• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@gable cítím se stejně..už se mi moc nikam nechce chodit..jsem nemotorná a ohromná :grinning:
14. kvě 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
@gable Jo, holky, já teď o víkendu zas skočila s váhou o kilo, málem mi vypadly ráno oči :-/ V pátek jsem měla nahoře 8,8kg a dneska ráno 9,4kg. Teď navíc budu od soboty už na mateřské, tak se úplně děsím, kam ještě za ty 2 měsíce nakynu :frowning2: :grinning:

Jinak to vypadá, že se nám Naty konečně otočila hlavičkou dolu, byla to včera docela sranda, ležela jsem na gauči a četla si a úplně jsem cítila, jak se tam najednou hraboší, boule na obou stranách břicha a potom večer a dneska od rána už kope nahoře pod žebrama, tak jsem zvědavá, jestli už se ustálila, nebo ještě nějaký cestování bude, je neposedná :grinning:
14. kvě 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata tak to mě zas každej říká, že nahoře to vidět vůbec není...
@gable já měla prsa fakt malý a příteli se líbily, teď se mi zvězšily bradavky i dvorce a nelíbí se to ani mě ani jemu :confounded:
14. kvě 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka to máš dobrej přírustek, buď v pohodě :slight_smile:
14. kvě 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám 11 kilo nahoru a prej taky normální přírustek :grinning:
14. kvě 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já 10,5kg a taky je to prý v normě....
14. kvě 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám malou furt nějak napříč,nějak se jí cestovat nechce,za to kopancema mě klidně vzbudí v noci
14. kvě 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj malej je hlavou dolů už asi od 27tt...
14. kvě 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu tak to se máš,doufám,že si to malá taky rozmyslí,ikdyby to mělo být na poslední chvíli
14. kvě 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme se otočili ve 30tt a od tý doby mám permanentně zadek a nohy v žebrech :grinning:
14. kvě 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu No já vím, že to není až taková trága, ale s tím, že nejsem žádná křehulka, tak už se začínám děsit, kolik můžu za ty 2 měsíce ještě přibrat, když jen mimčo přibere tak 1 - 1,5kg :slight_smile: No uvidíme :slight_smile:

Jo, já si nejdřív medila, že mě to na ty žebra netlačí tolik jako když tam cpala hlavu...no a samozřejmě jsem to zakřikla...tady zdechnu ten poslední týden u compu :-/
14. kvě 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já zatím nemůžu tvrdit jak je mimi otočené, ale podle těch ran do pravého žebra bych řekla, že je hlavičkou dolů :slight_smile: Jinak jse přibrala 7kg, tak jsem zvědavá co mě ještě čeká :astonished:
14. kvě 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já se chystám k Dr. tak jsem zvědavá, co mě poví :slight_smile:
A s tím otočením :slight_smile: , už delší dobu je hlavičkou dolů a pěkně mě trápí žebra v pravé straně, začínám je mít pěkně bolavý :confounded: A nedá pokoj ani v noci, to mě přijde, že to je kdo z koho, kdo se vzdá svý oblíbený polohy a většinou to je tak, že tak do dvou do rána vítězí mimčo a pak konečně já :grinning: :grinning:
14. kvě 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule ještě chvilku má čas, tak snad se otočí :slight_smile:
@snuflinka já začínala na víze 65kg a doufám, že víc jak s 80 k porodu nepůjdu!!!i tak je to děsivý číslo, ale doufám, že to pak půjde dobře dolů, mám předsevzetí, že půjdu pod svoji původní váhu :grinning:
Jinak dneska malej od rána děsně řádí, až to bolí, snad se mu nic neděje a má jen akční den :confused:
14. kvě 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Ahojky!Tak jsem se konečně dostala ke psaní :slight_smile: .Docela tady toho přibilo :slight_smile: Na mě padla večer taková únava,že jsem musela zalehnout,nakonec jsem se stejně převalovala,ale usnua jsem po dlouhé době bez stěhování do pokojíku :wink: .Ráno jsem už vstávala o půl 7,jela jsem do K.Hory odevzdat smlouvy,co jsem uzavřela,pak jsem vyzvedla přítele a ještě jsme museli zajed do Kolína,vyřídit pár věcí.Vařeno jsem měla ješte od včerejška,tak jsem byla ráda,že mě dnes mine kuchtění :slight_smile: .Na chvilku jsem zalehla,abych dala oddech zádům a teď mě ješte čeká úklid,moc se mi,ale nechce :unamused: .Přítel usnul,má dnes noční,tak ho nechám v klídku.Váhu dáš určitě dolů,neměj strach,až začne ten kolotoč :slight_smile: .Já jsem při 1.těhotenství nabrala 14kg a do 3týdnů jsem měla ještě o 5kg míň než předtím.Je pravda,že jsem,ale vypadala šíleně strhaně,až vyhuble,nic moc,ale srovnalo se to.Já jsem zatím přibrala 7,5 kg a mám to jen v bříšku a trocu v zadku a ve stehnách,tak jsem zvědavá.Teď jsem starší,tak si myslím,že už to půjde hůř.Určitě má akční den :slight_smile: ,musí se vyřádit :slight_smile: .Já mám dnes bříško klidnější a malá je taky v klidu.Doufám,že není klid před bouří :slight_smile: , :unamused: .
14. kvě 2012 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
To si myslím,že máš asi barvičky do modra,ale ty jsi psala,že nevíte,jestli holčička nebo kluk?Já mám na přikrytí deku a slabou peřinku,to jsi mi připomněla,že si musím sehnat povlak na peřinku :frowning2: .Na to jsem se ještě neptala :frowning2: .
14. kvě 2012 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki, tak my máme + 13 kg, ale není to tak vidět :slight_smile: a malý byl ve čt hlavou dolů a včera už zase hlavičkou nahoru, tak jsem zvědavá jak budu teda rodit :dizzy_face:
14. kvě 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to tady tak čtu, tak mám v břiše asi lenocha :slight_smile: přes den moc necítím, že by se hýbal, natož, abych věděla, kde má hlavu a kde nohy :grinning: večer, když už jsem v klidu, tak vnímám, že se tam sem tam zamrví,ale taky žádné vzrůšo :slight_smile: placentu mám na zadní straně, ale mám vypolstrované břicho,tak to bude možná i tím.... no snad je mu tam dobře, i když mě neokopává :slight_smile:
14. kvě 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu :grinning: Tak to já začínala na 80kg, takže se děsím, abych potom nebyla metráček :slight_smile:))
14. kvě 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24
Ještě má čas se otočit,neboj :slight_smile: .
14. kvě 2012 v 15:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable
Hlavní je,že ho alespoň občas během dne cítíš,pohyby si,ale určitě hlídej :slight_smile: .
14. kvě 2012 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca nevíme co to bude, po klukách je modro, koupím to nejdůležitější. Já mám peřinky krásné, zavinovačku asi ani shánět nebudu, ke kočárku jsem si objednala takovou bezva vložko, má to i letní a zimní stranu, už aby to došlo:slight_smile:. Dneska je teda tlak,spala bych!! Venku zima...
14. kvě 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 já měla včera taky hlavu nahoře, teď zase dole. Ale ta hlava nahoře je teda né příliš příjemná, mě to dítě prokopávalo všechny cesty vyměšovacího ústrojí:frowning2:. Točí se, ani nevím kolikrát za den!
14. kvě 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
To víš,že jo,jestli toho máš dost,ikdyž možná bx to chtělo i něco neutrálního :slight_smile: ?Já zavinovačku mám,peřinky taky,ty mám nové,jen ten povlak,ten jsem úplně vypustila.V Janovicích ho neseženu,tak se po něm podívám příští týden,to jedu,jak do Kolína,tak do K.Hory.Dnes je fakt divně,taky se mi před chvilkou udělalo docela nanic :frowning2:.
14. kvě 2012 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Já se včera celej den držela abych neusla, abych dobře spala v noci a pak sem stejně nemohla usnout! Ale šla jsem na záchod jen ve dvě a pak spala až do devíti :slight_smile: Tak to Ti to šlo po prvním těhu fakt dobře dolů....věk si myslím, že taky dělá hodně, spolíhám na to....Teď jsem tři hoďky pracovala, malej se zklidnil a teď odpočívám :slight_smile:
@snuflinka Seš taky mladá, takže to shazování půjde určitě dobře :wink:
14. kvě 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca je divně!!!

@gable to jako že třeba během dne nevíš jestli mimi spí? :wink: Já mám v břiše už třetí a jestli spí vím bezpečně :grinning: a řekla bych že to vidí i druzí :grinning: Asi budete mít klidné miminko:slight_smile:
14. kvě 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
To usínání je děsný,někdy jsem z toho dost nervní,když nemůžu dlouho usnout :angry: .Mě chytly před hodkou dost záda,tak jsem si vzala prášek a čekám,jestli to alespoň trošičku poleví.Vůbec se mi do ničeho nechce.Tak to máš hotovo :slight_smile: ,to máš fajn.Jen si odpočiň :slight_smile: .Jak to dopadlo včera s tou vanou :slight_smile: ?
14. kvě 2012 v 16:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Já aspoň věděla, že ráno si můžu přispat a přítel taky nemohl usnout, tak sme se převalovali spolu, akorát, že on chudák musel vstávat do práce ve dvě!!Jak to dopadlo?No jak myslíš?Umyla sem si ji sama a děsně u toho nadávala, když sem se v ní plazila s tím pupkem!Pak mu řekla, že mu děkuju, že to udělal a on na to:Opičko kdyť já bych to udělal.....Tak sem mu řekla, že nebudu čekat měsíc a že je fakt vtipný, že mě nechce nikam pouštět, abych doma odpočívala, ale že lezu ve vaně a doma dělám všechno mu nevadí, tak jen koukal! :confounded:
14. kvě 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
To máš dobrý,že ráno spíš dýl.Já už bývám docela brzo vzhůru,ikdyž teď o víkendu jsem ještě k ránu usnula a vstávala jsem po 8hodině,to byl úspěch :slight_smile: .To je síla,taky se chystám na koupelnu,ale na vanu někoho zaúkoluju,tak doufám,že mi to vyjde :slight_smile: .To jsi mu řekla dobře,jen,aby jsi z toho něco vzal :unamused: ,Zajímavý je,jak se jim hodí a kdy vědí kdyby jsme měly odpočívat :angry: .Občas mluví,jak se jim to hodí :angry: .
14. kvě 2012 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Já ráno můžu spát podle práce, takže někdy si přispím a někdy přivstanu...ale ráno mi teda problém spánek nedělá :slight_smile: No nevím jestli si z toho něco vezme, ale jak říkáš oni mluví jak se jim to hodí :confounded:
14. kvě 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek