• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@lucienavratilova Mě už se blbě dělá všechno :confounded: a to věčný ležení mě fakt nebaví, ikdyž sem tam doma něco udělám, stejně je to nuda, už abysme překonali 36tt a pak už bude zas dělat všechno!
13. kvě 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Tak to máš fajn,že to máš tak udělaný,že si můžeš vzít i práci domů,to jsi pracovala asi v kaceláři?Já jsem pracovala tady u nás na Hrádku jako pracovnice v soc.službách,jako pečovatelka, nejdříve u ležících klientů a teď v Chráněném bydlení.Máme klienty s mentálním postižením,takže jsem už správně ani v prosinci neměla dělat.Tady v těch zařízeních to tak je,ikdyž mě by to nedovolila ani doktorka.Tak jsi si u telky alespoň odpočla :slight_smile: ,Já jsem byla na kafču u naší milé sousedky Půjdu si dát spršku a dnes už nic nedělám :slight_smile: .
13. kvě 2012 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Já jsem manikérka, dělám nehty a jelikož sme zatím dětskej pokoj nedělali, mám z něho takovej malej salon :slight_smile:
13. kvě 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca jinak už na to prdím a tu vanu si dneska umyju sama :angry: :angry: :angry: pak mu jen řeknu, že mu fakt děkuju, že mi tak pomáhá a že sem ráda, že si víkend užil :angry:
13. kvě 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Holky, já už sotva lezu!!!
13. kvě 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule já sice taky, ale můj aktivní způsob života mi fakt chybí!!A už nevydržím dlouho ani sedět, takže nejlepší poloha je fakt ve stoje nebo vleže!
13. kvě 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu
Aha :slight_smile: ,tak to je supr,ale,že u toho bolí záda tomu věřím.Já jsem chodila na nehtíky 5let,je to fajn mít upravený nehty.Je to 2 měsíce,tak jsem si je nechala sundat,měla jsem je už dost slabý,tak jsem si říkala,že přes těhotenství je nechám dýchat :slight_smile: ,ale není to vončo :angry: .S tou taškou jsem na tom stejně,musím se k tomu dokopat,než vážně bude pozdě :frowning2: .Já už mám postýlku doma,jen ji složit,ale to budu urgovat,tak za 14 dní :slight_smile: ,v týdnu musíme pro tu kolébku,tak ještě přemýšlím,co si dám do ložnice a co do pokojíku?Jak jsi na tom dnes s bříškem?Já opět nic moc,stále mi dost často tvrdne,ikdyž jsem úplně v klidu :angry: .
13. kvě 2012 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
To se Ti nedivím,asi bych taky tak reagovala.Někdy je to fakt otřesný,hlavně to mrzí :angry: .
13. kvě 2012 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Já je nosím snad sedm let a nesundám je ani za nic, sem na ně hrozně zvyklá a navíc mám svoje nehty hrozný, střašně se mi lámou i třepí, takže jsou děsně ostrý, což by bylo pro mimi mnohem nebezpěčnější! Doufám, že s tím v porodce nebudou mít problém :confounded: Já mám doma zatím půjčenou kolíbku, tu si nechám v obýváku a do ložnice si dám postýlku. Břicho od včera naštěstí dobrý :slight_smile: Snad to nic nebylo, malej kope a já jiný příznaky nepozoruju, tak snad ještě vydržíme!
13. kvě 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Nevím jestli mě to víc mrzí nebo štve, že on má všechno pod nos a doma naprostej full servis!! :angry:
13. kvě 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Díky za tip, to víš, že koukám všude možně a budu v tom pokračovat. :slight_smile: Máme holt smůlu, že nemáme prsa po tatíncích :slight_smile:
13. kvě 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca já tu zmrzlinu nemusím ani normálně, jsem spíš na sýry a to i teď...
A výbavičku, všechno jsem to naházela ze skříní na zem, je tu modro :dizzy_face: asi vemu útokem dětské oddělení v nějakém supermárketu:slight_smile:)) kdyby člověk věděl jestli bude horké léto....asi to nebudu z oblečky přehánět, dokoupím i po porodu. Co máš do kočárku na přikrytí a zabalení?
13. kvě 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Já mám nehty docela v poho,ale umělý mi připadají hezčí,ale odpočinout si potřebujou.Určitě si je dám znovu :slight_smile: ,budu se pak cítit líp :slight_smile: .To nevím,jak je to v porodnici,ale podle mě by to řešit neměli,dnes je to běžný a hlavně je to Tvoje věc!Budu mít postýlku taky půjčenou a asi bude lepší si dát postýlku do ložnice,jen to tam budeme muset upravit,stačí tedy jen posunout postel a stolečky,snad se nám to tam vejde :slight_smile: .Určitě vydržíte :slight_smile: .Mě to zlobí každý den,ale zatím se držíme,tak doufám,že ještě alespoň ten měsíc zvládneme :slight_smile: .
13. kvě 2012 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Hodila sem si do fotoblogu fotku dnešního břucha tak mrkni, jestli chceš :slight_smile:
13. kvě 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Možná obojí :angry: .To jsou chlapi,bohužel,přijde jim to samozřejmý a když jim něco řekneš,tak se ještě cítí ukřivděný,alespoň tak je to většinou u nás :frowning2: .Nemá smysl se rozčilovat :frowning2: .
13. kvě 2012 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Mrknu se a zítra písnu :slight_smile: .Jdu zalehnout,ikdyž asi neusnu,ale jsem nějaká uavená :wink: ,Dobrou noc!
13. kvě 2012 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca však já se už ani nerozčiluju :wink: jdu taky spát, dobrou.
13. kvě 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám dnes nějaký kopr,nechce se mi jít ani vařit a to mám před sebu náročný den :unamused: tento týden se konečně vrhneme na poslední místnost v bytě :slight_smile: už aby ta rekonstrukce byla za náma a já měla příjemnější starosti :slight_smile: třeba praní oblečení, chystání hnízdečka pro toho našeho Tomáška.... zítra jdeme na předporodní kurz, tak jsem zvědavá, konečně nějaká změna od těch prachovek a hadrů na zem :grinning: budeme s partnerem velice chytří :grinning: a konečně uvidím porodní sály a pokoje šestinedělek, takže mé fantazie už budu moct zasadit do konkrétního prostředí :slight_smile:
14. kvě 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable Já jsem dneska taky nějaká lenošná!!Mám na půl uvařeno, udělám jen přílohu a budu se válet:slight_smile:
14. kvě 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám,že už se všechny sotva hýbem :grinning: já včera brečela na záda a nohy...co jsem překonala 15kilo navíc,tak moje tělo nestíhá,jsem celá oteklá a ošklivá:frowning2:chlap mi umí akorád ještě shodit sebevědomí,když mi oznámí,jak mám velký zadek..no hrúza...jinak už vypráno a vyžehleno..večer se složí postýlka a v týdnu koupí nebesa a povlečení...pak jen zajet pro přebalovák a vše naskládat :slight_smile:
14. kvě 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu já jdu obalovat miliony malých žampionků :unamused: zřejmě zasednu v kuchyni ke stolu a budu obalovat v sedě :grinning:
@natykata taky se cítím čím dál hůř :slight_smile: včera jsem si sedla mému chlapovi na klín a říkal, že už to není sranda :slight_smile: že už je to znatelný rozdíl :grinning: ale bere na mě ohledy, dělá si z toho spíš srandu... mám spousty nových přezdívek, macatých, tučňáčkových, měkkučkých....
14. kvě 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable já žampiony a květák obaluju v sáčcích, ten tip mi dala tchýně a je to super, hodíš dovnitř, zatřeseš a je to :slight_smile:
14. kvě 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu já na to mám krabičku,taky s tím zatřesu a je to, ale ten počet :confounded: no už se těším, až budou usmažené na talíři :slight_smile:
14. kvě 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable mě taky říká buřtíku, tučňáku a tak, ale jen ve srandě :slight_smile: náhodou když sem se ptala, jestli to mám hodně ve stehnech a tak, tak mi říkal, že ne že jen v bříšku :slight_smile:
14. kvě 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu dívala jsem se na tvůj fotoblog, máš hezké bříško :slight_smile: já jsem prvně přibrala nádstavce nad zadkem,pak nohy a pak teprve bříško :slight_smile: včera jsem říkala, že se mi zdá, že se mi zmenšily prsa a bylo mi řečeno, že prsa se mi nezmenšily,že jsou pořád stejné, ale že já jsem se celkově zvětšila :sunglasses:
14. kvě 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable mě se teď moje prsa vůbec nelíbí :unamused: snad se dostanou do původních pozic :slight_smile: já přibírám tak nějak postupně všechno, stehna, zadek a bříško....
14. kvě 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
@gable mě řiká pupkoune...drzoun :grinning: ale včera si hnusně rýpnul,že nikdy nechtěl silnou holku a teď má doma kouli,on to nemyslel zle,ale vyznělo to strašně...do toho mi každý známí hlásí,jak otýkám v obličeji a podobně...
14. kvě 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak teda já do 13kilo šla jen do břicha,prsa a zadek,až teď kynu všude okolo...
14. kvě 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu já jsem byla zezačátku nadšená, zvětšily se mi o dvě velikosti, ale je fakt, že teď už pomalinku na tom mém obřím těle zanikají :slight_smile: jdu na ty žampióóóny ááách joooo :rolling_eyes:
14. kvě 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata mě včera uzemnila moje mamka :slight_smile: taky to nemyslela zle, jen se prostě netrefila do nálady :slight_smile: no měla jsem pak vražedné úmysly a chtěla jsem být jen zalezlá doma, aby mě nikdo neviděl :slight_smile:
14. kvě 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek