• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu Jenže ty jsi byla před těhu jak lunt! Já měla tu postavu takovou normální a ráda bych aspoň tu normální měla zpátky, ale nevím nevím :confounded:
17. kvě 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Já si myslím,že to bohužel k těm koncům patří,hlídáme se určitě všechny :wink: .Na jednu stranu je dobře,že Ti dělá pohyb dobře,ale teď se trochu šetři :wink: .Já to mám s tím pohybem naopak,jsem teď brzy unavená a i před těhotenstvím mi to zase nedělá dobře na záda a přitom já bez pohybu nevydržím,taky to pak tak vypadá :unamused: .
17. kvě 2012 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
@alemari
Holky nemějte strach,zdání někdy klame :wink: ,dobře to dopadne.Hlavně se snažte moc nestresovat,psychika dělá hodně :angry: ,vím,že to není tak jednoduchý :unamused: .
17. kvě 2012 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já jsem úplně v klidu, stihnu koupelnu, venkovní dlažby, nakoupit do porodnice, i prázdniny s klukama ještě užiju:slight_smile:
17. kvě 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@yesu
Já jsem dnes spala tak od půl 11 do půl 6 a z toho jsem byla 2krát na záchodě a pak už jsem se jen tak převalovala :angry: .Já jsem od včerejška přibrala 0,5kg,tak jsem na 8,5kg.Dnes budu vařit bramborový guláš,už jsme ho dlouho neměli a mám na něj i chuť.Už jsi sehnala tu přikrývku :slight_smile: ?Zítra nám má přijít kočárek,takse těším,jsem na něj zvědavá :wink: .
17. kvě 2012 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Tak to toho máš ještě dost v plánu :wink: .
17. kvě 2012 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já jen teoreticky:slight_smile: jsou na to lidi:grinning:. Jś jen rajčata nasadit do truhlíků klukům napokojíčkové okno, mají radi ty rybízové malinké a sobě kvítka. U nás hlásí stále přízemní mrazíky:frowning2:
17. kvě 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Jé ten sme taky dlouho neměli, díky za tip, ale já ho moc neumím udělat, vždycky ho mám řídkej a když ho zahustím je moučnej :angry: Myslíš tu zavinovačku do autosedačky a kočárku?ještě sem ji nikde neobjednala, pořád váhám :slight_smile:kočárek už mám u tchánovců, vždycky když tam jedu tak sem s ním kochám a jezdím po bytě :slight_smile:
17. kvě 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca pak dej foto kočárku!! Já budu asi ještě čekat:.(
17. kvě 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu mě se líbí ty doplňky od www.pinkie.cz :dizzy_face: Úplně jsem se do nich zamilovala!:slight_smile:
17. kvě 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari jéé já miluju opičky, moc se mi líbí ten zimní fusak a určitě si u nich koupím na zimu ten rukávník na kočárek :slight_smile:
17. kvě 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@yesu
Já ho zahušťuju jíškou kupovanou,od Vitany.Dřív jsem to zadělávala klasicky a nebylo to vončo :angry: .Každá kupovaná jíška taky není nic moc,ale s touhle mám dobrá zkušenosti :wink: .To se Ti nedivím,taky se sned už zítra budu kochat :wink: :wink:,Máš k němu i vajíčko?Tak uvidíš,já tu peřinku ještě taky musím doladit.Psala mi známá,že mi dnes dovezou kolébku,tak jsem zvědavá,jaká bude :wink: ?
17. kvě 2012 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca tu kupovanu mám, ale když tam toho dám málo, nestačí to a když víc, je to stejně moučný, tak nevím :confounded: Vajíčko mám, ale to sem si kupovala zvlášť od jiné značky, chtěla sem maxi cosi a sehnala ji na bazaru za super cenu a vypadá jak nová!
17. kvě 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Kolíbku už mám taky, zatím jen tak hozenou v obýváku u zdi, nevím kdy ji nachystat?zas aby se na to dlouho neprášilo....
17. kvě 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Jasný, určitě dám :wink: .Taky se dočkáš :wink: !
17. kvě 2012 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Tak to jo,já už mám rajčata nasázený,ale klasiku :wink: .Mrazíky u nás taky hlásí,ale já je mám v kyblíkách,protože zahrádka ještě není přesně určená,ještě stále budujeme :slight_smile: ,tak snad to zvládnou :wink: .
17. kvě 2012 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Tak to nevím,chce to zkoušet a ono se to jednou povede :wink: .To jsi kápla dobře :wink: .Já ho mám komplet ke kočárku,tak uvidím.Měl by k tomu být jako dáreček i fusak na zimu,deštníček,pláštěnka,síťka,držák na láhev a mlska na dobroty,tak snad dodají všechno.co slíbili :wink:
17. kvě 2012 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Já ji dnes skouknu,jestli nebude potřeba natřít a jak bude vypadat matračka a uvidím.Mohlo by to být v cajku :wink: a chystat si ji budu asi tak za 14dní,zároveň s postýlkou :wink: .Co si dáš do kolébky?
17. kvě 2012 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca nic velkýho jen matraci, prostěradlo a mantinel, nejsem na nějaký kanýry, takže žádný nebesa :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca a jakej sis vlastně vybrala?
17. kvě 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Myslela jsem do kolébky :slight_smile: ?
17. kvě 2012 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
http://aukro.cz/show_item.php?item=22667706053 ,mrkni na něj :wink: .Myslím si,že je za dobrou cenu,reference jsou taky kladné,tak snad :wink: .Barvu mám černou s bílými koly,určitě ji najdeš :wink: .
17. kvě 2012 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no však jo :slight_smile: a ten kočárek se mi neukázal, prej aukce není zobrazena nebo co...
17. kvě 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já si předpěstobyla ty cherry, červené
I žluté, taky to dám do kýblíků, ale ten mráz by je spálil. Jen klukům dám ty maličké na okno, můžou zobat přímo z pokojíčku:slight_smile:.
17. kvě 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu
Aha :slight_smile: ,mě zarazil ten mantinel,to jsem ani nevěděla,že se dává i do kolébek.To jsi normálně koupila nebo už jsi ho dostala s tou kolébkou?
17. kvě 2012 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Já Ti to přeposlala z mého emailu a tam je to kmpletně,je možný,že další aukci zatím neobnovili.Zítra ho vyfotím,tak mrkneš :wink: .
17. kvě 2012 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už i moje porodnice nakoupená!!!
17. kvě 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alemari no aspoň, že tak :grinning:..mě toho ještě chybí dokoupit...a to mi ještě chybí matrace do postýlky...a to měsíc a půl do porodu :grinning:
17. kvě 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vím, že někde na foru určitě najdu příslušné téma, ale chci se zeptat vás - v čem jste praly, perete, či budete prát oblečení na mimi? Jsem z těch rad už celkem zmatená. Alergici nejsme nikdo, ovšem vím, že to není směrodatné. Prosím o radu, asi bych už měla začít něco chystat :slight_smile:
17. kvě 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já mám kolíbku půjčenou od kámošky, byl k ní mantinel i nebesa, tak použiju jen ten mantinel...
@kamino já prala teď v Lovele a až ji dopoužívám koupím Persil sensitiv....
17. kvě 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek