• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@eliskarenca vyklízela jsem skříně a věci z ložnice, tak jsem zase nic necítila, ale teď se jdu na chvilku natáhnout, tak doufám, že se malinký ozve :slight_smile:
@alemari no klidný by mohl být :slight_smile: sice má temperamentní rodiče,ale když na to přijde, tak jsem taky dobrý gaučák :slight_smile: a on byl zplozen na gauči,tak se to s ním možná potáhne už od bříška :slight_smile:
14. kvě 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
To máš supr,teď si to spinkání :slight_smile: ještě můžeš užít.Já jestli se to nezlepší a to už asi ne :frowning2: ,tak už to asi nedoženu :frowning2: .S chlapama je kříž,taky mě ten můj každou chvíli rozčílí,ale nemá to smysl :unamused: .
14. kvě 2012 v 17:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable
Já tedy cítím nejvíc pohybů,když jsem v klidu,tak snad se Ti malinký ozve :slight_smile: .Třeba budeš mít vážně klidné miminko :wink: .Já jsem teda dost temperamentní a nevydržím dlouho v klidu,přítel je pravý opak,tak jsem zvědavá po kom ta naše malá bude :slight_smile: ?Jestli po mně tak to bude asi číslo a užijeme si :slight_smile: .Raději nebudu předcházet :sweat_smile: .
14. kvě 2012 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca jj ještě si to užívám, nesnáším vstávání a celkově sem fakt spáč, tak sem zvědavá jak to budu zvládat s mimčem!!
14. kvě 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kupujete nějakej letní fusak??já pořád přemýšlím....
14. kvě 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu máme deku do kočárku, který ještě nemáme :grinning:
14. kvě 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gable to se pozná podle místa splozeni? Tak to já si ani nepamatuju že jsme byli na aerobicu :grinning: :grinning: :grinning: A dokonce u všech třech!!! Teď vážně, probíraly jsme to z maminkama v nemocnici když jsem byla na kapačkách a sestřička nám řekla že je to někdy ovlivněné velikosti dělohy a množstvím vody-já mám břicho jako vorvaň, maličké má místo tak se točí jak se mu chce:slight_smile:. A pohyby cítím i když jdu, ležím, sedím, nemusím být v klidu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu já mám objednaný Kuschelnest od Hartanu v barvě kočárku. Ještě ale nemůžu popsat, čekám na něj:slight_smile: má to letní i zimní stranu, takže počítám že to bude i doma jako spací pytel, má to průstřihy do autosedačky...pisnu a vyfotím až dojde:slight_smile: ty bereš co?
14. kvě 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Tak to si tedy ještě užívej,nechci Tě strašit,ale se spinkáním u mimča asi nepochodíš :slight_smile: .Alespoň ze začátku,později,jestli bude po mamice,tak třeba ano :slight_smile: .Uvidíš,třeba to bude zlatíčko :slight_smile: .Určitě to zvládneš :slight_smile: .
14. kvě 2012 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Já letní fusak určitě ne,mám deku a peřinku :slight_smile: .
14. kvě 2012 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari já mám taky obří břicho,ale ty pohyby poslední dobou nic moc :( zkusím tady chvilku sedět, protože to se mu moc nelíbí, když jsem skrčená u pc.... doufám, že brzo dostanu kopačku :slight_smile:
14. kvě 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable já píšu z mobilu, ležím..asi nemá moc místa, to se nedá nic dělat. Co doktor?
14. kvě 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já právě přemýšlím, že vezmu tu letní verzi od emitexu....
@eliskarenca Mě je jasný, že to bude krušný, ale mám naivní představy, že bude spáč po mě :slight_smile:
14. kvě 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari byla jsem minulý týden ve středu, vše ok.... cítím to teď jako takové bublinkování, jakoby se tam jen lehce pohnul.... uvidíme, až v deset přijde tatínek, co bude dělat, on totiž hezky reaguje na jeho hlas :slight_smile: to je ta chlapská soudržnost :slight_smile:
14. kvě 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable nače mimi se zase uklidní když kluci nebo tatínek hladí a mluví. To jen se mnou se nudí a vyvádí:slight_smile: jś jdu ve čtvrtek na kontrolu, jsem zvědavá kdy mi udělá ten ultrazvuk..
14. kvě 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu kouknu na stránky, já se už ani po jiných značkách nedívala, vůbec nemám představu. Asi bych ho ani nepřiobjednala ale byla 5% sleva na vše tak jsem toho využila...ať je to v barvě kočáru.:slight_smile:
14. kvě 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari my máme jít na utz 22.5. vychází to na 33. týden, tak už se moooc těším, protože můj mudr mi ho nedělá, naposled jsem malinkého viděla v březnu a to je dlouho :frowning2:
14. kvě 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable já byla taky ve 20tt na genetice, před 3 týdny mě prohlédl pak i ulz.udělal, ale to jen aby spočítal kolik dětí v břiše mám:grinning:.
14. kvě 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, já už jsem od 9. května na mateřský :slight_smile:
14. kvě 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable
Mně naposledy doktorka dělala ultrazvuk v 20tt,pak jsem byla na 3D a to v 22tt v Kolíně ve špitále,jinak mám doktoku v Kolínském sanatoriu.Tam mi dělali genetiku a pak už mi doktorka říkala,že ultrazvuk nedělá z důvodu,že už v tomto stadiu nemá na mimča přizpůsobený ultr,přístroj.Teď mi děla gyn.prohlídku a poslouchá srdíčko.Na posledním ultrazvuku jsem byla v 30tta teď asi půjdu,až půjdu k primáři ohledně TP,ještě se,ale zeptám :slight_smile: .K doktorce jdu 24.5.,tak jsem taky zvědavá,co mi poví a co mě ještě nemine :frowning2: .Čekají mě ještě odběry,to vím,ale neptala jsem se jaký,takže se příště budu víc vyptávat :slight_smile:
14. kvě 2012 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
Mně to spočítala a měla bych jít od 24.5. :slight_smile: .
14. kvě 2012 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já si vždycky připravím tolik otázek.... a nakonec slyším srdíčko, slyším mudra, že je vše vpořádku a už mě nic nezajímá :grinning:
14. kvě 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable To znám :grinning: :grinning:
14. kvě 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable
Tak to jsme na tom stejně :slight_smile: ,ale pak mi říká,co mě třeba ještě čeká a já pak doma dumám a říkám si,že jsem se mohla zeptat :slight_smile: .Tak se zeptám příště,stejně mě to nemine :frowning2: ,hlavně,že je vše v pořádku :wink: .
14. kvě 2012 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jsme dneska byli na tom 4D utz...zase nám frajer spinkal takže bylo houby...ale za to jsem získala ppár nepovedených foteček s utz...takY si cucal paleček a kousal nožičku...jinak jsme hlavičkou dole...Zlatíčko byl dneska pro mě na prvním místě..a pak tatínek...a ukázal nám i kuličky...na které maminka tolik toužila vidět...:grinning: haha ale obličejík jakž takž...Tak mi Tomáška pochvalte :grinning: je to můj vajcatej :grinning:
14. kvě 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@gable Jo, to mám úplně stejně už od začátku....první mi MUDr. dělá ultrazvuk, já jsem úplně hotová a pak jdou všechny otázky stranou :grinning: Takže jsem přistoupila k jiné metodě - píšu si je na papírek, který si vždycky přilepím na průkazku a když je po ultrazvuku, tak ho vytasím :grinning:

@luciemeli Luci ukázal hezky obličejík, i když spinkal ;) To bude lamač srdcí, co? Jako první už získal to maminky, tak už získává praxi :grinning:
15. kvě 2012 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli krásný Lucí :slight_smile:
tak se obávám,že se to opravdu blíží...bříško je den ode dne níž(koukněte do alba) a mě je čím dál tim hůř...nemluvě o hormonech co se ve mě hromadí a já jsem strašně výbušná :frowning2:
15. kvě 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata No fakt ho máš nějak dole....myslíš, že by už??ještě je brzo....já musím zaťukat, že od soboty se mi to břicho zklidnilo!
15. kvě 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu no klesá hezky...tak snad zmáknem ještě dva týdny...pak už může jít...ale uplně to na sobě cítím..jak u Natálky...
15. kvě 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
Držím palečky,snad ještě vydržíte!Kdy jdeš na kontrolu?
15. kvě 2012 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek