• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@zlatuzka Ani mi nemluv!!! Někteří doktoři ani nestojí za slov!!!
9. kvě 2012 v 11:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatuzka taky mám vycházky od 13 hodin a to zas nestihám nikam dál vyjet protože ve 3 jdu do školky a družiny. Jo a máš krásný kočárek :astonished:
9. kvě 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucienavratilova určitě :wink: všeci mi říkají,že budu rodit dřív,teda hlavně moje mamka,tak jí říkám,ať nestraší.Hlavně,aby byla malá vpořádku.
9. kvě 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Děkuju moc :grinning: Taky mě okouzlil na 1. pohled a to jsem pořád chtěla barevný,ale že ještě nevíme, co to bude, tak je to tahle barvička :slight_smile:
9. kvě 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule Kdy maš termin? =)
9. kvě 2012 v 11:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Strašně rychle...
9. kvě 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucienavratilova A ještě k tomu tenhle příjemný doktor byl PRIMÁŘ, jinak tam byli až do týhle doby všichni moc hodní ach jo a já bych to tak chtěla vědět, tak uvidíme za týden, jestli bude mít lepší náladu a řekne nám to :frowning2:
9. kvě 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatuzka já takový podobný měla ten první, ještě s proutěným spodkem. Teď mám kapučíno, neutrální. Uvidíme co vyleze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Jo tak ty taky nevíš?? A to jako schválně nebo se nechce ukázat??
9. kvě 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka nechceme, tušíme, a taky se nechtělo ukázat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka Tak se pak ozvy =)
9. kvě 2012 v 11:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucienavratilova Jasný dám vědět, snad bude všechno v pořádku,ale patlám se sladkým, tak snad to bude ok.
9. kvě 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari tak to je dobrá odpověď :grinning: Já taky tuším holčičku,ale chtěla bych to mít od doktora :slight_smile:
9. kvě 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka tušíš a chceš?:slight_smile:
9. kvě 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Chci a moc, jsem kadeřnice a už bych se chtěla tešit na ty copánky a culíčky :grinning: Ale samozřejmě, že beru i chlapečka, hlavně,aby bylo v pořádku :slight_smile:
9. kvě 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucienavratilova podle PM 5.července a podle UTZ 15.července
9. kvě 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
31. ledna konec pololetí...pro dětičky vysvědčení a prázdniny. Jsem založila místnost :hearts: Červencovky 2012 sem:hearts: Jsem ráda, že se mi tato místnost vyplatila zakládat. Jsem plně ráda za to, že jste i nadále pořád semnou v této místnosti. A probíráte průběh vašeho těhotenství...Člověk, když se zamyslí a pročtě si předchozí komentáře..Tak zjistí, že první zmínka byla...Kdo a kdy má termín...druhá zmínka byla kdo a co čeká...jestli chlapečka nebo holčičku..třetí zmínka byla ,,Bublinkování" Vzpomínáte...pak už jsme řešili jen váhu, bolesti..kdo co už má pro mimíska (Věci)...atd...už mě to nebavilo moc číst...ale určitě je to velice moc pěkné....předáváme si inspiraci...a hlavně zkušenosti i průběh našeho těhotenství...Chtěla bych určitě tímto vyjádřit Veliké děkuji maminkám a nastávajícím maminkám jménem této místnosti, že jste tu semnou tak dlouho vydrželi a snad ještě vydržíte i když budete mít už miminka na světě :slight_smile:....Děkuji Teddylu, Klaire22, RoxyCat, Hypo,Majinka1981, Zlatuzka, Yesu, Bajule, Vevina00 a dalším maminkám za diskuzi...už jsme přelomili hranici 1000 přízpěvků v diskuzi...Tak maminky jen tak dál :grinning: Už se nám pomalu všem blíží červenec..léto a lásky čas...tak určitě se už všichni schodneme, že cítíme pohyby a máme je už i viditelné...páni jak ten čas už letí :slight_smile:....začínáme mít těhotenské bolesti ( záda, natéklé nohy, ruce křížové bolesti atd...) už jsme skoro všichni ve 3. trimestru...a mimískové rostou :grinning:...Tak všem držím palečky a hlavně Yesu, která má problémy s mimískem pořád (problémy s čípkem...Podle doktora by tam měl vydržet do června!) Tak budeme všichni držet palečky ať se narodí tak jak má...a až se nám maličký narodí..byla bych moc ráda...a ocenila bych určitě 1-2 fotečky v místnosti a pochlubit se :grinning:....Děkuji Vám moc všem...A prosím neopravujte mi chyby...čeština mi moc nikdy nešla... :sweat_smile: :grinning: :slight_smile: :wink: Tak Vám držím palečky..a jen tak dál v diskuzi :wink:
9. kvě 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@luciemeli Hezky jsi to napsala :slight_smile:!!! No určitě tu všichni s tebou budou dál :grinning:. Já už se těším na ten červenec,až tu budete psát zážitky z porodů a dávat fotečky miminek.jen mě holky moc s tím porodem nestrašte,já jsem poslední,až na konci července a vy už to budete mít všichni za sebou! Zatím se nebojím a říkám si,ven to jít musí :grinning: :grinning: :grinning:!
9. kvě 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@teddylu A víš co?...jak to říkají všichni tak ti to řeknu i já..né že se mi budeš smát.....KDyž to jde tak pěkně dovnitř..Tak to musí jít taky tak pěkně ven :grinning:
9. kvě 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@luciemeli No jo,ale když to jde dovnitř,tak to je příjemný zážitek,což se asi o tom když to půjde ven říct nedá :grinning:! Já se ale nebojím,zatííííííííííííííííím :slight_smile:
9. kvě 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@teddylu jooo...neboj přežili to maminy před námi tak taky to přežijeme :grinning: jsou ta naši zlatíčka který taky chtějí ven :grinning:
9. kvě 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu nejsi poslední! Ještě jsem tu já, taky 29 týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu porodu se neboj,já se přestala bát od té doby,co sem se byla podívat jak to vypadá v porodnici s kurzem :slight_smile: spíš mám obavy aby manžel stihl dorazit k porodu :wink:
9. kvě 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka tebe bych chtěla doma...mám dlouhé vlasy, to by jsi se vyřádila! Jen aby ta holčička byla svolná k tomu česání:slight_smile:
9. kvě 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Jů tak tu nejsem sama :slight_smile:! No ale termín 29 červenec je fakt na hraně a při mé smůle budu rodit až začátkem srpna :grinning:.
9. kvě 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule Já se opravdu nebojím :slight_smile:! Bolest patří k životu a porodu zvlášť a hlavně tahle bolest je za něco,co nám navždy změní celý život a budeme mámy!!! A to za to opravdu stojí. Hrozně se těším na ten první okamžik,až mi malou položí na bříško,nemůžu se dočkat.
9. kvě 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny zdravím, dnes jsem byla v poradně, o mém obžérství a následném váhovém přírustku nepadlo ani slovo :slight_smile: zřejmě mě doktor posledně upozornil, aby měl čisté svědomí a teď viděl, že jsem marný případ :grinning: Ve 30. týdnu mám +15kg, všechno je jinak vpořádku, miminko zakuklené, zabarikádované tak, jak má být a za tři týdny šupajdím konečně na mateřskou :slight_smile:
@luciemeli jsem moc ráda za tuhle diskuzi a to jsem si ze začátku říkala, že nesmím číst na netu žádné diskuze, že se z toho zblázním a nakonec jsem ráda za to, že tady najdu,že i vy máte podobná trápení jako já a že to prostě k tomu našemu jinému stavu patří :slight_smile:
9. kvě 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Caau holky, snad sem zas budu stihat psat, ted jsem moc na pc nebyvala, spis jim a spim :grinning:

Btw @teddylu já mám TP nějak 27.čce, tak si taky myslím, že to bude spíš srpen.. :grinning:
9. kvě 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu já porodím až porodím :grinning: :grinning: :grinning: Mám těch termínů nějak moc-první to začalo 1.8. Pak najednou 16. 7. Teď 23.7.

První červencová bouřka-a jsme tam všechny! :slight_smile:
9. kvě 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@teddylu na ten okamžik se taky moc těším,ta bolest za to stojí :slight_smile:
9. kvě 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek