• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@eliskarenca
@kamino Holky já třeba koupila kojo podprdu v akci v Lídlu asi kolem dvou stovek :slight_smile:
12. kvě 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Tam jsem byla ,myslím ze nějak před měsícem byla ta akce,ovšem měla jsem strach,ze nechytnu velikost, už měli jen menší,stany nevedli:wink:
12. kvě 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino S tou velikostí je asi problém...ale zkus v nějakým menším obchodě se spodním prádlema a pyžamama a tak...já ve vedlejší městské části už o jednom vím a taky tam ta podprda stojí kolem dvou set....
12. kvě 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Diky moc za tip,ono je to v Praze celkem problem,same znackove obchody.. Budu patrat. Diky:wink:
12. kvě 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca už jsem jí našla! Je to D, snad mi sedne. Vážila jsem při porodu 75 teď mám 72. Uvidíme, stejně jsem jí měla akorát do porodnice a pak chvilku doma. Nosila jsem pevnou normální, bez kostic.
Nevím jestli se jednomu body a čepičce dá říct chystání:slight_smile: vytáhla jsem věci po klukách. Poperu to až bude hezky, teď je venku 9 stupňů :rolling_eyes: .
Dala jaem si hrášek čerstvý a na to meloun, no neudělala jsem dobře... :grinning:
12. kvě 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
holky mě dneska tak bolej záda a to budeme malovat předsíň a dělat ještě terasu u baráku, vlašťovky nám tam staví hnízdo...se vůbec netěším :grinning:
13. kvě 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli hlavně opatrně, já jsem včera uklízela obývák po malování, hopkala jsem po židli a večer jsem cestovala deset kroků na záchod s vypětím všech sil :frowning2: měla jsem sloní nohy a byla jsem na sebe naštvaná :slight_smile: dneska jsem si naordinovala leháro a odpoledne kafíčko u maminky :slight_smile:
13. kvě 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli U mě snad není den, kdy by mě záda nebolely, takže už sem si na to tak nějak zvykla, ale šetři se, já když třeba celej den doma poklízela, prala, vařila, tak sem večer nemohla ani vstát ze sedačky, takže už sem opatrná a teď s tím břichem už tuplem!!
@gable Koukala sem na tvou diskuzi ohledně váhy....já bych se z toho nehroutila, každý tělo a těhotenství je jiný. Ale vím jak se cítíš, já kdybych nejedla pořád to sladký, tak mám taky určitě tu váhu jinou, ale co teď si to užiju a pak prostě budu shazovat!
13. kvě 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu no je fakt, že jsem to hodně řešila a byla jsem z toho pak nešťastná, ale teď už to beru trošku jinak, prostě jsem se smířila s tím, že přibírám hodně a teď už nemá smysl se s tím nějak trápit :slight_smile: po porodu budu mít spousty času se dát zase dohromady a vím, že když budu chtít, tak to půjde.... s váhou bojuju už dlouho a je to jen o vůli :slight_smile: přibrala jsem 4,5kg za měsíc, tak jsem se hlídala, byla jsem na sebe trošku přísnější a další měsíc to bylo +3,5kg.... takže jaképak trápení :slight_smile: prdím na to.... nemohla jsem dlouho otěhotnět a nechci si to těhotenství znepříjemňovat hlídáním váhy a vyčítáním si nějakých dobrot :slight_smile: ale než jsem to pochopila :dizzy_face:
13. kvě 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable Přesně jak píšeš, užívej si to, po porodu bude na hlídání a shazování času dost :wink: moje maceška nabrala 28kg a čtyři měsíce po porodu byla na své váze, po roce ještě pod....
13. kvě 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu já jsem vymyslela super plán, který jsem sdělila i mému chlapovi, do příštího léta -10kg, do dalšího -10kg.... když to půjde líp, nebudu se zlobit :slight_smile: a když to nepůjde podle plánu, tak budu hooodně na**aná :angry: a až budu mít za ty dva roky opět normální tvary, tak do toho praštíme :slight_smile: tak snad ze mě nebude za dva roky tlustá slečna :grinning:
13. kvě 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Ahojky!Včera přišel přítel od kompu a nakukoval,tak už jsem nepsala,byl mimořádně moc zvědavý :slight_smile: .Nenaděláš nic,když už to tak dopadlo :frowning2: .Stejně jsi dobrá,že to ještě bereš s rezervou,já bych byla stopro dost naštvaná.Já co jsem takhle vyrážela,to je tak,6-7let zpátky.Byly jsme v Blížkovicích dobrá parta,spousta kamarádek,tak jsem si chodila ráda posedět.Bývala jsem celé dny doma se synem,tak když byl o víkendu u táty(exmanžela),tak jsem šla.Teď už by mě to taky nějak moc nebavilo a hlavně nám za chvilku začnou úplně jiné starosti :slight_smile: .Já už mám syna velkého,tak začínám skoro nanovo,ale na mimčo se moc těším,přála jsem si ho :slight_smile:.Aha,ale je fajn,že máš po kom dědit :slight_smile:.
13. kvě 2012 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
To jsi měla štěstíčko :slight_smile: .Já si občas koupím taky v lidlu a tak,třeba tričko,sportovní kalhoty,ale podprsenky měli vždy malá čísla,nikdy mi nesedly :frowning2: .Nedávno jsem tam koupila pro prcka,takový milý pro holčičku trička :slight_smile: ,možná by to mohla mít i jako šatičky.
13. kvě 2012 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
Tak snad Ti sedne.To si ještě nachystáš,já už mám naštěstí vše připraveno,měla jsem strach,jak to budu později zvládat a včera jsem to dovršila :slight_smile: ,je pravda,že teď počasí nic moc,ale ono zase hezky bude.To se tedy nedivím,to by mi zrovna asi taky nesedlo :wink: .Já jsem se včera taky trošičku přeplácala,já jsem pro změnu měla chuť na brambůrky a pak jsem si dala,teď moji dost oblíbenou zmrzku :slight_smile: ,dnes se musím krotit :frowning2: .
13. kvě 2012 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable
To víš,že jo,neřeš to,určitě budeš mít čas na to se dát do kupy,tak ,aby jsi byla spokojená a cítila jsi se dobře :slight_smile: .Zbytečně se s tím netrap a mysli na něco pozitivního :slight_smile: .Můžu se Tě zeptat,jak dlouho jsi nemohla otěhotnět?
13. kvě 2012 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca víc jak dva roky.... byli jsme oba zdraví a funkční, akorát jsem měla nepravidelnou MS a občas nebyla v cyklu ovulace, takže jsme to řešili práškama a stále nic.... tak jsme se domluvili s mudrem v září 2011, že vše vysadím, nebudu si měřit bazálku, ani zapisovat každý vrz :slight_smile: prostě si dám tři měsíce pauzu a po novém roce zkontaktujem nějaké centrum asistované reprodukce a zkusíme to s pomocí, když my jsme na to byli leví :grinning: a já hned v říjnu otěhotněla :slight_smile: prostě jsem se smířila s tím, že za tři měsíce půjdem pro miminko z pipetky a ono se dostavilo ihned :slight_smile: prostě psychika je mocná....
13. kvě 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,co dnes vaříte dobrého?Mně minulý týden vyprávěla sousedka,starší paní,ale moc milá a hodná,co s dcerou vařily a prý je to moc dobré,tak to dnes zkusím :slight_smile: .Vepřové plátky,plněné kysaným zelím a klobáskou,jako závitek,tak to zkusím a jsem zvědavá,jestli nám to taky bude chutnat :slight_smile: ?Kluci jsou dnes v lese,tak mám čas,ale už se chystám experimentovat :slight_smile: .Před chvilkou jsem dožehlila další koš prádla a další jdu pověsit,nevím,kde se pořád bere :frowning2: .?
13. kvě 2012 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já ty moje chutě už nekomentuju, jenže já miluju sladký, ikdyž nejsem těhu! není den, kdybych si něco sladkýho nedala! :angry: a mám navařeno od včera, dělala sem kýtu zapečenou s cibulí a hořčicí a brambory v troubě!
@gable my se snažili dva měsíce fakt intenzivně, byl to takovej hon na mimino, pak nás to začalo štvát a řekli sme si, že si trošku odpočnem a za další dva měsíce sem byla těhotná! Když máte to miminko takhle vymodlený tak tu váhu prostě neřeš, buď ráda, že jste zdraví :wink:
13. kvě 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable
To je pravda,psychika udělá strašně moc a čím víc se člověk hlídá a sostředí na danou věc,tak je to snad horší.To je dobře,že Vám to takhle dopadlo,o důvod víc proč se vykašlat na váhu.Vážně je to u každého individuální.Já jsem brala od porodu 1.syna 16 let antikoncepci,tak jsem si říkala,kdoví za jak dlouho se nám poštěstí a byla jsem překvapená.V srpnu jsem vysadila a v říjnu jsem měla poslední menstruaci a v listopadu už jsem dělala testík :wink: .Já jsem zase měla strach,že moc přiberu a s mými problémy ze zády budu muset zůstat ležet,ale moc jsem nepřibrala a zatím zvládám,když teda neberu v potaz ty bolesti páteře,ale já jsem s tím do toho šla.Zatím mám 7,5Kg navíc a z toho má malá 1900G,tak jsem ráda.že mi to tak zatím vychází :slight_smile: .Ale jak říkám,je to individuální,hlavně,že je vše,tak jak má a držíte se,tak držím palečky :slight_smile: !
13. kvě 2012 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca
@yesu jsem moc ráda, že to tak dopadlo, miminečko je zdravé, já jsem taky bez potíží :slight_smile: když jsem byla v práci, tak jsem měla potíže se zádama a bála jsem se, že to v těhotenství bude mazec, ale zatím vše vpohodě a doufám, že už to tak zůstane... jen ty nožky chuďátka musí nosit takovou váhu :grinning:

My dnes máme papání ze včerejška - těstoviny zapečené s nivou a listovým špenátem a okurkový salát s bílým jogurtem.... a zítra budou smažené žampasy a nové brambory na které já se velmi těším :grinning:. Jinak ten závitek nám dělávali v práci a byl moc dobrý...akorát ho prasili br. kaší z prášku :zipper_mouth:
13. kvě 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable
Já jsem ho ještě neměla,tak snad nám bude chutnat,máme k němu brambory.Nám v práci dělávali o víkendu kaši z prášku,taky mi nechutnala :angry: .A co se týká nožek,musí to přežít :slight_smile: , :frowning2: .
13. kvě 2012 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Sladký mám taky ráda,tělo energii potřebuje :wink: a odůvodnit si to taky musíme :wink: .Tak to může být taky dobrota,děkuji za tip,jeden den vyzkouším.U nás moc,kluci' sice nemají rádi změny,nejraději by jedli stále to samé do kola,ale já bych klidně experimentovala :slight_smile: .
13. kvě 2012 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Tak já začala pořádně vařit až co jsem doma(od ledna), do té doby jen sem tam o víkendu, takže mě to zatím docela baví a zkouším co dokážu :grinning:
13. kvě 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Taky jsem doma,od 1.ledna,mohla jsem jít na neschopenku sice dřív,ale chtěja jsem ještě dodělat prosinec.Já jsem tedy vařívala,skoro každý den,pokud jsem tedy neměla denní-12náctku,to jsem na to kašlala.Vařila jsem přítelovi do práce(denní,noční),moc mu v práci bašta nejede,Danda chodí ve škole,ale většinou si dá i ještě doma,prý je ve vývinu :wink: .Kolikrát se mi moc nechce :frowning2: ,jinak závitky dnes měly úspěch :slight_smile: .Už máš přítele doma :slight_smile: ?
13. kvě 2012 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Já jsem doma od půlky ledna, ale pracuju doma, ale jen tak tři hoďky denně....v práci jsem bývala i 12 hod a záda to nezvládaly! Přítel už je doma a dospává :confounded: tak koukám na filmy :slight_smile:
13. kvě 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gable jojo už to máme hotové ale dneska se od rána hádam ze svým manželem...už mě to štve vymaluje a pak mi nechce ani pomoct uklízet!

@yesu jojo já už to jenom douklízím a mám klid jsem už utahaná a manžel mi nepomůže protože táhnul na fotbal...takže se musím poradit sama s tomáškem :frowning2:
13. kvě 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Chicht, tak to máme podobný problém... Já mám teď 85F a trpim :grinning:
Já zase nemůžu sehnat žádnou tu sportovní bezešvou, takže sázim na podprdy z druhý ruky, ale jak to nemá kostice, tak v tom mám ty prsa jak zaječí uši :zipper_mouth: :confused: :astonished: :grinning: :grinning:
Jednu kojo mám bez kostic a jakž takž to jde a druhou vystuženou s kosticemi jsem si objednala včera, tak jsem zvědavá, jak mě bude :grinning:
Obchody ani nezkoušim, to bych se nedoplatila a sehnat takový padáky je problém :grinning: :grinning: Zkus mimibazar, mají tam hodně velikostí i těch nadměrných a i když jsou z druhý ruky, jsou nový a nenošený.
13. kvě 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dneska dopřipravila obě postýlky, ještě čekám na druhá nebesa, zítra koupit barvu, namalovat medvídka Pú nad postýlku a můžu rodit :grinning: Kočárek příjde v týdnu UŽ SE NEMŮŽU DOČKAT :sunglasses:
A pak už mě chybí jen věci do porodky a hyg. potřeby :slight_smile:
13. kvě 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my pojedem pro postýlku a matraci snad tenhle týden....a nějak se nemůžu dokopat k tomu sbalit tu tašku do porodky, to budu odkládat tak dlouho, až to na mě přijde a nebudu mít nic nachystaný!
13. kvě 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky jak se máte,už nám uběhl další týde=)Malá kope a kope a u tam má těsno,blbě se mi spí i sedí =)
13. kvě 2012 v 19:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek