• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@snuflinka
To jsi teda dobrá,to já bych asi to tempo teď bohužel nevydržela :unamused: .To určitě musí být záhul a jestli Ti ještě není nic moc.Tak hlavní je,že jste s malou zdravé :slight_smile: .Když dorazíš domů,tak musíš být vyřízená :frowning2: .Jak zvládáš přípravy pro mimčo a tak,při tom fofru :slight_smile: ?Na druhou stranu,alespoň Ti to utíká :slight_smile: .To já při tom,jak jsem normálně akční,se teď musím dost hlídat,někdy je to pro mě těžký :unamused: ,ale už se nám to krátí :slight_smile: a moc se těším!
15. kvě 2012 v 15:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Jinak já byla před těhu taky hrozně akční, hodně práce, cvičení, domácnost, kámošky a teď jak musím mít klidovej režim sem z toho trochu na mrtvici, neutíká mi to a už se docela těším jak budu běhat kolem prcka :slight_smile:
15. kvě 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu
Jak jsem se včera dívala,tak asi za 320kč mají už novou,Já mám dětskou deku,kterou jsem si sehnala v Praze v Ikei a myslím si,že by měla,ikdyž bude chladněji stačit.Líbila se mi,tak jsem si koupila 2,každou jinou barvičku.Pro sichr mám i teplou peřinku,ale to by musela být jo zima :wink:.Já bych ty 12 taky nezvládala,problémy jsem měla i tak,ale s tím se nedá nic dělat :angry:.Finančně je to o něco horší,ale taky si vyloženě stěžovat nemůžu,ikdyž vždycky by mohlo být líp :wink:.3la by nám líp ta rekonstrukce kolem domečku,ještě je tu dost práce :slight_smile:, :unamused:.Tašku jsem si teda ještě nesbalila,nevím na co čekám :angry:?
15. kvě 2012 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ještě na rodičáku s Natálkou,takže mám výhodu,ale chodila jsem na brigádu a vzdala to po dvou týdnech těhu,neustále jsem zvracela a byla dehydratovaná,nevydržela bych 8hodin chodit po krámě,když jsem nebyla schopná dojet ani pro holku do školky...
15. kvě 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
Tím už nic nezkazíš,hlavně jak říkáš,pomaličku :wink: .
15. kvě 2012 v 15:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu
Opět s Tebou musím souhlasit :wink: ,taky jsem z toho někdy na nervy :unamused: .A na ten pohyb kolem malý už se taky moc těším :slight_smile: !Já si i teď trochu cvičím,alespoň se snažím,hlavně kvůli krční páteři,jak si nezacvičím,tak ji mám hned 2,tak bloklou,že mě šíleně bolí hlava.Teď jdu ještě v pátek na poslední fyzioterapii,pomáhí mi.Na bederku už mi teď nešahá,má strach,tak mi alespoň dělá vršek,ikdyž už teď říkala,že naposled a pak,až po porodu,po šesťu.Normálně jsem,ale na cvičení lajdák,ikdyž bych měla a to pravidelně :angry: .
15. kvě 2012 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
To je lepší zůstat doma i za cenu,že je na tom člověk bitý,bohužel :unamused: .
15. kvě 2012 v 15:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca přesně tak...on ten rodičák 3800kč je vážně pakatel,ale co se dá dělat...příští měsíc budu mít poslední,toto uteklo :grinning: a celý rodičák vyplácnu za oslavu narozenin Natálky,snad jí do tý doby neporodím...
15. kvě 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Fakt kde??No máme toho asi dost společnýho :wink: Jinak já se zádama taky trpím, nemůžu chodit už ani na balony ani na masáž, tak jen doufám, že to po porodu přejde a děsím se toho, že porod budou doprovázet křížový bolesti!!
15. kvě 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
Ta částka je vážně děsná,bohužel :frowning2: ,maminky krouhnou kde můžou,o porodném ani nemluvím,nenaděláme nic :unamused: .Tak snad Ti to vyjde :slight_smile: .Já si s tím porodem taky nejsem vůbec jistá,bříško mě zlobí pořád :angry: .Taky jsem se bála,jestli ti bude utíkat,ale nezdá se a teď už mám zase obavy jiný :unamused: .Tak hlavně,aby jsme to všechny zvládly v pohodě a pak už se jen budeme těšit z našich miminek :slight_smile: !Co si,ale budeme povídat,ty konce nejsou nic moc :angry: .
15. kvě 2012 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zas teď pořád řeším jak si naplánovat ten rodičák, délku a výši částky....na mateřskou nemám bohužel nárok! A nevím jestli je lepší mít třeba tři roky jistotu (6100 měsíčně) a nebo si dát výši třeba 7500 s tím, že to bude třeba na dva a půl roku? Chtěla bych pořád pracovat, takže nějakej příjem navíc snad bude pořád k tomu.
15. kvě 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu taky jsem měla tohle dilema,ale když jsem viděla jaký je problém sehnat ve školce místo i pro 3leté dítě,tak jdu do té částky do narozenin...
@eliskarenca jinak přesně :slight_smile: sice jsou ty konce těžké,ale člověk si je musí užít,protože to těhu je v podstatě to nejklidnější období :grinning: pak to všem skončí a už budem jen poletovat kolem našich miminek,já teda ještě kolem tý starší,protože do školky mi jí nevzali a tak to vypadá,že bude celé 3roky s náma doma a pujde až jako předškolák...
15. kvě 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata jako jak do narozenin?
15. kvě 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
http://www.moje-miminko.cz/letni-deka-emitex-bavlna-2256.html,napsala jsem Ti odkaz,mají ji za 32Okč,ale nedívala jsem se na cenu poštovného,tak uvidíš :wink: .Chvilku mi to trvalo,musela jsem tu stránku znova najít :wink: .To je fakt,taky si myslím,že toho máme dost společného :wink: .Může se Tě zeptat,co máš přímo se zády?Na balony jsem ani nechodila,ale klasický masaže mi taky dobře nedělají,vždy jsem z nich byla hotová a cítila jse se ještě hůř :frowning2: .Zkoušela jsi fyzioterapii?Porod je určitě o křížových bolestech,ale nechci Tě strašit :unamused: .
15. kvě 2012 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
To Ti někdo počítal,zdá se mi,že ty částky máš jiné než obvykle nebo jsi OSVČ?
15. kvě 2012 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca To není ono, to je jen deka a to co chci já se jmenuje myslm letní zavinonačka do autosedačky....Já mám problémy se zádama snad od mala, ale žádnou diagnozu, měla sem scoliosu a prostě na ty záda trpím, hlavně když sem seděla v práci shrbená 12 hodin, to by asi ale trpěl každej....
15. kvě 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca byla sem osvč a teď jsem na úp....a když spočítám 220000 děleno 36 měsíců vyjde cca 6100 měsíčně....
15. kvě 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata
S tím souhlasím,pak už si to užijeme zase jinak :wink: .Tak to budeš mít doma alespoň veselo :wink: .To mají ty školky tak naplněný?
15. kvě 2012 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca se školkou je i v Brně obrovskej problém, dostat tam dítě ve třech letech je skoro vyjímka!
15. kvě 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Aha,tak to jsem asi špatně pochopila,byl mi ten rozdíl v ceně divný,tak to bude cena za novou asi úplně jinde :unamused: .Ta scoliosa se Ti pozastavila?Já ji mám,přišli mi na to v 7letech,byla jsem jako malá 2krát v lázních,korzet,ale bohužel.Teď jsem na 76 a druhá křivka 82 stupňů,je to děs,ale nejhorší jsou ty neustálý bolesti :angry: ,je to dost otravný :angry: .
15. kvě 2012 v 18:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Já teda nevím,v tomhle se moc neorientuju,ani jsem se tedy moc nezajímala :frowning2: .Když jsem se byla ptát na OSSZ,tak mi řekli,že půl roku budu brát příspěvek od nich a potom si musím zažádat na Městským úřadě a to je podle těch let,ale měla bych mít po dobu 3let 7.600kč,tak doufám,že to tak bude :unamused: .
15. kvě 2012 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No pravda je, že jsem teď přišla domů, dám si sprchu, večeři a cca v osm jsem tuhá :grinning: Ale tak hůř to snáším až poslední 3 týdny a to jsem měla ty pondělky před svátkama dovču, takže jsem to přežila a do pátku už to vydržím :slight_smile: No ale přípravy právě moc nestíhám, proto jdu na MD už 8 týdnů před termínem ;)
15. kvě 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Tak to je teda děs,tady u nás je to teď zatím docela v poho,tak snad to vydrží :wink: .Ve městech je to asi problém,tady vedle ve vesnici je školka a v Janovicících ,co jsem slyšela,tak to zatím problém není.Přinejhorším mám blízko Kolín a Kutnou Horu,Taky jsem na to zvědavá,jak mi to pak vyjde s prací po tom.Místo mám,ale uvidím,jak to tam pak bude se směnami,jestli to budu časově zvládat s malou.Hlídání jako při Dandovi bohužel mít nebudu,tak uvidím :unamused: .
15. kvě 2012 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca A ty jsi byla zaměstananá? A tu scoliosu mám asi pořád, ale asi to nebylo v nějaké velké míře a nijak se to neřešilo...
Holky nevíte jak to je s rodičákem a případnou školkou??Když si dám rodičák na čtyři roky, peníze bych třeba pobírala jen tři, může jít malej ve třech letech do školky, ikdyž já budu ještě na rodičáku??
15. kvě 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
To se Ti nedivím,taky bych určitě padla,musí to být mazec :unamused: .Do pátku,to už je chvilka :wink: .Tak to teď zahájíš velký přípravy :wink: ?
15. kvě 2012 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu
Byla a v práci jsem byla do konce prosince a od1.1.jsem na neschopence.Tak to jsi asi neměla tolik,jinak si myslím,že by to řešit museli,není to sranda.Mně stále hrozí sborcení páteře :angry: .
15. kvě 2012 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Aha, tak to u mě nijak neřešili....být zaměstnaná je co se týče těhotenství a toho po tom velká výhoda, jako osvč je člověk hrozně bitej!!!!
15. kvě 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
To teda asi jo,to je škoda,ale bobužel to tak asi je :unamused: .Co tašku,už máš asi sbaleno :slight_smile: ?
15. kvě 2012 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Néé :slight_smile: zase sem to nějak nestihla! Ti říkám, že to budu balit až mi poteče voda po nohách :grinning:
15. kvě 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Taky je ještě nemám,měla bych se, ale dokopat,než fakt bude pozdě :unamused: .Nejhorší je,že já nebudu moc čekat ani minutku :unamused: .Když Ti poteče voda,tak to budeš mít ještě chvilku čas,snad teda :wink: ,přece je to 1mimčo.Ikdyž asi je vždy lepší vyrazit zavčas :slight_smile: .Já jsem u Dandy tak nechvátala,nehtěla jsem zbytečně trůnit ve špitále :unamused: .
15. kvě 2012 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek