• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari
Tak uvidíš,já jsem byla na ultrazvuku v 30tt a teď asi půjdu,až mně domluví doktorka termín k primáři a to bude asi kolem 36tt.
16. kvě 2012 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf... Holky, koukněte do alba, medvídek Pú konečně hotov....
16. kvě 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@eliskarenca no já jsem buď 29tt nebo 31:grinning: třeba mi ho udělá zítra. Ale je mi tak špatně:frowning2: fuj. Nevím co mě to popadlo taková chuť na sladké. Dala jsem nuttelu a snickers, ale asi to nevydržím...snad to do zítřka přejde, jinak tam ani nedojedu :astonished:
16. kvě 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Tak zítra uvidíš,to máš rozdíl v 3tt?To znám,jak mám chutě,tak to vždy odnesu a je mi dost zle :angry: .Zítra Ti bude líp :wink: .
16. kvě 2012 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Nutela mňam! Tu bych si domů asi taky mohla pořídit...nebo radši ne, dala sem si předsevzetí se do porodu už trošku hlídat :confounded:
16. kvě 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca
@yesu
Nettelu si nepořizujte:frowning2:((. Bylo mi zle na začátku a tak mi příjde že se to pro velký uspěch zopakuje i nakonci:frowning2:((
16. kvě 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Tak to máš alespoň klid,jsem zvědavá kdy se dokopu já :unamused: .Já jsem dnes měla docela rušno.Když se přítel vzbudil,tak jsme jeli do Kolína pro kartu a ještě vyřídit pár věcí a nakonec jsme si zašli na oběd,tak jsem byla ráda,že nemusím nic vařit.Dala jsem si těstoviny,takže zdrvý oběd :wink: ,nakonec jsem si,ale na cestu dala oblíbenou zmrzku,ale to jsem asi neměla,bylo mi docela těžko,nepoučitelná :angry: .Pak jsem hned jela s Dandem a domů jsem dorazila o půl 6,takže jsem byla docela vyfluslá :unamused: a teď už na to prdím,zítra je taky den.Zítra bych měla mít volněji :wink: .Není Ti dobře nebo jen takový pocit :unamused: ?
16. kvě 2012 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Je mi fajn, ale prostě nemůžu ležet, už mi fakt chybí pohyb!!!!!S tou taškou sem ráda, pak už tam dohážu jen nějakou kosmetiku, brýle, mobil a tak....Ale trošku mě to znervóznělo, když sem ji balila :grinning:
16. kvě 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj budoucí maminky. Vy toho tak hodně píšete,že já vás nestačím dočítat :frowning2:! Jsem pořád někde venku. Tak dnes jsme také byli ve 30 týdnu na posledním velkém UTZ,máme potvrzenou holčičku a už je i hlavičkou dolů,prý už by tak měla zůstat,protože už tam nemá moc místa na přetáčení,tak snad budu rodit normálně :slight_smile:! Jina termín porodu mám pořád jen ten jeden,ale jinak prý odpovídáme 28+6,což je o týden a váha malé je 1230g,je drobná a v termín porodu by měla mít odhadem ca 3200g. Neměla bych mít ty termíny tedy dva????
@yesu Koukala jsem koho to mám v přátelích a ty máš novou profilovku,sluší ti to :slight_smile:! No a co jsi tedy do té tašky všechno zabalila? Já mám tedy ještě čas,ale abych na něco nezapoměla :grinning:!
16. kvě 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu
Myslíš,ten pocit,že ,když máš už tu tašku sbalenou,tak by to mohlo přijít?
16. kvě 2012 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Medvídek je krásnej,ale že to dá práce co,já malovala fakt měsíc :frowning2:! Tak ať se těm našim miminkům v pokojíčkách líbí :slight_smile:!
16. kvě 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli Já si dám taky občas vanu,ptala jsem se i primáře a říkal že když nebude moc horká že to nevadí :slight_smile:! A do bazénu chodím pořád plavat,baví mě to,uvolním se a hlavně mě pořád nic nebolí,záda,kyčle a tak,cítím se dobře,někdy mi ani nepřijde že jsem těhotná,až na to bříško které mi občas překáží. Barborku v něm už ale miluju teď:slight_smile:!
16. kvě 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Já kdybych neměla šabonu, tak to maluju ne měsíc, ale tak dva :grinning:
16. kvě 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Děkuju, ta předtím se mi už nějak nelíbila, tady nejsem nijak upravená, ale to teď moc často nejsem :wink: seznam sem už psala sem, mrkni o pár stránek zpátky....
@eliskarenca jj přesně ten!!!
16. kvě 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Já už ho sem právě taky psala :grinning:! Mrknu a porovnám,snad ho najdu,píšete toho mraky :slight_smile:!
16. kvě 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu jéjé, tak já budu mít asi taky zítra ultrazvuk!! Jestli tam teda dojedu:frowning2: jsem taky tt jako ty+-.
16. kvě 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Neboj,ještě chvilku snad vydržíme ne?Jsme holky šikovný :wink: ,alespoň doufám :angry: .Taky si sem musím dát fotečku,ale musím nějakou vybrat :wink: .Já se vůbec na fotkách neumím tvářit,většinou vypadám,jak největší nešťastnice :angry: .S tím upravovaním mám stejný problém,čím dál víc se mi do ničeho nechce :angry: .
16. kvě 2012 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Ještě aspoň tři týdny!!Jako já se moc nemaluju ani normálně, natož když jsem doma....ale nehtíky mám upravený, na melír jdu příští týden a ještě chci před porodem stihnout pedikůru, takže zas takovej neandrtálec nejsem :grinning:
16. kvě 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu v gimpu :slight_smile:
16. kvě 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Ahojky!Tak hlavně,že jste v pořádku :slight_smile: .Malá je drobnější,ale na porodní váhu to stačí,3200g je na holčičku v normě a stačí to :wink: .Jak se pak od maminky rozpapá,tak bude k nezastavení :wink: .Já jsem taky byla v 30tt a malá měla 1900g,doktorka říkala,že to vypadá,že bude velká,tak uvidíme :wink: .Hlavně,když vše dobře dopadne a všechny budeme v poho :wink: !
16. kvě 2012 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli gimp?to vůbec neznám, mrknu na to....a je to jednoduchý?
16. kvě 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca tak to bude asi fakt větší, malej měl minulej týden 1828g a to sem byla 32tt, doktorka říkala, že tenhle by mohl dosáhnout dvou kil...ikdyž ten na ten odhad se asi nedá úplně spolíhat!
16. kvě 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu néé není-....říkám to na rovinu musíš se s tím naučit stáhneš ho na slunečnici...Gimp :grinning:
16. kvě 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Ale protože miminku nějak špatně roste bříško o nějaký 4 týdny je menší než všechno ostatní, tak uvidíme, co mi řekne zítra gynekolog, to se radši sladkým budu ládovat doma a nemusí mi píchat glukozu :slight_smile: No uvidíme,ale moc nevěřím tomu, že mě nechá doma :unamused:
16. kvě 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka aha tak to mě mrzí, snad to bude v pořádku!!a pokud máš sladký vyloženě nakázaný, huráá na čokoládičky a zmrzlinky :wink:
16. kvě 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu
Souhlasím,ty 3týdny by byly ideální,tak snad nám to vyjde :wink: .Já snad na tom taky nejsem až tak hrozně,jen se mi čím dál tím víc nechce nic moc dělat,takže žádný velký činčání :wink: .Já se maluju jen když někam jedu,doma taky ne.Ke kadeřnici jsem objednaná za 1čdní,dřívější termínek jsem nedostala :angry: .Potřebuju to trošičku sestříhat a obarvit.
16. kvě 2012 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Snad to bude v pohodě :slight_smile: Jinak sladkým se láduju každou chviličku, tak jsem zvědavá jaká koule tu naší holčičku porodí v den porodu :grinning:
16. kvě 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu
Asi jo,tak uvidíme,ještě něco nabereme,tak jsem zvědavá na jaké váze skončíme :wink: .Danda měl 3850g a měřil 52cm,tak jsem docela zvědavá,kolik se bude lišit od brášky :wink: ?Tento týden jsem přibrala 0,5kg.Myslím si,že asi úplně přesně to neodhadnou :unamused: .
16. kvě 2012 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka
Držím Vám palečky,dej vědět,jak jste dopadli.
16. kvě 2012 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Jů tak to je opravdu velká,ale třeba se to teď zase zbrzdí :slight_smile:! Já jsem počítala že bude mít tak 1500g a to číslo mě docela zaskočilo,ale jinak je vše vpořádku. Jen by mě teda zajímalo,kde mám těch nabraných 12 kilo:grinning:???
16. kvě 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek