srandičky :grinning: My máme v ložnici jednu zeď červenou. Snad se bude malý líbit, bude mít postýlku u nás. A dětský pokoj budem dělat třeba až za půl roku. Máme velký byt, takže zatím další pokoj není potřeba. Segra je malířka, tak pak Emičce necháme do jejího pokojíku nakreslit nějaké pěkné obrázky na zeď.
5. kvě 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli Fotky určitě dám, ale asi až začátkem týdne, budeme totiž rovnou i sestavovat nábytek, takže budu fotit, až to bude komplet :slight_smile:

@majinka1981 Já mám tenhle týden sraz z gymplu a příští týden z vejšky, abych si to ještě užila :slight_smile:
Jinak malá bude taky na začátku v ložnici, ale teď je na ty přípravy pokojíčku a ostatního tak nějak větší klid (a peníze :grinning:) A třeba věci na mimčo mám zatím v krabicích z Ikey, takže proto chci sestavit ten nábytek - v budoucnu to bude stěna pokojíčku, ale já to teď využiju jako komodu na všechny věci na mrňouska :slight_smile:
5. kvě 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka my právě jak předěláváme celý byt na jednou, tak máme dětský pokoj jako sklad. Kam postupně ukládáme to co vyklízíme. Přebalovací pult budu mít v obýváku. Snad stihnem položit parkety a koupit aspon nový gauč. Starý a zaprášený už tam dávat zpět nechci, když už to bude pěkný, nový a čistý. Já si koupila v Ikey takový plastový boxy a do toho jsem dala hračky pro malou a všelijaký drobnosti. Je to skladný a je do toho dobře vidět. Asi tam pořídím ještě nějaký. Manžel si taky myslí, že spousty věcí dodělá potom. Jako dodělat chodbu, to už fakt nestíhá. Když jsem ho ošidila o tři měsíce, kdy vůbec nevěděl že jsem těhotná, aby mimčo dostal pod stromeček :slight_smile: Ale já mu říkám, že bude rád že bude klid a nebude s ničím bouchat, jen aby malá spala a neřvala :grinning:
5. kvě 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snuflinka jojo určitě :grinning: budu se těšit...já dneska budu dělat zahrádku...., aby si měl malej kde hrát..budeme nasazovat trávník..už to volá po rekonstrukci :grinning:....chci si tam zasadit tujky...a ještě udělat malému píseček na hraní a nějaké sezení s grilem do příštího roku.....Tak jsem koukala na net a mají tam i krásné okrasné skalky kde teče voda...je to úžasné... naši to mají takto udělané taky barák z 4 miliony :grinning: tak asi nějak takhle si to představuji...ale těch peněz kolik se do toho dá zase...o my god....njn ale první doma a pak venku... :grinning: foto mých rodičů zahrada...
5. kvě 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé takhle už máme velkého drobečka...jůůůhůůů miluju tu mojí lásku :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciemeli Teda to je krásný na tý vaší zahradě, já jsem si taky udělala rybníček, ale opravdu jen mini :grinning: tenhle je suprovej a ten můstek taky bomba, jsi šikulka :slight_smile:
5. kvě 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám posledních pár dnů problémy jídlem :frowning2: Nemám vůbec chuť k jídlu.... Ráno se najím a pak nemůžu nic vidět celý den a najim se téměř až večer. Nemám hlad a hlevně chuť, jen si občas zobnu něčeho sladkýho a to je celý. Nedělá se mi špatně jako na začátku těhu, je to jiný, ale divný... :confounded: Nemáte to taky některá?
Jdu žehlit... Zase.... :rolling_eyes:
5. kvě 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Jsem tady nová a ráda bych se k Vám přidala :slight_smile: .Jsem podle p.doktorky 30+6tt a podle středečního velkého ultrazvuku jsem31+6tt.Mám TP na 1.7.2012,tak už se moc těším a zároveň trošičku strach,ale to asi všichni, aby to vše proběhlo, tak jak má.My už máme pokojík připravený, ve středu jsme kupovali postýlku a teď čekám ještě na kočárek,má dorazit v týdnu.Věci už jsem si vyprala, kosmetiku mám snad, až ná líh na pupík nakoupenou.Připravila jsem si vše je to asi 14 dní, měla jsem strach, jak to později budu zvládat, i díky mým problémům se zády.Bála jsem se, abych nemusela zůstat ležet,ale zatím jakžtakž zvládám,tak snat to vydrží.Tašku ještě sbalenou nemám,ale v týdnu si ji určitě sbalím,nikdy nevíme?Já budu rodit v Kolíně a věci snad vím,co sebou, kdyžtak přítel přiveze :slight_smile:,na porodním jsem pracovala a co vím od kamarádky, která je tam stále moc se toho nezměnilo.Jak píše teddylu,tak by to mělo stačit.Kojící košile si ještě musím sehnat, už jsem se dívala,ale neměli, musím do K.Hory,tam je mají v obchůdku, kde jsem kupovala kojící podprsenky.Já jdu na kontrolu 24.5.,tak jsem zvědavá, mam plánovaný císař,tak by mě měla poslat v 36tt k primáři ohledně termínu,tak jsem zvědavá :unamused:?
5. kvě 2012 v 17:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule jsme na tom nějak stejně. Ráno vstanu a už si připadám přecpaná. Pak celý den jen mlsám, ale normálně tedy nejím. Dneska jsem měla jednoho tousta ke snídani, k obědu pribináček a připadám si jak kdybych sežrala celý prase... :grinning: Vubec nechápu z čeho můžu mít tak velký dítě :grinning:
5. kvě 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca prosím tě podle čeho sis kupovala kojící podprsenku? Jak mám vědět jak budu mít velký prsa :frowning2:
5. kvě 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Já teď taky míň jím...u mě je to určitě tím teplem!
Holky dneska mě celej den bolí hlava, to se mi za celý těhu nestalo!
5. kvě 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek