• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@eliskarenca děkuju...no divím se,ale až 29.5...a to jsem měla teď CS2 a malá neléhá hlavičkou...
15. kvě 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já mám dnes skoro hotovo,teď jsem si šla odpočinout a ještě bych si chtěla vytřít a pak mám pro dnešek padla :slight_smile: .Od rána pořád něco dělám,bohužel můžeme uklízet pořád :unamused: a pořád je co dělat.Co jste dnes kuchtily dobrého?Já jsem dělala boloňské špagety,ty se u nás můžou jíst skoro pořád :slight_smile: .Já jsem na tom s bříškem pořád stejně,tak nevím :angry: ,jsem zvědavá na kontrolu?Jinak dnes už opět dost pociťuju záda,nemáme to jednoduchý :unamused: .
15. kvě 2012 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
Já to mám taky zajímavý.Na kontrole jsem byla minulý týden,měla jsem CS4 a malá to samé a taky mi napsala kontrolu až za 3týdny,nechápu :unamused: ?Při tom jsem už 2krát byla na kontrole po14dnech.Mluvila o mateřské a počítala to a vyšlo jí to na 24.5.,tak asi proto,ale i tak se mi to zdá divný :frowning2: .
15. kvě 2012 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@natykata nebudeš věřit ale mě začíná taky klesat! a začíná mě čím dál víc bolet spodek...ale malej si v bříšku hraje...takže je klid...před bouří! :wink:
15. kvě 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no já mám mateřskou od 20.5,obdivuju maminy,co do týhle doby chodí do práce :grinning: tak taky čekám,jak dopadne ta kontrola...
15. kvě 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snuflinka no ten jo...bud bude po mamince vybíravej na pertnerku a nebo po tatínkovi krásnej a pak bude dělat i krásné děti :grinning:
15. kvě 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu
Ahojky!Dívala jsem se na tu letní verzi od emitexu,vypadá hezky,už jsi se rozhodla,jestli si ji koupíš :slight_smile: ?
15. kvě 2012 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli ....já už bych i docela rodit šla...jsem utahaná,nemotorná,vše bolí..hrůza...dál odpočítávám dny...
15. kvě 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata já mám CS 3 a taky mě naléhá hlavičkou a chodím teď už po 14 dnech na kontrolu!!
@eliskarenca já dnes jen na rychlovku čínu s hranolkama. Ten letní fusak se mi zdá na ty chladnější dny dobrej, asi do něj půjdu, ale vezmu ho asi z bazaru...
15. kvě 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@natykata já vstávala až teď v 1 :grinning: jsem totiž byla ještě včera dloho do noci vzhůru malej si hrál v bříšku tak jsem mu to umožnila a povídala si s ním a pouštěla mu písničky takže když jsem si šla asi kolem 1 hodiny lehnout tak malej přestal kopat a pak kolem 4 o5 znova si začal asi hrát a něco provádět takže jsem o5 nespala...no a když šel manžel do práce v 6:30 hod. tak jsem taky ještě čuměla a malej kopal...no pak jsem zabrala a chrápala až do teď a malej chrápe taky...on je akční jen v noci! :grinning: vajcatej :grinning:
15. kvě 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu zlatí co je to to CS? jinak já taky chodím po 14 dnech na KO, ale to je už poslední pak budu chodit každý týden :wink: :slight_smile:
15. kvě 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata Já mám MD taky od 20.5., ale já jdu těch 8 týdnů před porodem z práce...a musím říct, že jsem už jako fakt kaput :grinning: Ale tak do pátku už to nějak doklepu a pak se budu modlit, abych rodila až v červenci, abych si to doma ještě trochu užila, než se malá narodí....

Jinak holky ale je hustý, že jdete na kontrolu až takhle pozdě, já od 30. týdne chodím na kontrolu po 14 dnech...
15. kvě 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Já byla ještě na obídku na meníčku v biorestauraci s kolegou na grilovaném losůskovi se špenátem a zeleninovobramborovým salátkem...
15. kvě 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli CS je cervix score-je to číslo, který udává několik faktorů-dělku čípku, jestli se otevíráš, jestli je tuhý atd....doktorka to vyhodnotí a napíše číslo, když jdeš rodit je CS10...
15. kvě 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu jojo už jsem to našla v těhotenské průkazce zkrácení čípku 1 mám, a konsistence 2 jinak nic ale to nevím co je ta konsistence :grinning: ale čípek se mi taky krátí už :grinning:
15. kvě 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ten čípek mám oloměkký a to je špatný asi...proto mi dr nařídil asi odpočívat ale to jsem měla 17/4 ... :frowning2: já se s toho zblázním nechám to radši bejt a nebudu se tím zatěžovat... :frowning2:
15. kvě 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli konzistence je jestli jet tuhý, polotuhý, měkký....
15. kvě 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu tak asi polotuhý :grinning:
15. kvě 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Určitě to je v pohodě, jinak by tě doktorka strašila, tak jak mě, takže v klídku :slight_smile:
15. kvě 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu no jenom mi řekl dr, že mám být v klidu a nenámahat se...ale já tohle nerespektuji! bych umřela doma nic nedělat :grinning:
15. kvě 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Tak pokud nepociťuješ žádný problémy jako tvrdnutí tak víš sama co můžeš dělat a kdy odpočívat, já žádný velký aktivity neriskuju, protože mě předčasnej porod fakt hrozí, ale jak budu 36tt tak budu dělat víc a víc věcí, abych pak nakonec ještě nepřenášela :slight_smile:
15. kvě 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@natykata
Já jsem teda taky ráda,že jsem doma,jinak bych si teda se zády atd...pěkne užila :unamused: .Znám takový maminy,ale je pravda,že většinou dělají v kanceláři a nestěžovaly si na nějaké btíže.Na jednu stranu jsou na tom zase líp s penězi :angry: .
15. kvě 2012 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata
Jsem stejného názoru :wink: ,ikdyž pro miminko by to ještě ten měsíc chtělo :slight_smile: .
15. kvě 2012 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
To je taky fajn oběd,mám další tip :wink: ,pořád něco vymýšlet :frowning2: .Na kolik vychází v bazaru?
15. kvě 2012 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
To jsi si teda dala,to se někdo má :wink: .Jinak Tě teda obivuju,já chodit ještě do práce,tak šílím :slight_smile: .Ještě by jsi to chvilku mohla stihnout si odpočinout :wink: .
15. kvě 2012 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No já doufám :grinning: Sice dělám v kanceláři, ale ono sezení s malou zarytou pod žebry není moc nic :frowning2: No a po práci jedu ještě většinu dní v týdnu doučovat angličtinu. To budu pak chodit i při mateřský taky....
15. kvě 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli
Souhlasím s yesu,už by dělala bububu :wink:.
15. kvě 2012 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca JÁ počkám do 36tt a začnu malou pomalu a jistě vyhánět,samozřejmně rozumně...
15. kvě 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Přesně,taky se raději teď hlídám.Jak budu na 36tt,tak už budu klidnější.Já jdu,ale na ten císař,taj jsem moc zvědavá jaký mi nakonec dají TP?Protože mi hrozí problémy,prý bych se díky degeneračním změnám na bederce zřejmě neotevřela,tak jak mám,tak bych raději šla,tak jak mi to naplánují,abych předešla možným komplikacím :angry: .Uvidím,doufám,že primář bude rozumný :wink: .Každopádně,kdybych zaznamenala jakýkoliv příznaky,tak tentokrát otálet a vyčkávat nebudu,aby tu sekci stihli včas :frowning2: !
15. kvě 2012 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no tak jak která tak od dvou do tří set....to se mi zdá v pohodě, ikdybych jí zas až tolik nevyužila...
Jinak já bych celej den v práci nevydržela už pěkně dlouho....dělala sem třeba i 12 hodin denně a hned ve druhým měsíci jsem měla děsný problémy se zádama, takže sem se rozhodla zůstat doma a pracovat tam, ikdyž sem na tom s penězma samozřejmě hůř, tak si nestěžuju....
Jinak dám malýmu taky ještě tři týdny čas a pak už se asi začnu hýbat víc, ikdyž nevím jestli to vůbec ještě půjde....
No nic holky, jdu balit tašku do porodky :slight_smile:
15. kvě 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek