• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
Zítra jdu také na kontrolu..Mě se začal zkracovat čipe,tak jsem ležela na špalkách..Naštěstí se mi to dalo dohromady a jsem v pořadku =)Btw proč nekouříš R1?Stojí 86 Kč a nikotin 0,1 1,0 0,1 nějak tak tím občas zhřeším já =)
9. kvě 2012 v 10:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucienavratilova taky se mi zkracoval čípek a ležela sem v nemocnici,naštěstí jen pár dnů.Naordinovali ti doktoři i doma ležet?
9. kvě 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ahojky ten monitor dechu byl za 2.290 kč,ale ty chůvičky nejspíš taky koupím,ale jen nějaký obyč, já hlavně chtěla ten monitor pro jistotu :slight_smile:
9. kvě 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neblázněte už poslíčci pomoooc :slight_smile: Včera než jsem usínala přepadla mě taková ošklivá nálada, jakože z porodu, bojím bojím a to ještě nedávno mi to ještě vůbec nedocházelo :frowning2: Snad to bude vše ok a všechny si tady pak budeme vyprávět, že jsme to čekaly horší. a nepiště, že jsem naivka, budeme tomu věřit :grinning:
9. kvě 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli to je na mě moc informací :sweat_smile: Já nekouřím,a asi bych ani těhotná nekouřila, škoda peněz, raději koupím mimču něco suprovýho. Jak to budeš řešit při kojení? Ale-chápu, neodsuzuju, prostě to neznám když je chuť na cigáro. Mám k cigaretám averzi, naši se vždycky hádali když otec kouřil, já jako malá jsem to nesnášela, nechtěla jsem tátovi ani ruku dát na vycházce.
A miminko je dost velké kdyby to náhodou přišlo dřív? :sunglasses:
9. kvě 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alemari _No tak určo jo...je určo velké...ale přesně se dozvím až zítra takže nebudu přesně říkat kolik měří a váží to jsem napíši až zítra..abych měla jistotu...pjdu na elektronickou cigaretu během kojení...jinak určitě souhlasím škoda peněz!
9. kvě 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka já ty chůvy potřebuju, teda neměla jsem je dřív, ale kluci když budou venku nebo i doma rak bude maličké v ložnici nebo kočárku a neslyšela bych. Taky do auta je to dobré, že? Když potřebuješ vyběhnout jen něco málo dokoupit a mimi spí v autem tak slyšíš jestli spinká.
Jsme se o těch chůvičkách bavili z mužem s ti naši mudroni říkali že oni jsou chůvičky:slight_smile:))
9. kvě 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chezzule Jj a podloženou postel a jím 6 magnesium denne =)
9. kvě 2012 v 10:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky sem hodně kouřila,ale hned jak sem se dozvěděla,že čekáme vytoužené mimi přestala sem!!ani jednou sem si nezapálila ani nepotáhla :slight_smile: takže úspěch a popravdě mi to nechybí a smrdí mi to.Takže manžela věčně péruju,že smrdí cigárama :grinning:
9. kvě 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciemeli já ještě na ultrazvuk čekám, jsem 29. Ale to břicho, to mám fakt velké. To ti dva zlobři to roztáhli a to malé si už jen plave :grinning:
9. kvě 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Však já je taky vezmu radši :slight_smile: ikyž já budu asi pořád lítat, jestli nebrečí, čekáme naše 1. miminko, tak budu taková vyplašená si myslím :grinning:
9. kvě 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatuzka Monitor budu tedkom kupovat v sam baby za 1500 a v porodnici to pry pujčuji =)Tak se mrkni at zbytečně nepřplacíš =)nany je pry nejlepší
9. kvě 2012 v 10:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Při kojení jsi nezapalím ani jednu to je největší sfinstvo!!Jetě horší než když kouříš v břichu!!!Pač to jde přimo do mlika mimču..
9. kvě 2012 v 10:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucienavratilova taky mám předepsáno magnesium,ono se to myslím před porodem vysazuje.Ale jinak sem vpohodě,nic mě nebolí,až na záda-což se dá přežít a to že malá furt kope jak divá si zvykám :grinning:
9. kvě 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem ten monitor koupila stejně, byli jsme včera v Hradci, tak jsme ho hnedka vzali :slight_smile:
9. kvě 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@alemari :grinning: jééé tak ten můj by taky potřeboval plavat...ale už tam nemá moc prostoru :slight_smile:
9. kvě 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka 1miminko, to budeš ještě dlouho vyplašená. Já teď všechno beru tak nějak v klidu, nemám nic nachystané, koupené, ani pro mimi. Po klukách mám věci-modré takže kdyby to byla holka bude modručká jak poměnka :grinning:
9. kvě 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule Tak at ti to dobře dopadne =)Už at to máme za sebou =)Já mám občas takové křeče v podbříšku,tak si říkám co tam malá vyvadí =D?=)
9. kvě 2012 v 10:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já mám vše ružové,i kočárek =DTakže jestli to bude kluk tak mě mrskne ultrazvuk řekl,že holka,ale bohužel se někdy spletou :/ :grinning: :grinning:
9. kvě 2012 v 11:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari Já si myslím, že u toho dalšího mimi už taky budu víc v pohodě :slight_smile: Taky ještě moc věcí připravených nemám, jako tady jiný mamči, tak mě to celkem stresuje a ani pro sebe, no uvidíme, jak to vše stihnu :grinning:
9. kvě 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucienavratilova kočárek krásný! Veselý, to se bude miminku líbit, já u druhého týden před poroden musela na ultrazvuk, protože mimi bylo stále hlavou nahoře. Doktor se kouká na monitor a říká, tak, a už se nám konečně otočila!!!! A já mu říkalm že jsem to nechtěla vědět co to je!!!! :confounded: A----- je to kluk!!!!
9. kvě 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka v klidu, vložky a plenky mají i v kantýně v nemocnici :grinning: :grinning: :grinning: Nemám taky nic, jen objednaný kočár. Dojde snad před porodem :angry:
9. kvě 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Bud ráda ja si přála zase chlapečka =)A máme holčičku =)
9. kvě 2012 v 11:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucienavratilova já je mám už 2!!! Moc jsem je chtěla, jsem ze 4 holek. Teď jdou to výlupci, ale hodní, je to sranda z dětma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já čekám první,tak se těším a zaroven mam i obavy =)
9. kvě 2012 v 11:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Fakt tak snad i u nás?? Ikdyž ani nevím, kde tam je nějaká kantýna,ale já stejně musím nějak do drogerky a nakoupit si aspoň to základní.Ale mám 8 balíků vlhčených ubrousků :grinning: :grinning: :grinning: Mě teďka hlavně brzdí ty moje blbý vycházky z nemocenský,ale 17. mi končí tak budu muset jít po krámech :wink:
9. kvě 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucienavratilova díky,Tobě také :slight_smile: už aby to bylo na světě,moc se těším,ikdyž mám trochu obavy-přece jen je to naše první :slight_smile:
9. kvě 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucienavratilova tak to já bych víc chtěla,ale bohužel jí máme zatím potvrezenou jen na 60 % a minule nám to ten blb nechtěl říct s tím, že už s tím stejně nic neuděláme,jak kdybych to chtěla měnit a šlo to že :grinning: Jj ta ochota doktorů... :slight_smile:
9. kvě 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule Už se těším jak si napišem jak je mimčo venku =) :wink:
9. kvě 2012 v 11:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka holčičku, nějak jsem to tam zapomněla napsat :grinning:
9. kvě 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek