• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@gable To my máme koupelnu i záchod krásný nový, ale ta ložnice mě štve teď když tam bude malej, že to mohlo být hezký pro nás všechny! :confounded:
7. kvě 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu váha je taková jak si to tělo žádá, u předchozích těhotenství jsem nabrala 20kg, u obou. Tedˇsi myslím že kdybych je nenabrala tak bych neodkojila. Porodem a 4 dny v porodnici jsem zhubla 9kg, kluci pili jak o závod, když nás propouštěli, tak měli oba přes porodní váhu. Ale, ty strie na břichu, ty jsou :cry: .Ale zhodila jsem všechno, kojili se do 11 měsíců, pak se sami odstavili. Ale to už jsem byla opět kočka :grinning:.
A taky opravujeme , už asi 8 let, Střechou to začalo :grinning: plot nový, dlažby kolem domu, okna, dveře,kuchynˇ, no děs. Tědˇta prasklá voda v koupelně, ta mě dostala, ale, asponˇ tam ty zedníky naženu a vezmou to i s těma zdma, taky v ložnici, jako u vás!! :dizzy_face: Taky máme všechno, jen ty zdi v ložnici jsou děsné!!!
Ale, na to maličké, na to ještě nemám připrpavené nic!!! Furt mám čas nebo co!! Kdyby nebyly slevy na kočárky, tak bych ani ten neměla objednaný!!! :sunglasses:
7. kvě 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari já mám jen trošku výčitky, že jím hodně sladkýho...kdybych ho nejedla, tak by ta váha třeba byla jiná, ale kdy jindy si to pořádně dopřát že? :slight_smile: hrozně mi chybí pohyb, takže doufám, že až se začnu zase pořádně hýbat a třeba trošku cvičit půjde to zase dolů!
7. kvě 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable já už mám rozum, jen tak z povzdálí teorizuju a radím :sweat_smile: vzhledem k mému břichu si troufám říct, že mě ti dělníci nevezmou lopatou po hlavě za ty kecy teoretické co bych jak udělala já... :grinning: :grinning: :grinning: ale v podstatě je to jedno, až se to miminko narodí, tak nebudu vůbec řešit jestli ty kachlíky měly být tmavší nebo zdi rovnější. :dizzy_face:
Ty předchozí těhotenství jsem byla v nemocnici, hned na začátku, 12 až 18 týden, měla jsem stahy po 3 minutách, ležela jsem. Tedˇse šetřím, do nemocnice se mi nechce, až v červenci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu sladké jsem jedla u kluků, Fidorky modré..... :dizzy_face: ted mi bylo na začátku tak blbě že jsem i na záchod šla po kolenou, takže jsem začala nabírat až od 15 týdne, ale jim ted normálně, ujíždím na Lučině :grinning: klidně i samotné. Jinak chutě, ty moc nemám.
Ono to tvoje tělo asi ví co ho čeká tak si skladuje, v porodnici budeš za super kojnou :dizzy_face: jak budou ostatní tlačit mlezivo po kapkách a ty budeš v pohodě, uvidíš :sunglasses:.
7. kvě 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já si myslím,že v těhu má ženská jíst to,na co má chuť,ono si tělo samo řiká,co chce...měla jsem to tak i celé kojení a když jsem přestala kojit,tak jsem šla na původní váhu...
jinak my máme po rekonstrukci jen kuchyň:-/ čeká nás obývák,než začně mimčo lézt,protože to chce nový koberec a stěnu,kde zahrabu kabely...a pak pokojíček a chodba,než se tam nastěhuje i Kačka,ať tam holky složíme...nakonec ložnice a koupelna(máme starý panelákový jádro a to je děsný teda)...takže práce jak na kostele :grinning:
7. kvě 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My jsme je to 2 roky a 4 měsíce postavili, tak pomale doděláváme venek, ale to bude na dlouho :frowning2: .Přítel se synem dělají ve volna atoho moc není a penízky už taky ne.Pokojířek pro miminko jsme dodělali,je to asi 3 týdny, ten jsme ještě neměli jako jediný vymalovaný a měli jsme tam kde co.Tak sem si taky docela dala :slight_smile: .Uklízela jsem si a přebírala věci, děs , jsem ráda, že to mám hotový.Syn mi pomáhal, tak jsem byla ráda.Pak ,,kluci'' smontovali skříňky a já už jsem jen prala věcičky a žehlila :slight_smile:.Teď ještě sehnat dekoraci, která by se mi tam hodila.Je, ale pravda, že mě teď moc nebaví chodit po obchodech, za chvilku mi není dobře , hlavně, jak byly ty tepla a bude to horší :frowning2:.Teď už jen ten kočárek a sbalit tašku´a ještě tu košilku.Je pravda, že jde vše hůř a hůř, taky jsem furt unavená.
7. kvě 2012 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca unavená jsem celé těhu...teď mě spíš brzdí špatné dýchání,občas mám pocity,jak u astmatického záchvatu,takže uprostřed vaření atd,si musím lehnout a pořádně nadechnout :frowning2: což mě docela brzdí,protože tu mám v plánu veliký úklid a ještě mě čeká praní a žehlení...:-/
7. kvě 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca to jsi dobrá, já ani nevím co teď do porodnice potřebuju, snad se to moc nezměnilo:slight_smile: a kočárek objednáváš nebo máš vyhlídnutý?
Magnezium beru taky, ale jen 6 za den, u těch předchozích 16 za den, břicho jsem měla jako kámen, furt :cry:
7. kvě 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já beru taky 6 za den a nesnáším to polykání léků, 16 za den je teda mazec!!!!!!
7. kvě 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu k těm 16.jsem měla ještě kapačky :unamused: Děs, fakt se mi potvrdilo že každé těhotenshví je jiné. Teď je mi dobře, jen to vydržet ty 2 měsíce, vlastně skoro 3! Břicho mám velké, 120cm v pase :grinning: Při váze 71kg...
7. kvě 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari mě hrozí předčasnej porod....ve 27tt jsem měla zkrácenej čípek, před 14 dnama byl navíc polotuhej a byla sem otevřená na půl prstu, teď jdu ve středu na kontrolu, tak se děsím jak to bude vypadat, do nemocnice fakt nechci! já musím vydržet ještě aspoň měsíc!
7. kvě 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu taky jsem to tak měla, od 22 týdne čípek 1x, víš jak se to píše, stahy děsné. Břicho jsem měla tvrdé snad v kuse. To chce prostě klid, ležet, nic jiného se nedá dělat. Já jsem po 36 týdnu byla úplně v pohodě a kluky jsem donosila. Jeden měl 3250g a druhého jsem ještě týden přenýšela, vážil 3500g. Teď je to úplně jiné, všechno. I když, ještě mám kus před sebou:slight_smile:. Tp mám od 23.7.do 1.8.
7. kvě 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu chudáčku ty máš pořád problémy s tím čípkem...já ti to tak nezávidím...já bych nechtěla být otevřená...budu určitě držet palečky, protože já být na tvém místě...tak by mě nikdo nedostal do nemocnice...to je pakárna...a to jsem tě minule utěšovala, že to bude dobrý...asi jsem neměla moc pravdu...a je to asi horší...jen ať si tam zůstane do toho příštího měsíce...To už budeš v 9. měsíci a to už by tak nevadilo...kolem toho 38 týdne rodit...miminko už by se přizpůsobilo...Já se taky tak narodila..máma měla semnou samé kolmplikace už od začátku...o jedno přišla předemnou ve 4 měsíci..cítila už pohyby a byla to taky holka...bohužel bůh si řekl jak a co chce...no a semnou jenom krvácela...takže pořád jenom v nemocnici...a koukej....jsem na světě...je mi dobře...a vydržela jsem to taky...tak taky přeji drobečkovi ať tam ještě zůstane...a pak budete mít oba radost ze života :grinning:...Tak na to tolik nemysli kočko :slight_smile:
7. kvě 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky já jsem sice blázen, ale já v květnu zatopila v kotli...byla mi zima....se zase sousedi budou smát, že topíme...ale mě byla strašná zima...v baráku zima a venku taky a to je 14 stupňů-.-.JSem normální?... :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli jsi, taky topím, a sousedi mi mužou vlést na hrb. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alemari tak nejsem sama...ten můj mi teď volal protože je v práci a říkal co dělám...tak jsem mu řekla TOPÍM....a on ....ty jsi blázééén v tomhle teplu.... :grinning: :grinning: :grinning: to až příjdu domů se tam ogriluju :grinning:
7. kvě 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
@luciemeli no ženy, já mám opačný problém, už od ledna usurpuju mého drahého, mučím ho tady s vypnutým topením, pořád větrám, jak je mi horko a vy v květnu topíte :grinning:
7. kvě 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@gable jojo zima jako na sybiři :grinning:
7. kvě 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gable no Hodonín! To se ti to větrá :grinning: My na Valachách ještě čekáme ledové muže se sněhovým popraškem. :cry: Nemáš náhodou vysoký tlak? :sunglasses:
7. kvě 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable :grinning: taky větrám jak o život :slight_smile: a stejně se potím...
7. kvě 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari náhodou od začátku těhotenství mám :grinning: že sněhový poprašek, tak ten my uvidíme zasejc až v zimě :slight_smile:
@natykata no já se teprve potit začnu, musela jsem pozavírat, páč se u nás pokládá folie na zem a bude se penetrovat :slight_smile:
7. kvě 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je mi fajn ... už tu mám teplo...tak už moc nebudu přikládat jenak tu chcípnu :grinning:
7. kvě 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable tak to nezávidím :grinning: já si ty okna nechám otevřený ....
holky já čím blíž jsem k porodu,tím víc jsem líná..u Natálky jsem před porodem měla uklízecí mánii,ale teď tu mám svinčík a mě je to tak nějak jedno a děsně mě obtěžuje s tím něco dělat :slight_smile: chudák mimčo do čeho se to narodí :grinning:
7. kvě 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata to uklidíš, neboj, to je beztak jen takové období :slight_smile: já jsem byla taky schopná tři dny chodit kolem chuchvalce prachu a bylo mi zatěžko se pro něj ohnout a hodit do koše :slight_smile: ale to je možná i tím, že to tady máme celé rozbombardované a mohla bych to uklízet pořád dokola :slight_smile: radši sedím na koníkovi :slight_smile:
7. kvě 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable no já si to myslela-já mám nízký, i normálně :dizzy_face:mám ruce i nohy jak ledy, bereš i léky? Když je moc vysoký tak to může být i nebezpečné, co?
7. kvě 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari léky neberu, mám se jen přeměřovat,občas mi tlak i kolísá... ale nějak to na sobě nepociťuju.... slyšela jsem, že to může být nebezpečné,ale nepátrala jsem po tom, já když si o něčem čtu, tak na to druhý den umírám, takže se držím toho, že lepší je nevědět :slight_smile: a doktor říká, že vše je ok
7. kvě 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky já mám dneska děsně mlsnou...nevím už, co bych do tý pusy dala :grinning: Nejlíp všechno sladký světa...budu muset jít asi upéct aspoň bábovku :grinning:
7. kvě 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable jsem na tom stejně, nejradši bych chodila nahá a pořád větrám a v noci to je nejhorší, to bych nejradši spala v lednici :grinning:
@snuflinka tak to já nemám nijak nárazově, ale plynule pořád....něco sladkýho po obědě, něco sladkýho po večeři :wink:
7. kvě 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jééé holky sladký :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:! My jsme teď dorazili z 13 kilometrovýho pochodu,tak jsem musela zblajznout kopec zmrzliny a ještě taranku,snad jsem to už dopředu spálila tím pochodem :grinning:! Já bez toho sladkýho taky nevydržím,ale většinou mám jen sladkou snídani.
7. kvě 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek