• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
autor
Holky jéje mě dneska pobolívá spodek jako při MS...malej si hraje v bříšku...a hrabe mi snad i ve vaječníkách...vajcatej...jinak dnes mě čeká vydrbání schodů (Koberec) od barvy je jich jenom 8 :grinning: takže o.k pak žehlit a vařit a vytřít ať už mám všechno z krku....co dneska holky budete vařit...dejte rady :grinning:
16. kvě 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
To Ti věřím,když nejsi pořád doma,tak Ti to určitě zase rychleji utíká a nejsi v takovém stereotypu :frowning2: ,ikdyž je pořád co dělat,ale to taky není všechno :wink: .To je fajn,že se malá otočila,to je šikulka :wink: .Já jsem měla malou podélně,ale podle kopání a tlaku na žebra jsme taky připravený,ale u nás je to asi v tomto směru jedno :wink: .Je pravda,že se mi na císař moc nechce,ale když nad tím tak přemýšlím,tak si moc nevybereme,obojí nebude zrovna příjemné :angry: ,ale stojí nám to za to.Mě jen mrzí,že malou neuvidím hned,ale prý se maminky už probouzí na sále a přítel bude dokumentovat :wink: .Děkuji Vám za podporu,jste hodný :wink: !!!
16. kvě 2012 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
To se Ti nedivím,vidím to stejně :wink: , :frowning2: .
16. kvě 2012 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky máme potvrzenou holčičku :slight_smile: A jak nám nerostlo bříško, tak už trochu povyrostlo,ale jestli mě pošlou do nemocnice, to se dozvím až zítra na gyndě u svého doktora, tak uvidíme :unamused:
16. kvě 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli Ty blázne,aby jsi z toho drbání ještě neporodila :grinning:
16. kvě 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zlatuzka néné já vím kdy mám dost..a dávám si přestávky...se hlídám zatím....pak lehnu do vany dám si olejovou lázeň ...pak si hajnu k MK a budu chrápat :grinning: jsem čím dál více unavená :grinning:
16. kvě 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka Tak to budu moc držet palečky, abys do nemocnice nemusela a malá aby dál pěkně rostla ;) Určitě se zítra ozvi! A už ti aspoň vysvětlili, o co se přesně jedná?
16. kvě 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli tak to je dobře, tak hlavně opatrně :wink:
16. kvě 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Tak to jsi moc hodná, vážně se mi tam nechce :unamused: muselo by to být prý na 14 dní asi to je dlouho :frowning2: No uvidíme...jinak já potom co mi ten primář prd vysvětlil, jsem byla u svýho a ten mi to trochu objasnil a uklidnil mě, že to ještě tak hrozný není a mám jíst hodně sladkýho, to mi ten primář ani neřekl :unamused: Ale dnes už byl naštěstí v pohodě a i vtipkoval, jo jo jak sew netrefíš doktorovi do nálady, je to naprd :frowning2: A zítra se ozvu snas s dobrou zprávičkou :wink:
16. kvě 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka a proš máš jít do nemocnice?
@luciemeli mě taky ráno chvilinku bolelo břicho jak u MS, ale hnedka to přešlo....a ty si dává vanu? to já mám strach....
Jinak sem zpět z kávičky, bylo to fajn zase na chvilku vypadnout....zítra mám odpo dost práce, tak to musím naodpočívat dopředu :slight_smile:
16. kvě 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu já miluju vařící lázeň-....mě to strašně uvolňuje záda...a jak si tak si miminku to nevadí...protože kdyby mu to vadilo tak by určitě dal vědět...a po lázni se vždy zbudí a začne si hrát :slight_smile:...a to už dělám od začátku těhu...ale jen když je zima :grinning: a když je hyc tak si dávám vlažnou sprchu.... :confused: :sweat_smile: já vím ,že nedělám dobře... :cry: :confounded:
16. kvě 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli já právě vím, že na začátku může horká vana způsobit potrat a na konci může vyvolat porod, takže od té doby, co sem těhu sem ve vaně fakt nebyla, ale už se těším až si ju napustím :slight_smile:
16. kvě 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@yesu tak tomu já teda nevěřím...tak asi jak u koho já jí miluju, uvolňuje mě to...ale že bych potartila to né...a vyvolat porod?...to je pěkný..tak už nebudu tolik napouštět vařící vodu :grinning: no jo no...ale doporučuju :grinning:
16. kvě 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Tak já nevím jestli věřím, ale určitě to nechci pokoušet, takže si to radši odpustím :slight_smile:
16. kvě 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli to jsi holka odvážná!!! Do horké se chodí na vyvolání porodu a nebo některé exotky když chtějí potratit..
Nemluvě o tom že mimču docela ohřeješ krev :frowning2:
16. kvě 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zítra jdu k doktorovi, nevím jestli mi bude dělat utz nebo až později, vidím že většině z vás až po 32tt? :wink:
16. kvě 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alemari možná dělám špatně...ale mě je holky dobře....no a když se to pochybuju že by se přehřál břicho mám venku z vody..hřejou mi jen záda..mám malinkou vanu a málo vody...:grinning: se tam skoro ani nevejdu :frowning2:
16. kvě 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli to se ti bude při porodu líbit jak se budeš vyhřívat-)jestli tě teda nebude třepat zima jako mě, těšila jsem se do teplé vody jak mi pichli vodu-tu moji:slight_smile: a začala mi být taková kosa že mě balili do dek:slight_smile:)) a to břicho že ti čouhá z vany? To moc velký význam nemá, miminku proudí do tělíčka tvoje horká krev...
16. kvě 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli teď tak přemýšlím že kdybych tam vlezla,asi bych se už ven nevyškrábala!!! :grinning: :grinning: :grinning: Jsi asi hubenější než já :frowning2:
16. kvě 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alemari jáko chápu...určitě...no jo vajcatýmu se to líbí asi taky...protože kdyby opravdu se mu to nelíbilo tak by mi to dával najevo :grinning:.. ale nechám si zaplatit vanu to jo...mě voda hodně moc až moc pomáhá :slight_smile:...ale jestli to budu mít jako ty no tak poteš bože :grinning: :confounded: :cry:
16. kvě 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli tak my budeme rodit v červenci, já ty dva měla na jaro, i když hezky bylo... Jak tu holky psaly že mají podložky proti prasknutí vody, tak to mě teda nenapadlo!!! Já ani nevím jaké to je:slight_smile:! Ale ona asi stejně neodteče najednou, to asi spíš z pozvolna...
16. kvě 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já sem dneska jak na trní, prostě mi nejde ležet! Jdu si balit tu tašku :slight_smile:
16. kvě 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu si popapkej něco dobrého:slight_smile:ať se zklidníš, i do té tašky si přibal kokinko:grinning:
16. kvě 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari právě se mi nechce jen ležet a cpát se, to dělám poslední dobou často!!Ještě, že mám zítra odpo dost práce, to mi ten den aspoň uteče!
16. kvě 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Hele v čem ty upravuješ ty fotky?
16. kvě 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Mně dělali velký ultrazvuk už ve 30tt ;) No a co se vody týče - mamině fakt rupla posteli, matrace promočená na dranc :grinning: A to prý byl jen začátek, potom jí odtekl v porodnici zbytek, taky najednou a opět vody mooc :grinning:

No a k tomu koupání. Já do vany taky nevlezla co vím, že jsem těhotná. A ani do bazénu mě to neláká (ačkoli vodu a plavání miluju), protože kamarádka v bazénu těhotná chytla streptokoka a v 5. měsíci tak potratila obě dvojčátka :frowning2: Na záda mi pomáhá cvíčo na balonu :slight_smile:
16. kvě 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka to aby se v těch utz jeden vyznal...zítra napíšu:slight_smile:.
No já chodím z dětma do bazénu pravidelně, ale co jsem těhotná tak akorát rachtám nohy z břehu.....představa kolik lidí v té vodě bylo a co všechno v ní udělalo...:grinning:
16. kvě 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka a vodu, tu mi u obou pichali, teda chtěli pichnout ale ta blána byla moc tuhá tak vytáhli od někud zpodstolu nějaký " příruční" nožík, řekli mi že se nesmím pohnout a leknout...tak mě přitom roztáhli že jsem přemýšlela jestli má jít ta dětská hlavička ven nebo doktorova dovnitř:grinning: voda tekla, jeé té tam bylo:slight_smile: ale najednou.
16. kvě 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táák taška do porodky zhruba sbalená :slight_smile:
16. kvě 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciemeli
S tou vanou souhlasím s holkama,určitě to tak je.Já jsem při 1.porodu s infuzí,aby se mi po propíchnutí vody rozběhl rychleji porod musela stát pod teplým proudem ve sprše :angry: .Jinak tepločkou vodu mám taky ráda,hlavně když je chladno,ale v těhotenství určitě nepokouším :unamused: .
16. kvě 2012 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek