• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
autor
je to možný malej mi celej den snad kopl 3x celej den jenom chrní....a v noci mě nenechá spát...ale bojím bojím o půlnoci sem má k nám přijít bouřka a blesky s kroupama :grinning:
11. kvě 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Já vůbec nevím jak se takové tvrdnutí projevuje? Určitě to taky někdy mám,ale jak jsem pořád v pohybu,tak to asi ani nezaznamenám! Občas mi to bříško trošku ztuhne,ale hned to přejde,jako by se mi malá nalepila na přední stranu břicha hned za pupík,je to ono???
11. kvě 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Já to mám poslední týden stejný,přez den nic moc a večer když si lehnu tak to začně,pak když jdu v noci čůrat a k ránu zase hodně kope. Doufám že až vyleze,tak to nebude mít takhle převrácený,to by mě kleplo být v noci vzhůru a ve dne spát :grinning:!
11. kvě 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tvrdnutí poznáš, já taky nevěděla co to je dokud to nezačalo!
11. kvě 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Tak to mě mrzí,uvidíš přes víkend a když Ti to nepoleví,tak si raději zajdi,pro jistotu.Držím Ti palečky!Do špitálu snad ne :frowning2: ?Já když jsem celý den doma a dělám si v klídku a mezitím odpočívám,tak to jde,ale někdy mi taky,jak říkáš stačí jen to,že vstanu.Včera,jak jsme byli na nákupu,tak to byl taky mazec,měla jsem pocit,že už neujdu ani kousek a to tlačení na dělohu :frowning2: a o zádech,když se přidají větší bolesti,než normálně,tak to je děs .Na psychiku taky nic moc :angry: .
11. kvě 2012 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu tak to jsme na tom stejně...já mám v noci préé v břížku :grinning:
11. kvě 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Když to bylo občas, tak to šlo....připadám si jak neschopná!přítel mi doma skoro nepomáhá a já nesnesu koukat na to, co je potřeba udělat!
11. kvě 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli já dostala na gyndě číslo a nám si zavolat na šestinedělko a obědnat se...tam sepíšu porodopis a domluvím předporodní kurz pro chlapa :slight_smile:
12. kvě 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata on je nějakej kurz jen pro chlapy?
12. kvě 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím těhulky..doufám,že všechny přežili bouřku a jsme stále 2v1...
čím blíž je porod tim hůř mi je...otejkaj mi ruce a nohy...každý prudčí pohyb mimča mě bolí...z prsou mi teče a mám je horký...několikrát denně mi tuhne břicho a už mě u toho chytaj i křížový bolesti....:frowning2: tak snad to ta naše Kačenka vydrží aspoň do půlky června
jinak už mám konečně nakoupenou drogerii,takže zabaleno do porodnice :slight_smile: příští týden ještě koupit vaničku a už jen očekávat :slight_smile:
12. kvě 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu já myslím jako předporodní kurz...já už rodila,takže ho nepotřebuju,ale chlap jo :grinning:
12. kvě 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata no však to sem myslela, ale jeslti je jako nějakej vyloženě pro chlapy?
12. kvě 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu nn,nebo aspoň jsem o tom neslyšela...
12. kvě 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Já jsem to měla taky míň,stále se to stupňuje,ale co se dá dělat,snad se to nebude zhoršovat.Dnes mě třeba bříško tvrdlo ještě než jsem vstala.Taky se tak občas cítím,třeba včera jsem se taky do ničeho moc raději nepouštěla ataky mně to štvalo,protože jsem toho měla naplánovanýho,bohužel.Neboj ono nám to neuteče :slight_smile: a nikdo to za nás neudělá.Můj přítel je to samý,občas podle nálady,raději si to udělám sama.To spíš mě pomůže Danda a je i pořádnější.Když něco udělá,tak to vypadá úplně jinak,jak když něco udělá přítel :slight_smile: .Taky mám ráda pořádek,jsem docela puntičkář,o to je to horší :slight_smile: .
12. kvě 2012 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já jsem taky puntičkář, ikdyž musím říct, že se už sem se trošku naučila občas něco přehlídnout nebo to prostě odložit na později, s mimčem tu taky asi nebudu mít pořád naklizeno! Nechci to zakřiknout, ale dneska se to moje břicho umoudřilo, dokonce sem i něco poklidila, ale teď si šla radši zas lehnout, ať to moc nepokouším!!Jako závidím ženským, kterým chlap doma pomáhá!Minulou sobotu sem všechno uklidila, vyprala, navařila atd. a poprosila přítele jestli by jen nevysál a neumyl vanu.jak to dopadlo?vysál v úterý a vana není umytá doteď :angry:
12. kvě 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky tak u nás velký kulový bouřka tak 10 minut pak odešla směr Ústí nad Labem...no začal vychr a po hodině začalo jenom pršet...no nic moc a to jsem čekala kroupy hromy blesky atd....jojo já snad ani nebudu věřit ani předpovědi počasí...a to jsem uklidila ze dvora všechny kytky a sundala prádlo... :grinning: :grinning:
12. kvě 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli U nás taky prd, všechno nám to vybrala teddylu :grinning: V půl jedný jsem šla na záchod a venku furt vedro jak blázen, bouřka nikde. No a pak jsem šla ve tři zas a to už pršelo, ale jen pršelo, jinak nic...a teď je venku pěkně hnusně :frowning2:

Ale na druhou stranu mám vyžehlený všechny oblečky, který mám doma a naskládaný v komodě :slight_smile: No a zbytek mám u maminy, takže to budeme řešit tak za 14 dní :slight_smile:
12. kvě 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu
Tak to jsme na tom stejně,já jsem dřív taky lítala,jak pominutá,abych všechno stihla a měla vše hotový než jsem i někam šla.Ale je pravda,že jsem byla furt utahaná,jak kotě a za cenu,že to odnášela i má záda.Když jsem nemohla,tak jsem si vzala od bolesti prášek a jakmile se mi udělalo líp,tak jsem pokračovala a na sebe jsem si udělala čas,až nakonec a většinou vůbec :frowning2: .Teď už se na to dívám trošičku jinak,přesně,jak píšeš a i s tím mimčem,mám stejný názor :slight_smile: .Tak to je fajn,že se dnes cítíš líp.Já jsem vyžehlila koš s oblečky,které jsem si včera vyprala,udělala rychlý oběd a teď jsem taky zalehla,nějak mně začalo píchat v podbřišku.S těma chlapama je to někdy děs :frowning2: ,já když přítele o něco málo požádám,tak se to snaží udělat,co nejdřív,aby měl pokoj,ale vždy se tak zatváří,jak kdybych ho tím obtěžovala :angry: .Tak si kolikrát říkám,že jsem vůbec něco říkala nebo je to jen můj pocit,ale nezdá se mi :slight_smile: .
12. kvě 2012 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli
U nás taky žádná bouřka nebyla,ale pršelo celou noc až do 10hodin.Alespoň se pročistil vzdoušek :slight_smile: .
12. kvě 2012 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Aspoň to udělá, u nás to většinou dopadá tak, že když mu to řeknu po desáté a nic se neděje, tak prostě jdu a udělám si to sama :confounded:
12. kvě 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snuflinka
@eliskarenca
Jojo ale u nás teď krásně svítí slunko a je 15 stupňů...ale mě je zima....:grinning: brrrr....
Včera jsem žehlila a prala ty nebesa i když byli nové...ale vyžehlené a vyprané a voňavé vypadají lépe :slight_smile:
12. kvě 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu
tak to je nanic :frowning2: .Nemysli si u nás to jde,ale jak co,někdy musím do něj hučet a pak to skončí výměnou názoru a pravdu má vždy samozřejmě on.Ale to je jeho názor :slight_smile: ,v tu chvíli už se s ním nemá cenu ani bavit :slight_smile: , :frowning2: .
12. kvě 2012 v 15:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli
U nás tedy nesvítí,ale vůbec mi to nevadí :slight_smile: ,docela jsem změnu uvítala.To si myslím,nebesa jsou hezké,ale já budu mít poistýlku z boku a z druhé strany je zeď,takže by to pro mě bylo asi nepraktické.Já jsem si sehnala i kolébku,tak jsem ráda,budu ji mít příští týden,tak jsem na ni zvědavá :slight_smile: .
12. kvě 2012 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No jo chlapi to maj většinou dost jednoduchý! Přijdou z práce, zalehnou k telce a neuvědomují si, že nádobí se samo neumyje, prádlo se nevypere a nepověsí samo a tak...
12. kvě 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu holky! Já mám myčku :grinning:
12. kvě 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eliskarenca ahojky, tak co kočárek? Už to máte vyřešené? Sousedka má černý z bílými květy, taky má holčičku a vypadá pěkňounce:slight_smile:. Co bouřky? Nerodíte? :fearful:
12. kvě 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Asi tak nějak,bohužel :frowning2: .Co nemůžu pochopit a asi ani nepochopím,když o něčem neustále mluvím a snažím se to vysvětlit, v domění,že by si to mohl uvědomit nebo se alespoň nad tím zamyslet,stejně je to marné,bohužel,ale občas mě to dost štve.Prostě se mu nechce,žije v domění,ž vše co dělá a jak je v pořádku :frowning2: , :slight_smile: .Můj přítel zase holduje a to dost počítači,hře.Ikdyž kolem domečku je stále dost práce,takže se se synem taky nenudí.Ale jakmile nejsem doma,tak většinou vím,kde ho najdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Já osobně moc na počítače nejsem,nevydržím u toho dlouho kvůli zádům sedět.Jen když si potřebuju něco zjistit nebo objednat,ale teď,co jsem se náhodou dostala na tyto stránky,tak jsem na noťasu a hlídám :slight_smile: si Vás .Baví mě to a jsem moc ráda,že si mám s kým popovídat a sdělovat pocity :slight_smile: ,hned je mi veseleji :slight_smile: .Furt je co dělat a když mám chvilku,tak si rda něco přečtu.
12. kvě 2012 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, mě se zdá, že ty chlapy berete příliš rovnoceně samy sobě! Oni za to nemůžou, je to samo o sobě diagnóza-chlap :dizzy_face:
12. kvě 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co jste si sbalily nebo budete do nemocnice? Koukám na net na seznam a to abych měla mega kufr na to všechno :astonished: Si myslim, že toho těm maminám snad dost dají ne??? Plíny pro mimčo a pod...
12. kvě 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Ahojky!Jo,jo,kočárek už je objednaný,příští pátek by měl přijít na dobírku,už se moc těším.To je poslední věc,co mi ještě chybí a sehnala jsem keště pro Elišku kolébku,tu si dovezeme v týdnu.Jsem zvědavá jaká bude,nabídla mi ji známá.U nás bouřky vůbec nebyly,jen pršelo, do 10hodin a před chvilkou začalo svítit sluníčko.Já jsem dnes žehlila ještě oblečky,plný koš,tak jsem ráda,že to mám hotový a uklizený.Měla jsem strach,abych toho měla dost a teď už jsem měla problém to dát do skříňky,myslím si,že to ani prcek nevynosí,ale to nevadí.S roděním nestraš,zatím ne,doufám,že ještě vydržíme,alespoň měsíc.Ikdyž bříško nás stále zlobí :frowning2:.A co Ty,jak se máš?
12. kvě 2012 v 18:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek