• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
autor
@teddylu Tak samozřejmě ti držím palečky...uvidíš, že vše dobře dopadne :slight_smile: já přestávám kouřit pomalu...a právě přibírám....hadříčky Topolino asi neznám se juknu na netu ....ja to taktéž zase nemám tak daleko k hranicím :slight_smile: njn jdu vařit a uklízet :grinning:
20. únor 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tak to mě těší, že jsme na tom podobně, tak snad nás ty motýlci v bříšku brzo taky navštíví :slight_smile: Já už mám taky pěkný bříško, tak mám radost, protože pořád nechtělo růst :wink:. Já zatím výbavičku nemám skoro žádnou, teda spíš věci ne, jinak jsem si koupila nějaký krásný dudlíky :grinning: a taky něco po koupeli, jako hřebínek a takový ty potřebný věci jo a 8 balíků vlhčených ubrousků, tak ze mě přítel nemohl :grinning: . Koukala jsem teda předběžně i na kočárky na netu, ale nějak se mi žádný nelíbí :angry:
20. únor 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Jo vaření jsem zmákla při koníkovi :grinning: a teď se zase chystáme ven na pořádnou procházku :slight_smile:! Jinak jsem volala pro ty kontrolní výsledky z minulého týdne a je to naprosto vpořádku,tak už nemusím na ten odběr plodové vody :slight_smile:! Tak mi spadl obrovský kámen ze srdce a teď si to těhotenství už konečně začnu pořádně užívat. Tak pa zase zítra písnem :slight_smile:
20. únor 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka Ahoj jé a já zase nemám žádnej dudlík :grinning:! Vůbec se v nich nevyznám,je jich tolik druhů. Kosmetiku chci už taky nakoupit,zkusím se právě podívat v německu,tam by to mělo vycházet levněji. Kočárek už mám já vybranej,chci německý gesslein s vložnou taškou místo korbičky. Korbička je určitě hezčí na pohled,ale ta vložná taška je zase hodně dlouhá,má 80cm a dá se ještě prodloužit na 90cm,což se mi asi bude hodit,jestli bude miminko po nás,tak to bude čahounek :slight_smile:! Jen ta cena kolem 20 tisíc je teda dost.
20. únor 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Gesslein se mi taky líbí. Ještě mě zaujali kočárky Tentonia ... potřebuji multifunkční kočárek do města, ale i do přírody. Hlavně aby byl lehký a skladný. Těch věcé pri miminka je tolik, že už se v tom pomalu začínám ztrácet :grinning:
20. únor 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helen3 Ahoj jo jo Teutonia je taky německá značka a taky dobrá a ještě obdobný je Hartan,ale z těchto tří značek je pořád nejlepší Gesslein. Teutonia je dost tvrdá,nemá takové odpružení do terénu a Hartan je kvalitně nastejno s Gessleinem,ale nemá tak moderní design :slight_smile: teda aspoň pro mě! No něco už jsem o těch kočárkách za ty 4 měsíce nastudovala :grinning:. Věcí je opravdu mraky ale já zatím nebudu kupovat nic dopředu,vidím tu na koníkovi,že třeba mamky kupují dopředu elektronickou odsávačku mlíka,nebo kojící polštář a pak to ani nepotřebujou. I tak je to za celou počáteční výbavičku docela pálka :frowning2:.
20. únor 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Já jsem byla v DM, ale koupila jsem jen růžový, pořád mám pocit, že to bude holčička :grinning: koupila jsem zatím ty od 1. měsíce a příbuzný už taky koupili k Vánocům :slight_smile: To se máš, že už víš jakej kočárek, my pak stejně budeme muset do obchodu, ale na netu koukám, co by mi tak padlo d oka a ani žádná značka podle který bych se nějak rozhodovala mě nějak neuchvátila. No uvidím, jdu seč ještě pokochat :dizzy_face:
20. únor 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Jaký konkrétní model si budeš kupovat? S tím odpružením máš pravdu ...
20. únor 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helen3 No to je těžká volba,je jich tolik,ale jelikož jsem vysoká,tak asi půjdu do F6 :slight_smile:! Pořídím k tomu ty vyměňovací přední kola,tu vložnou tašku,tašku na rukojeť,adaptér na autosedačku(romer) a sluneční clonu se síťkou proti hmyzu. Celkem to tedy vychází na 22 tisíc:frowning2:,ale určitě kočárek vydrží celé tři roky,i ten sporťák je hodně prostorný a do auta na rychlé přesuny pak pořídím ještě nějaké golfky :slight_smile:. Posílám foto F6 a pak barvu která se mi líbí nejvíc,ale asi stejně zůstanu u černé,mám strach,že bude kočárek pořád opatlaný :grinning:!
21. únor 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu se naložit do vany a relaxovat...a ještě si udělám kakao a suchý bramborový chléb si dám.... :grinning:
21. únor 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, navrat z hor dobry jen v nedeli amalka lehla, ryma, kasel, vcera 40C dnes antibiotika a horecky se stale vraceji :frowning2:

koukam resite kocarky, ja u amalky mela quinnyho ted chci maxi cosi, jinak ty ceny jsou fakt desny..... asi kouknu na bazary, u amaly jsem musela mit vse nove hezke nacincane, ale pak clovek prokoukne a vyradi veci co nepotrebuje :slight_smile: plno veci jsem mela zbytecne.....
21. únor 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve ctvrtek jdu na kontrolu, a dozvim se vysledky triplu, nejak se me tam nechce ani volat dopredu, at se to hezky vsechno dozvim naraz :slight_smile:
hory si myslim byli pro mimino dost narocny...... porad jsem si rikala jestli prezije tyto hory prezije vsechno.... chata byla s polopenzi a nevarili se tam obedy tak jsem museli chca nechca vyrazit pres den ven, chata byla 500m vysoko mimo sjezdovku, bud nas pan vozil na skutru coz bylo naramne skakani nebo jsem si to funela nahoru pesky a to jsem myslela ze me exploduje srdicko..... dva dny hezky a pak chumelenice a zapadli jsme snehem, 2m zaveje... no ale jinak to vylo fajn, bylo nas tam parta 5 rodin celkem 10 deti takze porad bylo co delat :slight_smile:
21. únor 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky! Mám takový hloupý dotaz ... chtěla jsem se zeptat, jak přesně se počítají měsíce těhotenství ... od jakého týdnu začínají jednotlivé měsíce těhotenství. Bavila jsem se o tom s kamarádkou a zjistila jsem, že každá to počítá jinak :slight_smile:
22. únor 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
0+0tt 4+3tt
4+4tt 8+6tt
9+0tt 13+2tt
13+3tt 17+5tt
17+6tt 22+1tt
22+2tt 26+4tt
26+5tt 31+0tt
31+1tt 35+4tt
35+5tt 40+0tt
@helen3
22. únor 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hypo stejně jsem to nějak nepochopila...koukám na to jak se to počítá a nemůžu přijít na to..... :grinning: :grinning:
22. únor 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Dneska jsem byla na zkoušce svatebního účesu...dopadl velice dopře. Dělali mi to holky z Litoměřic z učiliště a jsou šikovné :slight_smile: Už se to blíží...10.03 si řekneme s mím nastavajícím manželem a nastavajícím tatínkem své ano. Už teď plno příprav...Takže nervy jsou tam o něco intenzivnější...ale na co se budu stresovat,....zbytečně to jde pak i na miminko. Samozřejmě se těším :grinning:
Příští úterý jdu k doktorovi a ten mi taktéž řekne výsledky triple testu...Taky tam radši nebudu volat...radši taktéž ať se to dozvím hnedka...Ale kdyby nebylo něco v pořádku tak mi bude určitě doktor volat nebo by mi napsal sms. Tak snad vše dopadne dobře. A už by mi mohl říci, co by to mohlo asi být. Zda holčička a nebo ten chlapeček :slight_smile: :slight_smile: :wink:
22. únor 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se musím přiznat, že tu tabulku co napsala hypo absolutně nechápu :grinning: Ale to nevadí, jsem tu, abych se pochlubila krásnou zprávičkou, dneska jsem poprvé cítila v bříšku bublinky našeho miminka :slight_smile: , tak už jsem se taky dočkala :slight_smile:
22. únor 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zlatuzka Tak si to hlavně užívej..já je cítím od 16 týdne a snad 4 dny...ale jsou intenzivnější a intenzivnější, ale né pravidelné.... :grinning:
22. únor 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo Tak to nejsem o moc moudřejší :grinning:
22. únor 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helen3
@luciemeli
@zlatuzka
holky co radek to mesic :slight_smile: jsem spechala......
1. mesic 0+0tt - 4+3tt
2. mesic 4+4tt - 8+6tt
3 mesic 9+0tt - 13+2tt
4 mesic 13+3tt - 17+5tt
5 mesic 17+6tt - 22+1tt
6 mesic 22+2tt - 26+4tt
7 mesic 26+5tt - 31+0tt
8 mesic 31+1tt - 35+4tt
9 mesic 35+5tt - 40+0tt
uz je to srozumitelnejsi????? :slight_smile:
22. únor 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@hypo Jojoo už to chápu děkuji :grinning:
23. únor 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Docela jsem se divila! Včera kolem páté hodiny k večeru jsem si začala hrát s mimčem a pošťuchovat ho, aby nebyl línej...Samozřejmě jsem ho rozdováděla a začela jsem mít tlaky v podbříšku a dělala se mi jedna boule na pravé straně pak zmyzela a pak další na druhé straně...nejspíš hlavička.... :astonished: :astonished: pak to přestalo a pak jsem koukala na poštu pro tebe a zase jsem ho chvílema provokovala a normálně mám v 19, týdnu viditelný pohyby...takovej kopanec mi dal, že se divil i nastáávající tatínek....a já ani nemluvím..! :astonished: Čekala jsem pohyby později...až tak kolem toho 21. týdne nebo nějak tak...
takže se divím pak už mi nedal pokoj až do jedenácti hodin v noci....pak jsem šla spát...a je klid... :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo Už jo :slight_smile: Díky :slight_smile:
23. únor 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já už chci taky pohyby :slight_smile:! Pořád ještě nic necítím,ale jsem tedy teprve v 18 týdnu,ale ani bublinka :frowning2:.
@luciemeli Tak ty budeš nevěsta,to je krásný :slight_smile:. My jsme to plánovali loni v létě,ale nějak nám to nevyšlo,teď byla zase smrt v rodině :frowning2:,tak se to nehodilo a tak to necháme na příští rok v létě. To už bude mimčo roční,tak snad to zvládneme. No tak to určitě dodej aspoň jednu fotečku,ať vidíme jak vám to slušelo!
U nás nic nového,vše v pohodě,sepisuji pořád výbavičku a panikařím,že to všechno do léta nemůžu stihnout nakoupit :grinning:. Už se těším na velký UTZ ve 20 týdnu za 14 dní,jak dlouho mimi nevidím a ještě hlavně ani necítím,tak jsem trošku nervózní jesli je tam v bříšku vše vpořádku.
23. únor 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu Ahoj zlato. Já tomu taktéž nemůžu uvěřit, že už teď mám pohyby...To bude fakt sportovec/ sportovkyně...Ježiši smrt..je mi to opravdu moc líto. Sepisuj jen sepisuj..je toho moc...já taky pomaličku sepisuji...Koupila jsem si do kočárku síťku proti mouchám. V létě to jsou samé komáři a mouchy, vosy.....atd. Ale určo se hodí. Nebo se všechno bude....to víš že dodám... 10. 3 to je za 15 dní pánečku už se to blíží :slight_smile:. Já jdu na velký ultrazvuk příští úterý tak už se emohu dočkat!!!! :grinning: :grinning: Těším se na toho boxera :slight_smile: Už mi snad řeknou co to bude :slight_smile:
23. únor 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nakoukla sem do vaší diskuze....my čekáme chlapečka 7.7.:slight_smile:a pohyby cítím tak 14 dní...nejdřív jen takový lechtání-bublinky a poslední týden už to jsou malý kopanečky...mám placentu na přední straně, takže je to docela tlumený, ale včera malej nakopnul i přítele :slight_smile:
23. únor 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@yesu Ahoj no tak to je silák...být blíže u mě ten můj tak by taky nakop, ale ten můj spíš jen čuměl! :slight_smile: Už máte jméno pro kovboje? :sweat_smile:
23. únor 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jukněte na to se nasmějete....to je užasné miminko :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=7OnPfH7bEa8&feature=youtu.be
23. únor 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak dnes dr. a vypada to ze zas cekame holiku :slight_smile: to bude babinec .....
23. únor 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hypo paráda už to chápu taky :slight_smile:
23. únor 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek