• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari
Dandovi se líbil zelený a červený se vzory.Dlouho jsem nekojila, 3 měsíce,měla jsem sice mléka dost,ale slabé,pořád jsme pili a pili a pořád měl hlad.Přišlo mi,že nedělám nic jiného než kojím,tak jsme postupně přešli na sunar.Teď bych kojit určitě chtěla, tak snad to bude v pohodě :slight_smile: .Já dnes musím kolem 8hodiny volat ohledně kočárku.Představ si, že jsem ho večer chtěla objednat a rano ukončili aukci,tak se s ním chci nějak domluvit,to je jako naschvál :frowning2: .Včera jsme dopadli dob :frowning2: ře,Dandovi dlahu sundala a pomalu má rozcvičovat.Nakoupili jsme,utratili :angry: ,sehnala jsem do pokojíku jak dekoraci, tak na zeď obrázky,tak jsem byla spokojená.I tu košili do porodnice jsem si sehnala,měli přímo kojící,nebyli špatné, ale dost vysoko,skoro až ke krku,necítila jsem se v ní(320Kč),tak jsem si nakonec vybrala na ramínka,příjemný materiál a raínka se dají krásně stáhnout(240Kč).Dnes mě od rána pobolívá v boku,tak počkám,jestli to přejde a ucítím pohyby,zatím nic moc,jinak se pro jistotu vydám k doktorce,je před námi víkend,tak,abych zítra nikde nelítala :frowning2: .
11. kvě 2012 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca já tu košilku snad dostanu v porodnici! Nikde není zminka že bych jí měla mít. A u kluků jsem sice kojila dlouho, ale taky jsem to nevyužívala, normální pyžamo jsem vykasala. A taky jsem první 3 měsíce jen kojila, až si zvykli na režim. Snad to i teď budu mít v klidu, ale stejně si to každé mimi musí ořvat, aspoň 2 měsíce :confounded: .
Ta zelená, ta asi frčí!!! :grinning: Vemte nějaký co se mu bude líbit. Taky do toho má co mluvit, velký bratr! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2012 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky dneska hlásí bouřky... a u nás ani mráček :grinning: šílené vedro...já se snad půjdu asi opalovat :grinning:....malej chrní už od včerejška čas od času se otočí v bříšku a hnipe dál...jsem ráda protože se můžu vyspat a hlavně mě nekope do žeber..ale co je moje mínus čas od času nemůžu nabrat dech a to jak i sedím nebo ležím či něco dělám :grinning: jojo ale jsem tak ráda a jak se teším na toho našeho mimíse ale co mě pořád štve že mě dnes v noci bolelo v podbříšku jako u MS ale hodně jsme to přehnali ze sexem...:grinning: Tak už nic nebude!..a dneska běhám jako laň a nic mi není a jsem uplně uvolněná..to bude asi tím, že jsem to dlouho neměla :grinning: haha to je v prdeli ... Bych to měla rozjíždět časteji...ale to se bojím!....Tak radši né... :grinning: :grinning: a to jsem zvědavá co budu dělat po 6 ti nedělí ... :confused: :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2012 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@alemari
To určitě,ráda si vyslechnu Dájův názor,hodně spolu mluvíme,je fajn.Mně se,ale strašně líbí stejně ten černý s bílími koly,Dájovi se taky líbí a přítelovi taky,snad nebudu litovat :slight_smile: .Ale už jsem tento kočárek viděla a je hezký,jestli bude Eliška po mně,tak bude určitě taky spokojená :slight_smile: .V porodnici by určitě košile měly mít,já vím,že v Kolíně jich je stále nedostatek,tak se sichruji a je pěkná,letní,tak ji využuju i doma.První dny na Jipu určitě budu mít erár a pak uvidím,podle rány a tak,nerada bych si ji zničila.Vyloženě kojící je praktická,ale pro mě dost nepohodlná.Snad to budeš mít v klidu :slight_smile: ,uvidíš,jestli to bude andílek nebo rošťák-rošťanda :slight_smile: .Nemám strach,že se to bez křiku neobejde :slight_smile: .
11. kvě 2012 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky,nevím,jak je u Vás,tady je teplo,až dusno,takže na dýchání nic moc,hned jsem zalezla domů,ale i tak jsem se rozhodla a vyprala jsem 2pračky hadříků.Už jsem vše měla,ale včera u mě byla kamarádka a dovezla mi 3tašky věcí po její holčičce,tak jsem si vybrala hezčí kousky a vyprala,jsem zvědavá kam je dám.Nechám si je po doma,ale některé kouska jsou moc hezké :slight_smile: .Zítra má být škaredě,tak budu mít,co zítra žehlit.Kočárek už mám na 2.pokus objednaný,tak doufám,že ho do týdne budu mít doma,jsem na něj moc zvědavá :slight_smile: .Jinak bříško už je o něco lepší,jak ráno,pohyby už taky cítím,tak jsem klidnější,vzala jsem si o 2 magnéska během dopoledne víc,tak snad se to sklidní.Měla jsem dnes naplánováno spoustu věcí,ale dnes budu raději odpočívat,ona mi ta práce neuteče :slight_smile: .
11. kvě 2012 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciemeli To mi povídej :grinning: My nesmíme při sexu hluboko kvůli vřídku na čípku, takže je to celou dobu takový šolichání...takže já se už nemůžu po šestinedělí dočkat, až to zase bude pořádná divočina :grinning: No a zrovna včera mě večer taky pěkně píchalo v podbřišku, ale četla jsem, že se začíná rozvolňovat pánev na porod, takže to asi bylo tím, protože dneska zase v pohodě a malá se tam v poklidu vrtí :slight_smile:
11. kvě 2012 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciemeli
S tím teplem je to děs,tady u nás je takový dusno a to je horší,než teplo,sedím a potím se,jak kdybych dělala kdoví co.S tím spaním Ti závidím :slight_smile:,já opět usnula v půl 12 a vstávala jsem na záchod v půl 5 a už jsem neusnula.Začínám být docela unavená,bolí mě dost hlava,co s tím :slight_smile:?
11. kvě 2012 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@snuflinka jéé no taky mě píchalo..co naděláš..To ti věřím to bude divočina ho snad znásilním i v autě :grinning:...jinak taky se vrtí jak má...ale ještě se mu nechce ani ani náhodou ven! ten se tam ještě bude přenášet, jak se mu tam líbí...a já chci rodit na konci června! ale to chci já ale malej asi né...pořád mu to tluču do hlavy aby se pustil dřív :grinning: ale určitě až v tom 9 měsíci :grinning:...ale igboruje mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak brečím ze styku :grinning: já byla vždycky nynfomanka:grinning:
11. kvě 2012 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@eliskarenca no to jo uff... Tak nechodit na sluníčko a chladit se udělat si nějaký drink vychlazený do pusi dát jahodu měkně ledovou a relaxovat...Já budu prát a uklízet :grinning: a i vařit...pak relaxovat...:grinning: a když ani to nepomůže tak paralen :grinning:
11. kvě 2012 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca Máš recht, já jsem to včera taky přehnala, tak se dneska jen válím, ono to za to nestojí, měla jsem tak opuchlé nohy a ztuhlou pánev, že mě musel partner tlačit z postele, když jsem šla na wc :slight_smile: sama bych se asi nezvedla :slight_smile: jestli máš možnost, tak dej mokrý hadr na hlavu a běž odpočívat :slight_smile:
@snuflinka
@luciemeli já teda nevím, ženy, ale pro mě je to čím dál větší dřina :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2012 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciemeli Jo, to my jsme erotomani oba...se docela divím, že teď přežíváme s tím málem, co smíme...ale tak ještě že jsou ruce a pusy .-D

@gable No je fakt, že taková lahoda jako před 9kg to není, ale stejně :grinning: Pořád pociťuju nedostatek, takže ta dřina za to stojí :grinning:
11. kvě 2012 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@snuflinka jo jo ale u mě můj mladej nepochodí :grinning:...To jsem mu řekla na rovinu ,,CHUDÁK"... :grinning: :grinning: Má co chtěl nebudu jeho otrok a on zase můj :grinning:
11. kvě 2012 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@gable
To je síla a to bude ještě horší, už,aby jsme to měly za sebou :frowning2:, :slight_smile: .Tak to bude mít partner za chvilku svaly :slight_smile: ,Já teda zatím na otoky netrpím,jen když je vyloženě pařák a moc chodím, tak až k večeru, ale není to tak strašný,soucítím s Tebou,určitě je to moc nepříjemný,otravný.Jdu zkusit hadřík,zapla jsem si potichu telku,jsem zatím sama doma,tak mám klid a zatím prdím na práci :slight_smile: .
11. kvě 2012 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@snuflinka
Co se týká sexu,tak já bych mohla každý den,ikdyž teď to není tak horký,obden by stačilo :slight_smile: ,ale přítel až tak náruživý bohužel není a teď má i strach, tak to mám těžký :frowning2:, :slight_smile: .Minulý týden už jsem byla celá nesvá,ale hned 2,den už mi bylo líp,přítel zřejmě pochopil :slight_smile: .Opatrný být,ale musíme,vždy mám šíleně tvrdé bříško,tak mě přepadne trošičku strach, ale ráno už je to v pohodě.Doufám,že po šesťu se vše vrátí,alespoň' do normálu :slight_smile: .
11. kvě 2012 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka
@luciemeli Holky, to se musim přidat :grinning: My s chlapem dřív vrzali pořád... Než začal podnikat :unamused: Teď je pro něj sex večeře a postel :grinning: A od tý doby co jsem těhotná tak by mě stačily dvě ruce na spočítání kolikrát jsme se milovali :unamused: No jo, ještě že máme zdravé ruce :grinning: :grinning:
11. kvě 2012 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Jinak od včerejška mám pěknej průjem, bolí mě břicho jak čert, takže jsem celej včerejšek proležela s Colou v náruči a byla jsem ráda že dejchám :rolling_eyes: Dneska je to lepší, ale pořád do sebe nemůžu kale dostat jídlo.... Už aby byl mimís venku :dizzy_face:
11. kvě 2012 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bajule jak říkám u mě chlap nepochodí ani s pusou ani rukama,, chudák"..mě to nebaví..on při tom čumí na fotbal..když se má něco dít s rukama...Tak jsem se rozhodla, že na to kašlu...co já se budu namáhat:grinning: a on si v klidu bude při tom čumět na fotbal...:grinning: jo jinak souhlasím taky jsme to měli goog pořád :grinning:...A taktéž od té doby co čekám Tomáška je vše uplně jinný...hold si musí počkat :grinning: pak to bude vzrůšo :slight_smile: :astonished:
11. kvě 2012 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciemeli No, já bych chtěla a jak, ale ten můj nevim proč tak nic :zipper_mouth: Ale po šestinedělí se neznám, ho prostě znásilnim a bude :astonished: :grinning: Teď je to stejně na prd, já hned potřebuju na záchod a divočina nulová :sunglasses: :grinning: :grinning:
11. kvě 2012 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
♡♡Vedro! mě se dneska tak nechce nic dělat..jsem lína♡♡ a tolik práce..omg♡ :pensive:
11. kvě 2012 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bajule jak jsem psala :grinning: já se cítím jako na vrcholku Month Everestu...Není to ono..ani to správné vzrůšo...a souhlasím ho objedu snad i v autě pak :grinning:
11. kvě 2012 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky už jste někdo dostali porodopis do nemocnice u doktora..mě ho včera už dali na vyplnění a v pondělí ho tam musím odevzdat...jak to máte vy? :grinning:
11. kvě 2012 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciemeli Jdu k dr. v pondělí.... Uvidíme :slight_smile:
11. kvě 2012 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bajule tak ho taky určo dostaneš asi...jako tam chtějí snad uplně všechno, méno matky, otce, babičky a děděčka s obou stran a kde se narodili a kolikátého....no a co děláme za povolání atd...a jméno dítěte :grinning:
11. kvě 2012 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciemeli
Já jsem se na to ptala, jestli vše zůstalo stejné,jako když jsem tam pracovala,ještě si něco pamatuju :slight_smile: a prý ano.V Kolíně to chodí tak,že stačí v 36-37tt zajít na šesťo a tam si to sestřičky přímo vypisují do počítače.I když mně osobně se to zdá docela pozdě.Když to na někoho přijde dřív, tak má určitě náladu na nějaké otázky v tomto směru,někdy to ani nestihnou a vypisují to dodatečně nechápu jejich systém,ale je to tak.
11. kvě 2012 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@bajule
Mám to podobné,nic moc :unamused: .
11. kvě 2012 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca Ještě chvíli to musíme vydržet :slight_smile:
11. kvě 2012 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj těhule, tak u nás je dnes taky teplo ale kupodivu to na mě nijak nepůsobí :slight_smile: Ale včera sme málem jeli do špitálu, začalo mi odpo tvrdnout břicho, i vleže a snad co pět minut, to trvalo asi hodinu a pak se to trošku uklidnilo, ale stejně mi od toho včerejška tvrdne fakt často a vůbec mám sem tam pocit, že se tam něco dole děje, tak snad to nic nezvěstí a klid pomůže! Měli sme jet na víkend do sklípku, ale já zůstávám doma a přítel jede jen na jednu noc, trošku mě to mrzí, brala sem to jako náš poslední výlet ve dvou, ale nechci nic riskovat!
A co se týče sexu, tak to radši nekomentuju, do začátku byl přítel vyplašenej a nějak mu to nešlo, takže sme spolu spali jen párkrát a teď už máme asi měsíc a půl absolutní zákaz! A nic jinýho neprovozujem, já si stejně teď nepřipadám moc přitažlivá a on se do toho taky nějak nehrne, tak si prostě dáváme takovou pauzičku, teda doufám, že i on :angry: A pak to budem dohánět :slight_smile:
11. kvě 2012 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@bajule
To jo,jsme šikulky,musíme si věřit :slight_smile: !
11. kvě 2012 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu
S bříškem to mám podobný,já jsem zase měla nahnáno dnes ráno a k tomu křeče,vzala jsem si magnésko,zalehla jsem a kolem oběda se to uklidnilo.Není to dobrý pocit,stále trnout,co se bude dít,ale lepší to už asi nebude :frowning2: .
11. kvě 2012 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca Mě se to od včera moc nezlepšilo. Celý odpo ležím a stejně mi to hned ztvrdne když jdu třeba jen na záchod nebo si udělat pití....počkám co přinese víkend a kdyžtak v pondělí zavolám doktorce...ale já nechci do špitálu!!!!!!!!!!!!! :frowning2:
11. kvě 2012 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek