• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@lucienavratilova Jé ty máš stejný termín jako já, akorát mě doktorka řekla, že s tím absolutně počítat nemám, že to bude tak půlka června!!!
Teda holky vy ste toho zas nakecali!!Vařila sem oběd a nějak se mi z toho horka u toho zamotala hlava, tak sem si teď lehla a za hoďku valím na kontrolu!!!
Holky chodíte na nějaký předporodní kurzy?A byl s váma někde i chlap?Já včera začala mluvit o porodu a přítel nevěděl, co jsou kontrakce, tak začínám uvažovat, že na nějakej rychlokurz asi půjdem....jak to máte vy??
9. kvě 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já mám právě pořád jen jeden termín :frowning2:! Nikdo mi ho nezměnil,nechápu to. Teď v příštím týdnu jdu na ten poslední UTZ,tak uvidím co mi řeknou tam :slight_smile:.
9. kvě 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxycat No uvidíme,abychom se ještě nedivily :grinning:! Mě je to jedno,ale chtěla bych znamení lva,červencovej rak jsem já a to není moc dobrý znamení,tedy pro mě :slight_smile:. Hodně citlivá,starostlivá,náladová,plačtivá,ten lev je větší bojovník a ve světě se neztratí!!!
9. kvě 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@yesu Tak pak písni jak si dopadla,držíme palce :slight_smile:!!!
9. kvě 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem zpět z kontroly-nález trošku horší, CS3, malej se hodně tlačí dolů, má 1828g a doktorka to vidí tak na 5 týdnů, musím víc ležet!!
9. kvě 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Já zase chtěla raka a jak to tak vypadá bude to blíženec :confounded:
9. kvě 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tak mně je to tak nějak jedno, sama jsem rak, takže vím, jak to s námi je těžké...ale na druhou stranu se říkám, že když si manžel poradí se mnou i se svou mámou (taky račice), tak si poradí hravě i s dcerou :grinning:

@yesu Hlavně si s tím nelam hlavu, Yesu :-* Důležitý je, že malej pěkně roste, takže i za těch 5 týdnů by měl být pěkně veliký, i když se narodí dřív ;) A je jedno, jestli bude rak nebo blíženec :slight_smile: Hlavně se šetři a lež, žádné poletování, ať tam vydrží co nejdýl...
9. kvě 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu
Tak já bych to brala v tom červenci, at už to mám za sebou, už mi to břicho docela překáží :grinning:
A přeju Ti toho lva :slight_smile:)

Jinak já byla se dvouma rakama a docela šílený.. :grinning:
9. kvě 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari To jo, stříhání mám ráda a ještě když to je pořádná změna :grinning: No uvidíme, jestli to ta holčička bude a jestli jo, budu muset začínat pěkně brzo, aby jí hřebínek nevydil =)))
9. kvě 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@roxycat 27? Na me narozky? Super:wink:
9. kvě 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu no to není pravidlo že se to mění, máš to zkrátka všechno ukázkové :dizzy_face: , já jsem ten začátek měla takový divoký, takže proto ty skoky v termínech. Ale u kluků jsem rodila fakt v termínu+-. Taky jsem zvědavá na ten ultrazvuk co uvidíme!!!!
9. kvě 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jdu na UTZ 22.5. tak jsem moc zvědavá zda zjistíme co se nám narodí, do této doby jsme neměli štěstí :unamused: Co se týká znamení, líbil by se mi lev :slight_smile: tak snad to výjde.
9. kvě 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Jů ale už je to pořádnej chlapák :slight_smile:! Tak snad ještě vydržíte!!! Co znamená CS3,já se v těch zkratkách nevyznám,mě dr jen řekne že jsem zavřená a tím to pro mě hasne. Blíženec je dobrej :slight_smile:,pár jich znám a jsou to dobrý lidi! Ty raci jsou fakt cíťové :grinning:,na mě ta charakteristika znamení raka sedí přesně.
9. kvě 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Tak to určitě,dvě račice,to má manžel dobrý :grinning:! Mě zase moje mamka říkala ať není rak jako ty,nebo se sežerete,ale já myslím že by nám to klapalo i tak,horší by to bylo s tou náladovostí,mě se nálada mění jak počasí. No uvidíme co nakonec bude,hlavně ať je zdravá,to je hlavní :slight_smile:!
9. kvě 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No ukázkový,spíš nevím kdy by tohle měla dr kontrolovat,to lze jedině na UTZ a na tom jsem naposledy byla ve 20 týdnu a tam vím že mám v papírech psáno termín porodu 29.7 dle MS a dle UTZ o dva dny mladší,tedy 27.7,ale nikdo mi k tomu nic neřekl. Mě moje dr dělala ultrazvuky jen v 8 a 12 týdnu,pak už mě převzala genetika a na UTZ dojíždím tam,moje dr už mi do konce těhu žádnej UTZ dělat nebude :frowning2:!
9. kvě 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Me termin take nezmenili,jak dle ovulace,tak dle UTZ to je 12.7. Malej je zodpovednej:wink:
9. kvě 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Já mám ofiko termín pořád stejnej, ale doktorka to bere vzhledem k nálezu...a CS znamená cervix score, je to číslo, který udává několik věcí-jak je čípek velkej, jestli tuhej atd. a z toho udělá doktorka číslo, když jdeš rodit je CS 10.
9. kvě 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu A kdy jsi narozená? Já jsem 7.7. :slight_smile: Tak doufám, že se mi tam malá netrefí :grinning: Jinak bych řekla, že jsem taky ukázková račice, ale ty nálady nejsou až tak proměnlivý - maštěstí. Stačí, co se mnou teď dělají hormony. Minulý týden se mi rozbil náramek, který jsem dostala od manžela jako dárek k prvním Vánocům. Od té doby jsem ho sundavala jen na dovolenou u moře, jinak jsem ho nosila pořád...no nejdřív jsem na ten náramek koukala a potom jsem spustila takovej řev, že ze mě manžel byl úplně hotovej a nevěděl, jak mě utišit...no jak šestiletá holčička :grinning:
Já myslím, že manžel nás bude mít na háku obě a malá ho bude milovat až za hrob, jako já svýho taťku, na toho taky nedám dopustit :grinning: Takovej můj polobůh :grinning:

No a co se termínů týče, tak teď mi CS ani nedělali, prý je to zbytečný, když jsem byla minule zavřená, ale na kontroly už budu chodit každých 14 dní. No a ofiko termín podle MS mám 15.7., ale protože vím, kdy jsme malou počali a UTZ z 12. týdne to odpovídá spíš na 19.7. Každopádně mi ale s termínem doktor taky nehejbal

@yesu Neboj, do půlky června určitě vydržíš :slight_smile: Jen musíš asi víc odpočívat
10. kvě 2012 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Já myslela že mi termín pošoupnou že je větší a oni nic :grinning: tak prostě budu rodit melouna no :grinning: Dneska jdu na kontrolu a mudr. mi napíše už mateřskou. Chtěli jsme si v Motole zamluvit předporodní kurz, jenže se tam nemůžu už týden dovolat. A jet se mi tam zbytečně nechce. Tak snad se někdy dovolám a taky že to stihnem :grinning: Jinak jsem tam nakoukla do poradny, kam se chodí před porodem a fronta tak na pět hodin. No masakr, minimálně 40 ženskejch, sebou měly řvoucí děti, to bude paráda :grinning: Manžel když to tam viděl, my málem omdlel:grinning:
10. kvě 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nebudete,ci nerodily jste nektera na Vinohradech?
10. kvě 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majinka1981 To se nedivím, to by se mnou fláklo taky :grinning: No já na kurz peču, chodím na cvičení, který vede porodní asistentka, takže nám při cvičení cpe do hlavy spoustu věcí, je to docela švanda :slight_smile: No a až budu od toho 20. doma, tak se chystám zbankat manžela, aby mi u nich v nemocnici zařídil aspoň prohlídku porodního sálu - sázím taky na to, že mi tam rovnou řeknou, co s sebou do té tašky do porodky :slight_smile:
Kdyby náhodou ses nemohla dovolat, tak sestřenka dělá v Motole fyzioterapeutku - zrovna i na novorozeneckým - i když u nedonošených dětiček - tak bych se jí mohla zeptat, jestli to dokáže nějak ošéfovat ;)

Neboj, třeba jen malá vyrostla prostě rychle a teď už poroste jen málo :slight_smile: Hlavně ty na to vůůbec nevypadáš - nebo spíš vypadáš, že malá má ty 2 kg a ty nic navíc :grinning:
10. kvě 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak prosím vás řešíte oteklé kotníky? Měla jsem včera místo nohou dva balonky, do desítí jsme lítali s dědou po pohotovosti, nohy mi otekly kvalitně,ale včera poprvé to dost bolelo.... pomůže ledování jak při modřinách?
10. kvě 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable vyzkoušej jestli teda věříš na bylinky koupit Jehlici. Uvař,nech zchládnout, nepij, strč do toho nohy, třeba to zabere. Mám s tím dobré zkušenosti, já ten problém sice nemám ale pomohlo to hodně lidem, i nemocným. :wink:
10. kvě 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari jehlice? doufám, že nepíchá :grinning: díky za tip!
10. kvě 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable no vypadá že by i píchla, ale jen za sucha. Doporučovali to i v nemocnici když byly tyto problémy, ledovat nepomůže, možná právě opačně. Zpomalí to průtok a napuchne to ještě víc :frowning2:
10. kvě 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
člověk tu pár dní neni a má co číst :grinning:
@luciemeli
@bajule já mám tuhnutí břicha od 19tt a od toho 30tt trochu bolestiví...včera mě u toho bolelo i v kříži a podbřišek,tak jsem se bála usnout,ale už je to pryč...jinak teď mi tuhne břicho několikrát deně(třeba zrovna teď,jak vám píšu :grinning:) a při tom mi pěkně tlačí dolu,takže učůrávám a zvedá se mi žaludek,ale dr řikal,že je to v pořádku,že u druhýho těhu to tělo prostě reaguje víc a víc vše bolí...jinak po včerejší poradně mám CS2 a malá pěkně naléhá hlavičkou,tak nemám chodit žádný dálky a namáhat pupík...
10. kvě 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ultrazvuk jsem si maximálně užila,protože dr. má nějaký nový,na kterém je vše líp vidět a zrovna chytil krásně xichtík,musel zavolat i sestřičku a pochlubit se:grinning: má celou hubu po tatínkovi,to mi bylo hned jasný...je prostě krásná...a jinak s tím termínem,tak mě dle MS i dle ultrazvuku vychází 1.7 jen teda podle pohybů o týden dřív...
10. kvě 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata To ti moc zavidim,ja videla naposled juniora v 20 tydnu u Apolinare,muj dr v 30 tydnu nemel cas mi neco ukazovat,jen rychle premeril,rekl vse v pohode,odpovida pocatku 31 tydne a to taky byl a sla jsem..
10. kvě 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino to je škoda :frowning2: muj dr na nic neposíchá a vše dělá pečlivě,takže v tomhle se fakt vyřádil :slight_smile:
10. kvě 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata A jak se počítá termín podle pohybů? Mně se jen doktor zeptal, jestli je už cítím, já řekla datum a on nic :grinning:
Jinak s tím novým UTZ vím, co myslíš. Když jsem byla v 8tt v nemocnici, tak tam měli taky lepší a všechno to bylo tak krásně ostrý a skvěle vidět - tam jsem poprvé viděla srdíčko, až jsem měla potom problém se znovu vyznat v tom UTZ, který mám můj doktor :slight_smile:
10. kvě 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek