• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
autor
@bajule Ahojky no tak to jsme na tom stejně...jak jsem četla tak ti to moc nezávidím...krásné období už asi opravdu skončilo...taktéž mě bolí žebra...ale nejvíc pravé žebro...taktéž funím....taktéž mám 90 kg...poád jím..Záda?....To radši nebudu ani komentovat...Už taky chci, aby se to už narodilo...ta tíha...A nebudu ani snad roezepisovat spánek...já už pořádně ani nevím co to je...Poslední dobou musím hodně spát na zádech, neboť se neotočím na pravý ani levý bok.....a na břicho už vůbec né!!...Za to i ve spánku cítím mimísovo pohyby :grinning: a je to krása to mě drží ..ten pocit, že mu nic nechybí i když trpím :slight_smile:..Nejlépe se mi spí ráno :grinning: to chrním fakt tvrdě od 6 do 11 hodin,..jinak celou noc neprospím...protože chodím na WC a na papání :grinning:...Ale stojí mi to za to...
Jinak taky jsem pořád poslední dobou venku tedy když je teplo a hezky :grinning:...Pořád něco dělám :slight_smile: hýbu se aby mě pak nebolel tolik ten porod... :slight_smile:
8. kvě 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Aha, tak to nebude, až takový věkový rozdíl, u nás je to větší :slight_smile: , ale Danda je v poho a na sestřičku se těší.Když máte 2 kluky, tak by byla fajn změna nebo né :slight_smile: ?Hlavní je, aby bylo mimčo zdravý.Já ksem přemýšlela nad hnědým, ale černá v kombinaci s bílou zvítězila.Myslíš kvůli sluníčku?My děláme venek postupně a jde to,kluci dělají sami, takže časově to vychází.Tak uvidíme, jak vše zvládneme, to víš, že penízky by se nám hodily, ikdyž komu né :slight_smile: .Spoustu věcí by jsme si mohli nechat udělat a tím by se to urychlilo.Přítel má baráček na moravě, takže počítáme s tím, že se jednou prodá.Já jsem si nakoupila všechnu kosmetiku od Nivea, tak jsem ráda, uvidíme snad nám bude vyhovovat.Je pravda, že v Kolíně mají také propagační kosmetiko od Johnsna, alespoň v balíčkách pro maminky,tak jsem zvědavá.Vyzkouším, kdyžtak mi přinesou z domu.Díky za radu!S tou skoliosou je to přesně tak,takže víš o čem mluvím,nic příjemného,ty bolesti otravujou, unavujou,bohužel :frowning2: .Po porado mám jed na kontrolu do Brna,tak uvidím,jestli se objevily zásadní změny,budu doufat, že ne.To víš,každé kilo navíc je znát,ikdyž já jsem moc nepřibrala,tak jsem ráda.Mimčo má taky dobrou váhu, tak můžu být spokojená :slight_smile: .Baví Tě cvičení?Tak to tedy s tím magnesiem vyzkouším,jestli to poleví,alespoň od těch křečí,dám vědět.Kdy máš TP?
8. kvě 2012 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naprosto s Vámi souhlasím.Žebra mě tedy bolí občas,dýchání,jak kdy,bříško sice mám,ale já zatím na boku spát můžu, tak to jsem ráda,přibrala jsem 7,5Kg a vážím 64,5Kg.Mimčo má ,ale váhu pěknou,máme 1 899g -minulou středu jsem byla na 3D ultrazvuku.Se spaním je to, ale hrozný, ještě ,že se trošičku dospíš ráno,já přes den vůbec nezaberu, večery teď nic moc.Taky už se těším, až to budu mít za sebou.Holky, musíme vydržet!S těmi pohyby souhlasím, jsem šťastná, když malou cítím, hned jsem klidnější!
8. kvě 2012 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli Ty že máš 90Kg??? Vždyť na fotkách jsi tak hubeňoučká :astonished:
Jo spaní :confounded: V noci pořád cestuju a to mám co dělat, abych na ten záchod došla bez újmy, jak si lehnu na levý bok, tak se mě skřípnou záda a nemůžu dýchat, na pravým to jde, ale ne na zádech, jak mě prďa stlačí střeva a a žíly, tak mě to začne tepat v hlavě všude tlačit a musim zase na bok. A to že ráno chrníte vám závidim, jelikož já jak otevřu oko, tak se malej hned vzbudí a začne kopat jak šílenej, což mě samozřejmě rozpohybuje střeva a prostě musim na záchod a když už jsem na nohách, tak už zpátky nezalezu... Já bych chodila ráda, ale ono to nejde, včera jsem měla první poslíčky a nic moc vám povim :confounded: A jak mě to bříško tlačí, tak se mě nechce ani jíst, páč jak se najim, tak jsem už na odpis úplně :rolling_eyes:
@eliskarenca
8. kvě 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, tak jsme dneska byli koupit monitor dechu NannyJablotron, tak doufám, že jsme koupili dobře. přítel to hnedka vyzkoušel a řve to fakt hrozně :frowning2: snad ten zvuk nikdy už neuslyším. Jinak jsem přišla na to, že asi nebudu kupovat chůvičky,ale ještě uvidíme. Co vy holky?? :slight_smile:
8. kvě 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca první tp16.7. Až do 1.8. Cvičím, jsem poučená z těch předchozích těhotenství, :dizzy_face: hýbu se, procházky, přibrala jsem 10kg, vážím 71. Proto asi netrpím ani na záda, ani žebra mě nebolí, je mi fakt dobře,to u kluků neznám. Holky soucítím s váma všema :cry: Mám strach že jakmile vypadnu z kondice tak začne to skloubení a přestanu chodit, už se mi to několikrát stalo, :cry:.
Kočárek jsem nechtěla tmavý, černou jsem za poslední půl rok nosila a stačilo, a i tak, mimi se mi líbí ve světlých barvách, tak si říkám že kdyby si ho vybíralo samo tak by asi černý nevybralo. :wink:ale, to je jen můj problém. Už jsem našla i ten tvůj, je černý z kroužky? Těch barev je tam spousta! Krásné, taky jsem měla tak velký vzorník, vybírala jsem snad 14 dní :sweat_smile: ta 44 se mi líbí jestli jsem teda našla správný kočárek... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ty máš to miminko pěkného cvalíka! To ti hezky přibývá, já jsem taky zvědavá kolik bude mít to naše... Kolik vážil první syn?
8. kvě 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka já nejspíš chůvičku pořídím. Na spaní ven do kočárku, i když stejně vidím na terasu, ale nebudu muset mít otevřené okno. Ten monitor dechu jsem nikdy neměla. Ale asi dobrá věc, kolik stál?
8. kvě 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka Já chůvičky kupovat budu nebo teda mamka....využijem to myslím doma i na chalupě a tak....
8. kvě 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatuzka My jsme kupovali chůvičky k našich - mají velký dům a budeme tam letos většinu léta, ale domů do paneláku na ně prdím - tady malou uslyší celý barák, když spustí :grinning:
No a monitor budeme kupovat Baby Sense II, ale zatím jsme ho ještě neobjednávali - čekám na další objednávku teď po výplatě :slight_smile:
9. kvě 2012 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
Ahojky!Já se teď taky snažím cvičit, na procházky chodívám podle toho, jak se cítím, ale pohybu mám i tak dost :slight_smile: .Nevydržím dlouho nic nedělat, tak stále v rámci možností něco vymýšlím :slight_smile: .Myslela jsem cvičení mimo těhotenství,já chodím pravidelně na fyzioterapii, na procvičení a odbloknutí, to mám stále, hlavně mě bolí bedra a krční páteř.Byla jsem na CT a našli mi díky degeneračním změnám zúžený kanálek, to jsem si taky dala(kapačky, atd...), tak si to musím stále hlídat.To máš tedy taky trápení, asi to chce se stále udržovat :frowning2: .Já osobně jsem na cvičení lajdák.Taky se mi líbí i jiné barvy, ale tato kombinace nejvíc, ikdyž jsem se dívala na černo-červený, je takový veselý, ale říkala jsem si, co kdyby to byl náhodou kluk?Snad se nesekli, ikdyž mě by to bylo jedno, ale věcičky už do růžova samozřejmě nějaký mám, ale i neutrální :slight_smile: .Asi jsi se podle čísel dívala dobře :slight_smile: a s kroužky ten náš je.Cvalík asi bude :slight_smile: , ale jsem ráda, že máme dobrou váhu, dnes jsem se vážila a mám o půl kila více, tak to jde zatím dobře :slight_smile: .Tak uvidíš, kdy jdeš na ultrazvuk?Danda měl 3,85Kg a 52 cm.Včera jsem usnula,až ve 12hodin, to je děs s tím spaním.Co ty a spaní?
9. kvě 2012 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
Tak to máme podobné, bříško-taky chodím, jak mi to dovolí, stále mi hodně tvrdne.To tepání do hlavy,spaní a jak se najím, hlavně odpoledne, tak mě to zmůže a jsem skoro na odpis :frowning2: .Zkoušela jsem pít i teplé mléko, jak doporučují, i když mě nechutná ohřáté a stejně čučím.Ráno se brzy probudím, už nezaberu a přes den vůbec :frowning2: .
9. kvě 2012 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka
Ahojky!Nad monitorem dechu jsem také přemýšlela, ale ještě nejsem rozhodnutá a chůvičky ty určitě ne.
9. kvě 2012 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatuzka
Máme postavený bungalov, takže tady všude mám přehled a pláč určitě nepřeslechnu, ikdyž v patrovém domě bych si chůvičky určitě pořídila :slight_smile: .
9. kvě 2012 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já a spani? Hahaha! :grinning: Já jsem přes den tak nalítaná, uklidit, nakoupit, uvařit,A máme salašnického psa, takže už teď mám vypravené děti do školy, školky, psa vyvenčeného a jsem zralá jít spát znovu :grinning: :grinning: . Ne, teď vážně, snažím se mít režim, brzy spát, ráno brzy vstávat, tak ať to má i miminko po narození. U kluků jsem se taky snažila od 25 týdne neponocovat a ráno se vykopat z postele brzy,a povedlo se. Chodili spát po 19 hodině a už jako novorozenci spali hezky, kojili se max 3x za noc. Ráno byli čilí, připravení na vycházky a muchlání :dizzy_face:.

Naši měli 3250 a 3500, na moje úzké boky až až. Cvičím i normálně, hned v první řadě :grinning: Chybí mi to, ale některé cviky jdou i teď, hlavně držet to břicho pevné, záda rovně, jinak ty žebra začnou bolet i mě :rolling_eyes: a kojením to teprve začne:frowning2:. Taky mám fyzioterapeutické cviky, ale už jen sama doma, vypracovala jsem se-docela jsem na sebe i hrdá. Měla jsem období kdy jsem fakt nechodila-to mě drzí v kondici. Nedostat se znovu tam kde jsem byla. To skloubení mám volné,nějaký vaz nebo úpon a ten když neposiluju tak mi začne utlačovat nerv do nohy. A nechodím...ale řekla bych že taky začínám přibírat, mám to břicho obrovské.

A kočárek, no mě se líbil i od Teutonia-na Bazoši mají hezké za dobré ceny, ani jsem nepotřebovala nový, jen už jsem chtěla nějaký "nepolský"ale právě tam byly jenom černé a tmavé. To by mi ti bráchové malí dali že bude mimi v černém....už u kluků jsem chtěla Hartan, byl dřív fakt předražený. Teď jsem taky hledala někaký starší a taky žádný nebyl dlouho, jen ty staré verze. A barvy taky nic moc. Nakonec jsme objednali co se nám líbilo, i za draho. Do těch našich kopců a sněhu-hned tak něčím to tu neprojedu :grinning:
9. kvě 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule tys měla první poslíčky? To nějak brzy, co na to doktor? :fearful:
9. kvě 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule no nebudeš mi věřit, ale já jsem včera byla u tchýně skládat kočárek..a chytla jsem se za spodek..a říkám kurnik asi to přišlo a začala jsem se smát :slight_smile:...tchýně odpověděla: Máš ještě dost času...říkám jí, že mě začeli asi kontrakce...ona se usmála a řekla né to budou už v tuhle tu dobu poslíčci..já je taky měla, když jsem čekala (mého manžela) Lukáše...A v tu chvíli ztuhla a sedla jsem si na sedačku a čuměla jak mi skládají kočárek..nebylo to moc příjemný!!! ale naštěstí včéra jenom 1 a to večer kolem 9 hodiny :slight_smile:...ale jestli to bude bolet možná ještě víc tak radši nemám komentář....jinak taky člověk jak jde na WC malej se mi hned vzbudí a začne taktéž kopat roubíř můj....:grinning:...ale jak jsem dýl v klidu tak zase ulehne do hajan.... :grinning: :grinning:
9. kvě 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alemari no já je měla taky ...je to normální věc...už kolem toho 30. týdne se mohou projevovat....ale jen vzácně a nebo ojediněle! :grinning:
9. kvě 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Doktor to neví... Jdu tam až v pondělí. Ale myslím si, že to bude ještě neškodný, doufám... :slight_smile:
9. kvě 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli No, nepochybuju, že to nebyly poslíčci, páč takovou bolest jsem poznala poprvé... Jak bříško ve svěráku...
9. kvě 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule no to já taky né proto jsem seděla a radši čuměla jak to skládají, protože jsem se bála aby to nepřišlo znova..tak jsem radši seděla jako socha....ale jo musím říct...že taky už to máme za pár! :slight_smile: ale poslíčky můžeš mít až do 40. týdne...a nikdo je třeba nemá vůbec :grinning:
9. kvě 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli
@bajule Ježiš holky nestrašte!!!!
9. kvě 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já mám termín 7.7 =)A už to nemužu vydržet...=))
9. kvě 2012 v 10:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciemeli
@bajule hmm, tak já 9 let žiju v domění že od 30 týdne jsou nepravé kontrakce což je normální a poslíčci-poslové porodu jsou 4 až 10 dnů před porodem. Já je měla u obou 6 dní před porodem, z hlenem, trochou krve, tak jak to popisují knížky. Od cvičných kontrakcí jsem je velmi lehce rozeznala :grinning: Doufám že to poznám i teď! :fearful:
9. kvě 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snuflinka nestraším..krutá realita :grinning:
9. kvě 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lucienavratilova jsme na tom stejně :grinning:...já taktéž né...
9. kvě 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Třeba to tak je, ale my to nevíme :grinning:
9. kvě 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucienavratilova
@luciemeli Holky, já si snad začnu odstříhávat kalendář :grinning:
9. kvě 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A začínám byt nějaka protivná...Místo abych si to uživala,tak nadavam jaky mam otekly nohy atd...A je mi po malé smutno..No začiná hrozné období...A ještě k tomu se bojím porodu...
9. kvě 2012 v 10:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alemari nééé já mám ještě čas rodit!....ale může se stát, že půjde dřív ven...já kouřím!(Upozorňuji jen ve velmi malém množství a to ještě slim 0,4 mg a 0,3 mg ox. uhl. takže nic skoro necítím...a zvládnu tak 3 denně ...ale teď už jsem si dlouho nezápalila..a jsem hrdá asi už přestanu úplně! nikotinu tím stárne plodová voda a tím i mže být předčasný porod!...Jenže je ten problém, že jsem pořád zavřená a mimís tam ještě chce být...a uvidíme zítra jak to bude..jdeme na kontrolu...
9. kvě 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule souhlasím...to já pomalu taky...už e to blíží..nebezpečně rychle... :grinning: :grinning: to když jsem zakládala tuto místnost...tak jsem ještě nevěděla co mě čeká...jo jo a tak jde čas hodně to tu utíká... :grinning:
9. kvě 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek