• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@yesu no do těch třetích narozenin :slight_smile:
15. kvě 2012 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca přítel teď převlíkal postel a aspoň sem si pod prostěradlo dala takovou podložku kdyby praskla voda :slight_smile:
15. kvě 2012 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@yesu
Tak to myslíš na všechno :wink: .Já se taky chystám povlékat,ale nechám to na víkend,tak snad bude hezky,už jsem kluky včera informovala,tak mi pomůžou :wink: .Ať se snaží,co se v mládí naučí,ve stáří........... :wink: .
15. kvě 2012 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@yesu zlato...ještě čas na podložku :grinning:...žádná voda nepraskne :slight_smile:...jen ať tam ještě zůstane :slight_smile:
15. kvě 2012 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciemeli no já pro jistotu! :slight_smile:
15. kvě 2012 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu
Dobaštila jsem zmrzku,dokoukám Ordinac,dám si spršku a zalehnu do pelíšku chvilku ke knížce.Doufám jen,že dnes brzo usnu,přítel má noční,tak se můžu rozvalovat :wink: .Snad se mi to bříško uklidní,dnes mi zase šíleně tvrdne :angry: .Zítra už mám zase naplánováno,co udělám,tak doufám,že budu mít alespoň štípek elánu :wink: .Dobrou noc!
15. kvě 2012 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminky cervencovky,s dovolenim jsem mrkla do vasi diskuse,protoze jsem sama zaslouzila matka co ma dve deti v cervenci a jen vam chci rict,ze je to ten nejkrasnejsi a nejlepsi mesic na porod detatka.Drzim vam vsem palce k zaverecnemu tehulkovani a k porodu. :sunglasses:
15. kvě 2012 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@eliskarenca Taky koukám na ordinačku :slight_smile: uvidím jestli vydržím i hotel paradise :slight_smile:
15. kvě 2012 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu
Tak uvidíš,na ten já nekoukám :wink: .Já už si musím narovnat záda,jak se přetáhnu,tak se kroutím a jsem nervní :angry: .
15. kvě 2012 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@yesu neboj se koukal jsem na fotku ve 33. týdnu a o.k :grinning: bříško máš zatím nahoře! Horší by to bylo kdyby kleslo hodně!...To bych se bála i já...a včera mi řekla kamarádka no holka...nevím nevím ale klesá ti bříško...a to mi říkají poslední dobou všichni...Tak mám strach abych nerodila moc brzy...chtěla bych rodit 36_38 týden :slight_smile: ale Tomík si nám řekne kdy chce ven :grinning:
15. kvě 2012 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eliskarenca No to teď začnou ty přípravy asi lítat :grinning: Dokud to jde :slight_smile:

@yesu Jakou podložku pod prostěradlo?
16. kvě 2012 v 06:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já už to úplně vidím, že vy za 4 týdny začnete rodit a já tam tu naší bosorku budu určitě držet až do sprna :grinning:
16. kvě 2012 v 06:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka
To určitě,už moc času není :wink: ,ikdyž to si asi moc neodpočineš :unamused: .Držím palečky,ať vše stihneš a zbytečně se nenervuješ :wink: .
16. kvě 2012 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka
Proč myslíš :wink: ?
16. kvě 2012 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka Takovou co se používá v nemocnicích, abych nezničila matraci, kdyby rupla voda :slight_smile:
16. kvě 2012 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,tak jsem posnídala a jdu opět žehlit,dokud se mi trošičku chce :wink: a u toho budu přemýšlet,co budu dnes vařit :unamused:,Nevím,jak u Vás,ale u nás je docela zima 10stupňů,no nic moc :unamused:.
16. kvě 2012 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu
Taky jsem si ji pořídila,mám ji do postýlky pod mimčo :wink: .
16. kvě 2012 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca Pro mimi mám taky něco podobnýho....Já snídám, pak budu chvíli pracovat a po o mám sraz s mamkou u kámošky v kavárně :slight_smile: po dlouhé době zas mezi lidi :slight_smile:
16. kvě 2012 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu A kde se dá sehnat? Zrovna mojí mamce rupla voda ve 4 ráno v posteli, tak aby manžel nemusel sušit 5 dní matraci jako taťka :grinning:

@eliskarenca No jsem na to sama zvědavá, jak to budu stíhat, ale snad nebude tak zle...No jsem zatím ukázkově zavřená, do porodu 60 dní (a to vím, že jsem neměla ovulaci v půlce cyklu, ale o 4 dny později) a vy se všechny pomalu chystáte rodit už v červnu :grinning: To já nesmím, mně malujou tu porodnici :grinning:
16. kvě 2012 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@snuflinka to netuším, tchýně pracuje v nemocnici, tak mi to dovezla od tam....
16. kvě 2012 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
tak..příští týden ve čtvrtek jdem sepsat porodopis:slight_smile: pak už jen ten kurz,doufat že bude o víkendu hezky,ať uděláme fotečky s pupíkem a můžu klidně rodit :grinning:
16. kvě 2012 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu
Tak to máš fajn,alespoń si popovídáš :wink: .Já jsem dožehlila,teď si dám chvilku šlofíka a pak půjdu vařit.Odpoledne jedu kolem 3hodiny do Janovic,vezu syna na letáky,má to jako brigádu,tak se podívám po městě :wink: .Tak si to posezení užij :wink: ,taky bych někam vyrazila popovídat si,doma je to dlouhý :angry: .
16. kvě 2012 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca Mi povídej, třeba včera mi to docela uteklo, ale jinak je to děs! Já ty dny pořád posouvám dopředu :slight_smile:
16. kvě 2012 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak já pořád doma něco kutim... Včera jsem šila svoje první kraťasy pro přítele a povedly se, tak mám radost... Dneska budu konečně malovat toho medvídka Pú a potom tu na mě kouká kopa prádla.. :rolling_eyes:
@yesu Tý jo a já nad tím vůbec ještě nepřemýšlela, že by měla prasknout v posteli :grinning:
16. kvě 2012 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@bajule no já někde četla, že většinou praskne v noci, ale kdyby mi to ta tchýně nedonesla, tak bych to asi neřešila :wink:
16. kvě 2012 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu Jsem si teď vzpomněla na kamarádku, tý praskla na fotbale na záchodcích. Manžel měl radost, přišel o fotbal :grinning:
16. kvě 2012 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@snuflinka
To zvládneš :wink: .Na jednu stranu buď ráda,že máš vše v pohodě,nemusíš se alespoň stresovat :wink: jako my a stále se hlídat.Ono to přijde a třeba Tě to překvapí,může to jít i najednou dost rychle,tohle je nevypočitatelný :unamused: .Já bych, ale byla ráda,kdyby mi to tak za těch 5týdnů naplánovali a hlavně ,aby to pak podle toho plánu taky tak vyšlo :angry: ,bylo by to fajn :wink: .A k tý podložce,všichni,co znám a i dřív se to tak dělalo,tak já jsem si koupila v domácích potřebách nebo kdekoliv jinde,kde to u Vás prodávají klasický bez potisku omyvatelný ubrus :wink: .Běžně se to tak používá.
16. kvě 2012 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu
To jsme na tom stejně :wink: .Já mám bohužel nejvíce známých a příbuzných na moravě a to teď mám trochu z ruky.Jsem docela ukecaná :wink: ,tak mi to povídání chybí :angry: .Tady holky taky už znám,ale chodí do práce,tak nemají tolik času.Rodiče už bohužel nemám,tak mně ta mamka dost chybí a mamka od přítele,to je bez komentáře,ta se zajímá převážně o sebe,bohužel,je to škoda :frowning2: .
16. kvě 2012 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@yesu Jo, manžel taky dělá v nemocnici, tak ho zaúkoluju :grinning:

@eliskarenca To já ráda jsem, byla jsem na neschopence od 8. do 13. týdne a celkem mi ten stres a starosti stačily :frowning2: Takže jsem potom i byla ráda, že jsem se v lednu mohla vrátit do práce, i když teď už je to takový dlouhý :grinning: Budem ti potom všechny tady držet palce, mně vyhrožovali císařem, protože se malá nechtěla otočit, ale vypadá to, že v neděli udělala otočku, to jsem cítila a od tý doby kope pořád u žeber, takže to vypadá na klasiku :slight_smile:
16. kvě 2012 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eliskarenca Já mám kamarádek hodně a byla sem právě zvyklá se s nima hodně vídat a teď to moc nejde, tak si občas připadám taková izolovaná :unamused:
16. kvě 2012 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek