• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@slunecnice209 Na druhou stranu některým maminám to prostě jde takhle nahoru samo. Moje mamina přibrala v těhotenství přes 20kg, aniž by nějak extra jedla (bylo jí celých 9 měsíců zle) a přitom já se narodila, měla jsem 51cm, 3490g - to mi přijde úplně optimální. Prostě to škatulkování není úplně ideální...
6. kvě 2012 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@simonisko Jj, každý člověk je originál a nelze ho zatabulkovat jak by si někteří lékaři přáli :slight_smile: . Jak píši, já sama přibrala hodně a to nemohu říct, že bych se přežírala nebo nějak extremně jedla sladké, v těhotenství mi to prostě letělo nahoru snad i z vody :grinning: . A lékaři řadí děti s porodní váhou nad 4.5kg již jako obézní miminko, což obezita jistě problém je, ale tu bych to také neviděla tak dramaticky...malá má dnes 3 roky, sice jí opravdu hodně a často, ale váží pouhých 14kg, takže obézní určitě není. A sestry kluk měl při porodu dokonce skoro 6kg, dnes ve 4 letech je z něho vyzáblina samá ruka, samá noha, takže o obezitě taky nemůže být ani řeč :slight_smile: .
Jak píšeš, někteří lékaři si bohužel do h...y nevidí a neumí věc podat tak, aby tě zbytečně nestresovaly :frowning2:
6. kvě 2012 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@majinka1981 Já se trošku obávám, že za ty dva měsíce to doženem...8kg??Tak to je mazec... :grinning: :grinning:
6. kvě 2012 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunecnice209 No jasně, je to případ od případu...mě je docela jedno, kolik přiberu, protože už jsem nabrala 20kg při nemoci, takže dalších dvacet mě nerozhodí... :grinning: :grinning:
6. kvě 2012 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka
Tak to jsi sehnala košilku za dobrou cenu, tady u nás v okolí žádný takový obchod není.Kik mám trošičku z ruky :slight_smile: ,škoda.Taky čekáme holčičku, polohu máme podélnou,alespoň teď na středečním ultrazvuku.malá se stále tlačí dolů, ale doktorka říkala, že by jsme měly do termínu vydržet, tak jsem zvědavá.Jdu na kontrolu 24.5.a budeme se prý domlouvat k primáři na termín a ještě mě čekají odběry.
6. kvě 2012 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já mám nahoře 10kg, nijak se nehlídám a miluju sladký, ale jelikož mám nařízenej klidovej režim, tak mi dost chybí pohyb, jinak si myslím, že bych měla i míň....chtěla bych se vejít max do 15kg a jelikož budu rodit určitě dřív, tak to snad zvládnu!
6. kvě 2012 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
holky já dneska zjistila že mám už 19 kg nahoře...ó to je v prčicích...jsem zvědavá jak to schodím....ale jsem vysoká...ale co je ze mě už pátrací balón....jinak malej už zase kope tak jak má :grinning: :grinning:
6. kvě 2012 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Tak já zatím nabrala necelých 7,ovšem při mém BMI už bych měla skončit,což je asi nereálné :wink: doufám,ze to malej vycuca:wink:
6. kvě 2012 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak to já mám nahoře 8,5kg, tak snad se vejdu taky do těch 12 - 15kg :slight_smile: Ale mně ta váha skáče po 2 týdnech. Vždycky si už říkám, že je to divný, že nepřibírám a potom vyloženě přes noc mám cca kilo a půl nahoře :grinning:

@eliskarenca Tak to nám KIK otevřeli nově v nákupním bloku u nás na sídlíšti, takže super :slight_smile:

Jinak holky máme vymalováno, zhruba i umyto, ale zítra mám dovču, takže všechno umyju ještě načisto a celý byt vytřu. No a o tom úterním svátku se manžel vrhne na sestavování těch skříněk...
6. kvě 2012 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka
Tak to máte fajn, to by se mi taky líbilo :slight_smile: , bohužel :frowning2: .
6. kvě 2012 v 18:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka
Tak to máš fajn,já jsem přípravu pokoje řešila před třemi týdny, teď už mám vše připravené, až tedy na složení postýlky.
6. kvě 2012 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám zase se řeší váha :grinning:! Já mám zatím nahoře 12 kilo,ale ještě skoro celé tři měsíce před sebou,tak to vidím na těch 20 :frowning2:! Rodit budu v Ostrově nad ohří,je tam krásná nová porodnice a je to tam takové domácké,tak jsem zvědavá.
Košilku už jsem si jednu kojící koupila,ale ty podprsenky,to si netroufnu,to asi až před porodem :slight_smile:! Ještě si musím koupit ty porodnický vložky,tampóny do podprsenky a síťový kalhotky do porodky. To zase bude peněz :frowning2:.
6. kvě 2012 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka on ani tak moc neprudil, myslel to dobře :slight_smile: jen já si z toho dělám hlavu... :unamused:
@simonisko
@slunecnice209 tak tabulková rozhodně nejsem :slight_smile:
Ve středu podám zprávu o návštěvě poradny :grinning:
6. kvě 2012 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
ahojky holky...ozývám se až po víkendu,protože jsme byli u tchánovců,,manželova babí slavila 75 a u nich se to slaví jako kulatiny,takže jako asi 50 lidí..důchodci pařili na Kabáty nebo Harleje a já měla dost :grinning:

jinka já mám zatím nahoře cca 12kg..s mým BMI by se to už mělo zastavit :grinning: po OGTT mi byla zjištěna porucha tolerance cukru..takže mám dietu..i když ne na 100% ji dodržuji :grinning:
7. kvě 2012 v 07:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@gable taky mám navrh 15kilo...u holky jsem nabrala za celé těhu 20 a teď to očekávám taky...vůbec bych to neřešila...
7. kvě 2012 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
začínám mít obavy z porodu...už se to holky nějak blíží :grinning: 7týdnů do porodu a Natálku jsem rodila 36+6tt...
7. kvě 2012 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@natykata no holka to já mám taky takové obavy...ale už se nemohu dočkat na toho našeho prcka...s láskou ho přivedu na svět a slaskou ho taky spapám :grinning: i když to bude bolet :frowning2:
7. kvě 2012 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ty jo, uklidila jsem pokojíček po malování, docela hukot to všechno tam a na chodbě umýt :-/ Jsem normálně zralá na postel a to jsem chtěla ještě vytřít tu chodbu a umýt koupelnu a záchod...no odpoledne snad vytřu, ale zbytek vidím na zítra...Nějak mě to bříško zpomaluje a zmáhá :-/
7. kvě 2012 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj břichulky :dizzy_face: přidávám se k vám, miminko čekám na konci července, přibrala jsem 10 kg, nohy mi neotékají, ale křečák na lýtku mám děsný,do porodnice nemám nic, kočárek objednaný naštěstí je,už 10 týdnů :cry: .
Jsem zvědavá jak budeme zvládat ty horka co nás čekají.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2012 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@snuflinka my rekonstruujem celé hnízdečko, ať můžem toho malého vyvést do hezkého :slight_smile: zatím je hotová kuchyň a tento týden by se snad měl dodělat obývák,ale začínám z toho být nervózní, protože už nezvládám to, co bych chtěla :grinning: buben překáží, večer nemůžu chodit, nožky jak balonky :slight_smile: a ještě nás čeká ložnico-pokojík... Na prd je, že náš nastávající tatínek to vše dělá sám při své práci a po práci a před prací :slight_smile: a já už bych tak prala věcičky a chystala se na příchod toho prcka a zatím jsem v ložnici zaskládaná nábytkem z obýváku a na balkoně máme výbavu jak zednická parta :slight_smile:
7. kvě 2012 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@natykata já bych to taky neřešila :slight_smile: už jsem se nějak smíříla s tím, že to bude min. 20kg, tak ve středu s tím musím smířit ještě doktora :grinning:
7. kvě 2012 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@gable Tak to jsme na tom skoro stejně :slight_smile: Obývák byl už rekonstruovaný, když jsme byt koupili, v prosinci/lednu jsme dělali koupelnu a záchod, potom chodbu včetně podlah - malování až teď o víkendu. Teď ten pokojík a snad už bude. Kuchyně je taky rekonstruovaná, ale cca před 15 lety, takže stejně budu chtít novou, ale až tak za 5 let :grinning:
Ale je to přesně jak říkáš, si připadám jak zajíček bez baterek duracell :grinning:
7. kvě 2012 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari ahoj, horka přežijem zalezlé doma na gaučích :slight_smile:
7. kvě 2012 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka tak přeju hodně zdaru, ať to doklepeme vcelku :slight_smile: psala jsem si s jednou paní a ta říkala, že rekonstruovali celý byt, ustavili s manželem nábytek a šlo se rodit :slight_smile: o měsíc dřív :grinning:
7. kvě 2012 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@gable A jéjé :grinning: Tak snad to zvládmeme vcelku :slight_smile: Ono nás tu rekonstruuje víc mamin :grinning:
7. kvě 2012 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@snuflinka no hlavně, že ty hnízdečka budemem mít hezké :slight_smile:
7. kvě 2012 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@gable no já asi moc v klidu ležet nebudu:slight_smile: praskla nám voda v koupelně takže to musíme do porodu stihnout rozkopat a dozdít :dizzy_face:.
A taky-už dva miláčky doma mám, takže jsem maminka na plný úvazek už teď :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2012 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari tuším se budeme všichni makat jako draci, ať to stihnem dát všechno do kupy před porodem :grinning:
7. kvě 2012 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky my rekonstruovali postupně asi dva roky! Ještě nám chybí ložnice nebo teda tam "jen" zpravit stěny a vymalovat, ale nějak na to nejsou lidi a penízky, ale hrozně mě štve, že zbytek bytu je hotovej a ta ložnice pořád stojí....no uvidíme jestli se bude dít ještě něco do porodu nebo se to odloží na neurčito :unamused:
Sem ráda, že tu váhu taky nijak moc neřešíte a nejsem tu jediná hříšnice :wink:
7. kvě 2012 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@yesu u nás bude chybět celé jádro :slight_smile: máme staré papundeklové jádro.. sice jsme si ho hezky olepili, nevypadá nejhůř, ale ta velikost :slight_smile: už mám docela problém se dostat k celkové hygieně :grinning: musím se přesunout do vany, tam se usadit, zadek se mi dotýká už na každé straně a nejhorší je dostat se ven :grinning: říkala jsem,že se tam někdy seknu a budu muset čekat, až se mi drahý vrátí z práce, aby mě vyprostil :slight_smile: raději bych oželila nové stěny v ložnici za lepší koupelnu :slight_smile:
7. kvě 2012 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek