• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari
Já vím,ale někdy je to mazec :slight_smile: !
12. kvě 2012 v 18:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eliskarenca jj já taky spoustu věcí do něho duju už několik let a stejně marně, ikdyž na druhou stranu my měli dost divokej začátek a oproti tomu je to teď pohádka, takže určitej posun tam vidím, ale ještě je pořád co ladit :slight_smile:
@alemari diagnóza to je, to vím, ale jsou věci, který mě prostě štvou a nějak se s něma neumím smířit!
@bajule Já mám seznam, kterej sem si vzala v čekárně na gyndě, ten se mi zdá rozumnej, ale třeba plíny si určitě beru, ty vím, že mi nikdo nedá, nebo teda tam kde chci rodit dávají myslím 5 na začátek, ale zbytek musím mít svoje...jestli chceš můžu ti ten seznam sem napsat...
12. kvě 2012 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@yesu ´
Taky jsme to měli divoký,hotová ,Itálie',jsme totiž každý úplně jiný,takže shodnout se byl boj a ještě někdy je.Teď je to klidnější,ale,jak říkáš,stále je co ladit :slight_smile: .@alemari S tou diagnózou atd..souhlasím s yesu!
12. kvě 2012 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca Já když to vemu zpětně nechápu, že sem to tenkrát všechno vydržela, dneska bych takovýho chlapa kopla za týden! Několik rozchodů, návratů, ale vždycky nás to táhlo stejně k sobě, takže asi všechno zlý je k něčemu dobrý a doufám, že s prckem už bude jen dobře :wink:
12. kvě 2012 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu já vím, a můžu tě ujistit že štvát tě budou vždycky, ale----pokud to nejsou drogy, cigára, chlast nebo automaty-neřeš to,z vás dvou bys byla jediná...co tvrdnutí?
12. kvě 2012 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu
Opět mi nezbývá než ,jen s Tebou souhlasit :slight_smile: !Kolikrát už jsem myslela,že to vzdám a chtěli jsme se několikrát rozejít,ale vždy jsme to zkusili znovu a znovu,tak snad už to bude jen a jen lepší a co se týká prcka,tak snad určitě dobře :slight_smile: .
12. kvě 2012 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu To budeš hodná :slight_smile:
12. kvě 2012 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari No dneska o 100% lepší a to jsem i něco poklidila!!!
@eliskarenca A jak dlouho jste spolu?
@bajule tak mmt jdu to sesmolit :slight_smile:
12. kvě 2012 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu To víš, připravuju, sepisuju... Se to už pomalu ale jistě blíží :confused: :slight_smile:
12. kvě 2012 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@bajule doklady-těhu průkazka, kartička zdrav. poj., občanka, vdané oddací list nebo rodné listy obou rodičů, svobodné rodný list a rozhodnutí matriky o jménu dítěte, jméno a kontakt na pediatra, pro tebe-košile(já si svoji neberu, použiju erár), župan(taky si asi neberu), přezůvky, ponožky, jednorázové kalhotky, ručníky, kojící podprdu, vložky do podprdy, porodnický vložky, pak samo toaletní věci, já si ještě beru vlhčenej toaleťák a normální, pro mimi-plínky(30ks), vlhčený ubrousky, jednorázový podložky, látkovou plínku a co se týče kosmetiky a oblečení tak je to asi v každé porodnici jinak....
12. kvě 2012 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@bajule já si chci zítra už něco sbalit, ale stejně kosmetiku pro mě a tak si dobalím až to přijde :slight_smile:
12. kvě 2012 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu To je rozumnější seznam než jsem pokaždý objevila... Děkuju :slight_smile:
12. kvě 2012 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@bajule nemáš zač :slight_smile:
12. kvě 2012 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu Tak to mám co shánět ještě....
12. kvě 2012 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@bajule tak já už mám vše :slight_smile: pro mě i mimouše, chybí mi jen postýlka!
12. kvě 2012 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu
To je fajn,já jsem si taky něco uklidila,snažím se s pauzami a vyžehlila další várku oblečení pro Elišku,tak jsem ráda.Zítra budu pokračovat,pořád je co dělat :frowning2: .Když mi je dobře,tak mi to nevadí :slight_smile: .My jsme spolu 5let a Vy :slight_smile: ?
12. kvě 2012 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu
Budeš si brát pro mimčo dudlíka :slight_smile: ?Postýlku budete kupovat?Taky bych si měla pomalu sbalit věci :slight_smile: .
12. kvě 2012 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca No my 4 a tři měsíce, ale mezitím sme spolu půl roku nežili....Tak sem myslela, že dneska ze sklípku dorazí, kdybych mu nenapsala, tak snad ani nezavolal a stejně sem ho prd slyšela, protože se tam všichni bavili a řvali a on nemohl jít ani ven a samo přijede až zítra. Jako mě to nijak nevadí, aspoň si od sebe odpočnem a budem se na sebe těšit, ale mohl být milejší...asi mě jen mrzí, že se tam všichni baví a já musím sedět doma!
12. kvě 2012 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca Jo ten si asi vemu, ale v hodně porodnicích to zakazujou, ikdyž to je snad moje věc ne?Postýlku budu mít od macešky i s matrací, mám totiž 15-ti měsíčního bráchu :grinning:
12. kvě 2012 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu
To jste spolu taky docela dlouho :slight_smile: .A kdy vlastně do toho sklípku jeli?To by mě taky mrzelo,to se Ti nedivím.Můj přítel nikam nechodí,dává si pivko doma,ale kdyby chtěl vyrazit sám,tak by u nás vznikla určitě velká debata,určitě by se mi to nelíbilo :frowning2: .Jenže je pravda,že mi ani spolu nikam moc nechodíme,převážně jsme doma,to mě taky někdy mrzí,ikdyž už jsem si zvykla.My tady nikoho ani moc neznáme,oba jsme z moravy,takže převážně všechny známé a příbuzné máme tam.Někdy mi to,ale chybí,bývala jsem docela číslo a málokterý víkend jsem byla doma :slight_smile: ,takže pro mě velká změna :frowning2: .
12. kvě 2012 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu
Dřív ho zakazovali určitě,to vím,ale teď jsem si myslela,že už to neřeší.Souhlasím s Tebou,je to naše věc,ale dřív měli tak hloupý řeči,že jsme si dudlíky na pokoji schovávaly pod polštář :sunglasses: ,než by jsme sestřičky poslouchaly,ale dnes už bych se nedala :slight_smile: .
12. kvě 2012 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eliskarenca Jel včera, já ho ještě vyhnala :slight_smile: ale myslela se, že dneska přijede :unamused: No co už, jako nijak moc mi to nevadí, ale mohl aspoň projevit lítost, že tam třeba nemůžu být s ním nebo něco....U nás to zase funguje tak, že každej si chodíme sami, když chceme, ale pít chodí tak jednou za tři týdny, jinak je jen někde s kámošema, ale nepije a já sem taky zvyklá chodí s kámoškama na kafíčka a když sem nebyla těhu, tak sem tam na panáka :slight_smile:
12. kvě 2012 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca já v pohodě, je tu sice zima, 10 stupňů:frowning2: ale v pohodě. V pátek jsem koupila první oblečky, dneska jsem vytáhla povlečení do postýlky po klukách, jen tu podprsenku nemůžu najít:frowning2:
12. kvě 2012 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,mám asi blbej dotaz-je nutná ta kojící podprsenka? V čem jsou její výhody? Koukala jsem na net a z cen jsem se zhrozila.. Teď nosím takové ty jakoby sportovní a vyhovují mi. Nestačily by? Díky,fakt nemám zkušenosti,hlavně mám už teď 100/F tak se neodvazuju pomyslet na rozmer až se to naleje...
12. kvě 2012 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamino Jako asi úplně nutný to není, je to asi spíš kvůli pohodlnosti, že se nemusíš tu podprdu vyhrnovat celou, jen to odklopíš...
12. kvě 2012 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu Ja jsem myslela,ze by mohlo stacit ji jen shrnout dolu:wink: nikdy jsem nekojila,opravdu nevim:wink:
12. kvě 2012 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@yesu
Já jsem si říkala,že jsi psala asi ,že má být pryč jeden večer.To je fakt,milejší být mohl,ale chlapi zřejmě moc nepřemýšlí než něco řeknou,bohužel pro nás :frowning2: .Já občas taky zajdu na kafčo s kamarádkami anebo se scházíme doma na kafíčko.Já už mám asi vybráno :slight_smile:,na paňáčky už moc nejsem a díky lékům,co jsem brala na záda,tak mi stačila trocha a už jsem měla motáka :slight_smile:.Ale mám ráda víno a šampus.Občas bych si šla zatancovat,ale přítel na to není :frowning2:.Ještě k předchozí zprávě,to máš tedy malého brášku,to musí být sranda :slight_smile:?
12. kvě 2012 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari
Tak už jsi začala chystat :slight_smile: ,já už jsem ráda,že to mám,jsem klidnější.Už si jen sbalit kufřík a připravit přítelovi věci pro malou,až pro nás pojede do porodnice.připravím mu zvlášťní hromádku :slight_smile: .Myslíš,že Ti ta podprsenka bude?
12. kvě 2012 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamino
Sohlasím s yesu.Já jsem sehnala v obchodě,zrovna tu sportovní měli v akci a tu s kosticemi měli taky za dobrou cenu(230 a 280Kč),snad si to pamatuju dobře,ale tak nějak.Přes 300Kč nebyly,zkus se někde v obchůdkách poptat :slight_smile: ,určitě je to lepší,hlavně praktičtější.
12. kvě 2012 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca Nejprve říkal, že tam pojede jen na otočku je pozdravit, já mu řekla ať tam teda i spí, že mě to neva, ale nečekala sem, že tam zůstane až do zítra, no co už...Pít už sem před těhu taky moc nechodila, jako jednou za čas jo, na panáka, na taneček, ale fakt jednou za čas a s kámoškama, každej týden by mě to nebavilo, stojí to dost peněz a ty kocoviny :sunglasses: Bráška je super, ale co sem těhu, tak ho moc nevidím, navíc táta s maceškou nežije, tak ani ji moc nevídám....ale na začátku sem ho docela hlídala, tak mám dobrou praxi a navíc dost věcí dědíme :slight_smile:
12. kvě 2012 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek