• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@natykata To vis ze mi to bylo lito,navic mne minuly tyden okradli a v penezence jsem mela stare fotky z Utz,tak jsem ho prosila,jestli mi nejakou neudela..bohuzel,nestihal..on ma jeste stary,dela takove duchy,nechapu,jak se v tom muze vyznat.
10. kvě 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka prvorodičky :termín prvních pohybů + 20týdnů my co už dítko máme,tak o dva týdny dřív,ale na to už se v dnešní době vůbec nekouká a málo který doktor si to vůbec zapisuje,protože to,kdy cítíš pohyby může ovlivnit spousta věcí :slight_smile:
10. kvě 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino je:frowning2: tak to mě mrzí...mě zas nemohl dělat fotky,protože měl ten přístroj na focení mimo provoz,ale tchýně mě obědnala k jejímu doktorovi a ten mi fotečky udělal
10. kvě 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Díky moc :slight_smile: Tak podle pohybů mi vychází termín 18.7. takže se to stejně všechno točí kolem té půlky měsíce...no malá se prostě vyklube, až se jí bude chtít, nemá cenu nad tím moc špekulovat :slight_smile:
10. kvě 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Bohuzel ja nikoho znameho nemam,ale co,za dva mesice toho rvouna budu mit nazivo a myslim,ze to bude stacit:wink:
10. kvě 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka to opravdu nemá :grinning: já u první holky měla vše maximálně v pořádku..termín 11.7 a stejně se rozhodla jít dřív...19.6 bude mít narozeniny...takže počítám s tím,že od začátku června budu opravdu každým dnem očekávat porod,kort,když se Kačenka tak hrne ven...
10. kvě 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino určitě :slight_smile: stejně člověk ty fotky pak někam zahrabe...mě třeba po holce zmizel záznam na kazetě ze srdíčka :grinning:
10. kvě 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Mam stejny nazor,uvazovali jsme chvili o 3D a taky zavrhli,to radsi koupim o par baliku plen vic:wink:
10. kvě 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata No to jo...já doufám, že tam aspoň do toho začátku července Natálka zůstane, ale tak příští týden zabalím tašku do porodky a potom se děj vůle boží :slight_smile: Já jsem byla na poslední kontrole úplně zavřená, tak uvidíme, co mi poví doktor na kontrole 22.5.
10. kvě 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musím říct, že už se na tu mateřskou těším. Začínám mít problém vejít se ke stolu s počítačem :grinning:
10. kvě 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka :grinning: taky mám Natálku,ale tý už budou 4roky :slight_smile: jinak já čekám na rodičák a nakoupím z toho věci do porodnice a taky už zabalím...prát jsem začla dneska...kočárek mám starší u tchýně a nový se koupí po porodu..plus dneska natřu postýlku,chlap jí zítra složí a my si s tchýní uděláme výlet do města a nakoupíme látku na nebesa a povlečení :grinning: tak snad to vše krásně stihnem :slight_smile:
10. kvě 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Ty jo,ja jsem se jeste nezacala divat co je vlastne potreba..jsem ostuda..porad mam dost casu,je mi fain,úbec mi neprijde,ze uz se to blizi:wink:
10. kvě 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka Tak já jsem o den dřív :grinning:,tedy 6.7! Já mám z raka úplně všechno,ale přítel si už taky zvykl,nic jinýho mu nezbylo. Když vidí že mám blbou náladu,tak mě nechá bejt a čeká až mě to přejde a přijdu sama. On je kozoroh a já jsem ho ještě neviděla pořádně naštvanýho,je to takovej hodnej beránek a já ta vzteklina,tak se aspoň doplňujeme :slight_smile:! Jo a s brečenim to je u mě teď v těhu taky dobrý,brečim často,ale jen tak z ničeho nic,prostě mě to popadne a stačí blbost.
Od kterého týdne se c hodí na ty častější kontroly??? A monitory už se dělají v porodnici kde budu rodit,nebo mi je taky bude natáčet dr? No já mám ale ještě čas,to asi až kolem 36 týdne né?
10. kvě 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No mně řekli, že mám chodit po 14 dnech už od 30tt a že mi příště budou už točit srdíčko (takže v 32tt). Nu nechám se překvapit :slight_smile:
Ale jinak sranda, manžel je taky klidnej kozoroh :grinning: Evidentně je to dobrá kombinace ;)

@kamino Já se právě bojím, aby se malá nerozhodla, že vyleze dřív, aby to pak nebyl moc velkej šupec, kdybych neměla nic připraveno :slight_smile:

@natykata Já chtěla prát o víkendu, ale to má být zima, tak to asi nechám až po tom nástupu na mateřskou :slight_smile: No a s postýlkou taky čekám na povlečení - mám dvoje objednané a potom budeme s mamkou taky šít, protože bydlíme v Plzni v paneláku, takže léto a pěkný víkendu budu hodně u našich na vesnici, tak abych se pořád nestěhovala ve velkým :slight_smile:
10. kvě 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, vy jste se teda rozjely :slight_smile:))
Uplne me desite s tema pripravama, ale u druhyho uz se to snad to lik neresi :grinning:
Ja nemam pripraveno nic, vse je teda nekde doma, jenze po stehovani si nejsem uplne jista kde. Oba kocarky taky doma. No ja jsem teda matka :frowning2: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska si maleho vzal deda na chatu, jenze misto abych si uzivala pohodu, tak jsem se pustila do uklidu.
Taky me tentokrat nejak vsechno hrozne boli, hlavne panev a v krizi, kolikrat se zvednu ze zidle a zase se bolesti zkacim zpatky :(
3D UTZ jsme tentokrat vypustili, u Adama jsme byli, myslim, ze je docela hezky ten zazitek, kdyz se na prcka kouka, ale na DVD jsme si to uz nikdy nepustili...
10. kvě 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino nene, jdu po druhe do krce, tak jsem zvedava, co se za ty 2,5 roku zmenilo.
10. kvě 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já chodím na kontroly každých 14 dní, ale je to asi kvůli tomu mýmu nálezu a pokaždé mi dělá utz, ikdyž teď už tam pořádně nic vidět není, vždycky najede zvlášť na hlavu, pak třeba na záda a na stehno....
Jinak já už mám na mimi koupené vše, vypráno i vyžehleno, kočárek je u tchánovců, akorát příští týden ještě zajedem pro postýlku a kabelu si sbalím asi taky příští týden...
A co jsou to vlastně ty monitory??
10. kvě 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Ahojky!Chtěla jsem odepsat už včera, ale jen jsem se mrkla, nestisem a večer mi nebylo dobře, přetáhla jsem se a šíleně mě chytly záda :frowning2: .Od rána jsem lítala, přítel byl v práci, tak jsem jela do Zásmuk,měli jsme domluveného hajného kvůli dřevu do krbu, tak jsem musela vyrazit já.Nadšený moc nebyl, když mě viděl,jeli jsme děsným terénem,tak měl strach a já docela taky :slight_smile: .Bál se, abych mu prý nezačala rodit, nakonec jsme si i popovídali :slight_smile: .Ještě jsem pak jela na menší nákup, odpoledne přijela kamarádka s dcerou a pejskem a shaněla jsem kytky do pokojíku, atd..,měla jsem toho dost.My máme německého ovčáka, dnes je Lesli 8 měsíců, je to rošťák :slight_smile: .Ještě jsme s přítelem jeli, když dorazil znovu do lesa, ukázat mu, kde to budou mít připravený.To už jme jeli krokem.Za hodku dnes musím vyrazit do Kutné Hory.Vyzvednu syna a jdeme na kontrolu na chirurgii, měl dlahu, tak uvidíme, jak to vypadá? To máš taky veselo.Já jsem dnes opět spala, nespala, jsem docela unavená a dost mě bolí hlava. Ještě se musím zastavit na velký nákup, asi zajedeme s Dandem do Kaufu a chtěla bych si koupit tu košili, tak snad ji seženu, ale lítat po obchodech se mi dnes moc nechce.To jsi na to cvičení šikulka, já jsem na to děsná, ikdyž vím, že je to potřeba :angry:.Hlavní je, že Ti to pomáhá.Váhu jsi taky u kluků měla v poho, průměr a stačí to :slight_smile:.To je fajn, že jsi sehnala kočárek, který Ti vyhovuje.Já jsem musela zrušit objednávku, pán stále nereagoval, tak jsme to včera rešili, síla.Dnes jsem vybrala jiný, s prodejcem jsem mluvila i telefonicky, tak snad už to dopadne dobře.Příští pátek by měl dorazit, tak jsem zvědavá, těším se. Večer ho objednáme, přemýšlím, jestli nevzít černý s červenými něco jako lupínky, taky se mi líbí.Tak uvidím, co přítel, ikdyž on většinou se mnou ve výběru souhlasí, tak ho dnes nechám, ať to rozsekne :slight_smile:.Co jinak, jak se dnes cítíš Ty?
10. kvě 2012 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já lenoším, zvládla jsem jen psa, prádlo a jinak jsem fakt nefakčenko:slight_smile:ale je mi fajn. Já se dívala na bazoši, takových kočárků, krásných, kvalitních, ty Teutonia užasné, i toho Hartana tam mají, černobílého, Concorda za 5 000! To snad ani není možné! ! ! Jen vše tmavé:frowning2: ty chceš znovu tu stejnou značku? Já bych šla do těch použitých kvalitních hned... Hlavně že by to bylo kvalitní, taky budeš asi jezdit i terén. A co brácha, ten do výběru nekeca? Naši melou do všeho :grinning:
Já cvičit musím a když musím tak si to i přichválím a docela mě to i baví. :sweat_smile:
10. kvě 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky tak jsme byli dneska u doktora a jsme stejně velcí...už nám ukázal i obličejík jen černobíle...rosteme jako z vody měříme 42 cm a vážíme 1860 g a srdíčko tluče tak jak má..jsme natočený hlavičkou dole...skracuje se nám nepatrně čípek jinak jsme zdravounký....,,Miluju tě tomášku" :grinning:
10. kvě 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@snuflinka tak jsem dneska byla na kontrole, mám mateřskou a mimčo můžem očekávat od 21.6. Takže asi začnu prát a manžel doma opět nestíhá :grinning: No do toho Motola jsem se zase nedovolala :frowning2: to je fakt marný...
10. kvě 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc gratuluju ke kontrolam a zdravym miminkum!!!!
10. kvě 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky z Prahy, kde se chystate rodit?
10. kvě 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Já jsem začala s CS v plusu už v březnu, v dubnu už jsem byla CS3 a minulý týden jsem byla na kontrole a jsem CS4, takže nic moc.TP mám podle PM na 8.7.a podle ultrazvuku na 1.7., byla jsem hned na kontrole u doktorky a při vyšetření mi řekla, že hrdlo je zatím uzavřené, ale malá se tlačí hodně dlouho, prý by jsme měli vydržet, tak nevím.Taky mám klidový režim, tak se snažím.Já jdu na kontrolu 24.5., tak jsem zvědavá, co mi řekne.Já mám jít v 36tt k primáři ohledně termínu na císař.
10. kvě 2012 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Já mám termín podle NT screeningu 7.7., čípek už se mi zkrátil asi ve 27tt a na předminulé kontrole sem byla na půl prstu otevřená. Doktorka mi řekla, že s červencem vůbec počítat nemám, že to vidí tak na půlku června, tak sem fakt zvědavá!!!Dneska už sem teda měla nahnaný, začalo mi tvrdnout břicho i vleže a opakovalo se to asi po pěti minutách, naštěstí to během hodiny přešlo, ale fakt sem se bála, že se to nějak rozjede víc!
10. kvě 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Tak to je fajn, že se cítíš dobře.Danda se mnou i nakupuje a je pravda, že kočárek se mu líbí, ale vybral by i jinou barvu.Taky tady nemáme cesty nic moc, ale není to nejhorší.
10. kvě 2012 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Taky mám vždy strach, včera i dnes jsem měla dost běhání a bříško mi tvrdlo tak, že jsem sotva šla.Docela často mě tlačí mimčo na dělohu a to je tedy nepříjemný :frowning2: .Já si myslím, že to na mě přijde dřív a mám z toho obavy, protože musím jít na ten císař, tak snad to stihneme, nerada bych, aby došlo ke komplikacím,já se díky tý skoliose prý pravděpodobně neotevřu, tak jak bych měla. Ještě musíme vydržet!
10. kvě 2012 ve 22:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca A v kolikátým týdnu ti budou toho císaře dělat?
11. kvě 2012 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca jakou barvu by vybral Danda? naši chtěl i nějaký zelený, ten ale u mě ve vzorníku nebyl. Tak potom ten béžový z proužky prošel! Jak dlouho jsi ho kojila? A co teď, chystáš se kojit? :dizzy_face:
11. kvě 2012 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Doktorka říkala, že se dělá v 38týdnu, tak jsem zvědavá?
11. kvě 2012 v 07:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek