• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
Já se najím ráno, to je v pohodě, pak oběd, ale to se musím najíst akorád, jinak je mi těžko, odpoledne už si musím dát pozor co s ním,ale spíš jen ovoce, to už mám vyzkoušený a večer už hlad nemám, jen občas chuť, ale jak něco sním, tak je mi divně,jsem nafouklá a cítím se nesvá.Já mám problém s usínáním a i přes den, když jsem unavená, nemůžu ani na chvilku usnout.Nemáte sněkterá stejný problém?
5. kvě 2012 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981
já už jsem si kupovala podprsenku před 3 měsíci,prsa se mi dost zvětšila,tak jsem si ji koupila rovnou a zatím je mi stále dobře.Kupovala jsem si 2, jednu s kosticema a druhou sportovní.Tak uvidím, snad už větší potřebovat nebudu :slight_smile: .Jinak bych si ještě musela pořídit.
5. kvě 2012 v 18:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zlatuzka to je u našich to dělal můj tatík :grinning:
5. kvě 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Četla jsem tady o kojících podprsenkách. Na předporodním kurzu nám zrovna řikali, že je stačí koupit ve 36. týdnu. Pak už prý prsa na 99 procent nevyrostou. Mně se prsa zatím nezvětšily vůbec, tak čekám :wink:
5. kvě 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Jo tááák,ale stejně je to krásný :grinning:
5. kvě 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stellamax To se divím, u mě se prsa zvětšily skoro jako 1. změna v těhu :confused: :grinning:
5. kvě 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Já celkově špatně spím, buď večer nemůžu usnout nebo jdu v noci několikrát na záchod a pak mám taky problém zabrat! A hlavně najít nějakou vhodnou polohu, pořád se převaluju z jednoho boku na druhej! :unamused:
@stellamax Mě se prsa zvětšily tak o číslo a trochu i obvod pod nimi hned na začátku a od té doby nic, ale myslím, že se po porodu ještě trochu zvětší až se tam nalije mlíko...
5. kvě 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stellamax no mě už o tři cm, mám je plnější. Ale nosila jsem push up, tak nevím jakou velikost té nevycpané. Chtěla jsem si ji koupit laciněji na netu, ale asi si ji budu muset někde zkusit jen kvuli velikosti.
5. kvě 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tedy spím taky blbě. Nejlíp spím přes den, jak zabitá :grinning: V noci chodím skoro každou půl hodinu čurat. Malá mě pořád okopává a mlátí loktama, tak nemůžu usnout. A pak se budím, že nemůžu spát na břiše jak jsem zvyklá. A taky mlaskám na manžela, aby nechrápal, když spí jak zabitej :grinning:
5. kvě 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
krásný ráno těhulky...tak už i já špatně spím,ale mě budí kopance do žeber :frowning2:
jak jste na tom s poslíčky?mě tvrdne břicho každý den,ve středu mám poradnu,tak snad bude vše v pořádku...
6. kvě 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, já přes prsa přibrala 10cm :frowning2: :grinning: Takže docela doufám, že už se nikam dál zvětšovat nebudou :grinning: Ale kojící podprdu ještě nemám...chtěla jsem původně jet do krámů něco zkusit zítra, ale asi to nechám na pátek :slight_smile:
6. kvě 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981
Já jsem podprsenky sehnala v obchodě a docela to finančně šlo, při dnešních cenách :frowning2: .Za jednu 280Kč, a tu druhou měli zrovna v akci za 230Kč, dobře mi sedly, tak jsem byla ráda :slight_smile: .Chce se to mrknout a určitě vyzkoušet, neriskovala bych :slight_smile: .
6. kvě 2012 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam s podprsenkou celkem prekerku,potrebuju cca 100/F a to je nadlidskej vykon neco dostupneho sehnat:'(
6. kvě 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kde budete rodit?Máte některá plánovaný císarský řez?
6. kvě 2012 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
VVinohrady,jedina porodnice v Praze kde slo zaregistrovat az po plodovce - v 18 tydnu. Cisar snad neee:-P
6. kvě 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já už začínám být zoufalá :frowning2: ve středu mám poradnu a budu mít zase 4kg navíc :frowning2: a to se tento měsíc hlídám, ať nedostanu zase zprďana :cry: valím se jak malý tank, ponožky na nožky, to je nadlidský úkol... většinou se tomu směju, ale dneska z té mojí váhy mám pořádnou depku :frowning2: přibrala jsem už 15kilo a čekají mě ještě dva měsíce....
6. kvě 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable A to dostáváš kapky, že tloustneš víc, než je v tabulkách? A omylem sem klepla, že se mi to líbí, samosebou se mi to nelíbí...
6. kvě 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko no mně se to taky nelíbí :frowning2: v minulé poradně jsem měla skoro 4,5kg a mudr mi říkal, že je to docela dost, prvně se smál, co jsem dělala (samozřejmě žrala, to je jasné) ale pak mi začal říkat, že konec těhotenství by pro mě mohl být docela náročný, jestli budu dál přibírat.... možná bych z toho nebyla tak nervozní, kdybych věděla, že to nebude komentovat :grinning: každopádně teď mě to štve, protože jsem se fakt hlídala...
6. kvě 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable No ale s těma kilama se budeš tahat ty a ne on...nesnáším tohle škatulkování a když jsi mimo tabulku tak jsi špatná...pokud by to nějak ubližovalo prckovi, tak to chápu...
6. kvě 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko no uvidíme, jak to ve středu dopadne... ale už teď z toho mám blbý pocit :confounded:
6. kvě 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu rodit v Motole. Zrovna jsem se vážila a mám 59 kilo a z toho je dvoukilový dítě. Takže dobrý. Ale přes břicho mám už 92 cm. Jinak bych měla rodit normálně.
6. kvě 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca A v jakým obchodě si je sehnala? Já mám nejraději tělový podprsenky, že nejsou pod oblečením vidět. Tedy hlavně nemám ráda žádný podprsenky :grinning: Ale od té doby co mám mlezivo je mezi lidi fakt nosím :grinning: jsem jak vodotrysk :grinning:
6. kvě 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981
já jsem si je koupila v Kutné Hoře v obchodě se s podním prádlem.Prodávají tam i kojící košile,musím se tam zastavit, až tam pojedu.Jsem zvědavá na cenu :unamused: ?Na tu jsem se tenkrát nedívala,košilku jsem ještě neřešila.Taky nerada nosím podprsenky, ale mám docela velká prsa, a tak se bojím, abych nedopadla jako po 1.porodu, tak je raději nosím :frowning2: .Já zatím s mlezivem problém nemám.
6. kvě 2012 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino
Já na císař bohužel ze zdravotních důvodů musím.Mám těžkou skoliosu páteře a dost velký nález na bederce, takže mi to lékař nedoporučil, prý by mohlo pravděpodobně dojít ke komplikacím.Taky z toho nejsem nadšená :frowning2: , ale ve finále těžko říct, co je lepší?Mám strach z narkozy a nejvíc mi vadí, že hned neuvidím miminko :frowning2: ,nic nenadělám.Při normálním porodu bych ohrozila, jak miminko, tak sebe.
6. kvě 2012 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem přibrala 7 kilo, vážím 64Kg a z toho miminko má 1 900g, takže si myslím, že dobrý :slight_smile: ,všechno mám v bříšku.
6. kvě 2012 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca Tak já budu rodit v Plzni u Mulačů, ale pokud by se malé chtělo na svět dřív, tak asi ve fakultce na Lochotíně, protože u Mulačů do 4.7. malujou porodnici a je tím pádem zavřená :grinning: No a doufám, že budu rodit normálně, ale malá už nedělá žádný velký akrobacie a na UTZ byla naposledy hlavou dolů v 16. týdnu, od té doby pořád hlavička nahoře, v 27tt i 30tt dokonce prdkou seděla hodně v pánvi, takže mi v pátek už MUDr. říkala, že malá má sice ještě dost času se otočit, ale pokud nebude otočená na konci června, tak posílají do porodnice a konzultuje se TP císařem, že koncem pánevním se teď už nerodí...
A co se kojících košil týče, sehnala jsem v KIK úžasnou noční košilku na ramínka, hrozně příjemný materiál a vlastně jen stáhneš ramínko a kojíš, stála něco kolem 130Kč, tak jsem si koupila černou a šedou a včera jsem si je dala jako první věci do tašky do porodky :slight_smile:
6. kvě 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable Jako to je docela hustý, že tě doktor takhle prudí...jako podle mě ten konec budeme mít hustej všechny, když rodíme v červenci, tak ještě takhle sejčkovat...Ale oni si doktoři občas fakt nevidí do úst. Já takhle byla v 6tt na hematologii, protože mám dědičné problémy se srážlivostí krve. No a ta doktorka mi pomalu vynadala, co tam jako dělám, když je to moje první těhotenství, ještě jsem nepotratila atd. No a že je tak 80% šance, že do 13tt potratím, tak ať s tím počítám. No a kdyby se povedlo to mimčo udržet, tak ať teda přijdu v 26tt. No já od ní odcházela úplně hotová :frowning2: Teď jsem tam byla v 26tt a v 30tt na kontrole a naštěstí tam tahle "milá MUDr." ani jednou nebyla :slight_smile:
6. kvě 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko Ale on velký váhový přírustek během těhotenství samozřejmě ubližuje nejen rodičce / otoky,těhotenská cukrovka,zánět žil,vysoký krevní tlak/ ale samo i dítěti, to se obvykle rodí s porodní váhou větší než 4kg a takový porod již ssebou přináší různá rizika, která by mohla ztížit porod.
•Za přiměřený se považuje BMI, který dosahuje hodnot od 20 do 25. V takovémto případě se doporučuje váhový přírůstek od 11,5 do 14 kg.
•Pokud je Váš BMI nižší než 20, můžete přibrat až 16-17 kg.
•Pokud Váš BMI dosahuje hodnoty 25 a více, lékař Vám doporučí přibrat 7 až 10 kg.
•Pokud Váš BMI dosahuje hodnoty 30 a více, neměla byste přibrat více než 6 až 7 kg.
Já přibrala přes 20kg, sice jsem neměla žádné zdravotní obtíže během těhotenství, ale porod byl opravdu těžký, dcera měla 4,20kg.
6. kvě 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunecnice209 A sakra, tak můžu přibrat jenom ještě 5kg...chápu, že když se hodně přibere v těhotenství, že to ovlivní i mimčo, ale neznám nikoho, kdo přibral víc jak 20kg a měl pak problém při porodu a nedej bože, že by problém mělo mimčo...a šlo spíš o to, že doktor by to měl podat trochu s citem a ne takhle...ale děkuju za tabulku.. :grinning:
6. kvě 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko tak to já mám skoro pět až deset k dobru :grinning: můžu nosit klidně ještě jedno mimčo :grinning: ale manžel už má osm kilo navrh :grinning:
6. kvě 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek