• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
Ahoj těhulky. Dlouho jsem tu nebyla :frowning2:! Dnes kontrola u dr vpořádku,srdíčko tlouklo jako o život :grinning:! Když tu řešíte to pohlaví,tak mě v genetu ve 13 týdnu řekl dr na 80% holčička a tu já si moc přeju:slight_smile:. Už bych nakupovala hadříky jako vzteklá,ale počkáme ještě do 20 týdne na ten velký UTZ a tam nám jí snad potvrdí! Už máte některá vyhlídnutý nějaký kočárek???? Já jsem nejdřív chtěla peg perego GT3(má ale malou korbičku a když se mimi narodí v červenci,potřebuji ho vozit v hluboké do konce zimy), nakonec mám zatím vybraný německý gesslein F6 s výměnými předními kolečky do terénu. Ten má sice jen vložnou tašku,ale ta je dlouhá 80cm a dá se prodloužit na 90cm,což už snad bude dostačující. S přítelem jsme oba dlouháni,tak budeme mít určitě malou žirafku :grinning:!
10. únor 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu Ahojky tak hlavně, že je malá zdravounká... :wink: Já už taktéž čekám ná VUTZ a tam mi to potvrdí...v16+4 dny mi pan doktor nevyvrátil, že to bude kluk..ponevadž jsme tam i já i přítel i pan doktor viděli binbáska...ale mohli jsme se přehlídnout...tak ještě moc nenakupuji vecičky..kupuji jen neutrální..kočárek už mám. Kočárek jsem měla jako první a můžu říct, že se v tom moc nevyznám, ale je sportovní a myslím , že je trojkombinovaný...a je červenobéžový. Stal 10 900 kč. Ale pro mě to bylo drahý na netu tak jsem udělala kup s jednou paní vedle z vesnice... která mi to nechala o pět tisíc méně...protože v tom vozila taky jedno mímo... :wink: Takže použitý..Ale vypadá ulně nově :slight_smile: a to samé jsem udělala s postýlkou koupila jsem uplně novou postýlku s borovicového dřeva..a už mi stačí dokoupit jen nebesa a madraci..a ty blbosti do postýlky... :grinning: :grinning: ale ještě to nemám doma...což se ani nemá mít. postýlku jsme rozložili a dali k budoucí tchýni...a kočárek taktéž...až se malé narodí tak chci, aby přítel skládal postýlku...tak ráda bych to chtěla vidět...a asi neuvidím...neboď budu asi ještě v porodnici... :slight_smile: Koupila jsem si botičky...nádherné texasky :slight_smile: mám i vaničku ale lehátko nemám....dostala jsem jí na Vánoce od tchýně a opět je modrá...ale to mi nevadí... :grinning: všichni mi nahrávají na kluka....njn tak to má asi být :astonished: Ale kdybych měla začít kupovat věci měsíc před porodem tak bych to asi ani nedala :slight_smile:
10. únor 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Ahoj to máš pravdu,nakupovat se musí průběžně,no já začnu až po tom velkém UTZ jak jsem psala. No to že je malá zdravá ještě není na 100%,ale já tomu věřím,dnes jsem byla jen u normální dr,ale příští úterý jdu na konzultaci na genetiku,ale moje dr mě utěšovala,že takové výsledky jako mám já má spousty maminek a že je hlavní že celkově je screening negativní a že ta konzultace bude asi nejspíš jen ještě jeden kontrolní ultrazvuk navíc,ale že mám být v klidu,tak jsem :slight_smile:! Já už mám také vybranou postýlku,ale je dražší,tak ještě pokukuju po jiné. Taky jsem chtěla nebesa,vypadá to krásně,ale mám spousty kamarádek,které si je koupily a pak je z postýlky sundavaly,protože měly pocit že tam miminku necirkuluje vzduch a taky se na nich hodně usazuje prach(jako na všem :grinning:)! Já koupím jen ty mantinely. No zatím pěkně šetřím na výbavičku a pak vezmu konečně obchody útokem a už se na to moc těším. Máme už tedy pár neutrálních věciček z Tesca,když byly ty lednové výprodeje a jednu zavinovačku,ale pořád mi přijde že nemáme nic :grinning:. Jinak už budu muset taky koupit pro sebe nějaké těhu rifle,už mi jsou jen dvoje kalhoty,rostu nějak rychle,byla jsem hodně hubená a to těhu bříško se mi pěkně klube ven a už mám taky nahoře 5kg,což je tedy na můj vkus hodně,ale od začátku se vyloženě cpu sladkým,koláče,buchty,koblihy,sušenky to miluju,tak se už začínám trochu krotit,abych nakonci neměla nahoře 20kg :frowning2:! Při pohledu na maso se mi pořád dělá špatně,přítel chudák předemnou nemůže jíst ani salám,nemůžu to ani cítit a pořád čekám kdy mě to už přejde. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. únor 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu Budeš se divit, ale já když vidím maso...zvracím a vždy mi chutnalo mám k tomu odpor. Taktéž souhlasím i s tím, že mi chutná sladké...miluju ho. A taktéž máš pravdu i s tím, že i já jsem poměrně příbrala...Měla jsem 73 kg...a teď mám 79 kg. Taky ty kilíčka jdou nahoru...taky se nediv když nám drobečkové rostou. :slight_smile: Jinak co se týče dnešní doby...všecko je drahé...to tě chápu já tu postýlku sehnala za 1200, kč. Novou! Jinqk by mě stála aspoň bůra. No uvidíme s těmi nebesy...asi bych je měla prát častěji...ale máš pravdu to jsem si taky říkala, že se tam může usazovat prah...taky mi příjde, že nic nemám koupila jsem dvoje džíny a ještě v Lidlu měli taky výprodej u nás...malinkých věciček...některé byli takové nepraktické :rolling_eyes: ponevadž prodávali prádýlko na spaní a prodavačka mi říkala, že je to malé...tepláčky na spaní byly výrazně malé u pasu takže by se tam sice vešla plena, ale byl by v tom naprsovaný...a možná by to tlačilo... to samé z hlavičkou byla menší díra...tak jsem to tam nechala, ale bylo to pyžámko krásný...tak jsem odešla jen s krasnou mikinkou... :slight_smile: ...ale ještě pořád scháním rychlozavinovačku...jinak taktéž nakupuji, ale spíše v Globusu...tam toho taktéž mají dost na miminko :sweat_smile: . Tak já už nwm :grinning:
10. únor 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já od té doby co vím, že budem mít holčičku nakupuji jak vzteklá :grinning: Během tohoto týdne jsem najednou přibrala dvě kila. Takže celkem tři navíc a 10 cm přes břicho :grinning: No a bohužel mi chutná úplně všechno :grinning:
11. únor 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky holky mam kamarádku která čeka miminko její 19 let a mně je 18 let tak jsme docela sehraný tým :slight_smile: je to holka do pohody za tím ji říkejme hoolka X chodí smím bratrem kteremu je 22 let je to dobry otec ale líny tak doufam ze as se to narodí tak se pootcí a bude pomáhat čerstvě zaměstnané mamince je zavislí pořát na mamince :slight_smile: myslí že maminka s ním bude všude tak se pootcí a schopí že se postara sam osebe a broučka co se narodí holčině X tak zatím papa ať vám těhotenství dopadne báječně
13. únor 2012 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak já jsem ve 22. týdnu,takže rodit budu na začátku července.Ve 20.týdnu jsem byla na tom velkým ultrazvuku,vyšel me trosku zvýšený alfafetoprotein,tak dnes znova a ultrazvuk je naštěstí dobrý,žádný vady tam neobjevil,tak snad by to mělo být v pořádku.
16. únor 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co jména??Už vymýšlíte??
16. únor 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak já mám termín 11.7., čeáme druhé miminko, pohyby už si užívám na plno skoro 14dní ..:o) je to fajn...v ponsělí už se snad dozvíme koho mám v bříšku...abych mhla dcerku začít učit ne mimi ale zrovna jméno..:o))
16. únor 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já mám termín 17.7 a čekám své první miminko :slight_smile: Začínala jsem na 53kg a už jsem na 59kg ... zdá se mi to nějak hodně ... ale zase mi tedy opravdu chutná :slight_smile: Pohlavím se chceme nechat překvapit ... Paní doktorka nám na kontrole v 16 tt řekla, že ona už ví co to bude. Přiznám se, že teď jsem hodně nalomená a nevím, zda to vydržím :grinning:
16. únor 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucista Já zatím cítím takové bublinkování. Už se těším na první kopaneček ... doufám, že ho rozpoznám :sweat_smile:
16. únor 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helen3 určitě to poznáš...:o)) hlavně v podzejších měsících to já jsme se už těšila až bde malá venku protože mě nožkama kopala do žebera asoučastně mi u toho hlavičkou houpala po močáku...bylo to bééézva...ale užs ena ty vlny v břiše zase moc těším...:o)) inak já mám nahoře zatím jen 2 kg...ale mimi si má z čeho brát takže o nic nejde...
16. únor 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucista Jééé, tak to jsi mě pobavila :grinning: ale už se na to stejně těším :slight_smile: Uvidíme co budu psát potom :grinning:
16. únor 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, koukam diskuze rozjeta.... vsechny zdravi ze zasnezenych hor :slight_smile: po dvoudenni vanici jsem komplet zasypany a nevim zda se v sobotu vyhrabem domu :slight_smile: uz se tesim na civilizaci a ,2cm snehu...... jako tehu tady nic moc, vyslapy 500m do kopce nebo silena jizda na skutru :frowning2: 23.2. jdu k dr. tak snad bude vse ok, velky utz mam az 9.3.
16. únor 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teď už to mám jako vtipnou historku..ale v té chvíli to zábavný moc nebyla..hlavně se "prokopla" ven o 5 týdnů dřív...:o)) tak doufám, že to druhý mrně bude línější...:o))
16. únor 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciemeli neskákej z balkonu vysledky nes je dostanou tak to potrva asi tak 30 dni . asi maji v laboratori pomali lidi tak se neboj a oni ti reknou ze bude vse v poratku to se snad slusi tak dlouho cekat na dobre vysledky ne???? :slight_smile:
18. únor 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@helen3 Ahojky taky koukám, že si přibrala na váze...já měla 73 a nyní mám 79 kg...tak aspoň nejsem sama :grinning:
19. únor 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak se k vám jdu přidat taky, máme termín 13. 7. tak uvidíme jestli nám to teďka v pátek ještě víc neupřesní, jdeme na ultrazvuk ve 20. týdnu, tak se i zkusím zeptat na pohlaví, jestli se nám mrňousek ukáže. Čekáme naše 1. mimi tak vůbec nevíme, co nás čeká :sweat_smile: Ale pohyby ještě necítím, tak mě to celkem mrzí, no uvidíme třeba je ještě brzičko :frowning2:
19. únor 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli
@helen3
Ahoj tak s tou váhou jsem na tom podobně,ale moc se mi to nelíbí,já už mám nahoře 6kg :frowning2:! Hrozím se co bude na konci. Začnu chodit dvakrát týdně plavat na hodinku do bazénu a trochu víc svižnějších procházek taky neuškodí. Od jara do podzimu s přítelem chodíme hodně,tak 6km denně,ale v těch mrazech to moc nejde,už se těším na jaro. Jinak se nepřejídám,ale chutná mi sladké :grinning: a to bude ten kámen úrazu.
19. únor 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatuzka Ahoj tak já čekám taky první,tak jsem na tom podobně. Vůbec nic nevím a snažím se aspoň na netu čerpat nějaké informace. Tak já také ještě nic necítím,ale zato bříško už mám hrozně veliké,nebo mi to tak aspoň přijde,přítel mi tvrdí že se mi to zdá :slight_smile:,ale to bude proto,že on má ještě větší než já :grinning: ZATÍM! Taky se snažím sepsat potřebnou výbavičku,ale je toho nějak moc :frowning2:,tak se bojím abych na něco nezapoměla. Dnes jsem třeba byla v Tescu,ty jejich pidi věcičky jsou nádherný,tak jsem zase neodolala a koupila dvě soupravičky(tričko,manžestřáčky a body s dupačkama),ale pořád toho mám asi do začátku málo. No ale pořád máme dost času,tak snad to do porodu všechno pořídíme :slight_smile:.
19. únor 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu S bazénem jsem chtěla taky začít. Ale sem tam slýchám negativní reakce na plavání těhotných ve veřejných bazénech. Důvodem má být špatná kvalita vody. Tak nevím, zda do toho jít ... Jinak také se snažím hodně chodit. S manželem jsme včera byli na dvouhodinové procházce a musím říci, že jsem potom byla plná energie a krásně se mi spalo :slight_smile: Už se těším na jaro, protože procházky za krásného počasí jsou přeci jenom lepšejší :slight_smile:Uvažovala jsem také o tom, že začnu chodit na gravid jogu.
Jinak co se týče výbavičky, tak tu já začínám pořizovat až po velkém ultrazvuku. Tedy začátkem března. Zatím to mám vše hezky vypsané pouze na papíru :grinning:
20. únor 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helen3 Ahoj no taky jsem ten bazén pořád zvažovala,ale mám teď také těhotné dvě známé a ty tam chodí pravidelně už od 2 měsíce a zatím žádný problém :slight_smile:! Na velké procházce jsme včera byli taky,je pravda že je potom člověk plný energie a to je dobře! Už se těším až přítel přijede z práce a vyrazíme zase,no a až bude sluníčko a teplo,to pak jsme venku celé odpoledne. Pořád jsem zvažovala,jestli půjdu na focení těhu pupíku do ateliéru,ale nakonec se přítel nabídl,že mi udělá nějaké fotky právě venku(je na focení moc šikovnej),tak jsem zatím načerpala nějaké inspirace a už se na to moc těším. S tou výbavou jsem taky chtěla počkat až po velkém UTZ,ale já když ty hadříky vidím,tak to nejde odolat,vždy když jedu do Tesca nakoupit,tak mě to vždy táhne se na ty pidi oblečky jen podívat a nakonec mám něco v košíku :grinning:! Teď už ale do Tesca nepojedu,ani nikam jinam,koupili jsme ještě monitor dechu,tak teď zase chvilku pauza s nakupováním.
20. únor 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu taky já taktéž uvažuji o bazenu...mám ráda vodu. Je ještě zima tak počkám. Až se oteplí počasí tak určo půjdu. :grinning:
20. únor 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Ahoj já jen čekám až mi přítel z práce přinese permanentku a budu chodit tak dvakrát týdně na hodinku plavat. Máme bazén otevřenej v út a čt od 6h rána,tak pořád přemýšlím,že bych chodila takhle ráno,to tam totiž nejsou žádný lidi :slight_smile:!
20. únor 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu :sweat_smile: Jéé tak to je dobře ráno je to opravdu nejlepší :slight_smile: Já sice nevím jak u nás mají otevřeno v bazénu, ale nechce se tam mi jít sama. Tak čekám až bude opravdu o něco tepleji ať mohu vytáhnout i mého přítele :slight_smile: Jsem taková stydlivka...:slight_smile: Njn snad aspoň mi ulevý záda od bolesti nebo se posílím. Taky už uvažuji o tom, že tak kolem toho 26. týdne bych šla ráda na nějaké ty těhotenské cviky...nevím, zda je to dobré pro miminko :slight_smile:
20. únor 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli
Jsem na tom stejně,taky se mi tam popravdě samotné moc nechce,proto si myslím že ráno to bude nejlepší! Včera jsem si jen tak cvičně zkoušela plavky a zjistila jsem,že mi jsou nakonec jen jedny,hrozně mi vyrostly prsa o dvě čísla a tak jsou mi jen ty,které jsem si kupovala loni a byly mi o něco větší :grinning:! Tak cvičení je určitě dobré,ale já taky nevík které cviky abych miminku neublížila,ráno tedy cvičím už léta,ale to jsou spíš jen takové protahovací cviky po noci,aby se mi srovnaly všechny kostičky v těle. Já si myslím,že mi bude stačit ten bazén a svižné každodenní procházky a pokud mě nic nebude bolet,tak už jiné cvičení přidávat nebudu. Zatím je vše OK!
20. únor 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu Já jsem si ještě plavky nezkoušela...ale už by mohlo být na čase. Taktéž mám kozy...to už nejsou kozičky ale pořádné melounky :grinning: tak se taky docela bojím zda to obleču..mám je nalité a hodně prokrvené...až mě bolí záda z toho :confounded: . Já ráno vstanu a místo toho, abych se protáhla tak pozoruju jak jsem celá nateklá..nohy nateklé, ruce nateklé a o obličeji ani nemluvím..samé fleky na sobě...prsa mě čas od času bolí...Tak já momentálně nemám teď pomyšlení na nějaký ten cvik :grinning: Ale už musím něco dělat...já se v noci probudím díky tomu, že se mi malý tlačí na močák a tak mě to nutí jít na záchod. Tam udělám tři kapky a je mi fajn. A pak už je klid :slight_smile: tak si rovnou sebou do postele vezmu nějakou svačinku a hurááá kilka jdou nahoru :grinning: Hlavně, že malej se má spokojeně. Ale utíká to jako voda...zachvíli už 5 měsíc a pak už to půjde rychle si myslím :grinning: už se ale na něho těším nebo na ní...to ještě nevím snad příští týden mi doktor už řekne na velkém ultrazvuku co by to mohlo být... :grinning:
20. únor 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Tak já zatím nateklá nejsem,ale těch 5 kg je tedy znát,už se do ničeho nevejdu a čekám na těhu rifle až je naskladní v jednom internet obchodě :slight_smile:! V noci chodím taky tak jednou na záchod,ale vyčůrám se tedy hodně a pak mám do rána klid, Dnes jsem třeba vstávala až v půl 10h a to jsem šla spát s přítelem po 22h. Doufám že Barča(jméno pro mimi) bude taky takový spáč :slight_smile:! Já tedy doufám že je to ta holčička,už nám jí potvrdili dva doktoři nezávisle na sobě,neboť už mám i nějaké růžové a červené hadříky a to bych klukovi nedala. Ale utíká to,to máš pravdu :grinning:.
20. únor 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu Já už jsem stloustla 7 kilo a taktéž se bojím co bude dál snad už moc nenaberu :slight_smile: každopádně já taktéž ráda spím...z toho si nic nedělej já šla včera spát ve 23:00 a vstávala jsem v 9:45 hod. Ale jen proto, že jsem musela zatopit, aby bylo v baráku teplo. Natož, že už máme po půl unoru tak je teplo už jako na jaře, ale stejně topíme...Tak holčičku to gratuluji :slight_smile: a v kolikátém jsi týdnu na profilu to nemáš napsané?...No a co se týče těch kalhot...já sice dostala těhotenskou sukni a kraťasy na léto od budoucí tchýně, ale vůbec se mi to nelíbí..zůstávám u volných tepláků :wink: Ale byli jsme v Praze v Letňanech C and A nebo nějak tak se jmenoval ten krám teď si ale nevzpomenu...a tam měli taktéž těhotenské kalhoty, sukně a šaty...i pro miminko tam měli nádherné věcičky....jenže já nevím co to bude tak jsem si koupila jenom lahvičky na mléko a na čaj v lékarně. Ale ještě toho je hodně co mi chybí na miminko :grinning: To stihnu ještě do léta koupit :grinning:
20. únor 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To určitě stihneš,já toho mám taky málo :slight_smile:! Já jsem teď v 17 týdnu,nemám to napsané ale dopíšu to. Jednou už jsem těhotná byla v létě,ale nepovedlo se,potratila jsem v 7 týdnu:frowning2:,tak to teď nechci zakřiknout. Ťukááááááááááám :slight_smile:. Já se pak také chystám koupit ještě nějaké těhu tříčtvrťáky,ale to až na jaře podle toho kolik už budu mít nahoře. Byla jsem hodně hubená při 180cm jsem měla 63kg,ale kouřila jsem a jak jsem zjistila že jsem těhotná,tak jsem s tím praštila a tak si myslím že i proto jsem tak rychle začala nabírat. Jinak my bydlíme kousek od německých hranic,tak už se pomalu chystáme na nákupy i tam,líbí se mi značka oblečení Topolino a vychází i dobře cenově.
20. únor 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek