• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@luciemeli Ty jo, tak to jsi je cítila pěkně brzo :slight_smile: ale je to fajn, už konečně vím, že tam ten náš koblížek je :grinning:
23. únor 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli no já chtěla Filipa, ale ten mi neprošel, takže buď po tátovi Kuba nebo Marek....nemůžem se rozhodnout,co vy?
23. únor 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zlatuzka No já se divím taky! Já to čekala opravdu později... :grinning:
24. únor 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu Klasické české jména...Já měla Tomášek a když holka tak Vaneska :grinning: :grinning: V úterý už by jsme se mohli dozvědět co to bude! :grinning:
24. únor 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli tak nám říkali chlapečka už ve 13tt, pak ještě dvakrát a teď nám ho zase potvrdili, takže u nás už holčička nehrozí....ale měla to být Natálka :slight_smile:
24. únor 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@yesu :grinning: Tak hlavně že ho máte zdravý...podle mě to bude kluk ....co řekne doktor to je ve hvězdách... :grinning: ..každopádně bych radši holčičku....ale i chlapeček je u mě přístupný... :grinning: Mám pořád nateklé nohy..a ruce mi začínají otýkat...jsem už vyřízená a to vím, že bude hůř! :slight_smile:
24. únor 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak já už to mám taky jasný jméno pro holčičku Barborka,po přítelově babičce. Bude mít iniciály BB :grinning:! No a kdyby na nás náhodou vykoukl chlapeček,tak to bude Lukášek. Každým dnem čekám na ty pohyby a nic,ráno jsem v leže sledovala bříško a ani se nehlo :frowning2:. Já se snad nedočkám. Dnes jsem zase koupila dvě pidi čepičky a dvoje sametový tepláčky 0-3 měsíce,já když vlezu do toho Tecsa,tak jsem vyřízená .-).
24. únor 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli tak já mám to těhotenství celkem pohodový a bez příznaků....blbě mi nebylo ani jednou, měla sem období kdy se mi dost motala hlava, ale kromě bolesti zad a občasné plačtivé depky to snaším dobře :slight_smile:
24. únor 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já se konečně přidávám do diskuse :slight_smile: Koukám, že si všechny necháváte říct, co to bude, je tu někdo, kdo ne? Já si to nechám jako překvapení :slight_smile:
24. únor 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak v pátek jsme byli na utz, tak jsme v pořádku, a už krásně rosteme :wink: taky nám paní doktorka posunula termín ze 13. července na 19. červenec, tak uvidíme :grinning: A ptala jsem se taky, jestli už by mohlo být vidět pohlaví, tak nám zatím řekla na 60 % holčičku, nic tam neviselo, tak jsem zvědavá :grinning: :grinning:
26. únor 2012 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Ahojky , já jsem zrovna taťkovi říkala, že ještě nic necítí a najednou to bylo tady, takový zvláštní bublinky,ale cítím je teprve od středy, tak už to brzo ucítíš taky :grinning: a pak jsem ho viděla na utz a je to pěknej divoch, pěkně tam sebou mrskalo :slight_smile:
26. únor 2012 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatuzka Ahoj a já pořád nic. Dnes ráno zase pozorování bříška bez odezvy :frowning2:! Když jsme byli na UTZ v 16 týdnu,tak tam sebou malá taky pěkně šila,proto se divím že ještě nic necítím. Já mám ale termín až 27 července,tak to je o 14 dní déle než ty. Nám to pohlaví řekli právě už v 12 týdnu a pak v 16 týdnu potvrdili,tak nakupuju růřovou a doufám,že to pak nakonec nebude kluk :grinning:! To bych ještě poslala přítele pro modrý setík do porodnice :slight_smile:.
27. únor 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,všechny Vás moc zdravím a tímto i blahopřeji k nastávajícímu mateřství :slight_smile:
My máme termín 6.7.2012 už víme pohlaví,čekáme chlapečka.Bude to první chlapeček v naší rodině
a zároveň mamina bude poprvé babičkou.Tak se všichni moc těšíme.Doufám,že vše zvládneme v pohodě.
Taky strach i obavy jsou tady,zda vše zvládnu a budu mít vše pro mimíska.Ale jak se říká,zvládly to jiné maminy
a dokonce mnohem mladší,takže věřím,že všechny to bravurně zvládneme.Ať už máme holčičky nebo kluky.
Takže holky ČERVENEC je náš!!!!!Držím pěstičky Vám všem.
27. únor 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Ahojky. My se také necháme překvapit. Doufám, že to vydržím:grinning:
27. únor 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helen3 Musim říct, že ve mě to pěkně hrálo, když se nás zeptal, jestli to chcem vědět, protože pan doktor to viděl :confounded: Ale ne, vydrželi jsme to a určitě toho litovat nebudem, věřim že ten okamžik nazapomenem do smrti :slight_smile:
Už aby to bylo :slight_smile:
27. únor 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny těhulky :slight_smile: Já mám termín porodu 31.7. a pohyby už cítím dobrých 14 dní..Ale je to už moje třetí dítě, tak vím, jak to vypadá :slight_smile: Jinak čekáme třetí holčičku :slight_smile: Ve 12. týdnu nám řekli, že to bude kluk, radost byla veliká, ale v 16. týdnu nám řekli, že je to opět holčička. Nám to ale nevadí, hlavně aby byla zdravá! Minulé pondělí jsem byla na odběru plodové vody a tak se vše definitivně dozvíme 5.3. Už se nemůžu dočkat, doufám, že bude vše v pořadku! Mějte se tu krásně:slight_smile:
27. únor 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Přesně tak. Pro ten okamžik to chci vydržet :slight_smile:
27. únor 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
spad kdys alej zlobi task to asi nejde to verimno ale uz se tesim v zirtra se dozvíme co toje holka alebo kluk??????????? :frowning2: chci holku :sweat_smile: achjo at to je holka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. únor 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Ne ne nám posunuli termín, na 19. červenec, tak už tak moc od sebe nejsem, ale neboj taky se dočkáš, je to celkem sranda,ale někdy až nepříjemný, když se tam chruje moc :grinning: Já se ptala až teďka v 19. týdnu tak uvidíme, radši bych holčičku, těšit se na culíčky, copánky atd. :slight_smile: Ale uvidíme teprve na 60% nám to řekla. Tobě to řekli nějak brzo to jsi byla na 3D??
27. únor 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vevina00 Ahoj tak to jsme na tom stejně, mamča bude taky poprvé babička, tak už potajnu nakupuje dětský knížky, já jí načapala, když měla v kuchyni 2 tak aby tam neměla celou výbavičku, těšíme se všichni moc, ale strach tam je taky, ale ke konci to bude milionkrát horší, nevím, kdo to za mě odrodí, už aby to bylo. :grinning:
27. únor 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka Ahojky. No já se teda v těch termínech moc nevyznám,každej měsíc ho mám jinak,ale podle poslední MS to vycházelo na 27.7! Pořád čekám až mě v tom bříšku něco zalechtá,ani nevím co mám vlastně čekat,k čemu bys to přirovnala,jestli to tedy jde :slight_smile:? Já jsem byla na genetice ve 12 a 16 týdnu,protože jsem po dvou operacích křečových žil,máme je hodně v rodině a také mi zjišťovali jestli netrpím nějakou trombofilní mutací(špatná srážlivost krve) opět po rodinné anamnéze (plicní embolie,mozková mrtvice,tromboza). Ještě tam půjdu ve 21 týdnu na velký podrobný UTZ. Tam si ještě jednou nechám říct pohlaví a snad už to tedy bude na 99% :grinning:. Já jsem původně snila o chlapci,ale když jsme jeli na tu první genetiku,tak mi nějak přeskočilo v hlavě a najednou jsem si víc přála holčičku. přesně jak píšeš,culíčky,mašličky,sukýnky,šatičky atd... Jen tedy až vyroste,tak to parádění bude docela náročné na finance :slight_smile:.
27. únor 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Moje první pohyby byly úplně jako kdyby mě někdo lechtal zevnitř na břichu, kolikrát sem se přistihla, že sem se normálně poškrabala :grinning: to sem registrovala několik dní a pak začali kopanečky....
27. únor 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Ahoj děkuji za přirovnání,tak to mě zatím ještě nikdo nelechtá :slight_smile:! A to se na to celý den tak soustředím. Byla jsem hodně hubená,tak jsem si říkala že bych to měla cítit brzy,ale přibrala jsem už 7kg,tak třeba je to tím.
27. únor 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka Neboj,bude to ten nejkrásnější pocit a brzo na to vše zapomeneš.A zůstanou jen krásné vzpomínky a plány na další mimi.
28. únor 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky dneska jdu na velký ultrazvuk už se těším na toho svého broučka snad se už dozvím co to bude...ale nesmí se roubíř/ka blbě natáčet :slight_smile:...fotky pak dám do fotoalba :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Ahoj, no mě to právě podle poslední menstruace dohadli na 13. červenec,ale podle posledního utz je o týden menší,ale to bylo jasný, když to dělají podle 1. dne poslední MS a já to pak ještě nějak 5 dní měla určitě. A k čemu bych to přirovnala jo?? Tak to nevím, je to takový zvlátní, jak kdyby mi v břiše někdo nafukovalk balonky a ty se mi tam pohybovaly, určitě ne jako lechtání, jak psala yesu, takže třeba budeš mít úlně něco jinýho než my dvě :grinning: Ale jak jsem se bála, že to nepoznám, protože pořád v břiše něco cítím, tak jsem to poznala hned, je to úpně něco jinýho :slight_smile:
28. únor 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vevina00 Ahojky no to doufám, taky mi to říkaly kamarádky, aspoň že po tý bolesti je jen samá radost :slight_smile:
28. únor 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj , tak jdu taky k vám :slight_smile: termín máme zatím 7.7. , tak jsem zvědavá, jak to dopadne :slight_smile: jinak jsem četla, jak pociťujete pohyby - mně osobně to přijde, jako když mi někdo prdí v břiše :grinning: někdy je docela sranda to pozorovat :slight_smile:
28. únor 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je to kluk jmenuje se Tomášek :grinning:
28. únor 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Buď v klidu, já se v 19tt taky už strochu stresovala, ale doktorka mě řekla ať sem úplně v klidu, že běžný u prvního dítěte je to až po 20tt, nkědo třeba až ve 22tt....a taky mám placentu na přední straně a to prý ty pohyby tlumí....
28. únor 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek