• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@luciemeli já postýlku dostala i s matrací, ale, někdy je dobré nějakou věc jakože zapomenout koupit, a pak po porodu z porodnice zaůkolovat tatínka:wink: vyzkoušej, ať zapijí fantazii:grinning: já dnes vzala útokem i bazárek, mám plnou tašku:slight_smile:
17. kvě 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu O něm jsem také četla chválu, Lovela prý zanechává flíčky.. ono toho je na trhu taková spousta, že mi jde hlava kolem !!!!
17. kvě 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino těm prvním jsem prala v nějakém dětském Arielu a Lovele a nejlepší bylo Mimino, to už možná není, teď jsem ještě nekoupila. Ale asi si nechám poradit i v obchodě, ale ta Lovela není špatná, stejně to přemácháš 2x tolik než normální prádlo, aviváž určitě žádnou, i kdyby tě přesvědčovali že je pritialergenní:frowning2:!
17. kvě 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino
Já jsem všechny věci pro mimčo prala v tekutém prášku,,Baby´´´,tak snad to bude v poho
:wink: .
17. kvě 2012 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Tak to je fajn,že už máš nakoupeno :wink: .Teď už Tě čeká jenom praní,od zítřka má snad být tepleji :wink: .
17. kvě 2012 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Jak máš tu kolébku asi velkou?
17. kvě 2012 v 18:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino My jsme taky koupili gel Persil Sensitive, vlastně jsme v něm prali i dřív oblečení pro nás :slight_smile:. Je moc dobrý, fakt prádlo vypere. Všechny bejby věci nechávám po vlastním vyprání a vymáchání ještě jednou vymáchat, aby se z toho dostaly všechny zbytky toho gelu.
17. kvě 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca ježiš nevím, pak ti to změřím....
17. kvě 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Mně připadá to kolébka nějaká malá,ale možná se mi to jen zdá :wink: .
17. kvě 2012 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak do nemocnice nepůjdu, ale mám se pořád cpát sladkým, tak se musím snažit :grinning: A koupila jsem si Calibrum Mami, tak se budu dopovat, snad bude vše ok :slight_smile:
17. kvě 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
eliskarenca ,zlatelevizeedna Holky, děkuji moc, o víkendu by mělo být hezky, tak se snad konečně dokopu něco dělat :slight_smile:
17. kvě 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka
To taky mám už od 2trimestru.Ptala jsem se doktorky a říkala,že ho stačí brát obden,víckrát určitě ne,takže ho beru,ale ne podle doporučeného dávkování :wink: .Tak se snaž,to je fajn,že můžeš být doma :wink: .
17. kvě 2012 v 18:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino No já jsem už skoro všechny hadříčky vyprala, taky mě pan doktor strašil předčasným porodem - od 25tt se mi krátil čípek, břicho mi tvrdne snad od 20. Ale dneska jsem byla s kamarádkou na nákupu a i když už fakt nic nepotřebuju pořizovat, neodolala jsem a budu prát znovu :slight_smile:.
17. kvě 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Tak tu pročítám že řešíte praní a prášek, já osobně prala v prášku Batole a nebo gel Persil sensitiv. Prádlo je dodatečně vymáchaný, ale pořád dost voní, tak snad se mi drobeček neosype.... Což o to, vyprat to není problém, ale kdo to má žehlit :grinning: :grinning: Že jo :confused:
17. kvě 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, já teď pořád doma něco kutim a čím víc se blíží porod, tím větší já mám strach jak to zvládnu a vůbec, ale vůbec si sama sebe nedokážu představit... A to jsem teď z průkazky zjistila, že bych měla být už v 36 týdnu, pan doktor mě nějak lakuje, mám strašně veliký časový rozmezí porodu a to mě děsí...
17. kvě 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule No když jsem to prádlo vyprala tím Persil Sensitive gelem a přidala máchání navíc, tak to pak právě vůbec nevoní. Takže se po tom snad nikdo neosype :slight_smile:. Zatím jsem vyžehlila jenom pár kousků, pak už se mi nechtělo, takže zbytek mám v zavřené krabici a budu to zpracovávat na etapy :slight_smile:. Do toho jsem si ještě usmyslela, že bych chtěla používat látkové pleny, takže mě čeká ještě jejich praní. No co, v nejhorším budu chvilku používat jednorázovky, než si nějak na všechno zvyknu.
Termín porodu podle poslední menstruace a podle ultrazvuku v prvním trimestru (to je prý jediný, kdy se stáří plodu dá určit přesně) se mi liší o cca 2 dny, takže v tomto jsem v klidu. Ale samozřejmě mám taky obavy, jak to budu všechno zvládat a tak. Vždycky si říkám, že když to zvládají ostatní, tak to taky nějak půjde :slight_smile:.
17. kvě 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Jo, to jsme na tom stejně :slight_smile: Taky jdu do látkovek (mám jich 100 zděděných) a když to nebudu zvládat, tak jednorázovky to jistí :grinning:
17. kvě 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Já nemám zděděnou ani jednu, ale už jsem si koupila 40 ks bavlněných čtvercovek, cca 15 ks bambusových, nějaké ty PUL svrchňáky (ty mi teda zatím nepřišly, asi je neměli skladem) a pak cca 15 kusů AIO nebo kapsovek - na těch budu asi ujíždět, jsou tak krásné, že mám pocit, že potřebuju všechny :slight_smile:. Ze začátku na novorozence chci používat čtverce a svrchňáky a pak bych chtěla přejít hlavně na ty kapsovky a vše v jednom. Tak uvidím, jak to půjde. Zase si říkám, že termín v červenci je látkovým plenám více než nakloněn, bude to venku pěkně schnout.
17. kvě 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
@zlatelevizeedna Holky, no vy jste odvážný s těma látkovejma... Přítel to po mě chce taky, ale já teda nevim, nevim.... Spíš jsem proti...
17. kvě 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Já jsem odvážná jenom proto, že ještě nevím, do čeho to vlastně lezu :slight_smile:. Ne, načetla jsem si to na webu, i tady na diskuzích a nepřijde mi, že by to bylo o tolik jiné, než používat jednorázovky. Zase ti odpadnou starosti se sháněním plenek v akci a taháním balíků. Nehledě na to, že to fakt vychází levněji, teda pokud neujíždíš na různých vzorech :grinning:. Taky je mi sympatické, že látkované děti se zpravidla naučí dřív na nočník.
17. kvě 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zlatuzka asi máš podobný případ nevím-známá měla jíst hroznový cukr, doporučovali ti ho? :wink:
17. kvě 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Tak to je fajn, budu dělat všechno abych tam nemusela a hlavně to dělám kvůli děťátku :slight_smile:
17. kvě 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Ne vůbec, ale já si ho koupila, četla jsem to od nějaký maminky na internetu, tak ho baštím :wink:
17. kvě 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka já s tou holkou ležela ve špitále, já byla na udržení a ona protože mimi málo rostlo a mělo nějak málo těch žil od placenty k miminku, takže bylo málo vyživené. A glukóza i fruktóza tomu pomáhají. Take vlastně všechno ovoce? Říkali ti do kdy se ti to musí zlepšit? :wink:
17. kvě 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka
hroznový cukr je v poho,ten určitě bašti :wink: .
17. kvě 2012 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna
Já jsem si látkové pleny vyzkoušela při prvním miminku a žádná slast,holky a je s tím dost práce :angry: .Ještě teď si vzpomínám a že je to už 16let na sušení po topení.Když je hezky tak to jde,až na to žehlení,ale když není hezky,tak to je mazec,hlavně ze začátku,to je velká spotřeba a při dvou plenách :unamused: ?Je fakt,že to vyjde laciněji,ale určitě záleží na tom,co kdo preferuje :wink: .Já už bych do toho nešla,mám plenky jen pod hlavičku a jako osušky a s potiskem do kočárku i tedy osušky,je pravda,že jsou rozkošný :wink: .
17. kvě 2012 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Přesně tak :slight_smile: Já jsem si prý uměla sama říct, že chci čurat, když mi byl necelý rok :grinning: Tak uvidíme, taky nevím, do čeho lezu, ale krom sušení venku taky vím, že se nám celá family skládá na sušičku (mám totiž krom porodu v červenci svátek, narozeniny a manžel svátek...no a protože je to drahá záležitost, tak počítám, že to máme rovnou i k příštím Vánocům, na ty stejně už dárky pro nás nebudou žádný, všechno pro Natálku :grinning:

@bajule Baju když o tom nejsi přesvědčená ty, tak se nenech ukecat. Bude ty pleny prát a žehlit přítel nebo ty? ;) Nehledě na to, že s látkovkama je to velká investice na začátku, pokud nic nemáš zděděnýho...u těch papírovek je to prostě tak nějak průběžné utrácení :grinning:
18. kvě 2012 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna
@snuflinka Chtěla bych používat látkový až když ho budu chtít naučit na nočník... Právě že když si predstavim tu práci s tím :zipper_mouth: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak plín mám plnou skříň...
18. kvě 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari ne ne neříkal mi nic žádný ultimátum, viděl na těch grafech z utz zlepšení a říkal ať se cpu :slight_smile:
18. kvě 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka Já jsem to nějak přehlídla,ale proč musíš jíst to sladký?? Píšete toho mraky a než bych to všechno přelouskla,dočítám vždy jen poslední stránku,abych byla trošku v obraze :grinning:!
18. kvě 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek