• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@zlatuzka :slight_smile:no tak to bude dobré, kdyby tak už byly čerstvé broskve, nektarinky, to by se miminku přibývalo!:wink: mě bylo večer zas tak špatně, j á zkrátka nesmím nic na večer jíst a sladké už vůbec ne:frowning2:
18. kvě 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
Tak držím palečky :wink: .
18. kvě 2012 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Jo a jinak mám taky čím dál větší hrůzu z toho, jak zvládnu potom tu péči o mimčo atd. Prostě hlavně tím, jak pořád chodím do práce a to mimčo vmímám jen díky tomu, že kope a chodím k doktoru...takže si prostě pořád nepřipadám jako máma a že bych za dva měsíce měla mít malou už pár dní narozenou, to si prostě neumím představit :slight_smile:
18. kvě 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Přesně jak píše snufflinka, nejvíc budeš beztak přebalovat ty, takže si to musíš rozhodnout ty. Mně manžel řekl na rovinu, ať si to rozhodnu sama, jaké plenky se budou používat a slíbil, že bude dělat všechno v domácnosti výměnou za to, že nebude muset přebalovat :grinning:. No, nechtěla jsem mu to rozmlouvat, ale připadá mi, že na tom dost prodělá :slight_smile:.
18. kvě 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna Jé, co já bych za to dala, todle mi chlap slíbit :grinning: Ten můj mě zase řekl, že já jsem matka,tak ať se starám :unamused:
@snuflinka Já ale dám přednost jednorázovkám, hlavně na noc.. Látkový nechám na pozdější dobu a určitě ne na cesty...
18. kvě 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Jo, na cesty hodlám taky vždycky vzít jednorázovku, zase potom s sebou nechci vláčet hafo těch špinavých :grinning: Ale tak hlavně uvidím, jak si to sedne...
@zlatelevizeedna Teda, to je taky poklad, ten tvůj chlap :grinning: Je fakt, že já na svého taky nedám dopustit, jediné, co by asi moc nezvládl, je vaření...a jinak třeba úklid zvládá úplně běžně, většinou já dopoledne trávím v kuchyni - úklidem a vařením a on třeba uklidí koupelnu, vytře nebo tak...prostě poklad :slight_smile:
18. kvě 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Tak tiše závidím...
18. kvě 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule @snuflinka Na cesty bych taky používala spíš jednorázovky, i když na nějaké velké cestování s miminem to nevidím, nejspíš budu ráda, že jsem ráda a bude mi stačit ho obhospodařovat doma a na zahradě. Na procházky a cesty k doktorovi mu narazím na zadek nějakou AIO plenu a bude vymalováno :slight_smile:. Doufám...
18. kvě 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo má takový pocit... Na mrňouse se těším, to jo, všechno mám připravený, ale všechno je pro mě pořád neuvěřitelný... Bojim se únavy, že budu protivná jak budu nevyspalá a odnese to přítel... Čím víc se to blíží, tím větší obavy mám a to nemluvim o obavách z porodu :grinning:
18. kvě 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule Já to mám stejný,strašně moc jsem spoléhala na tchyni,bohužel ji před třemi týdny postihla mrtvice ná půl těla a já začínám panikarit. Péče o mimino plus tchyni a dva chlapy, mám z toho vítr. Už teď pripravuju přítele ná nejhorší,ze budu hysterická,unavená a on se tomu směje se slovy Já vím,ze to zvladnes. Nezabily by jste ho?
18. kvě 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino No, buď má pravdu a nebo pak bude pořádně čučet :grinning: :grinning: Ale já si myslim, že to musí vydržet každej chlap, musej prostě pochopit, že to je pro ženskou záhul a tiše trpět :confused: :zipper_mouth: :angry: :grinning:
Ale třeba budeme mít hodný miminka a budem milující a spokojený ženy :grinning: Ne, že bych tomu věřila :grinning:
Ale je fakt, že mít tolik starostí jako píšeš, to ti nezávidim....
18. kvě 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jukněte, dneska mě přišel a je úúúúžasnej! Tak jestli nemáte župan do porodky, tak fakt doporučuju...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=55355724
Mám ten oranžovej :slight_smile:
18. kvě 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Uvidíme,jestli bude malej po mě,tak bude spavej. To je i teď, tak mu to snad vydrží. Jinak stresy fakt mám,nikdy jsem dítě nedrzela v ruce,neprebalila,nevím co s tím uzlikem budu dělat..kamaradka slíbila pomoc,ještě ze tak.
18. kvě 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, od včera mě je blbě od žaludku nemám průjem ani nezvracím, ale mám žaludek na vodě, nemohla sem kvůli tomu v noci ani spát! Nic špatnýho sem nejedla, tak nevím co to má být! Celej den ležím a srkám colu a čaj a snědla sem trochu polívky, aby malej nestrádal!
Musela sem teda zajet na hematologii, kam sem byla obejdnaná, doktorka mi dala železo a od 1.června si budu týden píchat injekce a po tom týdnu jdu na kontrolu a uvidíme co dál....Myslela sem, že se tomu píchání vyhnu, ale aspoň budu v klidu, že mě ani malýmu nic nehrozí. A když mi doktorka ukazovala na břiše jak si chytnou kůži, tak ji malej pěkně nakopl :slight_smile:
18. kvě 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Tak to je ono, nikdy jsem to nedržela v ruce, nepřebalovala, nekrmila - NIC... Ale všichni mi říkaj, že to příjde a že to je rostě daný... Máš dobrý, že ti pomůže kamarádka, mě nemá kdo pomoct... Moje máma je 100km daleko, tchýně je k.... :zipper_mouth: a kamrádku s dítětem nemám...
A jestli bude po mě, tak bude spát jak divej, ale jestli bude po mě jako když já byla mimčo,tak to umřu.. Řvala jsem prý od rána do večera... :confounded:
18. kvě 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já se teda nebojím ani tak péče o to mimi, protože mám ročního bráchu a na začátku sem ho hlídávala, takže praxi nějakou mám, ale spíš se bojím těch provozních věcí, jak budu zvládat domácnost a mimčo :confounded:
Holky mě je blbě, co mám dělat? Doufám, že když mě těhu nevolnosti nepostihly za celý těhu, nevyberu si to třeba teď!!!!!
18. kvě 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Já to mám s tím jídlem to samý,naobědvám se a stačilo by mi to :angry: ,jak si něco dám hned je mi těžko a už to nestojí za nic :angry: .
18. kvě 2012 v 16:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
Neboj se,to přijde samo ani se nenaděješ :wink: .
18. kvě 2012 v 16:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Mě je takhle velice často a povim ti, že to teda stojí za prd... Cola je moc super, srkej dál... A někdy mi takhle bylo i proto, že jsem měla právě prázdnej žaludek a jestli nemáš průjem, tak se opradu pořáně najez, zkus to, tak maximálně to půjde ven...
18. kvě 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna
Hlavně,aby to tak bylo :unamused: .
18. kvě 2012 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Proto neobědvám, ale pořád někde něco ujídám...
18. kvě 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Já si dala v poledne polívku a suchej rohlík, ale nějak se to nezlepšilo....jako začínám cítit hlad, ale vůbec nemám na nic chuť, max na piškoty nebo banán nebo tak něco....Ale bolí mě i hlava, tak je to možná nějaká malá viróza :confounded:
18. kvě 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
Hezký a vypadá to i na dobrý materiál,určitě je příjemný na tělo :wink: .
18. kvě 2012 v 16:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Ahojky!Říkala jsem si,co s Tebou je :unamused: ?A proč jsi byla na hematologii?
18. kvě 2012 v 16:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
Asi taky budu muset změnit taktiku :unamused: ,protože mě pk odpoledne honí mlsná a stačí mi trochu a mám zbytek dne v háji :angry: .
18. kvě 2012 v 16:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu a
@eliskarenca
Holky asi to bude tím obřím břichem, taky si nejsem vědomá že bych snědla něco špatného, jen mi příjde že po sladkém je to horší:frowning2:
18. kvě 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Je ze mě lazar :confounded: Já měla před čtyřmi lety po operaci trombozu, od té doby tak musí, chodit na kontroly a teď v těhu mě musí hlídat....
18. kvě 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já nevím, do teď mi nic nebylo, snad to bude zítra lepší...
18. kvě 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Tak to jo,tak snad se Ti udělá zítra líp :wink: .Já jsem snad čím dál tím víc unavenější a do ničeho se mi vůbec nechce :unamused: a odpoledne už vůbec ne,tak nevím,nevím :angry: .
18. kvě 2012 v 17:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Nevím,ale mně přijde,že to mám po čemkoliv,jsem zvědavá,co budu za chvilku baštit :unamused: .
18. kvě 2012 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek