• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
No já právě taky sladký sice jím každý den, ale spíš je to tak, že k snídani jogurt, vločky a nějaké to ovoce, potom dopoledne nějaká ta sušenčička nebo čokoládka...zmrzka je samozřejmá... :grinning: No ale dneska jsem vyloženě nevěděla, co si dát. Nakonec jsem si dala rozmixované jahody se šlehačkou - poslední z mrazáku, stejně za chvíli budou nové :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Mňamky :slight_smile:
7. kvě 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable No taky si myslím že je někdy nevědět lepší.. Já jen že kamarádka měla jako těhotná vysoký tlak a futr jí bylo horko. Jen miminko bylo potom trochu větší..
7. kvě 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já ti ty vaše pochody tak závidím!!!!Ty můžeš sníst kamion čokolád, když se tak hýbeš!!!! :wink:
7. kvě 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
Já se tedy taky zadýchávám, ale není to tak hrozný,spíš jen, když moc chodím.To je teda děsný a to musíš ještě chvilku vydržet :frowning2: .Ten úklid Ti nezávidím, já už to mám naštěstí hotový, ten velký úklid myslím.Já už teď uklízím běžně,ale taky kouskovaně,Bříško mi často tvrdne,neustále mě bolí hlava a co snáším nejhůř jsou záda.Bývám z toho docela nervozní.Večer usínání,šílený a přes den neusnu vůbec, i když unavená bývám :frowning2: .Musíme to zvládnout, držím Ti palečky!Kdy máš termín?
7. kvě 2012 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Můžu se zeptat, ty už máš nějaké děti?Jestli chceš můžu Ti napsat, co sebou do porodnice?Když se jdeš nechat zapsat, tak by ti měli dát soupis.Já jsem před 3lety na porodním pracovala, tak vím, co sebou a ještě jsem se ptala kamarádky, která tam pracuje stále.Je dobrý to mít připravený nikdy nevíme, kdy to na nás přijde :slight_smile: , :frowning2: ?Kočárek mám objednaný přes internet,líbil se mi, ještě jsem se na nějaké věci zeptala a odezvy od maminek na něj byly kladné, tak snad budu spokojená.Magnesium beru 4 denně a zatím to stačí, ale malá se stále tlačí dolů, tak uvidím, ještě musíme vydržet.Jsem zvědavá na příští kontrolu a hlavně, co mi poví primář, ke kterému mám jít v 36tt, kvůli císaři.
7. kvě 2012 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable
Já taky stále větrám, přítel se občas hlavně večer klepal zimou, hudroval, ale už je klid :slight_smile: ,nedá se nic dělat , často mom pocit, že mi dochází kyslík.
7. kvě 2012 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mám pořád na něco chuť, ale musím si dát majzla, jakmile to přeženu a to mi stačí trocha, tak jsem nafouknutá a je mi těžko :frowning2: .Jinak zmrzku tu teď baštím šíleně :slight_smile: .
7. kvě 2012 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca 1.7. ...dneska jsme předělávali pokojík a zítra budem dělat ložnici...no už teď umírám a vše mě bolí
7. kvě 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To se tedy nenudíte :frowning2: ,zvládnete to, ale je to děsný, když se necítíš dobře a do toho něco dělat, to je člověk bez nálady a není chuť, to znám, držím palečky!!!Už jdi do pelíšku :slight_smile:?.
7. kvě 2012 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
Zprávička předchozí pro natykatu :slight_smile: .
7. kvě 2012 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@natykata šetři se kočko :grinning:...a netahej nic těškého..od toho máme chlapy doma :grinning:
7. kvě 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: Holky sedim skoro celý den na modrém koníkovi malej mě kope do žeber a já umírám na žebra a záda..už se musím konečně začít hýbat...Tatínek přišel domů z práce najedl se vykoupal se šel na chvíli na pc a pak si šel lehnout a chrápe a zítra má volno a bude zase vstávat brzo ráno a to já mám tendenci chrápat tak do 11 hodin, neboť celou noc moc neprospím a kolem 7 ráno zabírám nejvíc..protože jde manžel do práce...a to je úleva se roztáhnout na posteli....ale je už čas do hajan tak zase zítra no...malej už je utahanej :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli tak to mám podobný....usnu, chodím na záchod po dvou hodinách, přítel jde ve tři do práce, pak nemůžu zabrat, ale až zaberu spím tvrdě až do rána! :slight_smile:
7. kvě 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu jo to já tak nerada chodím na WC ...moje smrt..jsem líná chrápeme v druhém patře..když bydlím v baráčku a jít v noci zase po schodech 2-3x za noc na druhou stranu baráku dolu do podlaží...to je šílené je to daleko...ale co..přeci se nepočůrám..... :grinning: :grinning: A dnes budeme taky v noci určitě cestovat na wc...a papat v noci... :grinning: :grinning:
7. kvě 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli tak papat naštěstí nechodím, ikdyž dneska v noci sem hlad měla, ale zaspala to! jíst ještě v noci, tak už se neunesu!
7. kvě 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@yesu A to si vezmi, že já si přivstanu a nažeru se třeba v 1 nebo ve 3 ráno :grinning:...a spokojená jdu do postele to je moje tradice už 2 rokem...ale holka řeknu ti, že malej si umí říct kdy má on hlad a já né...A jak jsem to zjistila?...dneska ráno kolem půl devátý..jsem se obracela na bok a chtěla spát dál tak cca do 11...a malej začal kopat a dole v podbříšku už má asi hlavičku a začal mi tam dělat bublinky a docela dost., připadalo mi to jako kručení v žaludku a to dole úplně u stydké kosti mít nemůžu žaludek?....začalo mi být špatně začal kopat...a tak jsem prostě musela nasraně vstát uražená nafoukaná, že nemohu spát a jít si udělat snídani :grinning:....A měla jsem klid :grinning:
7. kvě 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli a fakt nechápu kde máš těch 19kg navrch!!!vždyť na fotkách jsi hubeňour a máš jen to břicho?!?!
7. kvě 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu jo jsem vysoká...ale stejně já mám moc veliké bříško...a taky mi pořád bolí záda...ale ta váha nám určitě blbne :grinning:...je už 100 letá...:grinning: ale když jsem byla u dr ve 28. týdnu tak jsem měla navrh jen 13 kg... :grinning: :grinning:
7. kvě 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:sunglasses: Tak a jdu spát..odepíšu zítra tak holky zase dobrou a krásnou noc :sunglasses: :grinning: :wink:
7. kvě 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli tak to můžeš mít tak max 15 :wink:
7. kvě 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu kéžby..no uvidíme ve čtvrtek jdu na Velký utz tak už se teším na malýho pindíka....a už nám dr řekne kolik měří a váží...a 14. května 4 D opět utz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca no právě...vubec neni chuť něco dělat...ale udělat se to musí...a odpočívám na gauči:slight_smile:a mužský mě obskakuje :slight_smile:
@luciemeli neboj :grinning: u Natálky jsem den před porodem tahala cihly do bytu :grinning: teď už to nerisknu...
7. kvě 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca ano, čekám třetí. Brala jsem si do porodnice plenky, jednorázové kalhotky, vložky do podprsenky, vložky,podprsenku a krém. Teď když prohlížím ty zásoby co holky mají v albumech tak mě hrůza pojímá co všechno kdo bere! :fearful: Já jsem nic jiného nepotřebovala, netuším k čemu ty všechny krémy, gely, oleje a hlavně všechnu tu výbavičku kdo užije, vždyť to miminko z 50-56 vytoste tak za 10 dnů :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Jaký kočárek jsi objednala? A císaře máš ze zdravotních důvodů nebo jen tak chceš. No jestli tě tlačí hlavička tak raději pomalu, ale-vydržíš, určitě, taky jsem u prvního měla hlavučku dole brzy. :wink:
7. kvě 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata
Já vím, je to děs, taky vše dělám na etapy a jsem zničená, jak kdybych dělala kdoví co :frowning2: .Musíme vydržet, spoustu věcí za nás nikdo neudělá.To je dobře, ať se chlapi snaží :slight_smile: .
8. kvě 2012 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu No právě že to není moc dobrý i když tak hodně chodíme,ty kila se na mě lepí nějak rychle,proto se taky divím. To jen po pořádnym pochodu si trošku víc dopřeju,jinak né a mám nahoře už tolik :frowning2:!!!!
8. kvě 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Ahojky!Tak to jsi zasloužilá maminka :slight_smile: .Já až půjdu na zapsání, tak se zeptám, jak je to tam s dětskou kosmetikou, ale co vím, tak v Kolíně vše mimo pjednorázovek, tak pro děti poskytují, nevím,jak je to jinde a oblečení, až na cestu domů, to přítelovi připravím.Jinak sebou si vezmu, kojící košili,jedorázové kalhotky,ponožky, i teplé,kojící podprsenky 2, vložky,vložky do podprsenky, Bepanten,hyg.potřeby,foťák,knížku, jestli bude čas a nálada :slight_smile: ,ručníky,župan,pití a uvidím, kdyžtak si to nechám přivést.Doma toho mám připraveného pro malou taky docela dost :slight_smile: .Kočárek mám Orion 3v1,s odpruženými a nafukovacími koly, tak snad budeme spokojeni.Vůbec se mi na císaře nechce, ale ze zdravotních důvodů musím, na ortopedii nesohlasí s přirozeným porodem, co se dá dělat :angry: .Odpočívám,snažím se,mám klidový režim,tak se snažím ho dodržovat, ale stále je co dělat.Ještě musíme vydržet :slight_smile: , Ikdyž už bych to ráda měla za sebou :slight_smile: .
8. kvě 2012 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca s tou kosmetikou dětskou-ve všech porodnicích v ČR mají údajně johnson&johnson-reklamní. Nikdy jsem nedovolila aby s tím moje děti myli :rolling_eyes: je to děsná hmota, já používala jen vodu, když byli větší tak buď Nivea,bubchen nebo sebamed. Ale vlastně jen tuhé mýdla. Ty mají nejmíň chemikálií. Jinak když jsem odstříkávsla mléko přes den tak jsem ho při koupání přidala do vody, místo olejíčku po koupeli-neznám nic lepšího.... S tou kojící košilí mě to překvapuje, u nás se dostávají nemocniční.
To je škoda že si nemůžeš sama odrodit, aspoň toho prvního jdi rodila? Jak jsou zdravotní problémy jde všechno stranou, hlavně ať donosíš. Těch magnézek máš nějak málo když máš i problém se zády. Já zobala podstatně větší množství :astonished: .Kočárek neznám, pogůgluju :sunglasses: Já jsem už nafukovací nechtěla, lepila jsem furt dokola, děs :wink: a barvičku jakou? Mě má dojít v půlce června, moc se těším!!!! :dizzy_face:
8. kvě 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
To nevím,jakou značku mají teď v porodnici s kosmetikou, ale je pravda,když jsem tam Pracovala, tak ji používali,ale neslyšela jsem, že by si někdo stěžoval.S tím mlékem do vody jsi mě překvapila, slyším to poprvé.Taky mám koupený tuhý mýdlo-Nivea, sprcháček bych na malý miminko nepoužívala.V Kolíně by taky měli mít košile, ale co vím, tak jich mají stále nedostatek, tak si raději sebou nějaký vezmu.Prvního syna jsem rodila normálně, ještě jsem neměla skoliosu v takovém rozsahu (stupně), ale uplynulo 16 let.Měla jsem 18. Teď mám 76 spodní křivku a 82 vrchní, děs.Dlouho jsem zvažovala, zda jít do těhotenství. ale touha po miminku byla větší, tak musím vydržet.Bála jsem se toho,že celé těhotenství proležím, ale zatím se držím :slight_smile: , až na ty bolesti :frowning2: .Doktorka mi řekla, žr můžu vzít až 8,ale nevím,jestli to řeší i bolesti v zádech?Mám to na sklidnění bříška.S kolečky nevím,už je to dlouho, co jsem měla 1.kočárek, ale všichni si spíš chválí kolečka nafukovací.Barvu mám černou s bílími koly.Doufám, že teda lepit moc nebudeme.A ty budeš mít, jakou barvičku?Můžu se zeptat, jak máš po sobě staré děti a odkud jsi?
8. kvě 2012 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nestačim čučet, co všechno tu přibylo :slight_smile:
Já jsem teď hodně venku a mám pořád tolik práce, že nevim, jak to do porodu všechno stihnu :frowning2: Do toho se mi to bříško začíná pěkně pronášet... Ujdu 100metrů a už funim jak prase, bolej mě nohy a záda... Prostě těch 90Kg už nemůžu unýst :confounded: Břicho mám pořád takový tvrdý a bolavý a žebra? Ani nemluvim, nevim proč, ale tak strašně mě bolej pod prsama, jak kdyby mě tam někdo nakopal a nemůžu se pořádně nadejchnout... A to se mi znova začaly nalejvat prsa, takže když mě za ně ten můj chlap vezme, tak to je na zabití...
Mám dojem, že se budu modlit, aby to už co nejrychleji uteklo a já porodila... Asi skončilo to krásný těhu období :sweat_smile:
8. kvě 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca mám dva kluky, 9 a 6. Teď nevíme co to bude, kluci chtějí sestřičku :dizzy_face:-aby je poslouchala :grinning:. Mě je to jedno. Kočárek mám kapučino Racer GT. Nechtěla jsem tmavý. Ty kolečka jsou podle chuti každého, my jezdíme po špatném terénu, měla jsem je fakt pichlé každý týden, ale pravda že u kluků jsem měla polskékočáreky. Jsme od Vsetína.Teď jsem chtěla něco pořádného když už jsem šla do třehího, domek máme, zahradu taky, takže už se tolik neinvestuje. Chápu mladé maminky co tu píšou že penízky nejsou, holky, bude i líp :sunglasses:.
U toho Johnsna-i děcká doktorka v porodnici na něj nadávala, dej si ten gel na ruce a pak se jen umyj vodou, zůstanou ti úplně suché. To třeba ta Nivea neudělá.
Ta skolióza, to je těžké trápení, nepřibrat, cvičit,udržovat se v dobrém stavu, moje maminka jí měla. Já mám problém s S skloubením, od prvního porodu, takže taky cvičím.... A ten hořčík? Ten určitě pomůže i těm zádům, né od bolesti ale v pevnosti a od křečí, taky to proto beru. Teď už jsem na 10 za den, stupňujeme!! :grinning: ale brala jsem i víc....
8. kvě 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek