• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu
No,uvidíme,jak budeme pokračovat :wink: .Přitom já jsem ke dnešku přibrala 7,5kg a malá takovou váhu,ale jsem ráda,pro mě lepší :wink: .To záleží,plodová voda,placenta,atd...,u každýho je to individuální.
16. kvě 2012 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,už jdu do hajan :wink: .Doufám,že dnes budu spát líp než včera :angry:. Dobrou noc!
16. kvě 2012 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Tak jsem teď ještě koukala do tabulek a po netu a ve 30 týdnu je norma váhy kolem 1300g,tak to jsme v normě,tak nechápu že dr říkal že je malinká :frowning2:! No budu to asi těžko shazovat,ale byla jsem vychrtlá,tak si tělo dělá zásoby a všechno co sním si uloží.
16. kvě 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Jo, to jsem si říkala taky, kde je těch 9 kilo, když malá má jen 1300g :grinning: A pak mě vzala další hrůza - kolik ještě naberu, když malá by měla nabrat 2kg :grinning: Tak jsem na to zvědavá...Ale teď už se váhu asi nedozvíme, ne? Když už nebude žádný velký UTZ? Nebo ještě něco bude?
Já se těším na úterý, to mi minule sestřička říkala, že budeme už natáčet srdíčko, tak se hrooozně těším :slight_smile:
17. kvě 2012 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka já jsem tím včerejším zvracením zpět na 69 kg, měla jsem 73!!!! Holky raději přibírejte, cítím se slabá jak čaj:frowning2:
17. kvě 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ty bláho :frowning2: A už je ti líp? Abys mohla jít na ten UTZ
17. kvě 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka už je mi líp, jen do sebe něco dostat..hlavně tekutiny. Pak písnu. :sunglasses:
17. kvě 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Chci se tě na něco zeptat ohledně toho předčasného porodu. Včera na tom velkém UTZ mi dr řekl,že mám miminko hodně nízko,hlavička je už směrem dolů a asi tak už zůstane,nemá šanci se otočit,ptal se mě jestli už jsem rodila,že to je častější třeba u druhorodiček,že mají tu dělohu tak dole. Tak jsem se ho ptala jestli to něco znamená a on že to by mi měla říct moje dr na gyndě po vyšetření čípku pohmatem. Ta mi ale vždy řekne že je to vpořádku,a CS mám psáno 0! Stejněc mě to ale trošku vyplašilo. Asi je to ale něco jiného něž nízko uložená placenta,nebo? Teď už mi taky občas ztvrdne břicho,já se spíš bojím že právě těma delšíma procházkama si malou sklepávám níž a níž a toho předčasnýho porodu se docela děsim. Tobě tedy doporučili co? Klidový režim a jíst víc toho magneska?
17. kvě 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No pravda je, že mně u procházek občas taky tvrdne břicho a musím už chodit fakt takovým důchodcovským tempem, jinak mě v bříšku píchá a bolí...prostě malá není zastáncem žádných rychlých akcí :grinning: A přitom já jsem taková lítačka, že rychlá chůze je pro mě srandard...
Kdy jdeš na kontrolu ke své doktorce? Ono pokud se neotvíráš, tak snad by to mělo být dobrý, ale taky bych z toho byla nervozní. Já jsem nervozní i z toho, že mi na minulé prohlídce ten čípek nekontrolovali :grinning: Přeci jen už se nám ten porod blíží...
17. kvě 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka Já právě taky chodím spíš rychle,jsme s přítelem zvyklí ujít denně ca 8 kilometrů,ale třeba teď v něděli jsme šli 19,mě to problém nedělá,ale aby to právě nevadilo miminku,já při té chůzi žádné bolesti ani tvrdnutí nemám,to spíš když jsem v klidu! Na konrtolu jdu až za 14 dní. Mě kontroluje pokaždé a pokaždé mám CS 0.
17. kvě 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Na tabulky jsem se nedívala,tak mi budeme asi buřtíci :wink:,dnes ráno mám zase o půl kila víc,tak se mi zdá,že Vás holky ještě doženu :wink:.Neboj se ,ty kila dáš dolů a zrovna ty máš tolik pohybu,že bych se nebála.On až začne kolem prcka ten kolotoč,tak uvidíš,že to půjde skoro samo :wink:.
17. kvě 2012 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tak zas selský rozum by mi řekl, že když u té chůze ti je dobře, tak by to nemělo vadit, to by se mimčo určitě ozvalo ;) Mně začala malá v rychlé chůzi těma bolestma omezovat hodně brzo, snad kolem 20tt, kdy jsem ještě vůbec neměla bříško, ale naše princezna už měla svou hlavu a prostě se jí to nelíbilo :grinning:
17. kvě 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
Já si myslím,že už velký ultrazvuk nebude,jen kdyby se jim něco nezdálo :angry: .Já možná půjdu,ale to budu mít v rámci vyšetření,ohledně císaře,musím se oříští týden na vše pořádně zeptat :wink: .Mně nic o natáčení srdíčka neříkali,kdy by to mělo být,ale myslím si,že příští týden už bych taky mohla jít,tak jsem zvědavá :wink:.
17. kvě 2012 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Držím palečky!
17. kvě 2012 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
A Ty máš nízko uloženou placentu?Já mám podle posledního utr.placentu nahoře,ale CS mám 4.Doktorka mi nařídila klidnější režim,ale,že úplně ležet nemusím,prý podle toho,jak se cítím.Taky jsem byla docela vystrašená a magnesium mi řekla,že mám vzít podle tvrdnutí bříška a třeba před větší námahou nebo procházkou až 8.Je pravda,že jsem chodila s naším pejskem na delší procházky,ale raději jsem to utnula.Ještě musíme s malou chvilku vydržet :wink: ,ikdyž tlak na dělohu cítím čím dál silnější :angry: .
17. kvě 2012 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
Taky jsem to tak s malou cítila,takže jsem ty procházky delí raději utla.Mně stačí,když jsem třeba měla hodně vyřizování a chodila jsem celé dopoledne a to i s malýma přestávkama a zůstalo mi to :angry: .To jsem normálně dost akční,nevydržím moc dlouho v klidu :wink: .
17. kvě 2012 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No já mám spíš hodně nízko dělohu o placentě dr něříkal právě nic!! Jen že má malá hlavičku asi už skoro u děložního hrdla :frowning2:. Já občas cítím to tvrdnutí,ale jak jsem psala je to spíš v klidu,při té chůzi vůbec.
17. kvě 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka No podle toho se taky řídím,že když mě při chůzi nic nebolí,tak je to asi pro mimčo dobré. Jen když jdeme do kopce tak to jdu pomalu,ale to je spíš že to neudýchám a funím jak lokomotiva :grinning:!
17. kvě 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
To je zvláštní,spíš by jsi to měla cítit při námaze.Až půjdeš na kontrolu,tak se na to zeptej :wink: .Mně malá tlačí na dělohu už asi ud 28tt,doktorka říká,že by jsme to měly vydržet,tak uvidíme :frowning2: ,Táhne mě to čím dál víc :angry: ,moc dobrý pocit z toho teda nemám :angry: .
17. kvě 2012 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zvracím prý protože se mimi stále otáčí a já jím ve větších dávkách, no a to malé mi kope do žaledku nebo tam tlačí hlavou. Na veklý ultrazvuk jdu 31.5. Já budu fakt asi rodit až v tom srpnu! To abych se přehlásola na jinou diskuzi:grinning:
17. kvě 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Hm to je zajímavý,jsem asi zvláštní případ. Mě ta chůze právě dělá dobře. Když třeba prší a my jeden den vynecháme,tak jsem z toho vyřízená a všechno mě bolí,já to mám spíš jako regeneraci a uvolnění :grinning:! Dr to řeknu,ale teď jak to vím,tak jsem se začala víc pozorovat a nějaký tlaky na spodek taky cítím,to je to,co jsem nechtěla. Byla jsem krásně v klidu,že vše probíhá jak má a teď jsem z toho co mi ten dr řekl akorát vyplašená a hlídím každý píchnutí :frowning2: :frowning2:!
17. kvě 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Tady zůstaneš :grinning:! Já budu taky rodit určitě až v srpnu,když je malá tak drobná! Holky už to budou mít vyřízené a my se budeme nervovat i když ty míň,ty už víš do čeho jdeš :grinning: :grinning: :grinning:!
17. kvě 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Pokud máš CS 0 a doktorka Ti neřekla, že se otevíráš nebo se zkracuje čípek, můžeš býr naprosto v klidu! Mě se čípek zkrátil už asi ve 28tt a následně na to sem se ještě na půl prstu otevřela, navíc malej se mi taky hodně tlačí dolů a břicho mi tvrdlo několikrát za den, což způsobuje právě zkracování toho čípku....Magnezium beru už 8 krát denně, protože ta děloha docela pracuje a ještě potřebujem, aby se zklidnila a malej chvíli zůstal, zákaz sexu, cvičení, atd...prostě klidovej režim je asi jediný co zabírá abych to neurychlila....Ale pokud se cítíš v pohodě a doktorka Tě nijak neplašila, tak buď v pohodě a vůbec nad takovýma věcma nepřemýšlej a že můžeš podnikat ty svoje tůry, za to buď šťastná, budeš mít k porodu aspoň kondičku, co já bych dala za nějakej pohyb :unamused:
17. kvě 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Navíc já mám CS 3 a to maj většinou holky pár dní před termínem....
17. kvě 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Aha tak díky za podrobný popis :slight_smile:! Já se nebudu přepínat,20 kilometrů jako v něděli už asi radši nepůjdu ale jinak budu v klidu. Ten dr mě opravdu vystrašil :frowning2:,ale moje dr je právě vždy s kontrolou čípku spokojená,jen jednou říkala že je hodně vzadu a nemohla se na něj dostat a potřebovala by tak půlmetrový prsty aby na něj dosáhla :grinning:,ale bylo to OK!
17. kvě 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, dneska sem se dobře vyspala, od 23 do 9 a to sem šla jen jednou na záchod :slight_smile: Dala sem si snídani a jdu vařit, dneska budou těstoviny se sušenýma rajčátkama a mozzarelou....Jinak sem se vážila včera a mám už nahoře 10,5kg, teď mi to jde zas tak půl kg týdně, musím se vlézt do 15!!!!
17. kvě 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu aspoň mi stihne dojít ten kočár !!! A měla bych toho lva co jsem chtěla:slight_smile:)) uvidíme co změří na utz, i když to je jen odhad, oni změří ty kosti a propočítají % váhu, kamarádku tak strašili že malá bude drobná přes 2 kg, dokonce do Zlína jí hnali, no a Amálka měla 4250g. Chudák maminka měla 50 velikost kterou opravdu nepoužila:grinning:.
17. kvě 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Zbytečně se nestresuj, když není z čeho....až se něco bude dít, určitě Ti to dá doktorka dostatečně najevo :slight_smile:
17. kvě 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Jasný, moc děkuji :slight_smile:
17. kvě 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Do 15 kil,to by byl můj sen,ale já už mám nahoře ve 30 týdnu 12 :frowning2:! Já budu ráda když nebudu mít přez 80 kilo a to už mi zbývá jen 6 kilo a jde to teď nějak rychleji a když ještě zvolním ten pohyb,tak to nemám šanci :frowning2:! No a omezit jídlo,to už asi nejde,jím opravdu jako před těhu,nic navíc!
17. kvě 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek